Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Hasan Oğuz

Online randevu alın ya da bizi arayın: 0 850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde belirlenmiş 13 ziyaret var

1976’da İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1986’da Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamlayarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı oldu. ... daha fazla

Randevu al

Tarih seçip, randevunuzu aldıktan sonra size doğrulama e-maili göndereceğiz.
 • Bel ve boyun fıtığı

  Selamın aleyküm Süleyman hocam bel boyun bölgelerinde fıtıklarım var boyunda bulunan fıtık için ameliyat olmamı söyledi gittiğim bir kaç fizik doktoru birde manipülasyon tedavisini duydum bu tedavi rahatsızlıklarıma çare olur mu tam anlamıyla ameliyat olmadan rahatsızlıklarımdan kurtulabilirmiyim

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Hasan Oğuz

  Bel ve boyun fıtığında ilk düşünülecek tedavi ameliyat değil. Hastaların %90-95'i ameliyatsız yöntemlerle iyileşebiliyor. Bu tedavilerin planlanabilmesi için Lütfen bir FTR (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon)… Daha fazla

 • Manuel terapi

  merhaba; boynumda uzun zamandır ağrı var,senede 1-2 kere tutuluyor.sağ omzumun soldan daha düşük olduğunu gördüm.ayrıca bazen eğilince kuyruk sokumumdan 5 cm yukarıda bıçak batırılmış gibi ağrı oluyor.bunların çözümü manuel terapiyle sağlanırmı.

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. Hasan Oğuz

  Değerlendirme yapıp tanı konduktan sonra manuel terapi, nöralterapi, ozon ve fizik tedavi uygulanabilir.

Tüm cevapları kontrol et (25)

Hakkımda

Hakkımda

 • 1976’da İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1986’da Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde eğitimini tamamlayarak Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı oldu.

  1988’de Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’nde Yardımcı Doçent ve Anabilim Dalı Başkanı olarak göev yapmaya başladı.

Mezun olunan okullar

 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (İstanbul, 1976)
 • İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi (İstanbul, 1986)
 • Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi (Konya, 1996)

Deneyimler

 • Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
 • Giresun Devlet Hastanesi
 • Meram Tıp Fakültesi

Hastalıklar

daha fazla

Hasta değerlendirmeleri:

2 görüş

 • 10 yıldır yaygın vücut ağrıları yaşıyordum. Prof.Dr. Hasan Oğuz hocam muayene oldum 10 yıldır çektiğim acılar ozon ve PRP tedavisiyle son buldu ilgi ve alakası için Tşk. ederim.

 • 20 yıldır bel fıtığı teşhisi konulup,ameliyata lüzum görülmedi.6kere fizik tedavisi gördüm.aynı zamanda ilaç iğne tedavisi gördüm.şikayetlerim devam ediyor.halen ilaç kullanıyorum.

  Prof. Dr. Hasan Oğuz2016-10-30

  Halen şikayetiniz devam ediyorsa yeni tedavi yöntemleri ile tedavi olabilirsiniz. Kaudal ozon, pregabalin gibi yöntemler denenebilir. Olmuyorsa ameliyat gerekebilir.