Opr.Dr.

Gönül Kazezoğlu

Kadın hastalıkları ve doğum

5 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle

Opr.Dr. Gönül Kazezoğlu, Özel Avcılar Hospital'da hizmet vermektedir. daha fazla

Adresler

 • Özel Avcılar Hospital

  Üniversite Mahallesi Uran Caddesi No:10
  Avcılar

  134
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  Eğer bu hekim sizseniz
  Bizimle iletişim kurun

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

  Geçerli Sigortalar: SGK, Ace European Sigorta, AIG Sigorta, Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Ankara Sigorta, Axa Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Dubai Star Sigorta, Ergo Sigorta, Eureko Sigorta, Generali Sigorta, Groupama Sigorta, Güneş Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Marpfe Genel Sigorta, Ray Sigorta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Yapı Kredi Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta daha fazla

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hakkımda

 • Opr.Dr. Gönül Kazezoğlu, Özel Avcılar Hospital'da hizmet vermektedir.

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Merhaba gonul hanım ıcın soylenecek cok sey var aslında guler yuzu ılgısı ılımlı davranısı en onemlısı sakınlıgı hastalıkları abartmaması. 2013 agustosta dogumumu gonul hanım yaptırdı cok memnunum cozemedıgınız problemınız varsa gonul hanıma basvurabılırsınız.

 • çok memnunum

  ÇOK İYİ VE ÇOK SAKİN BİR DOKTOR BEN ÇOK MEMNUNUM HERKESE İÇİM RAHATLIKLA ÖNEREBİLİRİM.HASTAYA OLAN KONUSMASI ,BİLGİLENDİRMESİ ÇOK GÜZEL VE RAHATLATICI.

 • memnunum

  Merhaba 30 aralik 2013te doğum yaptım. Aslinda fazlasiyla normal doğum istiyordum fakat uygun olmadigi icin Gönül hanim sezeryana aldi. Normal doğumyyapabilseydim eminim normal yaptirirdi. Sezeryanci bir doktor degil, gerekirse yapıyor. Zaten bende 2 tavsiye üzerine gitmistim. Doğumum epidural olfu ve cok da memnun kaldım.

 • çok memnunum

  benim ilk hamileliğim olmasına rağmen bana çok yakın davranması benim çok hoşuma gitti çünkü her doktor insana istediği cevabı vermeyebiliyor ama ben gönül hanımdan çok memnunum sorularıma cevap bulabiliyorum çok şükür herkes rahatlıkla ona tedavi olabilir.....

 • çok memnunum

  gebeliğimin ilk dönemlerinde yaşadığım doktor sıkıntısını,Gönül hanımla tanışınca çözdüm..kendisi ilk doğumumda bulunmuş ve ilgisi,tedavisiyle beğenimi kazanmıştır..etrafımda ihtitacı olan herkese doktorumu öneriyorum..