Dr. Dt.

Hakan Bayındır

verifiedCreated with Sketch.

38 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 266 profil ziyareti var

*İmplant, Dişeti cerrahileri, diş ve çene cerrahisi uygulamaları yapmaktadır. 1984’te Balıkesir’de doğan Hakan Bayındır, ilkokul öğrenimini Malatya’da Şehit Konuk İlkokulu’nda, orta… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
38 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S
  Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Periodontoloji Randevusu

  Hakan Bey’e geldiğimde daha 17 yasinda olmama ragmen 3-4 senedir tekrarlayan diş eti çekilmem vardı,sürekli kanayıp acıyordu bu yüzden resmen kabusa dönmüştü benim için bu hastalık.Fakat onun güler yüzü,içten samimi bi şekilde ameliyatın öncesini ve sonrasını anlatışı, aileden biri gibiymiş ilgilenişi gerçekten paha biçilemezdi.Dis korkumu bu sekilde yendim.İyiki gelmişim diyorum keşke daha önceden bulsaymışım.Onun sayesinde bu eziyetten kurtuldum şuan çok rahatım ameliyat çok iyi ve güzel bi şekilde geçti.Düşünen ve gelmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.Mükemmel ve isini gercekten cok iyi bilen bir doktor.Dentamer çalışanlarına ve doktoruma çook teşekkür ederim emekleriniz için çok güzel bir ekipsiniz.????????????

  Hakan Bayındır2018-10-16

  Değerli ve içten yorumunuzu okumak bizleri çok mutlu ediyor. Tavsiyelerimize uyarak siz de tedavinin başarılı geçmesinde büyük rol oynadınız. Kontrol seanslarınızda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim.

 • S
  Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Küçük yaşlardan beri damağımın fazla görünmesinden dolayi rahatça gülemiyordum dudak boyunu aşagi cekme islemide içinde biraz korkutmuşlardı beni Hakan Bey 'in işindeki başarisından dolayi hic bir endişe yaşamadan operasyonu gercekleştirdik . Hakan Bey 'in ustalığı ve güveni ile istedigim gülüse sahip oldum . Cok tesekkurler hocam .Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum alaninda gercekten uzman bir hekim güler yüzünüzle başarilarinizin devamini dilerim . :)

  Hakan Bayındır2018-09-15

  Yüksek gülme hattı “gummy smile” tedavinizin başarılı geçmesi bizleri de çok sevindirdi. Kontrol seansınızda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim. Değerli yorumunuz için de çok teşekkür ederim.

 • M
  Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Genel kontrol

  Hakan beyi tanımadan önce diş eti rahatsızlığım vardı dişlerim sallanıyordu ve gittiğim diğer doktorlar yapacak birşeyim olmadığını söylediler Hakan beyin yapmış olduğu tedavi ve cerrahi operasyonlar sonucu şu anda dişlerim ve diş etlerim şuan çok iyi durumda Hakan beye buradan çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum iyiki varsınız

  Hakan Bayındır2018-09-05

  Tekrar geçmiş olsun dileklerimle, değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Kontrol randevumuzda görüşmek üzere sağlıklı günler dilerim..

 • A
  Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Hakan bey ile tanıştığımda çok endişeliydim. Yaklaşık 4 tane diş hekiminden aldığım sonuçlara göre yirmilik dişimi çektirmem çok zor ve hatta dudaklarımda uyuşukluk bırakacak kadar sıkıntılı bir durumdaydı.. Hakan beyle görüştüğüm andan itibaren ise bütün umutsuzluğum kayboldu öncelikle güler yüzü ve sıcakkanlı kişiliği ile size bir doktor değil de arkadaş güveni veriyor.Sorasında ise ne kadar işinin ehli olduğunu görüyorsunuz. Buradan kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum ve diş problemi yaşayan kişilere kendisini şiddetle tavsiye ediyorum.

  Hakan Bayındır2018-08-16

  Kıymetli yorumunuz için çok teşekkür ederim. 20 yaş dişleri hem çekimleri hem de pozisyonları gereği zor olabilmektedir. Sıkıntısız geçen çekimleriniz bizleri de mutlu etti. Sağlıklı günler dilerim.

 • E
  Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

  Hakan Bey le tanıştığımda 13 yıldır protez hastasıydım. Üst çenemde bölgesel kemik erimesi olduğu halde ; ileri cerrahi operasyonu ile 5 adet implant uygulaması yapıldı. Ameliyat esnasında verdiği güven, rahatlık, bilgilendirme on numara... Sonrasında ki konfor , protezden kurtuluşum paha biçilemez... Kendisini tek geçiyorum, başarılarının devamını diliyorum.

  Hakan Bayındır2018-08-15

  Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Uzun süreli hareketli protez kullanımı ve dişsizlik sonrası kemik dokuda yoğun kayıplar olabilmektedir. İleri cerrahi tekniklerle kemik arttırımı sonrası implant tedavisi uygulanabilmektedir. Kontrol randevunuzda görüşmek üzere. Sağlıkla gülün :)

 • Konum: başka bir yerHizmet: 20lik diş ameliyatı

  Tedavi açısından epey tehlikeli ve zor olan, artık beni fazlasıyla rahatsız eden zaman zaman canımdan bezdiren iki tane yirmilik dişimden; çok kıymetli, naif, oldukça kibar, benim gözümde 'müthiş bir doktor' kategorisine giren Hakan bey sayesinde ömür boyu kurtuldum :) Yakın zamanda ameliyat etti beni nazikliği, korkumu anlayıp beni sakinlestirmesi tedavi sonrasi önerileri beni cok mutlu etti. Gerçekten işini severek yapan, bunun haricinde sizi para makinesi degil de insan olarak gören sizinle sohbet eden hal hatir soran bir doktor kendisi. Ozellikle disci fobisi olanlar icin soyluyorum Hakan beyle tanismanizi mutlaka ama mutlaka tavsiye ederim kendinizi onun ellerinde oldukca guvende hissedeceksiniz! :))

  Hakan Bayındır2018-08-15

  Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. 20 yaş dişleri anatomik olarak yer bulamadıklarında sıkıntılı durumlara yol açabilmektedirler. Dişlerin çapraşıklaşması, baskı sebebiyle zonklama tarzı ağrılar veya yarı gömülülük durumlarında dişeti apselerine neden olmaktadırlar. Operasyonunuzun sorunsuz geçmesi bizleri de çok mutlu etti. Sağlıklı günler dilerim.

 • M
  Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Implant ve sinus operasyonu

  Ben de cicegi burnunda implant ve sinus operasyonu geçirmiş biriyim.Arastirmalarimda tek içime sinen bu klinik oldu ve yanılmadığımı da Hakan beyi tanıyınca anladım.. Bir baktımki ameliyatım olmus bitmiş ve 10 gün geçmiş.Insan ister istemez dış sözkonusu olunca bir tedirginlik yaşıyor..Ama Hakan beyin gayet rahat ve samimi tutumu operasyon esnasında aşama aşama anlatması süper birşey en azından acaba şimdi hangi işlem yapılacak diye düşünmüyorsunuz.. Ben yurtdışından geldim ve tüm tanıdıklarıma eşime dostuma rahatlıkla tavsiye edicem.Ameliyat esnasında da sonundada okadar endişelenmeme rağmen ufacık bir ağrı hissetmedim ayrıca bununlada kalmadı sağolsun ameliyat sonrası da her soruma anında döndü sorularimi yanitladi..Iyiki sizi tanimisim denta-mer ekibi hepiniz gercekten iyi bir ekip olmuşsunuz basarilarinizin devamını dilerim..

  Hakan Bayındır2018-07-24

  Değerli ve içten yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Uzun süren dişsizliklerde kemik doku hacmini yitirmektedir. Üst çenede ise sinüs genişleyerek dikey olarak çene kemiğini rezorbe etmektedir. Operasyonunuz bizleri de çok mutlu etti. Sağlıklı günler dileriz.

 • Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: ağız için lezyon

  Buradaki yorumları okuduktan sonra bir cesaret ile Korkularımdan dolayı 8 aydır ağız içinde bir lezyon ile yaşamış biri olarak randevu aldım ilk andan tedavi süreci bitene kadar güler yüzlü anlayışlı ilgili bir hekim işindeki titizliği adım adım operasyon hakkında bilgilendirme yapması gereksiz hiçbir müdahalede bulunmaması korkularımın yersiz olduğunu gösterdi iyi ki sizi tanımışım ağız ve diş tedavisinin korkulacak bir şey olmadığını doğru hekim doğru operasyon ile çok basit bir süreç olduğunu bana kanıtladığınız için teşekkürler ve ayrıca kol düğmesi büyüklüğündeki lezyonumdan beni kurtardığınız için sonsuz teşekkür ederim kontrolde görüşmek üzere

  Hakan Bayındır2018-06-07

  Değerli ve içten yorumunuz için tekrar teşekür eder, sağlıklı günler dilerim.

 • Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Eti Hastalıkları Tedavisi

  İnternette yazılanlar ve burdaki yorumlar üzerine bugün Hakan beye gittim.Yazılanlar az bile diyebilirim ender rastlanabilen hekimlerden çok güleryüzlü,anlayışlı,yardımcı,inanılmaz güven veriyor iyiki sizi tercih etmişim hastasını düşünen bir hekim kandırmıyor herşey için şimdiden çok teşekkür ederim Hakan bey şiddetle tavsiye ederim

  Hakan Bayındır2018-05-18

  Değerli ve içten yorumunuz için ben de sizlere çok teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.

 • Konum: Özel Dentamer Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: İmplantoloji

  Tavsiye üzerine ve internetten kendi araştımalarım sonucu Dr. Hakan Bey’e annemin alt çenesindeki diş eksikliğini gidermek adına implant tedavisi için başvurduk. Herhangi bir problemle karşılaşmadan yorumlarda okuduğum gibi ilgi ve alaka ile karşılaştık. Tedavisinden çok memnun kaldık. Bu platform vasıtasıyla da tekrar teşekkür ediyorum.

  Hakan Bayındır2018-05-16

  Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Geçmiş olsun dileklerimle sağlıklı günler dilerim.

Hakkımda

Hakkımda

 • *İmplant, Dişeti cerrahileri, diş ve çene cerrahisi uygulamaları yapmaktadır.

  1984’te Balıkesir’de doğan Hakan Bayındır, ilkokul öğrenimini Malatya’da Şehit Konuk İlkokulu’nda, orta ve lise öğrenimini Mersin’de İçel Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. 2002 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde yükseköğrenime başlayıp 2007 yılında Diş Hekimi ünvanını alarak mezun olmuştur. 2007 yılında Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Periodontoloji Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak göreve başlamıştır. 2008 Şubat itibariyle aynı fakültede periodontoloji alanında doktora çalışmasına başlamıştır. 19 Aralık 2011 tarihinde doktora tezini tamamlayarak “Bilim Doktoru” ünvanını almıştır. Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde doktoralı araştırma görevlisi olarak sürdürdüğü akademik hayatını 1 Temmuz 2012 tarihinde noktalayan Dr. Bayındır, kariyerine özel sektörde periodontolog olarak memleketi olan Mersin’de başlamıştır. 2. yılın sonunda ise Bursa’ya gelmiştir. Günümüze kadar 2 farklı özel ağız ve diş sağlığı polikliniğinde çalışmıştır. Şu anda ise kariyerine periodontoloji ve implantoloji uzmanı olarak özel Dentamer ağız ve diş sağlığı polikliniğin de devam etmektedir. Akademik hayatında olmak üzere 7’si yabancı indeks dergilerde, 5’i Türkçe dergilerde olmak üzere 12 yayını bulunmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2007)
 • Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı (2011)

Deneyimler

 • Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Ana Bilim Dalı (2007-2012)
 • Özel Elitdent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (2012-2014)
 • Özel A + Ağız ve Dİş Sağlığı Polikliniği (2014-2015)
 • Özel Güneş Ağzı ve Diş Sağlığı Polikliniği (2015-2017)
daha fazla

Fotoğraflar