Prof. Dr.

Hakan Kulaçoğlu

Genel cerrahi

Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde 508 profil ziyareti var

1980 yılında başladığı Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1986’da mezun oldu. Şubat 1987’de Ankara Numune Hastane’sinde Genel Cerrahi Uzmanlık Eğitimi’ne başladı. Nisan 1991’de... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hasta soruları (23)

 • İnsizyonel herni (Kesi yeri fıtığı)

  Kızım bir sene önce kaza geçirdi,bir ay yoğun bakımda kaldı.Karnı bir ay açık kaldı ve sonrasında dikildi.Ancak,karnı 15cm kadar, içerden dikilemedi ve şu an fıtık.Biz mesh ameliyatı yaptırmak istiyoruz.Olup olmaması konusunda bizi aydınlatirmisınız?Siz bu ameliyatı yapiyor musunuz?Teşekkür ederim.

  DOKTORUN CEVABI:

  Merhaba,
  Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
  Yama ile karın duvarı onarımı ameliyatı özel ilgi alanlarımdan biri.
  Hastanızı bizzat muayene ederek ve bilgisayarlı tomografi… Daha fazla

 • Karın fıtığı

  Hocam benim annem 56 yaşında dört defagöbek fıtığından ameliyat oldu amasürekli tekrar ediyor doktorlar ameliyat öncesinde kilo vermesi gerektiğini söyledi, ayrica şeker hastalığı da var tekrar ameliyat olması ve nüks etmeme ihtimali nedir sizce?

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Hakan Kulaçoğlu

  Merhaba,
  Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
  Dört kez ameliyat olmuş, aşırı kilosu ve şeker hastalığı olan bir hastada tekrar ameliyatın nüks riski elbette birincil ve komplike olmamış… Daha fazla

Tüm cevapları kontrol et (23)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • 1980 yılında başladığı Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1986’da mezun oldu. Şubat 1987’de Ankara Numune Hastane’sinde Genel Cerrahi Uzmanlık Eğitimi’ne başladı. Nisan 1991’de uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra aynı yılın ekim ayında askerlik hizmetine başladı. Tabip Asteğmen olarak Gölcük Deniz Hastanesi’nde çalıştı. Döndükten sonra Numune Hastanesi’nde genel cerrahi uzmanı olarak çalıştı.devlet hizmetini sonlandırarak emekli oldu ve serbest çalışmaya başladı.

Mezun olunan okullar

 • Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi 1986

Deneyimler

 • Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi
 • Münih Teknik Üniversitesi
 • Oxford Üniversitesi
 • Pittsburgh Üniversitesi Medical Center
 • Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
 • Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
 • Lichtenstein Hernia Institute
 • British Hernia Center
 • Rize Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı
daha fazla

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Tavsiye edildi bize Hakan hocam. Kendisiyle görüşük ve yaptığı ameliyatın detaylarını anlattı. Komplikasyonları hakkında bilgi verdi. Ameliyattan sonra ufak tefek ağrılarım olmuştu ve görüşme talebinde bulundum ve hemen yardımcı oldu bana. Kendisi çok ilgili bir doktor. Memnun kaldığım için bir kaç arkadaşıma da tavsiye ettim.

 • çok memnunum

  İşinde en iyilerinden birisi olduğunu bildiğim için gittim. Araştırmalarım sonucunda bu neticeye vardım. İlgisi alakası güzeldi. Tedavi süreci gayet olumlu geçti. Kişisel yaklaşımı ve bilgilendirmesi çok güzeldi. Herkese tavsiye ediyorum memnun kaldığım için.

 • çok memnunum

  Şikayetim üzerine internet üzerinden araştırmalarım sonucunda siteden Hakan beye ulaştım.Gittiğimde gayet memnun kaldım.Ameliyat öncesinde ve sonrasında da ilgilenme anlamında da her türlü yardım sağladı.Aradığım da hep ulaşım sağlayabildim.Fıtık ameliyatı olmuştum.Süreçten genel olarak memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Daha önce sporcu arkadaşlarımında ameliyatlarını gerçekleştirmişti.Bunun üzerine onların referansı ile başvurdum.Güler yüzü ve sevecen karakteri çok hoşuma gitmişti.Ben çift taraflı kasık fıtığı operasyonu gerçekleştirdim.İlk olarak sahalara yeniden sağlıklı bir şekilde dönmemi sağladığı için çok teşekkür ederim.Çok hızlı bir iyileşme süreci oldu.Hiç sıkıntım olmadan bu süreci çok rahat atlattım.Bu alanda şikayeti olan herkese kesinlikle tavsiye ederim.

 • çok memnunum

  Alanın da mükemmel bir doktor olduğunu bildiğim için tercih ettim. Gayet iyi bir doktor. Hastasına karşı yakın ve ilgili. Tedavi sürecimiz başarılı ve olumlu geçti. Memnun kaldım.

 • çok memnunum

  Araştırma yaptıktan sonra hocam'a gitmeye karar verdim. Sıkıntım ilerlemişti ve doğru doktoru bulmaya çalışıyordum. İlgisi harikaydı. Gecenin 10'unda bile hastasını hastane de ziyarete gelen bir doktor. Daha önce karnımda fıtıkdan dolayı bir çok operasyon geçirdiğim için karın duvarım yoktu, operasyonla karın duvarı yapıldı kaslarla beraber. Çok şükür çok memnun kaldım. Sıkıntım kalmadı. Kontrollere her gittiğimde çok güzel ilgilendi hocam. Herkese tavsiye ediyorum.

 • çok memnunum

  İnternetden araştırarak gitmiştik doktorumuza. Göbek fıtığı ameliyatlarında,yama konusunda çok başarılı bir doktor olduğunu öğrendik. Ünye den Ankara'ya geldik. İlgisi,alakası ve cesareti dört dörtlük bir doktor. Hastasını çok güzel dinleyen ve ilgi gösteren bir hekim. Kardeşim çok başarılı bir ameliyat geçirdi ve şimdiye kadar sıkıntısı olmadı.Çok teşekkür ediyorum Hocamıza.

 • çok memnunum

  Hakan Bey'e Amerika da yaşayan oğlum araştırmaları sonucunda ulaştı. Dış yayınlarda başarılı bir doktor olduğunu ve yurt dışında ki konferanslarını araştırarak tercih ettik. Eşim parkinson hastasıydı ve ameliyat olması gerekiyordu. Gerek insan olarak gerek yaptığı ameliyat olsun fevkalade bir doktor. Çok başarılı bir fıtık ameliyatı geçirdi ve çok memnun kaldık. Hocamızı herkese tavsiye ediyorum.