Dyt.

Hande Nur Çırak

verifiedCreated with Sketch.

Diyetisyen

6 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Diyetisyen Hande Nur Çırak İstanbul/Levent'de kendi kliniğinde danışan kabulü yapmaktadır. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A
  Konum: Hande Nur Çırak Beslenme ve Diyet KliniğiHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Hande Nur hanımla hayatımın ilk başarılı sağlıklı beslenme sürecini geçiriyorum, kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyuyorum.

 • U
  Konum: Hande Nur Çırak Beslenme ve Diyet KliniğiHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Kendisi isini seven, ilgili, karsindakini dinleyen ve kesinlikle anlayan bi diyetisyen. Konusmalari, verdigi bilgiler, karsidaki kisiyi onemsemesi size kendinizi ozel hissettiriyor. Ve ona guvenmeye basliyorsunuz. E her sey beyinde bittiginden kilolar tik tik gidiyor :)

 • Z
  Konum: Hande Nur Çırak Beslenme ve Diyet KliniğiHizmet: Kilo Alma Diyetleri

  Kendisi çok sempatik, güleryüzlü biri.Siz kilo aldığınızda sizden daha çok seviniyor, alamadığınızdaysa sizinle birlikte üzülüyor.Samimi ve komik, yanında kendinizi rahat hissediyorsunuz.Hayatımda ilk defa kilo aldım.Programınızı uygulamadığınızdaki sitemi ise çok tatlı ve yerinde bir yaptırım oluyor.

 • U
  Konum: Hande Nur Çırak Beslenme ve Diyet KliniğiHizmet: Kilo Problemi

  Daha once hande hanimdan yardim alan bi arkadasimin tavsiyesi uzerine gittim ve ilgi alaka ve uygulanabilirligi guzel bir program verdi.

  Hande Nur Çırak2018-01-12

  Güzel görüşünüz için çok teşekkür ederim

 • E
  Konum: başka bir yerHizmet: Kilo Verme Diyetleri

  Tatlı diliyle insanı gercekten cok guzel motive ediyor.hic bir ayrıntıyı atlamadan guzel bilgilerini aktarıyor.ben cok memnunum.kişiye özel programı da cok guzel.hicbir zaman basmakalıp bilgi vermiyo listede olan herseyin bi acıklaması var.gun içinde kafama takılan ne olursa soruyorum hemen donüs yapıyor.menuniyetle tavsiye ederm.

  Hande Nur Çırak2017-12-07

  Çok teşekkür ederim, yakın iletişim kurmak benim için bir mutluluk :)

 • C
  Konum: Hande Nur Çırak Beslenme ve Diyet KliniğiHizmet: Zayıflama

  Çok güzel geçen bir randevu oldu, çok samimi güleryüzlü ve profesyonel bir diyetisyen Hande Hanım. Teşekkürler ederim.:)

  Hande Nur Çırak2017-12-07

  ben teşekkür ederim güzel görüşünüz için :)

Hakkımda

Hakkımda

 • Diyetisyen Hande Nur Çırak İstanbul/Levent'de kendi kliniğinde danışan kabulü yapmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Medipol Üniversitesi (Beslenme ve Diyetetik)

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Temelinde insanlara yardımcı olmak olan bir içgüdü beni bu mesleğe yönlendirdi. İnsanların yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak tarifi mümkün olmayan bir duygu.

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Ülkemizde maalesef medyanın da etkisiyle çok yanlış bilgiler doğru kabul edilmiş, ben bu mesleği yaparken sadece bununla savaşmakta zorlanıyorum. Çünkü aslı olmayan ve kesinlikle bilimsel olmayan bilgileri sorumsuzca konuşan bireylerin sesleri bizden daha yüksek çıkıyor. Bunun dışında zorlandığımı söyleyemem.

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Birincisi kesinlikle; insanların hayatlarına dokunmak. İkincisi seanslarımızda mutluluklarına şahit olmak,gülümsemelerinin sebebi olmak. Üçüncüsü de eğer gerçekten isterlerse başarabileceklerini onlara göstermek, özgüven gelişimi sağlamak.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Seansda olan, odadan çıkamaz.. bizim prensibimiz bu:) Fakat sayısız kez, insanların bu kadar ilgi gördükleri için ve sürekli takip edildikleri için hem çok şaşırdıklarına hem de memnuniyet duyduklarına tanık oldum. Bu kadar şaşkınlık yaşayan danışanlarım açıkcası benim daha keyifli çalışmama sebep oluyorlar. Meğer ne kadar ihtiyacımız varmış sağlık alanında birebir ilgilenen birilerinin olmasına. Temennim herkesin bu bilinçte mesleğini icra etmesidir.