Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 500 profil ziyareti var

Temel tıp eğitimimi ve plastik cerrahi ihtisasımı Ankarada yaptım. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
35 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • B
  Konum: Hakan Demır MuayenehanesiHizmet: Meme Protezi

  gecen yil gogus buyutme ameliyati oldum anlatilanlatin aksine hic agri duymadim kaldiki ufaktefek yag aldirmada yapmistim su an iyiki yspturmisim diyorum

 • S
  Konum: Hakan Demır Muayenehanesi

  Bir doğum yaptıktan sonra egzersiz, spor yapmama rağmen gobek yaglarim bir turlu gitmiyordu.Hakan beyi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine araştırdım ve sonuç olarak çok güzel yorumlar aldım muayenesine gittiğimde ilgisi, konuşması bana güven verdi lazer lipoliz ile göbek yağlarımdan kurtuldum işlemden sonra ağrım neredeyse hic olmadi kısa süre sonra normal yaşantima devam ettim 3_4 Aydan itibaren gözle görünür şekilde incelmem oldu ve hala da devam ediyor şimdi burun ameliyatı olmayı düşünüyorum çünkü 1 2 arkadaşım benim onerimle gitti gerçekten yüz ifadeleri değişti

 • N
  Konum: Hakan Demır MuayenehanesiHizmet: Burun ve gogus

  Ameliyat öncesi ve sonrasın da hicbir sıkıntı yaşamadım. Ağrısız ve acısız bir iyileşme donemi geçirdim. Hakan Bey profesyonel bir operator. Tavsiye ederim.

 • S
  Konum: Hakan Demır Muayenehanesi

  Approaching 50, I decided to get a neck lift,nose job and eyelid surgery, and having explored several non surgical options decided that surgery was the answer. I opted for Hakan demir because of his experience, training record and excellent results. I was a little nervous but needn't have been. The anesthetist was excellent and was very professional, and have me confidence that I was in safe hands. The operation took about 8 hours overall, and yes, I had bruising and swelling when I woke up, but no pain. After a few weeks the bruising and swelling has subsided and I have discovered a new younger looking me in the mirror! No more ' Turkey neck, hooded eyelids or bags under my eyes for me! All I can say is, if I had to do this all again, I wouldn't hesitate. In the days that followed my nose felt numb and tender, but again I wasn't in any pain. The operation was on a Tuesday, so I took the rest of the week off, worked from home the following week, got my cast off (also very straightforward) and was back in the office after that. The recovery process has been surprisingly easy, and the initial swelling was almost all gone after a few weeks. The result by now is a distinct improvement, at least as much as I'd hoped for, and I would highly recommend Dr Hakan demir to anyone considering a similar operation.

 • Y

  Geçtiğimiz eylul ayında burun estetiği ameliyatı oldum. Hakan demir bey le ilk görüşmemizde ameliyatla ilgili tüm aşamaları güzel ve net bir şekilde açıkladı. Hakkında okuduğum yorumlardan ve bilgilendirme görüşmesinden sonra doktoruma güvendim ve kararımı verdim. Söz konusu yüz olunca tedirgin oluyorsunuz haliyle o yüzden seçtiğiniz doktorun size güven vermesi çok önemli. Ameliyat sonrası çevremden hep olumlu yorumlar aldığım gibi kendim de sonuçtan çok memnunum. HakanBey’e ilgisi ve emeği için tekrar teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

 • S

  Selamlar benim hem solunum hem estetik sorunlarim vardı. Ve korku ile karışık araştırmalarim sonunda tam vazgeçmisken estetik cerrah Hakan Demir ye ziyaret yaptım. Endişelerimi pazarlama taktikleri ile değil gerçekci anlatimlari ile giderdi ve ona duyduğum güvenle ameliyat oldum. Akabinde tavsiyelerine de uyunca birkaç gün içinde normal yasantima döndüm. Şimdi ne solunum ne de estetik sıkıntım var. Elleri dert görmesin. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • A

  Hakan beyi bana yaptığı başarılı burun ameliyatı dolayısıyla gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Estetik yaptırmayı düşününlerin en önemli vermeleri gereken karar bence ne istediklerini iyi belirlemeleri ve bunu doktorları ile iyice netleştirmeleri.

 • T

  Hakan Demir harika bir cerrah.Ben ve bir çok arkadaşım ameliyat olduk,ben kendisine meme protez,karın germe lazer ile yağ alma yaptırdım .Hepsinin sonucuda harika.Herkeze tavsiye ederim.

 • A

  Merhabalar, Öncelikle Sayın ve çok değerli Hakan Beyi tanıdığıma çok memnun olduğumu belirterek görüşlerimi ve hikayemizi yazmak istiyorum, Kendisi mesleğinin ehli olduğu gibi aynı zamanda çok saygı değer birisi, Kendisine teşekkürlerimizi sunuyorum. Eşim, 14 yaşında burnunun üzerine düşerek, burnunu kırıyor. Burnunda çökme olarak tabir edilen bir sorun yaşıyor. İlk etapta Nefes almakla ilgili bir problemi olmadığı için herhangi bir müdahale yaptırmayı düşünmüyor, sonraları Görsel olarak Burnunu düzelttirmeye karar verdi ve 2012 Şubat ayında Uluslararası nitelikte olan, Özel bir hastanede Estetik Cerrahı olan bir Profesöre ameliyat oldu. Bu ameliyat sonrası Burun içerisinde ödemler oluştu, burun kanatları çöktü ve Nefes almakta inanılmaz problemler yaşamaya başladı. Geceleri sürekli ağzı açık uyuyor, Yemek yerken, spor yaparken çok ciddi sorunlar yaşıyordu. Ameliyatı gerçekleştiren Profesör bize herhangi bir sorun olmadığını söylüyordu. Bunun üzerine yaptığımız araştırmalar sonrası, bir çok Doktorla görüştük. Sonra 2. bir ameliyat olması gerektiğine karar verdik. Görüştüğümüz Doktorların çoğu Burnuna 2 kez müdahale yapıldığı için, bize son şansımız olduğu söylediler. Bu görüşmelerden sonra Hakan Beye güvenerek ve inanarak ameliyat olma kararı aldık. Sonuç olarak Mart 2015 Tarihinde Hakan Bey, Ameliyatı gerçekleştirdi.hakan Beye olan Güvenimizin ve inancımızın sonucu, eşim Nefes alabilen, Normal bir buruna sahip oldu. Kendisine Tekrar Tekrar gerçekleştirdiği, Başarılı ameliyat için Teşekkürlerimizi sunuyoruz. Kendisine muayene olan Hastalara da, Hakan Beye inanmalarını ve güvenmelerini tavsiye ediyoruz

 • P

  Merhaba, Herkesin kendini rahatlıkla ve güvenerek teslim edebileceği her anlamda kendini çok iyi yetiştirmiş bir doktor Hakan Bey. İlk randevumda o kadar sıcak ,alçakgönüllü ve içten biriydi ki o anda içimdeki tüm tedirginlikler son buldu. Bana yaptığı burun özgüvenimi yerine getirdi.Burnum yüzüme göre oldukça büyük ve kemikliydi. şuan amelıyatımın 12.haftası ve o kadar doğal görünen asla abartı olmayan bir burna sahibim bu beni çok mutlu ediyor. Tam anlamıyla naturel:) Hocam çeşitli fotoğraf çekti ameliyat öncesi.O kadar araştırmalarım sonucu iyiki kendisini bulmuşum. Ameliyat sonrası ise hiç ağrım olmadı. Benim için kendisi En İyi Doktor. Doğallık isteyen herkese tavsiye ederim. Hocamada başarılarının devamını diliyorum..

Hakkımda

Hakkımda

 • Temel tıp eğitimimi ve plastik cerrahi ihtisasımı Ankarada yaptım.

Okullar / Eğitimler

 • Ankara gazi üniversitesi tıp fakultesi
 • Ankara gazi ünversitesi tıp fakultesi plastik cerrahi

Deneyimler

 • Ankara gazi üniversitesi plastik ve rekonstrüktif cerrahi
 • İstanbul Amerikan hastanesi
 • Amerika Connecticut Bristol hastanesi ile çalışma
 • Fransız Pauster grubta klinik fellow
 • Ankara Numune Hastanesi plastik cerrahi kliniğinde 3 ay klinik fellow
daha fazla

Fotoğraflar