Dyt.

Gözdem Başarır

verifiedCreated with Sketch.

Diyetisyen

36 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 301 profil ziyareti var

Gözdem Başarır, Diyetisyen, Bursa Diyetlif bireylere ve kurumlara diyetisyen ve psikolog hizmetleri sağlayan sağlıklı yaşam uzmanı bir kuruluştur. Diyetlif 2008 yılında kuruldu. Kurucumuz… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
36 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Yer: DiyetlifHizmet: kilo vermek

  Uzman diyetisyen Gözdem hanımdan yardım alarak sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirmeniz ve kilo kontrolü sağlamanız çok kolay. Sıkılmadan sizin sevdiğiniz her yere bulabileceğiniz farklı alternatifle kilo verebilirsiniz. Yemek istediğiniz her şeyi kontrollü bir şekilde yemenize izin veriyor ve bu sayede diyetinizden sıkılmanızı ve kontrolsüz bir şekilde yemeklere saldırmanızı önlüyor. Biz birlikte kilo vermeyi başardık :) Sizde deneyip yakınlarınıza tavsiye edebilirisiniz..

 • Yer: Diyetlif

  Gözdem hanıma kılo vermek için gidiyorum ve sayesinde 1 ayda 8 kilo verdim.Uyguladığı kişiye özel listesiyle ve sık öğünleri sayesinde programı rahatlıkla uygulayıp sağlıklı bir şekilde kılo verılıyor.Kendisine burdan teşekkür ediyorum.

 • Yer: DiyetlifHizmet: Insulin direncini ortadan kaldirip saglikli kilo verme

  1.5 ay insulin direncini kontrol altına alıp yaklaşık 5 kg verdim çikolatam lahmacunum herşeyim var :) gözdem başarır iyi ki var :) az yemenin zararlı olduğunu yeterince yediğinde kilo verebileceğimi bana kanıtlayan canım diyetisyenim.Tek liste değil benim yeme alışkanlıklarına göre bana bir-çok alternatifi olan listeler hazırladı hazır listeye bakarak değil benim alışkanlıklarına bakarak.en küçük sorunda atamadığım durumlarda listem yenileniyor bu sayede zorlanmıyorum aslında diyet değil sağlıklı beslenmeyi öğretiyor:)

 • M

  Merhabalar.. Daha önce iki diyetisyene gittim onlardan da çok şey öğrendim ama hiç birisinde sürekli gidemedim çünkü verdikleri listeye uyamayınca gitmemin bi anlamı olmadığını düşünüyordum fakat gözdem hanımla resmen yaşam tarzım değişti... öncelikle sizin metabolik durumunuza ve kişisel özelliklerinize hakim olmadan diyet programı başlamıyor bu yüzden biraz sabırlı olmalısınız.. .Gözdem hanım çok planlı ve programlı ilerliyo verilen listeler tamamen size özel olması listelerin uygulanabilirliğini kolaylaştırıyor..aç kalmadan nasıl kolay kilo veriliyormuş bunu öğrendim resmen..benim gibi iradesiz tatlıya düşkün birisi bile 10 haftada 9 kilo verdiyse isteyen herkes bunu başarabilir.. tabi bu aşamada sevgili Aylin hanımada desteğinden dolayı çok teşekkür ediyorum.. Diyetlif ailesi kilo vermek isteyenlerin son durağı...

 • Z
  Yer: DiyetlifHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Gözdem hanımla tanışmamız internet sitesinden araştırmalarım sonucunda olmuştur. İlk olarak durumumun kontrolü incelenmiş, yeme programıma uygun diyet programına geçtik. İlk dört seans kendi açımdan zorlu geçmişti, program zorlu olmasa da alışmak zaman almıştı. Belki kilo veriş hızım yavaş olsa da sonraki süreçlerde alışmamdan artmıştır. 92 kiloya kadar düştüm ve memnunum. Bundan sonraki hedef 85 olacaktır devam edersem. Gayet sempatik sıcakkanlı karşılıyor.

 • F
  Yer: başka bir yerHizmet: saglikli beslenme kilo verme

  kilo verme konusunda kararliyken gozdem hanimi tanidim kendisi cok ilgili ve isinin ehli birisi cok tesekkur ederim kilo vermenin yaninda dogru beslenmeyi ogretiyorsunuz

 • A
  Yer: DiyetlifHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  20 yaşındayım bir çok kere kendi başıma diyet yapmaya çalıştım fakat başarılı olamadım.Aç kaldım yemek yemedim verdiğim kiloların hepsini geri aldım.Sağlıklı ve kalıcı bir kilo kayıplarım olmadı.Beslenme düzeni oturtamadım.Ama Gözdem Hanım ile tanıştıktan sonra herşey daha kolay oldu benim için.Kilo vermek ideal kiloma ulaşmak imkansızlıktan çıktı.Zorlanmadan aç kalmadan kilo verilebileceğini öğretti Gözdem Hanım.Aslında kilo verip güzel görünmek değilmiş mesele.Mesele sağlıklı beslenip sağlıklı bir vücûd ile yaşatmakmış.Sebze,meyve yemek kilo vermek için değil sağlıklı olmak için yenirmiş.Bir o kadar da tatlı bir ve güzel bir insan kendileri.

 • F
  Yer: DiyetlifHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Kendisinden memnun kalan bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım Gözdem hanımla. Kilo sorunum vardı, diyet benim için pek mantıklı bir cözüm değilmiş gibi geliyordu bana. Fakat Gözdem hanımın profesyonel yaklaşımları sayesinde benim gibi yemek yemeyi seven biri tam 20 kilo verdi ve hedefe doğru emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Genç yaşına rağmen işinde son derece profesyonel , konusuna son derece hakim bir diyetisyen. Konuşkan, sempatik ve güler yüzlü bir insan. Çalışanları da kendisi gibi çok kibar ve ellerinden gelen her türlü yardımı yapıyorlar.
  Kendisine buradan tekrar teşekkūr ediyor ve şiddetle tavsiye ediyorum

 • M
  Yer: DiyetlifHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Gözdem Hanım ile internette araştırmalarım ve okuduğum tavsiyeler sonucunda tanıştım. Fazla kilolarımdan kurtulmak için kendisinden yardım alıyorum. Çabuk demoralize olan biriyim fakat Gözdem Hanım ile bu duyguyu hiç yaşamadım. Pozitif ve güleryüzlü olması ayrıca kendine ve bana güvenciye beni asla vazgeçmemem gerektiğine inandırdı. Bu yola beraber yeni çıktık ama başaracağımıza inanıyorum. Mutlu bir şekilde zayıflamak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Ben Gözdem hanımla yıllardır mücadele etmeme rağmen zafere dönüşemeyen kilo verme sürecimle ilgili tanıştım.ilk tanışmamızın ardından bir hafta boyunca hiçbir alışkanlığımı değiştirmeden sadece yediklerimi yazmamı istediklerinde çok şaşırdım.çünkü o birhaftanın sonuna kadar ‘’suiçsem yarıyo’’ yalanına inanıyordum.Yalan diyorum çünkü yazdıklarımın sonucunda her yarım saatte bir ağzıma bişeyler attığımı görünce dağları yediğime karar verdim ☺️
  Size kendinizi hiç bilmediğiniz yönlerinizle tanıtan bir ilmi var gözdem hanımın.Maşallah diyorum.
  Benim gibi kendine sürekli yalan söyleyen
  Ve her pzts diyete başlayıp ilk çikolatalı pastada vazgeçen biri için 3ayda 6kilo çok ciddi bir başarı.İrademi güçlendirdiği için bana olan sabrıyla...
  Ona teşekkür ediyorum
  Vebenim sürekli randevularımı değiştirmeme rağmen bana tahammül eden gamze hanıma da tabi bu teşekkür

Hakkımda

Hakkımda

 • Gözdem Başarır, Diyetisyen, Bursa

  Diyetlif bireylere ve kurumlara diyetisyen ve psikolog hizmetleri
  sağlayan sağlıklı yaşam uzmanı bir kuruluştur.

  Diyetlif 2008 yılında kuruldu. Kurucumuz Hacettepe Üniversitesi
  Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunu Diyetisyen Gözdem Başarır.
  Geride bıraktığımız 9 yılda en deneyimli ve en kurumsal sağlıklı yaşam
  kuruluşlarından biri olduk. Bugüne kadar 8000’in üzerinde danışana
  ulaştık.

  Diyetisyen Gözdem Başarır Hakkında:

  Almanca eğitim veren İstanbul Kartal Anadolu Lisesi mezunu.

  Öğrenci değişim programıyla Hamburg, Almanya’da öğrenim gördü.

  Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden 2006 yılında mezun oldu.

  Hacettepe Üniversitesi Sporcu Beslenmesi dalında özel öğrenci olarak 2008 yılnda özel ihtisasını tamamladı.

  2006 yılından itibaren profesyonel olarak sağlıklı yaşam ve beslenme danışmanlığı alanında sağlık kuruluşları, fabrikalar ve yemek üretim firmalarında faaliyet gösterdi.

  2012 yılında Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Onkoloji Diyetisyenliği sertifikasını aldı.

  Roche Türkiye ile 2009 yılında Marmara Bölgesindeki eczanelerde ‘Yeterli ve Dengeli Beslenme’ üzerine kamuoyunu bilinçlendirme çalışmalarını yürüttü.

  2010 yılında Lions Kulübü ile Bursa Nilüfer Belediyesi’ne bağlı ilköğretim okullarında ‘Çocukluk Çağında Beslenme’ ve ‘Sınav Öncesi Beslenme’ eğitimleri düzenledi.

  2012 yılında Bursa Eczacılar Kooperatifi kuruluşu Farmasyon ile Bursa ve Güney Marmara’daki eczacılara ‘Genel Beslenme’ eğitimleri düzenledi.

Okullar / Eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik (Ankara, 2006)
 • Hacettepe Üniversitesi, Sporcu Beslenmesi Özel Öğrenci (Ankara, 2008)
 • Kartal Anadolu Lisesi (İstanbul, 2001)

Deneyimler

 • Diyetlif
 • Oyak-Renault Otomobil Fabrikaları
 • Üstünberk Holding
 • Roche
 • PPG Kimya
 • Fresenius Diyaliz Merkezi
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Fotoğraflar