Op. Dr.

İmran Ayhan

verifiedCreated with Sketch.

30 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 3 086 profil ziyareti var

ÖZEL LOTUS HASTANESİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI & VAJİNİSMUS TEDAVİSİ & GENİTAL ESTETİK 2003 yılında İstanbul Üniversitesi, ÇAPA TIP Fakültesi'inden mezun oldum.  Ardından… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
30 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • T
  Konum: Özel Lotus HastanesiHizmet: Randevu

  Gebeliğim sırasında hocamızı 6 kere ziyaret ettim. Kendisi kişiliği ve sakinliği ile bana güven verdi. Ayrıca ultrason yaparkenki yaklaşımından, süreci etraflıca ve anlaşılır bir dille açıklamasından memnun kaldım. Profesyonel bir tutumu var.

  İmran Ayhan2018-09-27

  Düşünce ve Görüşlerin için çok teşekkür ederim. Sağlıklı Mutlu Günler Dilerim.

 • S
  Konum: Özel Lotus HastanesiHizmet: Normal Randevu

  17.09.2018 tarihinde saat 18:30’da oğlumuz Ali Kayra’yı kucağımıza aldık çok şükür.Önce rabbimin sonrada hocamızın sayesinde.Plasenta Previa olan gebeliğim son iki ay kanamalarla ve hastenelerde geçti ancak bu süreçte en büyük destekçimiz İmran hanım oldu.Bizimle ve diğer hastalarla o kadar güzel iletişim kurmaktaki yaşanılan bütün olumsuzlukları unutturmakta.İlgisi, özeni, hassasiyeti,soğuk kanlılığı, güler yüzü, işine olan aşkı, bunlar bir araya gelince tek kelimeyle müthiş bir doktor profili ortaya çıkmakta zaten. Çok yoğun hastasının olmasına rağmen herbir hastasına aynı ilgi ve hassasiyeti göstermekte hocamız.Yalnızca bedenen değil ruhen de tedavi etmekteydi bizi her seferinde huzurla ayrıldık hocamızın yanından.Yazmak istediğim bir sürü şey var ancak ne yazsam eksik kalacaktır ben azını söyleyim siz çoğunu anlayın.

  Umarım yöre halkı hocamızın kıymetini bilir.

  Seher Tay Dayan

  İmran Ayhan2018-09-27

  Seher Hanım zor bir gebelik süreç geçirdiğiniz bir gerçek. Ancak her hastaya da örnek olacak bir davranış sergilediniz şüphesiz. Ben de, Siz de elinimizden geleni yaptık beraberce... Sonuç, Allah'ın izniyle de mutlulukla bitti. Sıkıtılı ve zor bir süreç olsa da; meyvesi güzel bir evlat sahibi olmak oldu. Ailenizle Sağlıklı ve Mutlu ömürler dilerim.

 • S
  Konum: Özel Lotus HastanesiHizmet: Gebe Takibi

  Çok kaygılı bi çift olarak gittiğimiz doktorumuz bizi sakinliği ilgi ve alakası ile çok rahatlatmıştı sayesinde hamilelik sürecini çok rahat geçirebildik oğluşumuzu kucağımıza aldık çok şükür kendisine sabrı ilgi ve alakası için sonsuz teşekkürler...

  İmran Ayhan2018-09-27

  Ben de; Bu güzel düşünce ve ifadelerinizden ötürü çok teşekkür ederim. Evladınız ile sağlıklı ve hayırlı bir ömür dilerim.

 • S
  Konum: Özel Lotus HastanesiHizmet: Gebe Takibi

  hamileliğim riskli bir gebelikti ilk günden gösterdiği ilgi ve anlayış için kendisine minnettarım, her kontrolde endişelerimi korkularımı yok ederdi, çok yoğun olmasına rağmen telefonla bile sorularıma cevap verebiliyordu kızımı sayesinde kucağıma aldım, kızımı her koklayıp öptüğümde ALLAH sizden razı olsun diye size dua ediyorum gerçekten, sizin gibi işini çok güzel yapan bir doktora denk geldiğimz için çok şanlıyız, (ELANUR 'UN ANNESİ OLMAYI BÖYLE BİR GÜZELLİĞE BENİ KAVUŞTURDUĞUNUZ İÇİN ÖNCE RABBİMDEN SONRA SİZE ŞÜKREDİYORUM)

  İmran Ayhan2018-09-05

  Düşünceleriniz beni çok mutlu etti. Teşekkür ederim. Elanur'u Sağlık, Mutluluk ve Hayırla büyütmeniz dileği ile... Ailenize Mutlu ve Sağlıklı günler dilerim. Sağlıcakla Kalın.

 • M
  Konum: Özel Lotus HastanesiHizmet: Gebelik

  Eşimin gebeliğinin ilk haftalarında doktor hanıma kontrollere gidiyorduk.Doktor hanım gayet ilgili ve alakalı bir doktor.Sorularınıza net cevap veriyor ve sizin icinizi ferahlatıyor.Doktorumuzla bir süre sonra ayrılmak zorunda kaldık ve bu süre zarfı içerisinde hiç bir olumsuz tutum ve davranış görmedik.Doktorumuz biraz yoğun hastası fazla o yüzden sabırsız olmamak gerekiyor onun dısında Urfa bölgesinde ender bir kadın doğum uzmanı

  İmran Ayhan2018-08-16

  Öncelikle samimi ve içten düşüncelerinizden ötürü çok teşekkür ederim. Sizlerden gelen bu tip olumlu ve güzel ifadeler; zor olan hekimlik mesleğimi yaparken sıkıntı ve güçlükleri bir nebze olsun hafiflettiğini söylemek isterim. Ben de çok teşekkür ederim. Sağlıklı Günler Dilerim.

 • M

  Doktorumuz gayet ilgili,bilgili ve alakaliydi. Kafamizdaki soru işaretlerini anında sildi. Bundan sonra da kendisiyle görüşecegimi düşünüyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  İmran Ayhan2018-08-04

  Memnuniyetiniz ve Düşüncelerinizden ötürü çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.

 • Ç
  Konum: Özel Lotus HastanesiHizmet: Vaginal Enfeksiyonların Tedavisi

  Arkadaşlarımında tavsiyesiyle acil olarak gittim ve çok çook memnun kaldım benim sorunlarımı dinlemesi ve çözüm bulması konuşması gayet sıcak, samimi ve içten oluşu çok hoşuma gitti teşekkür ederim İmran Hanım başarılarınız devamını dilerim :)

  İmran Ayhan2018-04-06

  Samimi ve içten düşünce ve görüşlerinizi çok önemsiyorum. Sizlerden gelen bu tip teşekkür ve takdirler; şüphesiz, zor ve meşekkatli bir mesleği icra etmemize rağmen, bunu çoook çok hafiflettiğini söylemek isterim. Ben de çok teşekkür ederim. Sağlıklı Günler Dilerim.

 • Y
  Konum: Özel Lotus HastanesiHizmet: Randevu

  Kendisi kişiliği ve sakinliği ile bana güven verdi. Ayrıca ultrason yaparkenki yaklaşımından, süreci etraflıca ve anlaşılır bir dille açıklamasından memnun kaldım. Profesyonel bir tutumu var.İşini severek yapan hastalarına önem veren bir insan iyiki bizim doktorumuz başarılarının devamını dileriz.Allah yar ve yardımcısı olsun

  İmran Ayhan2018-04-04

  Düşünce ve Görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Hastalarımın memnuniyeti ve takdiri beni çok mutlu ediyor. Size de Mutlu ve Sağlıklı günler dilerim.

 • U
  Konum: Özel Lotus Hastanesi

  İmran Hocayı meslektaşlarından ayıran özelliği bir bayan olarak bayanlara karşı güler yüzlü ve sabırlı olmasıdır.Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.Rabbim yar ve yardımcısı olsun.

  İmran Ayhan2017-12-20

  Düşüncelerinizden ötürü çok teşekkür ederim. Sağlıcakla Kalın.

 • M
  Konum: Özel Lotus Hastanesi

  Doktor hanım, gayet işini bilen biri, çok rahat konuşabilirsiniz.
  hasta ile diyalog konusunda çok başarılı

  İmran Ayhan2017-10-28

  Düşünce ve Görüşlerin için çok teşekkür ederim Mehmet Bey. Sağlıklı Mutlu Günler Dilerim.

Hakkımda

Hakkımda

 • ÖZEL LOTUS HASTANESİ
  KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI & VAJİNİSMUS TEDAVİSİ & GENİTAL ESTETİK

  2003 yılında İstanbul Üniversitesi, ÇAPA TIP Fakültesi'inden mezun oldum. 

  Ardından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı dalında, Tıpta Uzmanlık Sınavını kazandım. 2009 yılında, İstanbul Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde eğitimimi tamamlayarak; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldum. 

  Devlet hizmeti yükümlülüğü nedeniyle, 2009 yılında Van ili Erciş Devlet Hastanesi'ne Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak atandım. 

  2012 yılından 2017 yılına kadar Şanlıurfa'da Özel Academia Hastanesi'nde çalıştım. Şu an Özel Lotus Hastanesi'nde çalışmaktayım.

  Mesleğime başladıktan kısa bir süre sonra toplumda hiç de azımsanmayacak sayıda rastladığım vajinismus vakaları dikkatimi çekti. Vajinismus ile mücedele eden ya da bu durumu kabullenen kadınların bu konuda eğitimli uzmanlara ulaşmalarındaki sıkıntılarına şahit oldum. Bunun üzerine Vajinismus Tedavisi konusunda gerekli eğitimleri aldım.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - TIP, 1997 - 2003

Deneyimler

 • Van Erciş Devlet Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum 2010
 • Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum 2004
 • Özel Ruha Academia Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum 2017

Fotoğraflar