Uzm. Dr.

Güngör Karagözlü

verifiedCreated with Sketch.

Periodontoloji, Diş hekimi, Ağız diş ve çene cerrahisi

87 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor Son 30 gün içerisinde 2 335 profil ziyareti var

Uzm.Dr. Güngör Karagözlü 1972 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 'nden mezun olmuştur.1980 yılında Hacettepe Üniversitesi Periodontoloji ABD.Dişeti ve Hastalıkları… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
87 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Güngör hocama 06.07.2018 tarihinde muayene oldum, kendisi yapacağı çalışmayla ilgili oldukça iyi bilgilendirmede bulundu ve 17.07.2018 tarihinde tedavimi oldum.Kendilerine çok teşekkür ediyorum, oldukça memnun kaldım.

  Güngör Karagözlü2018-07-19

  Sevgili Emrah kardeşim. Ben de size teveccühünüz ve tedavimiz sırasında göstermiş olduğunuz işbirliğiniz için çok teşekkür ederim. Lütfen periyodik kontrollerimizi aksatmıyalım. Sağlıkla kalın efendim.

 • A
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Güngör Beyi internette araştırırken buldum. Hakkında yapılan yorumlardan çok etkilendim. Ben uzun zamandır diş eti problemi yaşamaktayım daha önce iki farklı diş eti uzmanına gittim ama bir ilerleme kaydedemedim. Merzifon’dan Ankara’ya işinin Uzmanı olduğunu duyduğum bir doktor için geldim. Dün çok güzel bir şekilde karşılanıp sorunun nasıl giderileceği hakkında konuştuk bu gün de ilk müdahale yapıldı. Kendisi çok kibar ve sabırlı bir insan. Her şeyi tek tek anlattı. Umarım tedavi sürecim başarılı bir şekilde devam eder. Kendisine teşekkür ediyorum.

  Güngör Karagözlü2018-07-12

  Sağolun efendim. Teveccühünüz ve güzel ifadeleriniz için şükran duygularımı lütfen kabul buyrunuz. İnanıyorum ki diş etlerinin kronik enflamasyonu insanlarımızın genel sağlığını ciddi bir şekilde zora sokmakta ve diğer organlarını da hastalandırmaktadır. Bu nedenle hastalarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek en büyük arzumuzdur. Size sevgi ve saygılarımı sunuyor, tüm dişeti sorunlarınızı ortadan kaldırıncaya kadar, periyodik olarak kontrol ve bakım hizmetlerimizle emrinizde olduğumu belirtmek istiyorum. Sağlıkla kalın efendim, görüşmek üzere.

 • E
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

  Güngör hocaya tavsiye sonucunda araştırarak doktor takvimindeki yorumlarını okuyarak gittim diş eti çekilmesi yaşıyordum güngör hocaya tedavi olduktan sonra çok memnun kaldım kendisi çok nazik ve ilgili çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ederim.

  Güngör Karagözlü2018-07-05

  Ben de size beni mutlu eden güzel ifadelerinizden dolayı çok teşekkür ederim efendim. Karınca kararınca, elimizden geldiği kadar sizleri memnun edebiliyor isek e mutlu bize. Sevgi ve saygılarımla , sağlıklı günler dilerim efendim. Sağolun. Görüşmek dileğiyle.

 • E
  Yer: Güngör Karagözlü Muayenehanesi

  Güngör doktorumu, doktor takvimi aracılığıyla buldum. Öncesinde diş etlerimdeki rahatsızlık nedeniyle tedavi amaçlı gittiğim başka bir doktorum daha vardı. Fakat, bu sitedeki yorumlara bakınca Güngör Doktorun diş eti konusunda uzmanlaşmış bir hekim olduğu kanaatine vardım ve uzun soluklu bir tedavi sürecine sahip diş etlerime yönelik uzmanlığından faydalanmak istedim.

  Tedavi sırasında sürece sizi de dahil etmesi, uyguladığı yöntemleri gerekçeleriyle izah etmesi güven ve moral açısından önemli bir faktör. Diğer doktorların aksine kesme, biçme yerine koruyucu hekimlik anlayışına sahip olması da benim için çok önemli. Uzun yıllar süren meslek hayatındaki tecrübelerinden istifade edebilmemiz çok büyük şans.

  Sevgili doktorumun sürekli öğrenme ve yeni gelişmeleri takip etme konusunda gösterdiği hassasiyet de beni çok etkiledi. Hastasına gösterdiği özel ilgi de en az tedavi kadar insanı iyileştir diğer bir vasfı.
  Pamuk dilli, pamuk elli doktoruma buradan selamlar, sevgiler :)

  Güngör Karagözlü2018-07-04

  Efendim, gerçekten beni mahcup eden bu güzel ifadelerinize ancak teşekkür ve sorunlarınızı çözmek için gösterebileceğim çabamla karşılık verebilirim. Sizlerin memnuniyetinizi açık yüreklilikle kamuya açık bir platfonrmda belirtmeniz bu her şeyin ötesinde. Lütfen , sevgi ve saygılarımı kabul buyrun. Her zaman her hastama özellikle belirttiğim gibi , tedavimiz bir süreci kapsıyor, belirli aralıklarla , diş etlerinizdeki iyileşmeyi değerlendirmek ve gerekiyorsa icap eden tedavileri gerçekleştirmek. Bizim çalışma.yöntemimiz. Tekrar teşekkür duygularımı belirtir, sağlıklı günler dilerim efendim Sağolun.

 • A
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Periodontoloji

  Güngör hocami dis eti kanamalarim ve dis eti cekilmesi nedeniyle yakin bir arkadasimin tavsiyesi uzerine ziyaret ettim.. Sikayetlerimin nedenleri ve uygulnacak tedavi ile ilgili detayli bilgi vermesi ve isinde gercek bir profesyonel olmasi bana oldukca guven verdi. Tedavim hala devam etmekte olup,ilk randevumdan itibaren olumlu sonuclar almaya devam ediyorum. Tesekkur ederim

  Güngör Karagözlü2018-07-03

  Sağolun efendim. İşimizi en iyi bir şekilde yapmanın huzuru içindeyiz. Sizlerden gelen böylesine güzel geri dönüşler ise bizim gurur kaynağımız. Size sevgi ve saygılarımı iletirken , periyodik aralıklarla tüm şikayetleriniz bitinceye kadar, emrinizde olduğumu bilmenizi isterim. Sağlıkla kalın efendim. Sağolun.

 • Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Uzun zamandır Diş etlerim sürekli çekiliyordu sızlamaya da başlamıştı son günlerde bi çok doktora başvurdum ya ameliyat ya da çare yok gibi çok ilgilenmediler. Güngör hocayı bi tavsiye ile gittim çook memnun kaldım uyguladığı yöntem ile dişlerimi derinlemesine temizledi kendisine çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim iyi günler.

  Güngör Karagözlü2018-07-03

  Sevgili es, pardon neden isminizi yazmaktan çekiniyorsunuz bilemiyorum. Size nazik cümlelerinizden dolayı teşekkür ederim. Sevgi ve saygılarımla , sağlıklı günler dilerim efendim.

 • I

  Yıllardır halledemediğim diş eti problemi için Güngör Hocanın kapısını çaldım kendisi her şeyi tane tane anlatarak hiç strese sokmadan tedavimi yaptı ve şu an çok iyi sonuçlar aldık hocamın tabiri ile mücadeleye devam .
  İşinde çok iyi olduğu her cümlesinden belliydi bunların dışında hoş sohbeti ile resmen ders anlatıyor çok teşekkürler hocam

  Güngör Karagözlü2018-07-02

  Zarif yorumunuzdan dolayı çok teşekkür ederim efendim. Ders anlatmak değil de , ülkemizde göz ardı edilen , sorunu anlatıp hastanın işbirliğini sağlamadan paldır küldür tedaviye kalkışmak bize uygun bir yöntem değil. Biliyorsunuz kapımızın üstünde ÖNCE İNSAN yazıyor. Size sevgi ve saygılarımı gönderiyor, periyodik aralıklarla her zaman sizi görmek istediğimi bilmenizi istiyorum . Sağlıklı günler diliyorum efendim.

 • K
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Merhaba

  Gördüğüm ortodontik tedavi esnasında diş etlerimde de sorun olduğunu ve bu tedavi bittiğinde bir periodontiste gitmem gerektiğini öğrendim. Aslında bir süredir diş etlerimdeki çekilmenin ben de farkındaydım ve bu durum beni çok endişelendiriyordu. İnternetten yaptığım araştırmalarım sonucu Dr. Güngör Karagözlü'ye ulaştım. Doktor Takvimi'nde hakkında yazılmış görüşleri okuduktan sonra kendisinden randevu aldım ve ilk görüşmemizde ne kadar doğru bir karar verdiğime emin oldum. Detaylı bir muayeneden sonra endişelenecek bir durum olmadığını ve yapılacak Tüm Ağız Dezenfeksiyon ve Kapalı Kök Yüzeyi Debridmanı işlemi ile dişlerimin ve diş etlerimin uzun yıllar sağlığını koruyacağını söyledi. İkinci kez gidişimde önerilen işlem yapıldı. Hatta endişeli olduğumu farkeden Güngör Bey'in sohbetiyle beni rahatlatması ve birkaç saat sonra bizzat arayarak nasıl olduğumu sorması gerçekten çok nazikçeydi. Bu arada gerek işlem yapılırken gerekse sonrasında hiçbir sıkıntı yaşamadığımı özellikle belirtmek isterim. Bugünse kontrol randevumda ağız bakımıyla ilgili verdiği bilgiler ve önerileri için kendisine ayrıca teşekkür ederim.

  Güngör Karagözlü2018-07-02

  Çok teşekkür ederim , efendim. Sizleri gerçekten memnun edebiliyor isek ne mutlu bize. Görüşmek dileğiyle sevgi ve saygılarımı iletiyorum efendim. Sağlıklı günler diliyorum.

 • N
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

  Nurten
  merhabalar
  Diş etlerimde uzun zamandır çekilmeler,şişlikler ve ağız kokusu vardı.Bir çok diş hastanesine ve fakülte hastanelerine gitmeme rağmen bir türlü çözüm bulamadım.Diş eti uzmanı olarak arama yaparken bu konuda en iyi Güngör hocanın olduğu yazıyordu.Hemen randevu aldım.Daha ilk muayenede sukunet ve sabır ile diş etimdeki sorunları ve çözümlerini tek tek anlatarak korkularımdan kurtulmamı sağladı.Tedavi den bir gün geçmesine rağmen diş etlerimin çok rahatladığını hissettim. Güngör hocama çok teşekkür ediyorum.

  Güngör Karagözlü2018-07-02

  Ben de size çok teşekkür ediyorum Nurten Hanım. Tabiiki her zaman sükunet, ve sabır, ama iyi niyet ve bilgi birikimi. Hepsi bir arada olunca başarılı sonuç almamamız için hiç bir neden yok . Size sevgi ve saygılarımı iletiyorum , belirli aralıklarla diş eti sorununuzu tam olarak bitirinceye kadar bekliyorum. Sağlıklı günler dilerim efendim.

 • Ç
  Yer: Güngör Karagözlü MuayenehanesiHizmet: Randevu

  Güngör hocamı diş eti kanamalarım ve son zamanlarda sıkıcı bir hal almaya başlayan ağzımdaki koku şikayeti sebebiyle ziyaret ettim . Kendisinin nezaketi ve beyefendiliği işinde gerçek bir profesyonel olması bana oldukça güven verdi. Tedavim hala devam etmekte olup ilk randevumdan itibaren olumlu sonuçlar almaya devam ediyorum.Bana gösterdiğiniz emek için tekrar teşekkür ederim

  Güngör Karagözlü2018-06-25

  Sevgili Çağla Hanımefendi, güzel yorumunuz, şahsıma duymuş olduğunuz güven ve ilginiz için ben de size çok teşekkür ederim. Diş etlerinizle ilgili tüm şikayetleriniz bitinceye kadar kliniğimizin kapısı sizin için açık olacaktır. Lütfen kontrol ve bakım randevularımızı ihmal etmeyelim. Sevgi ve saygılarımı sunuyor , geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum efendim. Sağlıkla kalın.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uzm.Dr. Güngör Karagözlü 1972 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 'nden mezun olmuştur.1980 yılında Hacettepe Üniversitesi Periodontoloji ABD.Dişeti ve Hastalıkları Doktorasını tamamlayan Güngör Karagözlü nün uzmanlık alanı , DİŞ ETİ HASTALIKLARI ve DİŞ ETİ CERRAHİSİ dir.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi - 1966 - 1972
 • Hacettepe Üniversitesi Saglık Bilimleri Fakültesi Peridontoloji ABD.Dişeti ve Hastalıkları Doktora 1980
 • Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Doktor Araştırma Görevlisi,Peridontoloji 1980 - 1982

Yayınlar

 • İleri diş eti hastalıkları olan hastalarda gingivektomi ve flap operasyonlarının karşılaştırmalı incelenmesi
 • Ağız Kokusu ( Halitosis) ve Tedavisi
 • Diş eti kanaması nedir, tedavisi nasıldır ?
 • Tüm Ağız Dezenfeksiyonu ve Kapalı Kök Yüzeyi Debridmanı
 • Diş Eti Cerrahisi ve Flap Operasyonu
 • Diş Eti Hastalıkları ve Sağlığımıza Etkisi
 • Diş Eti Çekilmesi Tedavisi
 • Diş Eti Estetiği Nedir? Nasıl Tedavi Edilir?
 • Diş Eti Sağlığı ve Doğru Bildiğimiz Yanlışlar
 • Diş Eti Estetiği Nedir - GUMMY SMİLE- Dişlek Gülüş - Nasıl Tedavi Edilir ?
 • Aft Nedir Tedavisi Nasıl Yapılır?
 • Yerel Diş Eti Çekilmeleri
 • Dİşlerde Mobilite (Sallanmalar) ve Tedavileri
daha fazla

Ödüller

 • Ulus Rotary Kulübü

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Gazi Üniversitesi Sağlık Spor Kültür Dairesi Diş Kliniği Kurucu ve Yöneticisi 1982 - 2012
 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Diş Polikliniği Yönetimi 2012 - 2014
 • Çorum İskilip Devlet Hastanesi Diş Kliniği Kurucu ve Yöneticisi 1972-1973
 • Genel kurmay Ges Kom. Diş Kliniği Yöneticisi 1973-1975
 • Hacettepe Üniversitesi Periodontolojı Doktora Asistanı 1975-1980
 • AİTİA Ankara Diş Hekimliği Yüksek Okulu Periodontoloji Bölümü Yöneticisi 1975-1980
 • Ulus Diş Polikliniği Periodontoloji Bölüm Başkanlığı
 • Ankara Özel Diş Eti Cerrahisi (PERİODONTOLOJİ) Kliniği Kurucu ve Yöneticisi 1982- 2017
daha fazla

Sertifikalar

Hastalıklar

daha fazla

Makaleler

daha fazla