Adres

Kadıköy
Halil Algan

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

4.5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
A
Konum: Halil Algan bel ağrısı

iki kez belimden ameliyat oldum. ağrılarım geçmek bilmiyordu.tesadüf eseri tanıştığım HALİL ALGAN hocamın yaptığı enjeksiyonlar ve kılcal sinir yakma operasyonu sayesinde ağrılarım geçti.ne kadar teşekkür etsem azdır. ama asıl önemli olan; HALİL hocamın insana değer veren tutumu ve güleryüzlü kişiliğidir.


M
Konum: Halil Algan Kuyruk sokumu ağrısı

2 seneden fazla süredir çektiğim ağrıma yeni bir umut olarak araştırmalarım sonucu doktor beye gittim, yapılacak işlemler hakkında zaten bilgi sahibiydim doktor bey olaya hakim bir görüntü çizdi ve ağrı kliniklerinin en iyisi olduğunu belirtti. Ertesi hafta sakinleştirici verip bayıltarak bir işlem gerçekleştirdiler ve sonrasında 3 hafta sonra kontrole gelmemi söyledi. 3 hafta sonraya doktor bey izinli olduğu için randevu alamadım, 1 ay sonrasına randevu verdiler. Randevumdan bir önceki gün arayıp doktor beyin o hafta da hastanede olmadığını ilettiler. Ben de durumdan duyduğum rahatsızlığı ve ağrılarımın geçmediğini bildirdim ve şikayetçi oldum.
Bir süre sonra yapılan bilgilendirme ile doktor beyin beni ve belki de birçok hastasını bırakıp ayrıldığını ve hastanenin aynı alanda başka hekimi olmadığını ilettiler.
Ve bütün bu sürecin sonunda sağlık sorunum halen devam etmekte.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun


Sayın hocam.. Ben batmandan hastanız faik 2003 yılında rahatsızlığım dan dolayı kimsenin tedavi edemediği bel ağrımı bitirdiniz.. 2013 yılında ablam sultane tedavi ettiniz.. Çok teşekkür ediyor ve sürekli kulağınızı çınlatıyor.. Allah razı olsun sizden.. Ağrısı olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.. Yorumu okuyan hastalarımıza sesleniyorum böyle güzel bi doktor az bulunur.. İşinin uzman, güler yüz, açıklayıcı ve anlaşılır bir lisan, ne ararsanız var.. Selam ve saygılar..


A

HEKİMLİĞİ, İNSAN SAĞLIĞI İÇİN YAPAN GÜZEL İNSAN SAYENİZDE AĞRILARIM AZALDI.DAYANILMAZ AĞRILARLA BOĞUŞURKEN OMURGA İÇİNE YAPTIĞINIZ ENJEKSİYONLAR VE KILCAL SİNİRLERİ YAKMA İŞLEMLERİYLE BENİ AYAĞA KALDIRDINIZ ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. SAĞOLUN ,VAROLUN.


H

Gercekten işinin uzmanı, hastasının gozuyle hastalığı degerlendiren, bilgilendime ve yonlendirme konusunda cok detayci bir doktor. Isini ve uzmanligini hastasina direk aktarabilen, cok onemli bir hekim. Takdire ve tavsiyeye sayan bir doktor kesinlikle.


Ş

Halil hocam size önce minnettarlığımı bildirmek istiyorum ne kadar teşekkür etsem azdır. Aylardır ağrılarını geçiremediğimiz ve bundan dolayı yaşam kalitesi tamaman düşen annemi tedaviniz sonucunda ağrılarını gidererek tekrar hayata bağladığınız yüzünün gülmesini dolayısıyla bizimde yüzümüzü güldürdüğünüz için Allah sizden razı olsun.Anneme 6 ay önce uyguladığınız tedaviden sonra çok iyiyiz. Annem tuttuğunuz altın olsun Allah ne muradı varsa versin diye sürekli size dua ediyor. TEkrar çok sağlun hocam hayatta ve çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Hastanız olan annemin adı Hava OKUR ( Zonguldak Ereğli' den)


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet