Op. Dr.

Hüseyin Akyol

verifiedCreated with Sketch.

5 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Operatör Doktor Hüseyin Akyol, İstanbul’da bulunan Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde görev yapmaktadır. 1992 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlayan… daha fazla

Adresler

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
5 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • I
  Konum: Medical Park Bahçelievler HastanesiHizmet: Safra Kesesi ve Safra Yolları Cerrahisi

  Henüz iki gün önce safra kesesi ameliyatımı gerçekleştiren mükemmel ötesi doktor ! Ameliyatımdan önce ilk gördüğümde zaten aşırı ilgili ve uzman olduğunu hissettiren şahane bir cerrah normalde ameliyattan aşırı korkmama rağmen beni ameliyata girmeden bile aşırı motive edip tamamen korkusuz ameliyata girmeme sebep olan caanımm doktor ????‍⚕️ ameliyatında da çok memenun kaldım ilgi ve alakasından da kesinlikle tavsiye ederim.

 • A

  Kayın biraderimin basur rahatsızlığı vardı. Ankara'da doktor araştırıyordu. Ben de yardımcı olmak adına araştırarak Hüseyin Beyin bilgilerine ulaştım. İnterneten aldığın bilgi doğrultuda hastaneyi arayıp hastaneden de ayriyetten bilgi aldım. Hüseyin bey bizi hastalıkla ilgili detaylarıyla bilgilendirdi. Ve operasyona karar verdik. Operasyon başarılı geçti. Şu an sağlığına kavuştu. Doktorumuzdan çok memnun kaldık.

 • M

  Bu guleryuzden çok memnun kaldım. Hüseyin bey ve ekibi işinin ehli olan ve ardından yaptığı işin takibini bırakmayan ender rastalanan tabiplerden ve ekiplerden .

 • N

  Bu guleryuzden çok memnun kaldım. Hüseyin bey ve ekibi işinin ehli olan ve ardından yaptığı işin takibini bırakmayan ender rastalanan tabiplerden ve ekiplerden .

 • H

  mideme taşlıyüzük corsinom teşhisi konuldu ameliyatla midemin 4 te 3ü alındı şuanda ayaktayım ameliyatolalı 3 haftaoluyor herşey yiyorum günde 6 öyün çok rahatım hüseyin beye hastahane personrline çoktaşekkürederim

Hakkımda

Hakkımda

 • Operatör Doktor Hüseyin Akyol, İstanbul’da bulunan Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde görev yapmaktadır. 1992 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimine başlayan Akyol, 1998 senesinde altı yıllık tıp eğitimini tamamlayarak “Tıp Doktoru” ünvanını aldı. 1998-2000 seneleri arasında Adapazarı’nda pratisyen hekim olarak çalışan Hüseyin Akyol, 2005 yılında Doktor Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki uzmanlık eğitimini tamamlayarak Genel Cerrahi Uzmanı oldu. Kırşehir Devlet Hastanesi’nde 2006-2007 yılları arasında görev yapan Akyol, 2007 yılından beri Bahçelievler Medical Park Hastanesi’nde hastalarına sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi - Tıp Doktoru,
 • İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Uzmanlık,

Hastalıklar

daha fazla