Prof. Dr.

Gökhan Kurt

Beyin ve sinir cerrahisi

4 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  İsmim burak koç yozgat tan yazıyorum. Eşim ocak ayında beyin tümöründen dolayı ameliyat oldu. Sağlığını Önce Allah'a sonra Değerli hocam Prof.Dr. Gökhan Kurt' a borçluyum. Hiç birzaman bizi yalnız bırakmadı elinden geleni en güzel şekilde yapıp eşimin ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Gerçekten çok değerli kıymetli dünyada sayılı hocalardan biri diyebilirim. Allah kendisinden razı olsun. Allah işini gücünü rast getirsin. Rabbim sizin gibi insanları başımızdan eksik etmesin.

 • çok memnunum

  İyki varsınız Gökhan hocam iyiki sizi tanımışım.Başarısının yanında bi okadar mütevazi bi okadar iyi kalpli onca can kurtarmasına rağmen çok yoğun ve çok pozitif ve sempatik...Benide önce Allah sonra Gökhan hoca ve ekibi iyileştirdi.Çoook zor işleri Allah yardımcıları olsun başımızdan eksik etmesin onu ve tüm hekimleri.

 • çok memnunum

  Çok yoğun olmasına karşın bi okadar mütevazi bi okadar iyi kalpli iyi ki benim doktorum oldu herkese şifa veren bi yüce şahsiyet önce allaha sonra ona borçluyum iyi olmayı beni ameliyat edip beynimdeki tümörü aldı ve sağlığıma kavuşturdu.çok tedirgindim zor olur diye ameliyatım aksine çok kolay atlattım allah razı olsun ve doktorlarımıza allah güç ve sabır versin..

 • çok memnunum

  ellerinize emeğinize sağlık , sayenizde 30 senedir çektiğim sıkıntıdan kurtuldum