Doç. Dr.

Hasan Altun

Genel cerrahi

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Dr. Hasan Altun, hastalarına Liv Hospital'da hizmet vermektedir. daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

  • Dr. Hasan Altun, hastalarına Liv Hospital'da hizmet vermektedir.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
3 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Hasan hocam ile tanışıklığımız tüp mide ameliyatı için görüşmeye gitmem ile başladı. Ameliyattan son derece korkan ben Hasan hocamın gözlerinin içine baktığımda öyle bir güvendim ki tamam dedim bu adam bu işin piiri ve ona sonuna kadar güvenebilirim. Bir doktor ancak bu kadar rahatlatır ve güven verir bir hastasına. Sonrasında başarılı bir tüp mide ameliyatı ve sonrasında yıllardır hasretini çektiğim bir beden sonuç mutluluk. Hiç düşünmeden kendinizi teslim edebilirsiniz. Hasan Altun mükemmel bir hoca elbette ekibide öyle. Saygılarımla (demet)

  • Tüp mide konusunda en iyi doktor Türkiye'de.Bende çok şanlıyım hastası olmaktan memnunum ve mutluyum.3,5 ay oldu ameliyat tüp mide ameliyatı olalı.Basından herkesin tanıdığı bir doktor fakat ben bir arkadaşımın referansı ile gittim.İlk görüşmemde çok memnun kaldım başka kimseyle de görüşme ihtiyacı duymadım.Ameliyatımda çok başarılı geçti.Konusunda en başarılı doktor.

  • SELAM HASAN HOCAM ÇOK DEĞERLİ DOKTORUM İYİ SİZİ BANA TAVSİYE ETTİLER VE İYİKİ SİZİNLE TANIŞTIM VE SİZİN HASTANIZ OLDUM SİZE HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM AMELİYATMDAN SONRA VERDİĞİM KİLOLARIMI VE ŞUANKİ MUTLULUK VE HUZURUMU SİZE BORÇLUYUM İNŞLH ÖNCE ALLAHIN SONRADA SİZİN SAYENİZDE İSTEDİĞİM KİLOYA ULAŞACAĞIM SİZE HAYATINIZDA VE MESLEĞİNİZDE BAŞARILAR DİLİYORUM VE İYİKİ BENİM DOKTORUM OLDUNUZ DİYORUM :)