Prof. Dr.

Güner Öğünç

verifiedCreated with Sketch.

Genel cerrahi

7 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Son 30 gün içerisinde 118 profil ziyareti var

Prof. Dr. Güner Öğünç, 1983 Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunuyum. 1991 de aynı fakültede genel cerrahi uzmanı, 1994 te Yrd. Doç, 1996 da Doçent, 2002 yılında Genel Cerrahi Profesörü… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A
  Yer: Güner Öğünç MuayenehanesiHizmet: Sleeve Gastrektomi (Tüp Mide) Ameliyatı

  Iyi günler. Bundan hemen hemen bir sene önce Sayın Hocam tarafından tüp mide ameliyatım gerçekleştirildi. Ameliyat öncesi haliyle birçok araştırmada bulunup ulaşabildiğim kadar doktora ulaşıp durumumu izah ettim. Ancak Doktor bey dışında içimi rahatlatıp, ameliyata ve sonrasına ilişkin beni motive eden olmadı. Kendisi ameliyat öncesi ve sonrası her daim gerek tedaviye yönelik gerek psikolojik anlamda desteğini benden esirgemedi. Başarıyla gerçekleşen ameliyatım sonrasında kilo vermem yanında şeker ve kolesterol değerlerim de normal seviyeye indi. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Böylesi ameliyat düşünen herkesin tereddüt etmeden kendisiyle irtibata geçmesini tavsiye ederim.

 • P

  5yıl önce tanıştım hocamla ve ameliyat oldum keşke 10 yıl önce olsaymışım bu ameliyatı beni bambaşka bir insan yapan sevgili Güner Öğünçe sonsuz teşekkürler . Tamamen işinin piri yine ameliyat olucak olsam onu seçerdim amelyatlardan sonra asla hastasını yalnız bırakmayan ve her seferinde sizi tekrar tanıyan size olumlu düşünmeyi öğreten güzel insan....Sevgiler hocam

 • H

  Rahatsızlığımla ilgili ameliyatı gerçekleştiren doktor arayışındayken tıp fakültesinde sekreterlerden ve yetkili kişilerden bilgi alarak gittim.Ne tesadüf ki bu alanda en iyi doktora yönlendirilmişim. Hemen bir iş olarak maddi olarak görmedi.İlk olarak ameliyatı hemen önermedi .Beni detaylı bilgilendirdi ve kendi çabalarımla da neler yapmam gerektiği konusunda yönlendirdi.eğer ki başaramazsam ben buradayım olmadı en son çare ameliyatını yaparız dedi.Ameliyat oldum.Mikroskobik mide bandı ameliyatı oldum.35 kilo verdim.10 yıl oldu hiç sıkıntı yaşamadım.Hatta ameliyat olduğum gün eski hastalarından biri doktorumu ziyarete geldiğinde ameliyattan çıktığını öğrenince benimde yanıma uğradı.Ve onu gördüğümde de ve konuşunca da doktor konusunda çok doğru bir karar olduğunu bir kez daha anlamıştım.10 yıl olmasına rağmen halen takip eder ve artık doktorumdan ziyade bir dost ta sahip olduğumu düşünüyorum.Kendisini hem doktorum olarak hemde dost olarak çok seviyorum.

 • V

  Güner bey 15 yıllık doktorum daha önce 3 defa ameliyat etti hastalığım tekrarlayınca yine Güner hocamı seçtim göğsümden tekrar parça aldırdım ameliyatım çok başarılı geçti Güner hocama çok teşekkür ediyorum çok sıcakkanlı mesleğinde başarılı hastasına güven veren bir doktor

 • A

  Çok başarılı bir ameliyat geçirdim.Ameliyat sonrasında hiç sıkıntım olmadı.Göbek fıtığı ameliyatı idi.İlgili ve alakası çok güzeldi .İnternet aracılığı ile gitmiştim doğru bir seçim.Eline emeğine sağlık doktorumun.

 • A

  Araştırmalarım sonucunda ulaştım Hocama. Yıllar önce tv de görmüştüm. Ameliyat ilk yapılmaya başlandığı zamanlarda. Görüşmeye gittiğimde çok sıcakkanlı olduğunu gördüm. Konuşmalarıyla güven verdi. Daha önce hiç doktora gitmemiştim ve doktor fobimi yenmeme sebep oldu. Tüp mide ameliyatı gerçekleştirdi.Ufacık bir mide bulantım bile olmadı. İstediğim zaman ulaşabiliyorum. Ameliyatdan sonra hiçbir sorun yaşamadım. Çevremden duyduğum ve okuduğum olumsuz şeylerin hiçbirini yaşamadım. Ameliyat sonrası çok çabuk ayağa kalktım. Her şeyimle kendisi ilgilendi. Nasıl besleneceğim hakkında da bilgilendirdi. Egoları olan bir doktor değil. Çok mütevazi bir doktor. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Bu işlemi yaptırmak isteyen olduğun da tek göndereceğim doktor Güner Hocamdır.

 • S

  Güner Öğünç beyi kesinlikle tavsiye ediyorum Güner beyi kendim internet ortamında buldum . En iyi hocanın olduğuna kanaat getirdim onun akabinde İstanbul'dan Antalya'ya gittim kendisiyle tanıştım çok memnun kaldım ve mide küçültme ameliyatı geçirdim . İstediğimde ulaşabildim Güner beye onun yanında kendinizi rahat hissediyorsunuz ve işinin ehli güleryüzlü,samimi bir hekim . sizi rahatlatıcı bir özelliği var ben İstanbuldan gittim ömrümde ilk defa ameliyat geçirdim ve hiç bir problemim olmadı . Hocamın dediği her şey çıktı ilaçları çok iyi geldi herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim . Güner beye Ben gözüm kapalı tekrar olurum annemi de kendisine başka bir şikayetinden ötürü götüreceğim .

Hakkımda

Hakkımda

 • Prof. Dr. Güner Öğünç, 1983 Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezunuyum. 1991 de aynı fakültede genel cerrahi uzmanı, 1994 te Yrd. Doç, 1996 da Doçent, 2002 yılında Genel Cerrahi Profesörü oldum.

  2002 de başlayan Peritoneal Dialysis International dergisindeki cerrahi eleştirmenliğim devam etmektedir.
  2009-2012 yılları arasında Anabilim Dalı Başkanlığı yaptım.
  Halen mesleğini 17. 00 den sonra serbest olarak icra eden öğretim üyesi olarak Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı' nda çalışmaktayım. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde öğrenci ve asistan dersi vermekteyim. Aynı zamanda bilimsel faaliyetler yürütmekteyim. Hasta muayenelerimi Özel muayenehanemde (Konyaaltı, ANTALYA), ameliyatlarımı Antalya' da Özel Hastanede yapmaktayım.

Okullar / Eğitimler

 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi (1983)
 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Uzmanlığı (1991)
 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Yrd. Doç. (1994)
 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Doçent (1996)
 • Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Profesör (2002)
daha fazla

Deneyimler

 • The European Surgical Institute, Hamburg, ALMANYA (1977)
 • S. Agostino Hospital, Modena, İTALYA (1998)
 • Karl_Franzens University of Medicine, Graz, AVUSTURYA (1999)
 • Malmö University Hospital, Malmö, İSVEÇ (2000)
 • Adjustable Gastric Banding Course, Brüksel, BELÇİKA (2000)
 • Pediatric Course on Dialysis, University of Missouri, Columbia, AMERİKA (2001)
 • Hernia Surgery Course, Rome University Hospital, Roma, İTALYA (2001)
 • Advanced Laparoscopic Surgery, St. Pierre University Hospital, Brüksel, BELÇİKA (2004)
 • Laparoscopic Colorectal Surgery, Elancourt Center of Excellence, Paris, FRANSA (2005)
 • SAGB and Laparoscopic Roux-Y Gastric Bypass Obesity Academy, Salzburg, AVUSTURYA (2006)
daha fazla

Fotoğraflar

Makaleler

 • OBEZİTE AMELİYATIMI KİME YAPTIRAYIM ?

  18 Ağustos 2017

  OBEZİTE AMELİYATIMI KİME YAPTIRAYIM ? Obezite ameliyatını yapacak cerrahın özellikleri ve ameliyatın yapılacağı hastane şartları başarılı bir sonuç...