Online randevu alın ya da bizi ücretsiz arayın: 0 850 333... numarayı göster

Randevu al Son 30 gün içerisinde 338 profil ziyareti var

1976’da İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1986’da Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamlayarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı oldu. ... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.

Hasta soruları (21)

 • Sinir sıkışması

  İyi günler benim çok şiddetli bel agrim vardı bi uzmana gittim mr sonucunda L4-5diskal yapılarda desikkasyon,vertebral kolonda açıklığı sola bakan ılımlı skolyoz,L3-4 diskinde ılımlı posteriori annuler bulging,L4-5diskinde sağ paramedian geniş tabanlı protruzyon,sağda kanal icerisinde lateral resses… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Hasan Oğuz

  Bel fıtıklarının %90'ı ameliyatsız iyileşebilir. Fizik tedavi, korse, manuel terapi, ozon uygulanacak başlıca tedavi yöntemleridir.

 • Sag ayak parmaklarda hissizlik

  Merhaba hocam ben 41 yasindayim yaklasik bir aydir bel fitigi icin agrilar cekiyorum on bes gun fizyoterapi gordum agrilarim gecti ama tedavinin on üçüncü gununden sonra sag ayak parmaklarda his kaybi olustu parmaklarimi yukari kaldiramiyorum sag tppumun ustunede basamiyorum dun yeni bir mr cektiler… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Hasan Oğuz

  Ameliyat uygun olabilir. Kas gücüne bağlı; kas gücü 4/5 ise beklenebilir. Ozon yapılabilir, fizik tedaviye devam edilebilir. 3/5 ise ameliyat gitmek gerekebilir.

Tüm cevapları kontrol et (21)

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Hakkımda

Hakkımda

 • 1976’da İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1986’da Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamlayarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı oldu.

  1988’de Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’nde Yardımcı Doçent ve Anabilim Dalı Başkanı olarak göev yapmaya başladı.

Mezun olunan okullar

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (İstanbul, 1976)
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (İstanbul, 1986)
 • Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi (Konya, 1996)

Deneyimler

 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
 • Giresun Devlet Hastanesi
 • Meram Tıp Fakültesi

Hastalıklar

daha fazla

Hasta görüşleri

 • çok memnunum

  10 yıldır yaygın vücut ağrıları yaşıyordum. Prof.Dr. Hasan Oğuz hocam muayene oldum 10 yıldır çektiğim acılar ozon ve PRP tedavisiyle son buldu ilgi ve alakası için Tşk. ederim.

 • memnunum

  20 yıldır bel fıtığı teşhisi konulup,ameliyata lüzum görülmedi.6kere fizik tedavisi gördüm.aynı zamanda ilaç iğne tedavisi gördüm.şikayetlerim devam ediyor.halen ilaç kullanıyorum.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Hasan Oğuz ( 30 Ekim 2016)

  Halen şikayetiniz devam ediyorsa yeni tedavi yöntemleri ile tedavi olabilirsiniz. Kaudal ozon, pregabalin gibi yöntemler denenebilir. Olmuyorsa ameliyat gerekebilir.