Hakan Bayındır, Periodontoloji Nilüfer

Dr. Dt.
Hakan Bayındır verifiedCreated with Sketch.

Periodontoloji

38 görüş
Son 30 gün içerisinde 279 profil ziyareti var

Adres

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer
Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Kabul edilen yaş grubu: yetişkin
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Periodontoloji cerrahi

Diş eti ameliyatı

Periodontal plastik cerrahisi yumuşak doku greftleri + 11 daha fazla

Yönlendirilmiş doku rejenerasyonu (ydr)

Küretaj

Cep derinliği azaltma

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

*İmplant, Dişeti cerrahileri, diş ve çene cerrahisi uygulamaları yapmaktadır. 1984’te Balıkesir’de doğan Hakan Bayındır, ilkokul öğrenimini Malatya’d...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Diş ve Diş eti hastalıkları
 • Periodontitis
 • Diş Eti Kanaması
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2007)
 • Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı (2011)

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
38 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
S
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Periodontoloji Randevusu

Hakan Bey’e geldiğimde daha 17 yasinda olmama ragmen 3-4 senedir tekrarlayan diş eti çekilmem vardı,sürekli kanayıp acıyordu bu yüzden resmen kabusa dönmüştü benim için bu hastalık.Fakat onun güler yüzü,içten samimi bi şekilde ameliyatın öncesini ve sonrasını anlatışı, aileden biri gibiymiş ilgilenişi gerçekten paha biçilemezdi.Dis korkumu bu sekilde yendim.İyiki gelmişim diyorum keşke daha önceden bulsaymışım.Onun sayesinde bu eziyetten kurtuldum şuan çok rahatım ameliyat çok iyi ve güzel bi şekilde geçti.Düşünen ve gelmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.Mükemmel ve isini gercekten cok iyi bilen bir doktor.Dentamer çalışanlarına ve doktoruma çook teşekkür ederim emekleriniz için çok güzel bir ekipsiniz.????????????

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli ve içten yorumunuzu okumak bizleri çok mutlu ediyor. Tavsiyelerimize uyarak siz de tedavinin başarılı geçmesinde büyük rol oynadınız. Kontrol seanslarınızda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim.


S
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Küçük yaşlardan beri damağımın fazla görünmesinden dolayi rahatça gülemiyordum dudak boyunu aşagi cekme islemide içinde biraz korkutmuşlardı beni Hakan Bey 'in işindeki başarisından dolayi hic bir endişe yaşamadan operasyonu gercekleştirdik . Hakan Bey 'in ustalığı ve güveni ile istedigim gülüse sahip oldum . Cok tesekkurler hocam .Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum alaninda gercekten uzman bir hekim güler yüzünüzle başarilarinizin devamini dilerim . :)

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Yüksek gülme hattı “gummy smile” tedavinizin başarılı geçmesi bizleri de çok sevindirdi. Kontrol seansınızda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim. Değerli yorumunuz için de çok teşekkür ederim.


M
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Genel kontrol

Hakan beyi tanımadan önce diş eti rahatsızlığım vardı dişlerim sallanıyordu ve gittiğim diğer doktorlar yapacak birşeyim olmadığını söylediler Hakan beyin yapmış olduğu tedavi ve cerrahi operasyonlar sonucu şu anda dişlerim ve diş etlerim şuan çok iyi durumda Hakan beye buradan çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum iyiki varsınız

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Tekrar geçmiş olsun dileklerimle, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kontrol randevumuzda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim..


A
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hakan bey ile tanıştığımda çok endişeliydim. Yaklaşık 4 tane diş hekiminden aldığım sonuçlara göre yirmilik dişimi çektirmem çok zor ve hatta dudaklarımda uyuşukluk bırakacak kadar sıkıntılı bir durumdaydı.. Hakan beyle görüştüğüm andan itibaren ise bütün umutsuzluğum kayboldu öncelikle güler yüzü ve sıcakkanlı kişiliği ile size bir doktor değil de arkadaş güveni veriyor.Sorasında ise ne kadar işinin ehli olduğunu görüyorsunuz. Buradan kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum ve diş problemi yaşayan kişilere kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim. 20 yaş dişleri hem çekimleri hem de pozisyonları gereği zor olabilmektedir. Sıkıntısız geçen çekimleriniz bizleri de mutlu etti. Sağlıklı günler dilerim.


E
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hakan Bey le tanıştığımda 13 yıldır protez hastasıydım. Üst çenemde bölgesel kemik erimesi olduğu halde ; ileri cerrahi operasyonu ile 5 adet implant uygulaması yapıldı. Ameliyat esnasında verdiği güven, rahatlık, bilgilendirme on numara... Sonrasında ki konfor , protezden kurtuluşum paha biçilemez... Kendisini tek geçiyorum, başarılarının devamını diliyorum.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Uzun süreli hareketli protez kullanımı ve dişsizlik sonrası kemik dokuda yoğun kayıplar olabilmektedir. İleri cerrahi tekniklerle kemik arttırımı sonrası implant tedavisi uygulanabilmektedir. Kontrol randevunuzda görüşmek üzere. Sağlıkla gülün :)


Konum: başka bir yer 20lik diş ameliyatı

Tedavi açısından epey tehlikeli ve zor olan, artık beni fazlasıyla rahatsız eden zaman zaman canımdan bezdiren iki tane yirmilik dişimden; çok kıymetli, naif, oldukça kibar, benim gözümde 'müthiş bir doktor' kategorisine giren Hakan bey sayesinde ömür boyu kurtuldum :) Yakın zamanda ameliyat etti beni nazikliği, korkumu anlayıp beni sakinlestirmesi tedavi sonrasi önerileri beni cok mutlu etti. Gerçekten işini severek yapan, bunun haricinde sizi para makinesi degil de insan olarak gören sizinle sohbet eden hal hatir soran bir doktor kendisi. Ozellikle disci fobisi olanlar icin soyluyorum Hakan beyle tanismanizi mutlaka ama mutlaka tavsiye ederim kendinizi onun ellerinde oldukca guvende hissedeceksiniz! :))

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. 20 yaş dişleri anatomik olarak yer bulamadıklarında sıkıntılı durumlara yol açabilmektedirler. Dişlerin çapraşıklaşması, baskı sebebiyle zonklama tarzı ağrılar veya yarı gömülülük durumlarında dişeti apselerine neden olmaktadırlar. Operasyonunuzun sorunsuz geçmesi bizleri de çok mutlu etti. Sağlıklı günler dilerim.


M
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Implant ve sinus operasyonu

Ben de cicegi burnunda implant ve sinus operasyonu geçirmiş biriyim.Arastirmalarimda tek içime sinen bu klinik oldu ve yanılmadığımı da Hakan beyi tanıyınca anladım.. Bir baktımki ameliyatım olmus bitmiş ve 10 gün geçmiş.Insan ister istemez dış sözkonusu olunca bir tedirginlik yaşıyor..Ama Hakan beyin gayet rahat ve samimi tutumu operasyon esnasında aşama aşama anlatması süper birşey en azından acaba şimdi hangi işlem yapılacak diye düşünmüyorsunuz.. Ben yurtdışından geldim ve tüm tanıdıklarıma eşime dostuma rahatlıkla tavsiye edicem.Ameliyat esnasında da sonundada okadar endişelenmeme rağmen ufacık bir ağrı hissetmedim ayrıca bununlada kalmadı sağolsun ameliyat sonrası da her soruma anında döndü sorularimi yanitladi..Iyiki sizi tanimisim denta-mer ekibi hepiniz gercekten iyi bir ekip olmuşsunuz basarilarinizin devamını dilerim..

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli ve içten yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Uzun süren dişsizliklerde kemik doku hacmini yitirmektedir. Üst çenede ise sinüs genişleyerek dikey olarak çene kemiğini rezorbe etmektedir. Operasyonunuz bizleri de çok mutlu etti. Sağlıklı günler dileriz.


Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ağız için lezyon

Buradaki yorumları okuduktan sonra bir cesaret ile Korkularımdan dolayı 8 aydır ağız içinde bir lezyon ile yaşamış biri olarak randevu aldım ilk andan tedavi süreci bitene kadar güler yüzlü anlayışlı ilgili bir hekim işindeki titizliği adım adım operasyon hakkında bilgilendirme yapması gereksiz hiçbir müdahalede bulunmaması korkularımın yersiz olduğunu gösterdi iyi ki sizi tanımışım ağız ve diş tedavisinin korkulacak bir şey olmadığını doğru hekim doğru operasyon ile çok basit bir süreç olduğunu bana kanıtladığınız için teşekkürler ve ayrıca kol düğmesi büyüklüğündeki lezyonumdan beni kurtardığınız için sonsuz teşekkür ederim kontrolde görüşmek üzere

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli ve içten yorumunuz için tekrar teşekür eder, sağlıklı günler dilerim.


Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

İnternette yazılanlar ve burdaki yorumlar üzerine bugün Hakan beye gittim.Yazılanlar az bile diyebilirim ender rastlanabilen hekimlerden çok güleryüzlü,anlayışlı,yardımcı,inanılmaz güven veriyor iyiki sizi tercih etmişim hastasını düşünen bir hekim kandırmıyor herşey için şimdiden çok teşekkür ederim Hakan bey şiddetle tavsiye ederim

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli ve içten yorumunuz için ben de sizlere çok teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.


Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İmplantoloji

Tavsiye üzerine ve internetten kendi araştımalarım sonucu Dr. Hakan Bey’e annemin alt çenesindeki diş eksikliğini gidermek adına implant tedavisi için başvurduk. Herhangi bir problemle karşılaşmadan yorumlarda okuduğum gibi ilgi ve alaka ile karşılaştık. Tedavisinden çok memnun kaldık. Bu platform vasıtasıyla da tekrar teşekkür ediyorum.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Geçmiş olsun dileklerimle sağlıklı günler dilerim.


Hizmetler

Ağız bakımı(diş ve diş eti bakımı)

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Ağız koruyucusu

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Cep derinliği azaltma

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Lazerli diş bakımı

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Periodontal plastik cerrahisi yumuşak doku greftleri

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Yönlendirilmiş doku rejenerasyonu (ydr)

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


İmplant

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Diş eti estetiği

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Gülüş tasarımı

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Diş estetiği

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Küretaj

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Diş eti ameliyatı

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Periodontoloji cerrahi

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Randevu

Ahmet Yesevi Mahallesi Sanayi Caddesi No:521 Berk Platin İş Merkezi, Nilüfer

Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
38 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
S
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Periodontoloji Randevusu

Hakan Bey’e geldiğimde daha 17 yasinda olmama ragmen 3-4 senedir tekrarlayan diş eti çekilmem vardı,sürekli kanayıp acıyordu bu yüzden resmen kabusa dönmüştü benim için bu hastalık.Fakat onun güler yüzü,içten samimi bi şekilde ameliyatın öncesini ve sonrasını anlatışı, aileden biri gibiymiş ilgilenişi gerçekten paha biçilemezdi.Dis korkumu bu sekilde yendim.İyiki gelmişim diyorum keşke daha önceden bulsaymışım.Onun sayesinde bu eziyetten kurtuldum şuan çok rahatım ameliyat çok iyi ve güzel bi şekilde geçti.Düşünen ve gelmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.Mükemmel ve isini gercekten cok iyi bilen bir doktor.Dentamer çalışanlarına ve doktoruma çook teşekkür ederim emekleriniz için çok güzel bir ekipsiniz.????????????

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli ve içten yorumunuzu okumak bizleri çok mutlu ediyor. Tavsiyelerimize uyarak siz de tedavinin başarılı geçmesinde büyük rol oynadınız. Kontrol seanslarınızda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim.


S
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Küçük yaşlardan beri damağımın fazla görünmesinden dolayi rahatça gülemiyordum dudak boyunu aşagi cekme islemide içinde biraz korkutmuşlardı beni Hakan Bey 'in işindeki başarisından dolayi hic bir endişe yaşamadan operasyonu gercekleştirdik . Hakan Bey 'in ustalığı ve güveni ile istedigim gülüse sahip oldum . Cok tesekkurler hocam .Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum alaninda gercekten uzman bir hekim güler yüzünüzle başarilarinizin devamini dilerim . :)

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Yüksek gülme hattı “gummy smile” tedavinizin başarılı geçmesi bizleri de çok sevindirdi. Kontrol seansınızda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim. Değerli yorumunuz için de çok teşekkür ederim.


M
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Genel kontrol

Hakan beyi tanımadan önce diş eti rahatsızlığım vardı dişlerim sallanıyordu ve gittiğim diğer doktorlar yapacak birşeyim olmadığını söylediler Hakan beyin yapmış olduğu tedavi ve cerrahi operasyonlar sonucu şu anda dişlerim ve diş etlerim şuan çok iyi durumda Hakan beye buradan çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum iyiki varsınız

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Tekrar geçmiş olsun dileklerimle, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kontrol randevumuzda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim..


A
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hakan bey ile tanıştığımda çok endişeliydim. Yaklaşık 4 tane diş hekiminden aldığım sonuçlara göre yirmilik dişimi çektirmem çok zor ve hatta dudaklarımda uyuşukluk bırakacak kadar sıkıntılı bir durumdaydı.. Hakan beyle görüştüğüm andan itibaren ise bütün umutsuzluğum kayboldu öncelikle güler yüzü ve sıcakkanlı kişiliği ile size bir doktor değil de arkadaş güveni veriyor.Sorasında ise ne kadar işinin ehli olduğunu görüyorsunuz. Buradan kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum ve diş problemi yaşayan kişilere kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim. 20 yaş dişleri hem çekimleri hem de pozisyonları gereği zor olabilmektedir. Sıkıntısız geçen çekimleriniz bizleri de mutlu etti. Sağlıklı günler dilerim.


E
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Hakan Bey le tanıştığımda 13 yıldır protez hastasıydım. Üst çenemde bölgesel kemik erimesi olduğu halde ; ileri cerrahi operasyonu ile 5 adet implant uygulaması yapıldı. Ameliyat esnasında verdiği güven, rahatlık, bilgilendirme on numara... Sonrasında ki konfor , protezden kurtuluşum paha biçilemez... Kendisini tek geçiyorum, başarılarının devamını diliyorum.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Uzun süreli hareketli protez kullanımı ve dişsizlik sonrası kemik dokuda yoğun kayıplar olabilmektedir. İleri cerrahi tekniklerle kemik arttırımı sonrası implant tedavisi uygulanabilmektedir. Kontrol randevunuzda görüşmek üzere. Sağlıkla gülün :)


Konum: başka bir yer 20lik diş ameliyatı

Tedavi açısından epey tehlikeli ve zor olan, artık beni fazlasıyla rahatsız eden zaman zaman canımdan bezdiren iki tane yirmilik dişimden; çok kıymetli, naif, oldukça kibar, benim gözümde 'müthiş bir doktor' kategorisine giren Hakan bey sayesinde ömür boyu kurtuldum :) Yakın zamanda ameliyat etti beni nazikliği, korkumu anlayıp beni sakinlestirmesi tedavi sonrasi önerileri beni cok mutlu etti. Gerçekten işini severek yapan, bunun haricinde sizi para makinesi degil de insan olarak gören sizinle sohbet eden hal hatir soran bir doktor kendisi. Ozellikle disci fobisi olanlar icin soyluyorum Hakan beyle tanismanizi mutlaka ama mutlaka tavsiye ederim kendinizi onun ellerinde oldukca guvende hissedeceksiniz! :))

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. 20 yaş dişleri anatomik olarak yer bulamadıklarında sıkıntılı durumlara yol açabilmektedirler. Dişlerin çapraşıklaşması, baskı sebebiyle zonklama tarzı ağrılar veya yarı gömülülük durumlarında dişeti apselerine neden olmaktadırlar. Operasyonunuzun sorunsuz geçmesi bizleri de çok mutlu etti. Sağlıklı günler dilerim.


M
Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Implant ve sinus operasyonu

Ben de cicegi burnunda implant ve sinus operasyonu geçirmiş biriyim.Arastirmalarimda tek içime sinen bu klinik oldu ve yanılmadığımı da Hakan beyi tanıyınca anladım.. Bir baktımki ameliyatım olmus bitmiş ve 10 gün geçmiş.Insan ister istemez dış sözkonusu olunca bir tedirginlik yaşıyor..Ama Hakan beyin gayet rahat ve samimi tutumu operasyon esnasında aşama aşama anlatması süper birşey en azından acaba şimdi hangi işlem yapılacak diye düşünmüyorsunuz.. Ben yurtdışından geldim ve tüm tanıdıklarıma eşime dostuma rahatlıkla tavsiye edicem.Ameliyat esnasında da sonundada okadar endişelenmeme rağmen ufacık bir ağrı hissetmedim ayrıca bununlada kalmadı sağolsun ameliyat sonrası da her soruma anında döndü sorularimi yanitladi..Iyiki sizi tanimisim denta-mer ekibi hepiniz gercekten iyi bir ekip olmuşsunuz basarilarinizin devamını dilerim..

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli ve içten yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Uzun süren dişsizliklerde kemik doku hacmini yitirmektedir. Üst çenede ise sinüs genişleyerek dikey olarak çene kemiğini rezorbe etmektedir. Operasyonunuz bizleri de çok mutlu etti. Sağlıklı günler dileriz.


Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ağız için lezyon

Buradaki yorumları okuduktan sonra bir cesaret ile Korkularımdan dolayı 8 aydır ağız içinde bir lezyon ile yaşamış biri olarak randevu aldım ilk andan tedavi süreci bitene kadar güler yüzlü anlayışlı ilgili bir hekim işindeki titizliği adım adım operasyon hakkında bilgilendirme yapması gereksiz hiçbir müdahalede bulunmaması korkularımın yersiz olduğunu gösterdi iyi ki sizi tanımışım ağız ve diş tedavisinin korkulacak bir şey olmadığını doğru hekim doğru operasyon ile çok basit bir süreç olduğunu bana kanıtladığınız için teşekkürler ve ayrıca kol düğmesi büyüklüğündeki lezyonumdan beni kurtardığınız için sonsuz teşekkür ederim kontrolde görüşmek üzere

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli ve içten yorumunuz için tekrar teşekür eder, sağlıklı günler dilerim.


Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

İnternette yazılanlar ve burdaki yorumlar üzerine bugün Hakan beye gittim.Yazılanlar az bile diyebilirim ender rastlanabilen hekimlerden çok güleryüzlü,anlayışlı,yardımcı,inanılmaz güven veriyor iyiki sizi tercih etmişim hastasını düşünen bir hekim kandırmıyor herşey için şimdiden çok teşekkür ederim Hakan bey şiddetle tavsiye ederim

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli ve içten yorumunuz için ben de sizlere çok teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.


Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İmplantoloji

Tavsiye üzerine ve internetten kendi araştımalarım sonucu Dr. Hakan Bey’e annemin alt çenesindeki diş eksikliğini gidermek adına implant tedavisi için başvurduk. Herhangi bir problemle karşılaşmadan yorumlarda okuduğum gibi ilgi ve alaka ile karşılaştık. Tedavisinden çok memnun kaldık. Bu platform vasıtasıyla da tekrar teşekkür ediyorum.

Dr. Dt. Hakan Bayındır

Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Geçmiş olsun dileklerimle sağlıklı günler dilerim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

*İmplant, Dişeti cerrahileri, diş ve çene cerrahisi uygulamaları yapmaktadır. 1984’te Balıkesir’de doğan Hakan Bayındır, ilkokul öğrenimini Malatya’d...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • Diş ve Diş eti hastalıkları
 • Periodontitis
 • Diş Eti Kanaması
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2007)
 • Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı (2011)

Deneyimler

 • Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı (2007-2012)
 • Özel Elitdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (2012-2014)
 • Özel A + Ağız ve Dİş Sağlığı Polikliniği (2014-2015)
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Diğer içerikler

Yayınlar (14)