Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Kalp Ve Damar Cerrahisi
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Hayati Özkan
Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin
 • DİZ ARKASI ENDARTEREKTOMİ AMELİYATI OLURMU

  saygılar: hocam size KARABÜK,ten yazıyorum,size bir sorum olacak ona göre gelip muayene olmak isterim :YAŞIM 37 VE SİGARA KULLANMAYAN BİRİYİM: 1998 YILINDAN BU YANA AYNI PROBLEMİN OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİYORUM.
  35 gün önce sağ bacakta diz arkasında damar tıkanıklığı sebebi ile anjiyo yapıldı anjiyo… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Sizde ancak popliteal arter anevrizmasi trombozu olabilir. Bunun ameliyatında yapay damar kullanılabilir. Ancak yaşınız genç olduğundan toplar damardan bir parça konması daha doğru olabilir.

 • Venöz Konjesyon Rinoplasti

  Burunumdan 6 yıl önce estetik ameliyat oldum ameliyattan sonra bir takım sıkıntılar yaşamaya başladım yıllar geçtikçe arttı ve çalışmamı engeller duruma geldi en sonunda bir Kalp damar cerrahı ve KBB ciler Venöz Konjesyon teşhisi koydu.Neler yapılabilir tedavi yöntemi olarak?Biorezonans aldım.

  DOKTORUN CEVABI:

  Bu olay tamamen kulak burun boğaz hekiminin ilgilendiren bir konudur.

Tüm cevapları kontrol et (16)

Adresler

 • Acıbadem Bursa Hastanesi

  F.S.M Bulvarı Sümer Sok.No:1
  Nilüfer

  136
  Son 30 günde profil görüntülemesi

  2
  Son 30 gündeki çevrimiçi takvim isteği

  Bu doktor ziyaret için internet üzerinden randevu almaya henüz izin vermedi

  E-posta adresinizi bırakın, doktorla internet üzerinden randevu alabileceğiniz zaman sizi bilgilendireceğiz

Benzer doktorlar

Hasta değerlendirmeleri:

3 görüş

 • Hocam babamı ve abimi ameliyat etti.Babamın çok riskli bir ameliyatmış bursada her doktora gittik herkese sorduk kimse yapmak istemedi bize tanıdıklar hocamı önerdiler Hayati hocam bize kapısını açtı sağolsun.Hem çok ilgili hem çok profesyonel yaklaştı her ikiside bir iki ayda sapasağlamlar.Elleri dert görmesin...

 • ÇOK DEĞERLİ HOCAM TIP BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN. 2003 SENESİNİN 3 KASIMDA ULUDAĞ ÜNÜVERSİTESİNDE AÇIK KALP AMELİYATIYLA KALP KAPAK AMELİYATI YAPTINIZ ÖNCE ALLAH SONRA SİZİN SAYENİZDE MUTLUHAYATIMI YAŞIYORUM ALLAH SİZLERİ BAŞIMIZDAN EKSİKETMESİN SAYGILARIMI SUNAR İŞLERİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

 • SAYGIDEĞER HOCAM SİZE ŞÜKRANLARIMI SUNMAK İSTİYORUM BUNDAN 1 YIL ÖNCE BABAMIN BYPASS AMELİYATINI GERÇEKLEŞTİRMİŞTİ. AMELİYATLA İLGİLİ HİÇBİR PROBLEM YAŞAMADIK. MEMNUNİYETİMİ BURADA KELİMELERLE ANLATMAYA YETMEZ HOCAM İYİKİ VARSINIZ ALLAH SİDEN RAZI OLSUN