Hakan Ümit Ünal, Gastroenteroloji Bakırköy

Doç. Dr. Hakan Ümit Ünal

Gastroenteroloji

3 görüş

Adres

Halit Ziya Uşaklıgil Cad. 1, Bakırköy
Acıbadem Bakırköy Hastanesi

Bu adres online randevuya açık değil


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
3 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
A
Konum: başka bir yer Ileostomi(Ülseratif Kolit Cerrahisi)

8 yıl önce hakan beyle başkent ünuverste hastanesinde tanıştım kendisiyle büyük bir bağırsak hastalığa yakalandim ve hastalık kolite kadar yaklaşmıştı bir sürü hastane bir sürü doktor gezdim artık nerdeyse ölüme yaklaştım gibi hisetim bir sürü özel doktor bir sürü hastane gezmeme rahmen kimse derdime çagre bulamadı daha sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başkent ünüveste hastanesine gitim hakan beyle uzun bir muane sonucu kolonoskopi yapmaya karar verdi ve daha sonra bir sürü ilaçlar aldım kendime gelmeye başladım her kontrole gidikce benimle öz kardeşi gibi ilgilendi sahip çıktı görev yaptığı her hastaneye gitim o nereye ben oraya gitim bugün saglikliysam yaşıyorsam bunu sayın doktor hakan beye borçluyum gidecek her kim olursa olsun çekinmeden korkmadan gide bilir gerçekten çok basarili bir hekim kendisi herşey için tesekur ediyorum kendisine


N

Kendisi Hastaları ile çok alakadar olan bir doktordur. ayrıca mesleğinde çok başarılıdır. Safra kesesi ile ilgili problem yaşadım. En ince ayrıntısına kadar bilgi verdi ve ilgilendi. Kendisine çok teşekür ederim.


M

DEĞERLİ TAKİPCİLE ŞUNU SİZE GÖNÜLRAHATLIĞI İLE SÖYLEYEBİLİLRİM İSTANBUL BAŞKENT HASTANESİ BÖYLE DEYERLİ BİER HEKİLEMELE ÇALİŞDIĞI İÇİN GENDİLERİNE MİNNETTARIM HASTASINA DEĞER VEREN HASTASINI İYİ ŞEKİLDE TAKİBİNİ YAPAN ÇOK DEYERLİ BİR HEKİM KENDİSİNE GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLER SAĞLIK MUTLULUK ESENLIK DİLERİM.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet