Adres

Mithatpaşa Caddesi No:1606 İnciraltı Yerleşkesi, Balçova
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Ü
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Diğer

Haluk hocanın ismini öğrendikten sonra bu sayfadaki yorumları anneme okuttum içi rahat bir şekilde doktora gitti.Haluk hoca 9 eylül hastanesinde 05/02/2020 de annemin başında oluşan deri keseciğini aldı.Sonuç çok iyi şuan hiç bir sorunu yok.Haluk hocanın ilgisi ve mesleki yönü çok çok iyi.Kendisine ve çalışma arkadaşlarına teşekkürler..


M
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Diğer

09.12.19 tarihinde burun ameliyatımı yaptı. Nefes alma ve şekil bozukluğu vardı. Nefes almam düzeldi ve doğal görünümlü bi burnum oldu. Ameliyattan sonra ilgisi çok iyiydi kendisinden çok memnun kaldım.


Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Mastektomi sonrası yeni meme operasyonu

25.02.2019 tarihinde Haluk hocam dokuz eylül üniversitesinde operasyonumu gerçekleştirdi hiç bir komplikasyon yada olumsuz birşey yaşamadım bugün daha 1 hafta olmasına rağmen ve çok kapsamlı bir ameliyat geçirmeme rağmen agrım bile yok ayrıca Haluk hocama ilgisinden insanlığından ve başarısından dolayı çok teşekkür ediyorum asistanlarıyla birlikte Allah hepsinden razı olsun


D
Konum: Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

23.11.2017 tarihinde karın germe ameliyatı oldum.Çok başarılı geçti.Haftası gelmeden iyileştim.Dalında çok başarılı bir doktor .Çok teşekkür ederim Haluk Vayvada Bey


G

Haluk hocam on gün önce kızımın tek taraflı kepçe kulak ameliyatını yaptı.Kızım ameliyattan gülerek çıktı.Ameliyatan sonra hiç bir ağrısı olmadı ve şu ana kadar bir komplikasyon yaşamadık çok çabuk bir iyleşme yaşıyoruz .Göştermiş olduğu güleryüz ve titizlikten dolayı hocmıza çok teşekkür ederiz.


I

dudağımdaki ben icin rutin kontrollre gittiğimde durumun vahim olduğunu acil alınması grektiği söylnince çok üzüldüm.daha otuz yaşımda meme kanseriyle mücadele etmiş biri olarak,aynı acıları tekrar yaşama düşüncesi beni çok panikletti.Hocamın adını duymuştum üç gün hastaneye gittim en sonunda hocamla tanıştım çok yoğun olmasına rağmen beni kabul etti.ameliyatımı da cok yoğun olmasına rağmen gerçekleştirdi.İnsaniyeti, sabrı, hoşgörüsü ve gönül zenginliği için sonsuz teşekkürler saygılar ve sağlıklar diliyorum. Ülkemde böyle değerlerin var olduğunu görmek bana umut verdi.öğrencilerime de bu güzel insanlık örneğinden bahsedeceğim.


I

Başka hastanede yanlış teşhisle tedavim geciktirilmiş olmasına rağmen, tesadüfen başvurduğum bu klinikte başta Haluk Vayvada hocam ve güzel doktorum Bilgehan İlker Hanıma sonsuz minnetlerimi sunarım. Ameliyatımdaki başarıları bir yana, ameliyat öncesi ve sonrasında gösterdikleri ilgi,sabır,güleryüzle tedavimi en iyi şekilde yaptıkları için kendilerine tesekkürü bir borç bilirim.


I

Rhinoplasty ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Haluk Hoca'ma çok minnettarım. Yıllardır yaptırmayı bu ameliyatı yaptırmayı düşünüyordum, ameliyat sonrası bir sıkıntı yaşamadım, rahatça nefes alabiliyorum, çok mutluyum! :)


Ü

tesadüfen gittiğim haluk bey beni 45 yıllık problemim olan büyük göğüslerimden kurtardı, hayatım yeniden değişti diyebilirim. asıl önemlisi ameliyatımın hiç bir komplikasyon olmadan sonuşlanmasıydı.kimileri sen şanslıydın diyor ama bence doktor başarısı. :)


A

Benim kızım izole damak yarığı ile dünyaya geldi.Rabbim binlerce kez razı olsun Haluk hocam ve ekibi sayesinde kızım iyileşti.Hocamız hem insanlık olarak ve bilgi ve beceri olarak Saygı ve hürmeti takdir ve tebcile en layık insanlardan rabbim onun gibi insanların sayısını arttırsın.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet