Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 2809 profil ziyareti var

Uzm.Dr. Güngör Karagözlü 1972 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 'nden mezun olmuştur.1980 yılında Hacettepe Üniversitesi Periodontoloji ABD.Dişeti ve Hastalıkları… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
71 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • G
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  merhaba,GÜNGÖR Hocamla bu site sayesinde tanıştım.Ve iyi ki de tanışmışım.
  Sağ çenemde çiğneyememe problemi nedeniyle diş hekimine gittim.Çekilen film sonucu çok iyi şeyler duymadım.Gittiğim bir kaç dr 5 tane dişin sallandığı,çene kemiğimde erime olduğunu,dişlerin çekilip implant yapılması gerektiğini söylediler.Söylediler ama kimisi 3 diş çekiyor,2 implat yapıyor,kimisi 5 diş çekiyor 3 implat yapıyor,kemik tozu ekleniyor,diş eti ameliyatı gerekiyor vs vs..bütün bunları duydukça korkularım iyice artıyordu.Bu siteden hocama ulaştım.Kendisiyle ilk görüşmede durumumun o kadar da vahim olmadığını,dişlerimi kurtarabileceğini ve yapacağı işlemleri tek tek bana anlattı.Ve bu gün ilk işlemimiz olan Ağız içi dezenfektasyonu ve kapalı kök tedavisini uyguladı.Hocamın eli çok hafif,güler yüzlü,samimi, Diş hekimi korkusu hat safhada olan ben hemen hemen hiç bir şey hissetmedim.Tedavimiz 1 yıl sürecek.Ve ben inanıyorum ki Güngör hocam sayesinde ve Allahın izniyle dişlerim kalacak,diş eti problemim bitecek..Kesinlikle tavsiye ediyorum.
  Ellerinize sağlık hocam,saygılarımı iletiyorum.

 • A
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  44 Yaşındayım. 25 li yaşlardan beri diş eti çekilmesi, diş eti kanamaları ve diş eti iltihabı, sürekli sızlama şekilnde diş ağrıları ile son 1 yıldırda bu rahatsızlıklarımın sonucu olarak diş kayıpları yaşamaya başladım. Kaybettiğim dişlerden birinin yerine implant yaptırdım ve malesef diş eti iltihabı yüzünden implantda düştü. Uzunca süredir diş doktorlarına muayene olmama rağmen implanttında düşmesi ve yaşanılan diş kayıpları beni yeni arayışa yönlendirdi. Gerek tavsiyeler ve gerekse site üzerinden diş eti üzerine bir profesör ve bir uzmanla görüştüm. Profesör tüm dişlerden diş eti ameliyatı olmam gerektiğini ve bunun kesin çözüm olduğunu söyledi. Diğer uzman ise, diş eti ameliyatını tavsiye etmediğini 5 yada 6 diş daha kaybedeceğimi kendisinin yapacağı işlemlerle bu süreci uzatabileceğini belirtti. Birbiri ile çelişen bu ifadelerle Güngör hocamı buldum. Kendisinin yaptığı muayene, benimle benzer ve hatta daha kötü diş eti rahatsızlığı olan hastalarının röntgenleri diş kemiği seviyeleri ve yapılacak tedavi yöntemleri, diş eti ameliyatının dezavantajları ve pozitif yaklaşımları ile kendisine tedavi olmaya karar verdim. Yapılan tedavi sonucunda, diş etkerşm renkleri kırmızıdan pembeye döndü.Sızlama şeklindeki diş ağrılarım bitti. Diş eti iltihaplanmaları ortadan kalktı. Hocama çok teşekkür ediyorum ve diş eti rahatsızlığı olan herkese, bu rahatsızlıkdan çok çekmiş birisi olarak tavsiye ediyorum.

  Güngör Karagözlü2018-04-17

  Çok , ama ,çok uzun süre, tam 45 yıl diş eti hastalıkları konusunda hastalarıma hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyorum. Sizin gibi , güvenip, kendi dişleriyle yaşamak isteyen tüm hastalarım başımın üstünde , zaten benimde tüm çabam olabildiğince insanlarımıza kendi dişleriyle yaşamalarını sağlamak. Güzel yorumunuz için teşekkürlerimi ifade eder, sevgi ve saygılarımı sunarım efendim . Her zaman bekliyorum. Sağlıkla kalın.

 • G
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Uzun zamandır diş eti kanaması, ağız kokusu ve diş eti çekilmesi problemi yaşıyordum. Buradaki yorumlar sayesinde hocama gittim. kendisi çok kibar davrandı tedavi sonunda arayarak ilgilendi saolsun Güngör hoca sayesinde ilk seanstan itibaren tüm şikayetlerim nerdeyse kurtuldum. Bugün ikinci seans tedaviyi uyguladık süreçten çok memnun kaldım kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Güngör Karagözlü2018-04-13

  Zarif ifadelerinize gerçekten çok teşekkür ederim. Sizlerin mutlu olması , ve bunu samimiyetle ifade etmeniz var ya bu dünyaya bedel, tüm dişeti sorunlarınızda , en ufak şikayetinizin bitmesine kadar, elimden gelen tüm çabayı göstereceğimden emin olmanızı bilmenizi isterim. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum efendim. Görüşmek dileğiyle.Sağlıkla kalın.

 • C
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Diş eti çekilmesi ve kanaması

  Diş etimde çekilme ve son günlerde artan kanama şikayetiyle Güngör Hocadan doktortakvimi sitesi aracılığıyla randevu aldım. Güngör Hoca beni çok güleryüzlü karşıladı ve rahatsızlıklarımı dinledi. Yıllardır dişlerimi doğru fırçaladığımı ve ağız bakımımı doğru yaptığımı zannediyordum. Güngör Hoca bu konudaki yanlışlarımı düzelterek doğru ağız bakımı konusunda beni bilgilendirdi. Bizzat kendisi ağız bakımının nasıl yapılacağını göstererek uygulamalı bir şekilde anlattı. Ağzımda ve diş etlerimde rahatlama oldu. Verdiği bilgilerle ağız ve diş bakımımı sürdüreceğim. Kontrollerimiz devam edecek. Güngör Hocama çok teşekkür ederim.

  Güngör Karagözlü2018-04-12

  Gamze hanımefendi, güzel ifadeleriniz için gerçekten çok teşekkür ederim. Sizin böyleı güzel izlenimlerinizi belirtmeniz bizi ayakta tutuyor, Çalışmalarımıza güç katıyor. Sizi her zaman kliniğimizde , güler yüzünüzle görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim. Minik oğlunuzu benim yerime bir kez daha öpmenizi rica ediyor , sevgi ve saygılarımı sunuyorum efendim. Sağlıkla kalın.

 • E
  Yer: Güngör Karagözlü Muayenehanesi

  Güngör Bey'e gitmeden önce ben de bu siteden yorumlara baktım. Tüm yorumların olumlu olması beni etkiledi açıkçası. Yine de akademisyen olduğum için makalelerini de inceleyip gitmek istedim. Hekim kimliğinin yanında akademik kimliğe de sahip olan değerli bir insan. Randevuya gidip tanıştığımda alanında uzman, kibar, anlayışlı bir hekim olduğu kanaatine vardım. Tedavi sürecinde her adımı size anlaşılır bir dille tek tek anlatıyor. Bu da süreçten haberdar olmanızı ve rahatlamanızı sağlıyor. Bir an düşünmeden gitmenizi tavsiye ederim. İyi bir tedavinin yanında iyi bir hekimle de tanışmış olursunuz.

  Güngör Karagözlü2018-04-06

  Sevgili Ela hanım, beni gerçekten mutlu eden güzel izleniminizi, paylaşmak zerafetini göstermiş olmanızdan dolayı , çok teşekkür ederim. Hastalarımızın kliniğimizden mutlu ayrılmış olmalarını duymak bizim en büyük gurur kaynagımız. Her zaman , periyodik aralıklarla sizi misafir etmekten , diş etlerinizle ilgili tedavilerinizde elimizden gelen her türlü çabayı göstereceğimizden mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim. Sevgi ve saygılarımla , sağlıklı günler diliyorum efendim.

 • A
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Güngör hocama çok teşekkür ediyorum Uzun süredir devam eden diş eti problemim vardı..tedavi sonucunda çok memnun kaldım kendisi çok ilgili anlayışlı ve işinde başarılı!..benzer rahatsızlığı olan hastalarada bizzat tavsiye ederim.

  Güngör Karagözlü2018-03-12

  Ben de size göstermiş olduğunuz güven , ve tedavimiz sırasındaki sabır ve tahammülünüz için teşekkür ederim. Karşılıklı iyi niyet , böyle güzel sonuçları ortaya çıkarıyor , lütfen periyodik kontrol ve bakım bunu ihmal etmeyelim . Sevgi ve saygılarımı sunarım efendim.

 • K
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  İki yıldır yoğun bir diş eti kanamam vardı geceleri bile azımın içinde kanama oluyordu buda benim hayat kalitemi kötü etkiliyordu devamlı gittiğim diş doktorum diş taşlarımı temizleyip gönderiyordu bir hafta sonra tekrar kanamalarım başlıyordu Güngör hocamı internette diş eti hastalıkları üzerine araştırma yaparken gördüm yorumlara baktım hepsi olumlu buda bana güven verdi bunun sonucunda Güngör hocamdan randövi aldım ve gittim kendisi sağolsun çok sıcak kanlı ve insana güven verici konuşuyor bu sayede tedaviye başladık Allah’ı ma şükürler olsun diş eti kanamalarım durdu bugün ikinci randevuma gittim her şey yolunda gidiyor hocamın emektar ellerinden öpüyorum herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum

  Güngör Karagözlü2018-03-12

  Samimi görüşleriniz ve bunu bu platformu izleyen tüm sorunu olan diğer kardeşlerimizle paylaşmak inceliğini gösterdiğiniz için , teşekkür ederim. Bu güzel sağlık haberleriniz, akşam olunca bize ertesi gün için çalışma gücü kazandırıyor. Demek ki insanlarımıza elimizden geldiği kadar faydalı olabiliyormuşuz kanısı oluşturuyor. Diş eti hastalıkları zaman zaman durgun , ara ara da alevlenen seyir gösteren mikrobik hastalıklar gurubundandır. Bu nedenle tedavisini yaptığımız tüm hastalarımıza durumlarına göre belirli aralıklarla kontrol ve bakım randevularına gelmelerini öneriyoruz. Tekrar teşekkürlerimle sevgi ve saygılarımı sunarım efendim.

 • N
  Yer: Güngör Karagözlü Muayenehanesi

  İnternetten yogun araştırma sonucunda gitmeye karar verdim. Ağız sağlığı diş problemlerim vardı. Gittiğimde beni gayet kibar ve naif bir şekilde karşıladı. Sorunlarımı sıkıntılarımı anlattım. İlk önce beni açık bir şekilde bilgilendirdi. Neler yapacağımızı nasıl ilerliyeceğimizi işlemlerin nasıl gerçekleştireceğini anlatarak beni aydınlattı.Kendisinden çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

  Güngör Karagözlü2018-03-05

  Samimi ve içten ifadeleriniz için gerçekten çok teşeekkür ederim. İnanın tüm gayretimiz sizin kendi dişlerinizi korumanız, şu sıralarda gerektiğinden fazla öne çıkarılan doğal olmayan suni pahalı uygulamalardan uzak durmanıza vesile olmak. Bunun için lütfedip , tercih eden tüm hastalarıma , hangi aşamada olurlarsa olsunlar, elimden geldiği kadar kendi dişleriyle yaşamalarının yolunu göstermek , ve tedavilerini sağlamak. İşte tüm gayretimiz bunun için, Tekrar ilginize , teşekkür eder, sevgi ve sağlık dileklerimi sunarım efendim , sağolun.

 • Yer: Güngör Karagözlü Muayenehanesi

  Ankarada bir çok doktor annemin bütün dişlerinin dökülecegini, diş kemiğinin eridiğini, acilen diş etinin açılıp temizlenmesi, gerekirse kemik tozu koyulması gerektiğini söylediler. Allah'ın izniyle, sizin yorumlarınızla Güngör Karagözlü hocamızı bulduk ve böyle olmadığını öğrendik.

  Kendisi modaya ayak uydurmayan, mesleğini severek yapan, hastasının sağlığına odaklı, öyle hemen kesip biçmeyen bir hekim. Annemin diş röntgenini görünce çok kızdı dişlerin dökülecek diyen doktorlara. Biz ise inanamadık, kaç kisi ayni şeyi söylemişti halbuki. Güngör hoca ise tam aksini savunuyor ve bu dişlerin daha daha 30 sene gideceğini söylüyordu.. Tabi insan şaşırıyor ama, bunun gerçekten böyle olduğunu doktorumuz güzelce zaman ayırıp başka hastaların röntgenlerini gösterip, izah ederek ispat etti. Tamamıyla mutmain olduk. Elbette annemin dişlerinde sorunlar vardı, ama diğer doktorların dediği kadar değildi.

  Güngör hoca annemin derdini iyice dinledi, güzelce ne yapacağını anlattı, tedavi esnasında annemin canı acıdığında teselli ve motive etti. Bi sıkıntımız olduğunda arayabildik kolayca. Üç dört seans sonra tamamıyla eskisi gibi oldu, ve şuan çok sağlıklı elhamdûlillah. Ne ameliyat oldu, ne kemik grefti konuldu, ne dişi çekildi. Allah razı olsun, tüm bunları yapmadan tedavi etti annemi.
  İşte bizim böyle hemen kesip biçmeyen, insan sağlığına değer veren hekimlerimize çok ihtiyacımız var.. .


  Önce Allahın izniyle sonra sizin yorumlarınız sayesinde Güngör hoca ile tanıştık ve annem sağlığına kavuştu. Şimdi umarım bizim yorumumuz da başka birilerine umut olur.

  Şifa Allah'tandır.

  Güngör hocamıza şükranlarımızı sunar, sevgiyle selamlarız

  Güngör Karagözlü2018-02-27

  45 yıllık bir deneyim ve bilgi birikimimizi insanlarımızın istifadesine sunmanın kıvancını , siz değerli hastalarımızın değerli yorumlarıyla pekiştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Sağ olun , mütevazi kliniğimizde karınca misali , insanlarımıza biraz olsun deva olabiliyorsak ne mutlu bize. Size sağlıklı günler diliyor, her zaman , kontrol ve bakım için emrinizde olduğumu vurguluyorum. Sağlık ve sevgiyle kalın efendim. Ağzınızın tadı bozulmasın.

 • O
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Uzun zamandan beri süren diș eti çekilmesi sorunumun önüne bir türlü geçemedim. Son zamanlarda ileri derece çekilmeye ağrı ve sızlamalar da eklenince internet üzerinden bu konuda uzman bir doktor arayıșına girmiștim. Bunun sonucunda randevu alarak Sinop'tan Güngör Bey'e muayene için gittim. Kendisi rahatsızlığımın șu andaki seviyesi ve durumu, nasıl bir tedavi izlenmesi gerektiği ve ilerideki süreçler hakkında detaylı șekilde bilgi verdi. Elbette diș eti tedavisi bir süreç ancak ilk iki randevunun ardından ağzım șu anda rahat. Konusunda uzman ve ilgili bir doktor olmakla birlikte kendisi aynı zamanda oldukça hoș sohbet ve nazik bir insan. Benzer bir durumunuz varsa gönül rahatlığıyla ziyaret edebilirsiniz. Özlem Ercan

  Güngör Karagözlü2018-02-12

  Sevgili Özlem Hanımefendi, Sinop gibi Ankaraya epeyce uzak bir mesafeden zahmet edip tedaviniz için bizi tercih etmniz, sonrasında da samimi memnuniyetinizi içten duygularla paylaşmanızdan dolayı, gerçekten çok teşekkür ederim. Elimden geldiği, gücümün yettiği ölçüde , sizlerin memnun ayrılması için özen gösterdiğimi bilmenizi isterim. İstisnasız her hastamda belirttiğim şekilde , periyodik aralıklarla kontrol ve bakım konusunu hatırlatır, görüşmek dileğiyle, sevgi ve saygılarımı sunarım efendim. Ağzınızın tadı bozulmasın.

 • N
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Güngör hocayı ben de bu site sayesinde buldum yazılan güzel yorumlar bana referans oldu ve hemen randevumu aldım. Düşen dolgum için gitmiştim ama Güngör hocanın ayrıntılı muayenesi sonucunda diş köklerimde kemik azalması olduğunu ve diş eti hastalığımın olduğunu öğrendik. Kendisi tedavi sürecini, nasıl bir tedavi uygulayacağını ayrıntılı ve anlayabileceğim bir şekilde bana anlattı. Kendisinin bende oluşturduğu güven sayesinde ertesi gün tedavime başladık. İkinci seans dün yapıldı ve öncesine göre ağzımda inanılmaz bir rahatlama var ve daha önceden yaşadığım ağız ateşi sorunu neredeyse geçti diyebilirim. İşlem sırasında da sonrasında da hiçbir ağrı acı hissetmedim ve dişçi fobisi bir insan olarak bunun için Güngör Hocama ayrıca teşekkür ederim. Aklınızda soru işaretleri varsa bile muayene randevusu almanızı tavsiye ederim, Güngör hoca ile konuşunca hiçbir soru işaretiniz kalmıyor zaten.

  Güngör Karagözlü2018-02-09

  Efendim, Samimi ifadeleriniz için gerçekten çok teşekkür ederim. Sizlerin güven ve teveccühüne layık olmak için , inanın canla başla çaba gösteriyorum. Karınca kararınca, mütevazi şartlarımızda sizleri mutlu görebiliyorsak ne mutlu bize. Her zaman , gücümüzün bilgimizin sınırları dahilinde , dişetlerinizle ilgili her sorununuzda elimizden gelen her türlü tedevi için sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı bilmenizi isterim. Sevgi ve saygılarımı sunarım efendim. Sağlığınız daim olsun.

 • G
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

  1 yıldır periodontitis tedavisi görmekteydim.Buna rağmen şikayetlerimin azalmamış olması, her seferinde cerrahi operasyonlara maruz kalmam başka doktor arayışına girmeme sebep oldu.Ve internette ki araştırmalarım sonucu Güngör Hocayla tanıştık. Kendisi çok iyi bir şekilde karşıladı bizi. Hiç bir detayı atlamadan uzun uzun anlattı. Sorularımı, rahatsızlıklarımı hatta kaygılarımı dikkatle dinleyip beni aydınlattı. Doktor Beyle tedaviye başladık. Kendisi oldukça tecrübeli. İşlem sonrası işim bitti demeyip bir kaç kez telefonla aradı. Çok ince çok duyarlı, güven veriyor.

  Güngör Karagözlü2018-02-06

  Samimi yorumunuz için çok teşekkür ederim. Siz değerli hastalarımızın memnuniyetini böylesine güzel ifade etmesi, akşam olunca günün yorgunluğuna en iyi cevap olmaktadır. Her zaman her türlü dişeti sorununuzda kliniğimin kapısının size açık olacağını özellikle belirtiyor, periyodik kontrollerimizde görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Sağlıkla kalın efendim.

 • F

  Nevşehir sen yaklaşik bir hafta önce muayene olmak için gittim . Oldukça memnun laldim. Diş Eti çekilmesi problemi nedeniyle gittim. İlk muayene oldukça iyi geçti tabiki bu bir süreç ama hoca herşeyden önce bize güven verdi il dişinden rahatlikla gelip görüşebilirsiniz pişman olmazsiniz daha fazlasi hocada yıllarin tecrübesi işinin ehli olduğunu söyleyebilirim. Teşekkürler.

  Güngör Karagözlü2018-01-30

  Sağolasınız, varolasınız. Sizin memnuniyetinizi samimiyetle ifade etmeniz, bu her şeyin ötesinde, . Sevgi ve saygılarımla , her zaman , çekinmeden bakım ve kontrolleriniz için emrinizde olduğumu bilmenizi rica ederim. Sağlıklı günler dilerim efendim.

 • B
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Doktor Güngör Beyi sizin sitenizdeki yorumlara göre inceleyerek seçtik. Gitmiş olduğumuz üç randevuda da gösterdiği ilgi, yaptığı teşhis ve tedavi ile memnuniyet duyduk. Diş eti rahatsızlığı asgari düzeye inmiş olup, kendisine tedavi ve diğer tutumları için teşekkür eder ve bu rahatsızlığı olan tüm hastalara gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz.

  Güngör Karagözlü2018-01-30

  Sizin, tercih ve güven duygularınıza , çam sakızı örneği karşılık verebiliyor isek ne mutlu bize. Sevgi ve saygılarımla her zaman belirttiğim gibi , diş etlerinizle ilgili her ne sorununuz olursa olsun ,başım gözüm üstüne elimden geleri yapacağımdan lütfen emin olunuz. Yeter ki kendi dişlerinizi ağzınızda tutalım. Sevgilerimi iletiyor, sağlıklı günler diliyorum efendim.

 • 5
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

  Yaklaşık 2 yıldır diş etlerimde çekilme olduğundan ve korkumdan hiç bir doktora gidemedim. Güngör hocayla bende bura sayrsinde tanıştım ve Çankırıdan Ankaraya güngör hocaya geldim ve çok memnunum. Eli gerçekten çok hafifti ve gerçekleştirdiğmiz ağız dezenfeksiyonu ve kapalı kök temizliği sayesinde ağızımım içi resmen ferahladı.işlemlerden sonrasında dahi hiç acı çekmedim. Güngör hocamdan tekrar teşekkür ediyorum. İyi ki sizinle tanışmışım hocam.

  Güngör Karagözlü2018-01-22

  Güzel cümlelerinize gerçekten teşekkür ederim Sevgili Kardeşim. Diş eti rahatsızlığınızı gidermek için uzun süreli periyodik bakım ve kontroller için her zaman sizi bekliyorum. Sevgi ve saygılarımla , sağlıkla kalmanızı diliyorum.

 • H
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Öncelikle hocam sizi tanımaktan inanılmaz kıvanç duydum .Bana bugün ilk defa özel bir klinikte bulunup işini ticarete dökmeden asıl amacı para kazanmak değil insan kazanmak duygusunu aşıladığınız için çok teşekkür ediyorum.Yıllardır gitmiş olduğum doktorum bana diş eti hastalığımın olduğunu ve periodontist rahatsızlığında 2. devrede olduğumu , dişlerimde kemik erimesi hastalığın olduğunu böyle giderse dişlerimi kaybedeceğimi söylemesi beni dehşete düşürdü . Açıkçası bir ülkenin başkentinde bulunup diş eti rahatsızlığıyla ilgilenen çok az sayıda bu konunun uzmanının olduğunu öğrendim.Buna istinaden internette rastladığım Güngör hocama da korkarak gittim , sağolsunki bugün dişlerimle ilgili işlemlere başladı .Bana dişerimin gayet iyi olduğunu söyledi . Bugün anladığım bişeyi sizlerle paylaşmak istedim .insanın ne rahatsızlığı varsa o dalda eğitim almış bi doktora gitmesini tavsiye ederim .Güngör hocamı şiddetle tavsiye ediyorum .Kendilerine şükranlarımı sunuyor ve böyle birini tanımaktan keyif aldığımı söylemek istiyorum.İyiki varsınız ve hep olun inşallah..Ve hocam memleketimizin sizin gibi hekimlere daha doğrusu insanlara çok ihtiyacı var .
  Saygılarımla,

  Güngör Karagözlü2018-01-22

  Sözlerinize , ne ekleyebilirim ki. Sadece teşekkür etmekten başka. Güzel ifadeleriniz için sağolun. Lutfedip , bize başvuran sizin gibi değerli kardeşlerimizin sorunlarına biraz olsun çözüm bulabiliyorsak ne mutlu bize. Her zaman , periyodik kontrolleriniz için sizi bekliyorum. Sevgiyle , sağlıkla kalın efendim. Saygılarımla.

 • M
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

  Güngör hocama Ne kadar teşekkür etsem az gelir sağolsun çok uğraştı ve diş etlerimdeki kanamayı tedavi etti. Başka hiçbiryerde böyle ilgi alaka ve hastayla empati yaparak çalışan diş hekimi görmedim. Ellerinize sağlık hocam buradan yazdığım kadar çevremde de önereceğim. Kesinlikle diş etlerinizde sıkıntı varsa Güngör hocaya her konuda güvenebilirsiniz. Yurtdışına da gideceğim için bana fazla zaman ayırdığınız için,küçük hediyeleriniz için ve en önemlisi mükemmel bir şekilde yaptığınız tedavi için tekrardan teşekkürler.

  Güngör Karagözlü2018-01-15

  Sevgili Mehmetcan kardeşim.. Kliniğimizden iyi intibalarla ayrılmanız ne güzel. Sizi mutlu etmenin rahatlığı bana yeter. Amerikadaki hayatınızda size ve hanımefendiye başarı ve sağlık dileklerimi sunuyorum. Her zaman , her sorununuzda telefonumun size açık olacağını bilmenizi istiyor , sağlık ve mutluluklar diliyorum. Sevgi ve saygılarımla .

 • N
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Yaklaşık bir yıldır yoğun bir şekilde diş eti kanaması rahatsızlığım vardı. Her gün sabah uyandığımda kan tükürmekten, ağzımda sürekli paslı bir tat olmasından o kadar bunalmıştım ki, ne yapacağımı bilemiyordum. Başka tedaviler nedeniyle gitmiş olduğum birkaç diş doktoru bu durumun geçici olduğunu, diş taşlarının temizlenmesi ve düzenli fırçalama ile geçeceğini belirtmişlerdi; ancak her gün giderek artan diş eti kanaması nedeniyle sorunun çok daha ciddi olduğunu anladım ve internetten sadece diş eti alanında uzman bir diş doktoru ararken Sayın Güngör Karagözlü’ ye yapılan yorumları, yapmış olduğu araştırmaları, tedavi yöntemleri ile ilgili yazılarını okudum. İşte o an doğru doktoru bulduğuma karar verdim ve hemen randevu aldım. Öncelikle randevu sistemi gerçekten çok güzel ve hızlı, üstelik herkes kendi saatinde alınıyor ve bir sonraki randevu varsa kesinlikle o randevunun saati ihlal edilmiyor. Randevu saatinizde hazır olmanız yeterli. İlk randevumda Sayın Güngör Bey, çok samimi, içten ve güler yüzlülüğü ile karşıladı beni. Muayene ederken diş eti kanamasına neyin sebep olduğunu, nasıl bir tedavi uygulanacağını bir saat boyunca anlattı. Bir kez daha doğru yerde olduğuma emin olduktan sonra, kendisini bu işe adamış saygıdeğer doktorumuzdan ikinci randevumu alarak tedaviye başladık. Sayın Güngör Bey’ in eli gerçekten çok hafif. Yaklaşık bir saat süren işlemden sonra asla ağrı, sızı, hassasiyet ve diş et kanaması olmadığı gibi adeta nefesim değişti. Ayrıca işlem sonrası Sayın Güngör beyin kontrol etmek için araması gerçekten çok ince bir davranış ve işini ne kadar ciddiye aldığının bir göstergesidir. Sonrasında ilk iki gün dişlerimi sadece gargara yaptım ama ilk fırçalamaya başladığım gün dahi hiç diş eti kanamamın olmaması ve temiz ferah bir ağız ile mutluluğum iki katına çıktı. Bir kere daha doğru yerde olduğum için ve çok değerli, saygıdeğer sayın doktorum Güngör Karagözlü ile tanışma ve tedavi fırsatı bulduğum için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Diş eti problemi yaşayanlar tereddütsüz olarak saygıdeğer doktorumuz Sayın Güngör Karagözlü’ ye kendilerini emanet edebilirler. Her şey için çok teşekkürler. Nesli Özbek

  Güngör Karagözlü2018-01-10

  Sevgili Nesli Hanımefendi, beni mahcup eden güzel ifadeleriniz ve bunu diğer okuyan kardeşlerimizle paylaşmak inceliğini gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim. Belirli aralıklarla diş etlerinizin bakım ve kontrollerini birlikte gerçekleştirmemiz halinde ileriki dönemlerde çok daha iyi olacağınıza inanıyorum. Sevgi ve saygılarımla size sağlıklı günler diliyorum. Sağlıkla kalın efendim.

 • 0
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

  Doktor beyin muayenesinde ve randevu saatinde muayene oldum. Doktor bey ön görüşme içinde gerekli ve anlaşılır şekilde hastalık hakkında teşhisi koydu ve yapılacak tedavi hakkında gerekli açıklamaları yaptı. Yaklaşımı ve davranışları çok anlayışlı ve hastayı rahatlatıcı bir biçimde gerçekleşti. Tedavi takvimi halkında da gerekli ifadelerde bulundu. Muayeneden memnun bir halde ayrıldım. Tekrar tedavi ile ilgili randevu alacağım. Memnuniyetlerimi bildirmekle beraber kendisine teşekkür ediyorum.

  Güngör Karagözlü2018-01-09

  Hastalarımızın ilgi ve teveccühüne layık olmak için , elimden gelen tüm çabayı gösteriyorum. Sizlerin memnun olması , bizim mutlu olma nedenimizdir. Nazik yorumunuza çok teşekkür ederim . Her zaman diş etlerinizle ilgili her sorununuzda yanınızda olacağımı bilmenizi isterim . Sevgi ve saygılarımı sunarım efendim. Görüşmek üzere.

 • K
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Diş eti çekilmesi ile ilgili uzman doktor araştırması yaparken Güngör Hocaya bu sayfada rastladım. Yapılan yorumları okuyunca hemen randevu aldım. Kendisi önce dişlerimi muayene etti ve daha önce başka doktorların ameliyat ile çözüleceğini söylediği rahatsızlığımı ameliyatsız tedavi edebileceğini söyledi. 2 gün önce tedaviye başladık. büyük oranda rahatladım. bundan sonra da kontrol altında tutulacak. Ayrıca Güngör hocama gösterdiği ilgi ve zarif davranışları için yürekten teşekkür ederim ve diş eti rahatsızlığı bulunan herkese tavsiye ederim. Güngör hocam iyi ki sizi tanımışım. çok teşekkür ederim.

  Güngör Karagözlü2018-01-08

  Zarif ifadelerinize çok teşekkür ederim, sizin rahatlığınız bizim memnuniyetimizdir. Her zaman , bakım ve kontrolleriniz için , periyodik aralıklarla misafirimiz olmanızı beklediğimizi tekrar belirtir, sevgi ve saygılarımı sunarım efendim. Sağolun.

 • A
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Çok sıkıntılı geçirdiğim üç günün ardından, internette araştırma yaparken Dr. Güngör KARAGÖZLÜ' ye ulaştım. İyi ki ulaşmışım.
  Bir kaç yıldır yaşadığım sıkıntıları ( diş eti kanaması, dişlerde oynama, dişlerde aralanma, diş sıkma, ağızda kötü tat, diş etlerinde şişme ve dayanılmaz diş eti ağrısı) gittiğim bir çok diş hekimi çözememişti. Ve sorunun bana dişetinden kaynaklandığı belirtilmemişti.
  Dr. Güngör KARAGÖZLÜ' ye şikayeylerimi anlatınca bana yaşadığım sıkıntıların nedenini, neler yapılacağını tek tek anlattı. Yapılan ilk tedaviden bir gün sonra ağız içi ateşinde düşme, diş etlerimde rahatlama oldu. Dişlerimi gece sıkmamaya başladım. Artık diş etlerim pespembe. Kendisine çok teşekkür ederim, beni yaşadığım sıkıntılardan kurtardığı için.
  Mutlaka Güngör Hocam' ı tanımalısınız.

  Güngör Karagözlü2018-01-08

  Beni çok memnun eden zarif yorumunuz için gerçekten çok teşekkür ederim. Sizlerin memnuniyeti , benim sizlerden sonraki hastalarıma ziyadesiyle pozitif tedaviler olarak yansımaktadır. Ben de elimden geldiği kadar güncel bilgiler doğrultusunda , bilgi ve deneyimlerimi siz saygıdeğer hastalarımın hizmetine sunmanın mutluluğunu paylaşıyorum. Sevgi ve saygılarımla, her zaman her hastama belirttiğim gibi , lütfen periyodik bakım ve kontrollerinizi ihmal etmemenizi rica eder sağlıkve afiyet dilerim efendim.

 • S
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Diş eti kanamasi şikayetiyle Güngör Hocaya başvurdum, tedavi bir süreç gerektirmesine ragmen ilk işlemden sonra diş eti kanamalarim sona erdi, ağzımdaki rahatlama ise inanilmazdi, kendisinin mesleki becerisi harika. ilgisi, nezaketi icin cok teşekkürler...

  Güngör Karagözlü2018-01-03

  Efendim, Şikayetlerinizin geçmesi ve yaptığımız tedaviden mutlu olduğunuzu ifade etmeniz beni gerçekten mutlu etti. Ben de size tedavimiz sırasında göstermiş olduğunuz güven ve işbirliği için teşekkür ederim. Görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim.

 • S
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: dişeti hastalığı

  Aşağı yukarı 6-7 yıldır yaşadığım ve giderek artan dişeti hastalığım nedeniyle 1 dişimi kaybettim. 2 sene önce artan şikayetlerim nedeniyle güvendiğim doktorlara gittim. Aldığım yanıtların hepsi ağız çok kötü durumda, 6 tane dişini çekelim ve implant yapalım şeklindeydi. Bunu hiç kabullenemedim ve bir tedavisi olmalı bu işin diye düşündüm. İstanbul'da lazer tedavisi gördüm. Ancak 6 ay sonra şikayetlerim yeniden başladı. Dişlerimi çekmek isteyeceklerini bildiğim için diş hekimine gidemiyordum. Bir gün internette Güngör Hocanın ismini gördüm ve yorumları okuduğumda, ağızdaki dişleri korumaya önem veren bir doktor olduğunu yazmışlardı. Gözlerim parladı bir umut doğmuştu benim için. Aradım ve randevu almak isterken sesimdeki endişeyi ve umutsuzluğu fark eden Güngör Bey bana merak etmeyin dedi. Randevuya gidinceye kadar bu cümle kulağımda yankılandı. İnanılmaz umutlandım. Geçen hafta muayenemi oldum ve detaylarla nasıl bir tedaviye başladığımızı anlattı. Bugün de ağzımı işgal eden bakterileri ve buna neden olan köklerdeki plakları ve diş taşlarını temizleme işlemini yaptı. Çok rahat, yılların tecrübesini işine yansıtarak bir sanatçı misali işlemi sorunsuz bir şekilde tamamladı. İşlem sonrası neler yapmam gerektiği konusunda bilgilendirdi. Şimdiden çok iyi hissediyorum. Kontroller devam edecek. Umarım bundan sonra da böyle devam eder. Güngör Hocam size çok teşekkür ediyorum.Sizi daha çok yeni tanıdım ama cesaretlendirdiniz ve inandırdınız. Güler yüzünüz, babacan tavrınız, işlem sonrası telefonla yaptığınız nazik aramanız ve dişlerimi çekmeden tedavi etmek istediğiniz için çok çok teşekkürler. Saygılar... Selma Bektaş Çelik

  Güngör Karagözlü2017-12-18

  Hanımefendi, göstermiş olduğunuz güven , ve sonrasındaki böylesine güzel ve zarif ifadeleriniz için , teşekkür duygularımı sunarım. Meslek hayatımda , ne kimseyi eleştirmek, ne kimse ile bir polemiğe girmek, ne de sazan gibi yeni trendlere atlamak gibi bir tarzım olmadı. Yılların bilgi , ve deneyimini nacizane insanlarımızın emrine sunmanın. Mutluluğunu yaşıyorum. Periyodik kontrollerinizi lütfen aksatmamanızı rica ediyor, Size sağlıklı günler diliyorum efendim.

 • K
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Dis eti agrisi

  Öncelikle belli bir mevkiye gelmiş ve insanlığını yitirmemiş kibirden uzak gerçek bir hekim. Sizi saygıyla sonuna kadar dinleyen size değer verdiğini hissettiren psikolojik olarak sizi rahatlatip islem yapan yüreği güzel bir hekimdir kendisi. Zerre düşünmeden kendisine gidebilirsiniz.

  Güngör Karagözlü2017-12-18

  Zarif ifadeleriniz, ve bunu tüm kardeşlerimizle paylaşmaktaki nezaketiniz için çok tsşekkür ederim. .Bütün samimiyetimle belirtiyorum. Sizin rahat olmanız, ve bunu açık yüreklilikle ifade etmeniz, Bundan daha iyi bir şey olabilir mi? .Size tüm periyodik kontrollerinizde , elimizden ne geliyorsa yapacağımızı buradan tekrar belirtiyorum .Sevgilerimle, sağlıklı günler diliyorum efendim.

 • U
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Dislerimde asiri kanama agiz kokusu ve dis eti cekilmesi rahatsizliklari vardi bu dis eti problemi artik dislerimin sallanmasina neden olmaya baslamisti Güngör hocamla tanistik anlatti iki hafta önce tedaviye basladi su an daha iyi durumda tedavimiz hala devam ediyor kendisine burdan da bir tesekkuru borc biliyorum tekrar gorusmek uzere.

  Güngör Karagözlü2017-12-08

  Sevgili kardeşim, sizin gibi beyefendi bir kardeşimizden gelen geri dönüşler benim tek mutluluk kaynağım. Dişeti sorununuzla ilgili elimden gelen her şeyi yapacağımı bilmenizi ,istiyor sevgilerimi gönderiyorum Sağlıkla kalın.

 • A
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

  Kızkardesimin diş eti problemiyle en iyi şekilde ilgilenerek tedavisini yaptı. İşinde uzman,hastasıyla birebir ilgilenen , güleryüzlü bir doktordur. Kendisine teşekkür ediyoruz.

  Güngör Karagözlü2017-12-04

  Efendim, güzel yorumunuz için , teşekkür ederim. Sağlıklı günler diliyorrum Sevgiyle kalın hanımefendi. Görüşmek üzere.

 • L
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Periodontoloji

  Herkese merhaba.
  Sevgili Güngör hocam; size tüm içtenliğimle teşekkürlerimi sunmak isterim.. İyi ki varsınız..
  Yorum okuyup bilgi sahibi olma sırası; ben gibi 'diş eti, diş kökü problemi olup' çaresizce internet ortamında sayfa sayfa doktor gezen kardeşlerimde..
  Diş eti problemi olan herkese MARDİN'den sesleniyorum:
  Ben MArdin'de yaşıyorum, sırf muayene olmak için Ankara'ya geldim ve karşılaştığım muamele ise paha biçilemezdi. İlk defa doktor için geldiğim BAŞKENTTE muayeneye geleceğim yola kadar kendisi bizzat tarif etti, gideceğim adresime kadar yardımcı oldu.
  Muayeneden bahsedecek olursak paldır küldür diş koltuğuna alıp, şunları şunları yapacağız yoksa dişlerin dökülür, şu şu kadar masrafın olacak diyen doktorlara inat; Güngör hocam bana karşı göstermiş olduğu muameleyle 'nasıl doktor olunur'un adete resmini çizdi.
  Öncelikle sizi dinleyen, derdiniz nedir anlayan, sonra elimizde bulunan verilere bakan detaylı bir şekilde bilgi sunan bir metodu var.
  Sonrasında ise hadi bakalım koltuğa alalım seni, bir de ağzını görelim diyerek işinde ne kadar yetkin olduğunu anlarsınız.Gitmeden önceki gece stresten uyuyamadığım gün; gittikten sonra geçirdiğim rahat bir nefes ve endişelerimin korkularımın son bulduğu en önemlisi diş etlerimin rahat bir nefes aldığı bir yolculuğa dönüştü. Dahası;kendisi gribal enfensiyonuma bile tavsiyelerde bulundu.MADDİ ve MANEVİ her türlü yardımcı olan doktorumuzdan Allah razı olsun, kontrollerim devam edecek ve daha iyi olacağıma inanıyorum..

  Güngör Karagözlü2017-11-30

  Sevgili Lütfiye Hanımefendi, Değerli öğretmenim., Sizin gibi taa Mardin gibi gerçekten yorucu bir mesafeden , güvenip inanarak , gelmeniz, ardından da böylesine güzel cümlelerle beni onurlandırmanız, teşekkür cümleleriyle ifade edilecek gibi değil. Güveninize layık olmak için elimden delen tüm çabayı göstereceğimden lütfen emin olunuz.Her zaman tüm hastalarıma belirttiğim gibi , periodok bakım ve kontrol randevularınızı , uzaktan gelmeniz sıkıntılı da olsa lutfen ihmal etmeyiniz. Tekrar teşekkürlerimi , iletir, sağlıklıgünler dilerim. Görüşmek üzere.

 • D
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: diş eti kanaması ve ağız kokusu

  Herkese merhaba, ben Antalyada yaşıyorum, Güngör hocayı bu sayfada buldum, sayfadaki değerli yorumlar sayesinde muayene olmaya karar verdim. yoğun iş eti kanaması ve kötü ağız kokusu en büyük şikayetlerimdi. son zamanlarda da diş diplerimde şişlikler oluşmuştu. daha önce gittiğim doktorlara şikayetlerimden bahsettiğimde beni onaylayan cümleler kurup, evet diş hassasiyetiniz var diyerek normal diş taşı temizliği tedavisi oluyordum. yapılan temizlik sonrası kanama ve koku şikayetiniz "azalacak" deniliyordu. kesin bir çözüm sunan yada diş eti uzmanına görünmeniz gerek şeklinde herhangi bir yönlendirme yapan olmadı şimdiye kadar. artık bu rahatsızlığım için internetten araştırma yapmaya başladım ve Güngör hocayı buldum. bugün hem randevumu gerçekleştirdim hem de tedavimi oldum. Güngör hoca çok bilgili ve gerçekten kendisini bu işe adamış bi insan. İlk dakikadan itibaren hissediyosunuz doğru yerde olduğunuzu. hastalığın nedenlerini de tedavi sırasında yapılacak işlemleri de detaylıca anlattı hocam. we başladık... kesinlikle işlem sırasında olumsuz bi durum yaşamadım. işlemden 2saat sonra da hocamın arayıp herhangi bir ağrım sızım şikayetim olup olmadığını sorması gerçekten çok ince bi davranış.. bikaç saat içinde uyuşukluğum geçti ve ben hala ağrı acı hissetmiyorum..çok şükür..Ellerinize sağlık hocam. Herşey için çok teşekkür ederim. Ben çok memnun oldum Güngör hocayla tanıştığıma. lütfen benzer şikayetleri olanlar çekinmeden düşünmeden hocamı ziyaret etsin..

  Güngör Karagözlü2017-11-28

  Sevgili Derya Hanımefendi, Kliniğimizi tercih edip, Antalya gibi Ankaraya uzak bir mesafeden lutfedip tedaviniz için gelmenizden, ve özellikle de zarif yorumunuzdaki ifadelerinizden dolayı çok teşekkür ederim. Size sağlıklı günler diliyor , saygılarımı ifade ediyorum efendim.

 • Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Dr.Güngör Karagözlü is very tender , gentle and warm and makes you feel at ease. He is master, perfect at what he does.  He tells Me everything he is doing which eases my fears. He saves teeth if at all he consistently does the right thing.Highly recommen

  Dr  Güngör Karagözlü is very tender , gentle and warm and makes you feel at ease. He is master, perfect at what he does.  He tells Me everything he is doing which eases my fears. He saves teeth if at all he consistently does the right thing.Highly recommended .Doctor Güngör is one of the  best doctor in the world.

  Güngör Karagözlü2017-11-12

  Dear Sena, Thank you very much, for your kind comment and for sharing your thoughts with other patients. Please believe in me if I say that, the only source of my happiness is the satisfaction of my patience. I take care to ensure that your esteemed patients maintain their teeth, treat their gums and use their teeth for a longer time. Thank you again for your slightly ( ! ) exagerated judgment. With love and respect, wishes for you best .

 • 8

  Merhaba Ben Karabük'te yaşıyorum . Güngör Hocama gelmeden önce yoğun diş eti kanamam vardı dişetlerim şişmiş ve kızarıklık oluşmuştu dişlerim sallanmaya ve dişlerimin arası açılmaya başlamıştı Tedaviye başlayalı bir ay olmasına rağmen şimdi çok daha iyiyim ve tamamen bu sıkıntılardan kurtulacağımı düşünüyorum Güngör hoca çok iyi bir doktor mükemmel bir eğitim geçmişi var hastasıyla gerçekten ilgileniyor cana yakın bir insan daha ilk tanışmada bunu hissettiriyor size benim gibi dişeti problemi olan insanlara Güngör hocayı tavsiye ediyorum

  Güngör Karagözlü2017-10-05

  Sevgili Uğur, söyleyecek kelime bulamıyorum. Gerçekten güzel, içten duygularınızı, internet ortamında , diğer kardeşlerimizle paylaşmanızdan dolayı çok teşekkür ederim. Ankaraya oldukça uazak bir kentimizden, , tedaviniz için , yol kat edip, tedaviniz için, gösterdiğiniz çabaya, tüm bilgi ve tecrübemizi , iyi niyetle ortaya koyarak karşılık verdiğimizi bilmenizi isterim.Elimden geldiği kadar dişlerinizi ve diş etlerinizi korumak için, sizin yardımınızla çalışacağım. Lütfen tavsiyelerime uymayı ihmal etmeyin, Randevularınızı aksatmayın. Sevgi ve saygılarımla sağlıkla kalın efendim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm.Dr. Güngör Karagözlü 1972 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 'nden mezun olmuştur.1980 yılında Hacettepe Üniversitesi Periodontoloji ABD.Dişeti ve Hastalıkları Doktorasını tamamlayan Güngör Karagözlü nün uzmanlık alanı , DİŞ ETİ HASTALIKLARI ve DİŞ ETİ CERRAHİSİ dir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi - 1966 - 1972
 • Hacettepe Üniversitesi Saglık Bilimleri Fakültesi Peridontoloji ABD.Dişeti ve Hastalıkları Doktora 1980
 • Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Doktor Araştırma Görevlisi,Peridontoloji 1980 - 1982

Yayınlar

 • İleri diş eti hastalıkları olan hastalarda gingivektomi ve flap operasyonlarının karşılaştırmalı incelenmesi
 • Ağız Kokusu ( Halitosis) ve Tedavisi
 • Diş eti kanaması nedir, tedavisi nasıldır ?
 • Tüm Ağız Dezenfeksiyonu ve Kapalı Kök Yüzeyi Debridmanı
 • Diş Eti Cerrahisi ve Flap Operasyonu
 • Diş Eti Hastalıkları ve Sağlığımıza Etkisi
 • Diş Eti Çekilmesi Tedavisi
 • Diş Eti Estetiği Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
 • Diş Eti Sağlığı ve Doğru Bildiğimiz Yanlışlar
 • Diş Eti Estetiği Nedir - GUMMY SMİLE- Dişlek Gülüş - Nasıl Tedavi Edilir ?
 • Aft Nedir Tedavisi Nasıl Yapılır?
 • Yerel Diş Eti Çekilmeleri
 • Dİşlerde Mobilite (Sallanmalar) ve Tedavileri
daha fazla

Ödüller

 • Ulus Rotary Kulübü

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Gazi Üniversitesi Sağlık Spor Kültür Dairesi Diş Kliniği Kurucu ve Yöneticisi 1982 - 2012
 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Diş Polikliniği Yönetimi 2012 - 2014
 • Çorum İskilip Devlet Hastanesi Diş Kliniği Kurucu ve Yöneticisi 1972-1973
 • Genel kurmay Ges Kom. Diş Kliniği Yöneticisi 1973-1975
 • Hacettepe Üniversitesi Periodontolojı Doktora Asistanı 1975-1980
 • AİTİA Ankara Diş Hekimliği Yüksek Okulu Periodontoloji Bölümü Yöneticisi 1975-1980
 • Ulus Diş Polikliniği Periodontoloji Bölüm Başkanlığı
 • Ankara Özel Diş Eti Cerrahisi (PERİODONTOLOJİ) Kliniği Kurucu ve Yöneticisi 1982- 2017
daha fazla

Sertifikalar

Hastalıklar

daha fazla

Makaleler

daha fazla