Uzm. Psk.

Hasan Kul

verifiedCreated with Sketch.

9 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 112 profil ziyareti var

Psikolojik Danışma lisans eğitimi üzerine Aile Danışmanlığı, Uygulamalı Psikoloji ve Klinik Psikoloji olmak üzere toplam üç tane yüksek lisans eğitimi alarak 1999’dan beri çalışmaktayım.… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S
  Konum: Tespit Danışma MerkeziHizmet: Aile Danışmanlığı

  İlk görüşmemizdi. Hasan Bey bize yakın davrandı. Sorunları anlama konusunda bir görüşmeydi. Bizi uzun uzadıya dinledi. Sakin ve rahattı. O rahatlığı bize de geçti. Görüşme 90 dakika olmasına rağmen 2 saati aştık. Başlangıç için çok memnun kaldık. Devam edeceğiz :)

 • S

  Başka birinin tavsiyesi ile gittik kendisine. İlgi ve alakası güzeldi. Oğlum için görüşmüştük. Biraz gelişme var. İnsanlarla diyaloğu değişti. Memnunuz kendisinden. Takibi ve yönlendirmelerinden de memnun kaldık. Herkese de tavsiye ederiz.

 • B

  Tavsiye üzerine gittim. Sakindi konuya yaklaşımı, ne demek istediğimizi anlıyordu. Hasan hocaya kendini anlatmak için uğraşmıyorsun. Kolay bir şekilde anlıyor. Memnun kaldım. Herkese tavsiye ediyorum.

 • S

  Tavsiye üzerine gittim. Ben çocuğumu götürdüm. Araştırması anlatımları güzel düzenli olarak gittik. Halen devam ediyoruz. Sorunumuz yavaş yavaş çözümleniyor. Memnun kaldık. Tavsiye ederim.

 • H

  Arkadaşlar arasında konuşurken tavsiye edildi. Arkadaşım çocuğunu götürmüş. Bizde eşim çocuğumuz ve ben gittik. Yani aile terapisi olduk. Hepimizle teker teker konuştu, ilgilendi. Olayları iyi analiz edip sorunun çözümlenmesini sağlıyor. Bizim için Hasan hocanın daha uygun olduğunu gördük. Herkese tavsiye edersiniz.

 • 1
  Konum: Tespit Danışma MerkeziHizmet: Evlilik Terapisi

  Evliliğimin ve kişisel olarak psikolojimin bozuk olduğu bir dönemde tanıştık. Görüşmelerimiz devam ediyor. İnatçı ve iyilik haline direnen bir yapım var ama Hasan bey bana inanıyor. Doğru uzman olduğunu düşünüyorum herkese öneririm..

 • A

  Konuşmalarıyla,anlatım şekliyle beni rahatlattı ve motive etti.Seanslara 2 defa katılmama rağmen yeterli geldi.İlk olarak araştırarak gitmiştim.Ve çok doğru bir karar almış gitmekle.Tümdesteği için kendisine çok teşekkür ederim.

 • D

  Hasan Bey le bir makalesi sayesinde tanıştım ve doğru uzman olduğuna karar verdim. Sayesinde bulunduğum kör kuyudan çıkmaya başladım. Yanlış yetiştirilme ve yanlış düşüncelerimin farkına vardım ve düzeltme yolunda çok şükür sağlam adımlarla ve desteğiyle yürüyorum. Kendisine sonsuz teşekkür ve şükranlarımla..

 • E

  Daha 12 yaşında oğlum araştırmalarım sonucunda kendisi ile iletişime geçtim. Ve hala devam ediyoruz.Oğlumda göremediğim bazı şeyleri fark etmemizi sağladı.Farklı bir ışık yaktı ve oğlumun farklı bir çocuk olduğunu gördük.Çocuğumda göz kontağı kuramıyor ve arkadaşlarıyla diyologu çok zayıftı.Şuan da Hasan Bey sayesinde bunlarla ilgili bir sıkıntımız kalmadı.Hasan Bey'e buradan tüm desteği için çok teşekkür ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • Psikolojik Danışma lisans eğitimi üzerine Aile Danışmanlığı, Uygulamalı Psikoloji ve Klinik Psikoloji olmak üzere toplam üç tane yüksek lisans eğitimi alarak 1999’dan beri çalışmaktayım. Ağırlıklı olarak Bilişsel-Davranışçı Terapi ve Şema Terapi yöntemleri kullanarak; Bireysel, evlilik ve aile sorunları üzerine çalışmaktayım. Vaka grubu çocuk, yetişkin, çift ve ailedir. Aile danışmanlığı eğitimlerinde dersler vermekteyim. Cinsel Doyum, Cinsel İşlev Bozuklukları, Çocuk Yetiştirme Tutumları, Evlilik Uyumu ve Benlik Saygısı konularında araştırma yaparak kitap yazdım. Ayrıca Cinsel işlev bozuklukları ile de çalışmaktayım. Çeşitli konularda eğitim, seminer vb de yapmaktayım. Çoğu sorun çözülebilir. Uygun uzmanı seçmeli ve bir-iki seans ile yetinmeyip süreci sonuna kadar götürmelisiniz. Buradaki sayfamda benimle ilgili bilgi, belge ve resimleri inceleyebilirsiniz. Birlikte çalışmak dileğiyle

Okullar / Eğitimler

 • Onsekiz Mart Üniversitesi, Psikolojik Danışma Lisans, 1999
 • Selçuk Üniversitesi, Aile Danışmanlığı Yüksek Lisans, 2012
 • İstanbul Ticaret Üniversitesi, Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans, 2014
 • Yakındoğu Üniversitesi, Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans, 2018
daha fazla

Deneyimler

 • Tespit Terapi ve Danışmanlık Merkezi

Hastalıklar

daha fazla