Randevu takvimini isteyin

Uzm.Dr. Hamdi Özkan , Lokman Hekim Hastanesi'nde görev yapmaktadır. daha fazla

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Aylardır Tarsus ve Ankara da gitmediğimiz hastane kalmadı. Tesadüfen lokman hekimden randevu aldık,gittiğimiz bölüm ilkez bu bizim işimiz değil dedi ve Dr.Hamdi ÖZKAN'a yönlendirdi. Annem "Süreyya TAŞ "
  Sağ omuzdan ameliyat oldu. 1 aylık tedavi sonucunda sağ kolunu %90 kullanmaya başladı. 1 ay gibi bi süreç daha varmış önümüzde, bu süreyide belli egzersizlerle tamamlayacağız. Allah Hamdi hocamdan razı olsun iyiki onu tanımışız.

 • çok memnunum

  Kalça kemiğimde oluşan kırık nedeniyle sincan dev has de 2 kere ameliyat olduğum halde iyi olsmadım.Takılan protez tekrar tekrar çıktı.En son lokman hekim hadt ortopedi uzmanı syn hamdi özkan beyin yaptığı ameliyatla iyileştim.aynı zamanda dizimdeki ufak operasyon sayesinde rahata ulaştım.Kendisine ve ekibine çok teşekkür eder minnetlerimi sunarım.Aynı şikayete sahip tüm hastalara şiddetle tavsiye ederim.Güler yüzü ve ilgisi için sonsuz teşekkür ederim.Ahmet Sarıkaya Sincan

 • çok memnunum

  1 yıl önce geçirdiğim bir kaza sonucu sağ kaval kemiğimde parçalı kırık oluştu. Kırığım ilk uygulanan 3 aylık ilizarov tedavisine cevap vermedi. İkinci olarak kırığa ameliyatla plaklar yerleştirildi. Şu an rahatım ağrı, acı vb. duymadan hiçbir şey olmamış gibi yürüyorum. Tabiki tedavi şekli ve süreci hastadan hastaya değişir. Alanında uzman doktoruma ve harika ekibine teşekkür ederim..

 • çok memnunum

  15 yıldır çektiğim diz sorununu hiç bir doktora güvenemediğim için erteliyordum. Kız kardeşimin ısrarı ile ameliyat olmaya karar verdim. Daha sonra yaptığım araştırmada dr. Hamdi Özkanın başarılı ameliyatlar yaptığını öğrendim. Ameliyat olmaya karar verdim ve sonuç çok başarılı. Gayet güzel yürüyüp hareket edebiliyorum. Doktoruma çok teşekkür ediyorum.

 • çok memnunum

  22/11/2013 tarihinde etlik lokman hekim hastahanesinde doktor Hamdi Özkan tarafından dizlerimden ameliyat oldum ameliyatım çok başarılı geçti bu yüzden doktorum Hamdi beye yapmış olduğu başarılı ameliyattan dolayı çok teşekkür ederim Allah razı olsun ve hekim bayramını kutlar başarılarının devamını dilerim

 • kararsızım

  10 nisan 2013 te menisküs ameliyatımı yaptı. Ameliyatın başarısı iyi olabilir ama ameliyat sonrası ilgisi ve yaklaşımını beğenmedim. Hastayı motive edici konuşmuyor.

 • çok memnunum

  hocam geçen sene kalça rahatsızlıgımdan gelmiştim yürüyemiyordum. bana ameliyat olmamı önerdiniz çok tedirgindim fakat yürüyememektense ameliyat olmayı tercih etmiştim iyiki bu kararı almışım ve sizin ameliyat etmenizide dogru bir kararmış benim için sayenizde yürüyorum allah razı olsun sizden ve ekibinizden başarılarınızın devamını dilerim

 • çok memnunum

  Doktor Hamdi Bey,size çok teşekkür ediyorum.Sayenizde ağrılarımdan kurtuldum...Hastanız Şerife Altınbaş.

 • çok memnunum

  Çocuklarıma çok değer veririm ve bunun için seçtiğim doktorda önemlidir benim için, kızımı sağlığına kavuşturduğu için Dr Hamdi Özkan'a çok teşekkür ederim önemli bir ameliyattı ve başarılıydı sonrasındaki süreçte memnun ediciydi her zaman çocuklarımım doktoru olarak kalmaya devam edecek ve tüm yakınlarımın ,alanının uzmanı gerçekten herkese tavsiye ediyorum

 • çok memnunum

  Sayın Hamdi ÖZKAN bey bana bu yaşımda ve bu kiloda sağlığıma kavuşturduğunuz için teşekkür ederim.

 • çok memnunum

  HERŞEY BİRKAÇ YIL ÖNCE KAZA GEÇİRMEMLE BAŞLADI HAYATIMIN EN KÖTÜ GÜNÜYDÜ O GÜNÜN EN GÜZEL YANI DOLKTORUMU TANIMAMDI ALLAH ONDAN RAZI OLSUN ONUN SAYESİNDE AYAKTAYIM VE MUTLUYUM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 • çok memnunum

  ortapedı uzerıne en ıyı doktor benı saglıgıma kavusturan kahraman

 • çok memnunum

  merhaba hamdi hocam ben osman amaliyat etmiştiniz ya ayaktan tendon trans feri osnman yenigün

 • çok memnunum

  Ayağımdaki kırığı yaptığı mükemmel ameliyatla iyileştiren Op. Dr. Hamdi Özkan'a teşekkürler...