Baş Asst.

Hamza Duygu

Kardiyoloji

5 görüş +ekle

Sizin profiliniz mi? Yönetimi devralın! Bilgileri düzenle Randevu al

Adresler

Benzer doktorlar

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  Hastası kötüyken kendi de kötü oluyor. Yani empati kuruyor. Değerli bir insan. Hastaları için okuyor, anlıyor, tedavi ediyor. Sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

 • çok memnunum

  Hastaneye kalp ağrısı şikayetiyle gitmiştim. Kendimin Doktor Bey EKG' sini çektirtmişti. Ona EKG üzerinden soru sordum, bilemedi zannetttim, meğer aritmiymiş. Doktor Bey sayesinde aritmiyi daha iyi anlamış oldum.

 • çok memnunum

  Hocamız ünv. Dahil her yeri birincilikle bitirmi§ çok bilgili benim gözümde izmir de tektir. Çok bilgili ve araştırmacı bir doktor. Takip ettiğim bir hoca kardiyoloji dalında birincilikleri mevcut

 • çok memnunum

  ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.İYİKİ VARSIN.

 • çok memnunum

  DR.HAMZA DUYGU ÇOK İYİ BİR DOKTORDUR.3SENE EVVEL ŞANS ESERİ ANNEMİN RAHATSIZLIĞI NEDENİYLE MUAYENE OLMAK ÜZERE KARŞIYAKA DEVLET HASTANESİNE GİTTİK.İLK MUAYENEDE ANNEMİN TEŞHİSİNİ KOYDU VE BİZE TETKİKLERİ ÖNERDİ.EVET YAPTIĞIMIZ TETKİKLER VE TEŞHİS DİREK DOĞRUYDU.BUNUN ÜSTÜNE ANNEMİN TIKALI OLAN SOL SUBKLİVAN DAMARI YAPILAN ANJİOLAR SONUCU TESPİT EDİLEREK STENT TAKILDI.KENDİSİ SAYESİNDE TEŞHİS TEDAVİ VE MÜDAHALELER İYİ SONUÇ VERDİ.BEN DOKTORUMUZU HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. GERÇEKTEN KENDİSİNİ MESLEKİ KARİYERİ ÜSTÜNE ÇOK İYİ YÖNLENDİRMİŞ HERŞEY İÇİN ÇOK DA TEŞEKKÜR EDİYORUM.KENDİSİNE MİNNETTARIZ.İNŞALLAH MESLEĞİNDE İSTEDİĞİ YERLERE GELİR VE GELECEK..