Op. Dr.

İmran Ayhan

verifiedCreated with Sketch.

Kadın hastalıkları ve doğum, Psikoloji

25 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Son 30 gün içerisinde 1 052 profil ziyareti var

ÖZEL LOTUS HASTANESİ KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM & VAJİNİSMUS TEDAVİSİ UZMANI 2003 yılında İstanbul Üniversitesi, Çapa Tıp Fakültesi'inden mezun oldum.  Ardından Kadın Hastalıkları… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
25 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M

  Doktorumuz gayet ilgili,bilgili ve alakaliydi. Kafamizdaki soru işaretlerini anında sildi. Bundan sonra da kendisiyle görüşecegimi düşünüyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 • Ç
  Yer: Özel Lotus HastanesiHizmet: Vaginal Enfeksiyonların Tedavisi

  Arkadaşlarımında tavsiyesiyle acil olarak gittim ve çok çook memnun kaldım benim sorunlarımı dinlemesi ve çözüm bulması konuşması gayet sıcak, samimi ve içten oluşu çok hoşuma gitti teşekkür ederim İmran Hanım başarılarınız devamını dilerim :)

  İmran Ayhan2018-04-06

  Samimi ve içten düşünce ve görüşlerinizi çok önemsiyorum. Sizlerden gelen bu tip teşekkür ve takdirler; şüphesiz, zor ve meşekkatli bir mesleği icra etmemize rağmen, bunu çoook çok hafiflettiğini söylemek isterim. Ben de çok teşekkür ederim. Sağlıklı Günler Dilerim.

 • Y
  Yer: Özel Lotus HastanesiHizmet: Randevu

  Kendisi kişiliği ve sakinliği ile bana güven verdi. Ayrıca ultrason yaparkenki yaklaşımından, süreci etraflıca ve anlaşılır bir dille açıklamasından memnun kaldım. Profesyonel bir tutumu var.İşini severek yapan hastalarına önem veren bir insan iyiki bizim doktorumuz başarılarının devamını dileriz.Allah yar ve yardımcısı olsun

  İmran Ayhan2018-04-04

  Düşünce ve Görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Hastalarımın memnuniyeti ve takdiri beni çok mutlu ediyor. Size de Mutlu ve Sağlıklı günler dilerim.

 • U
  Yer: Özel Lotus Hastanesi

  İmran Hocayı meslektaşlarından ayıran özelliği bir bayan olarak bayanlara karşı güler yüzlü ve sabırlı olmasıdır.Meslek hayatında başarılarının devamını dilerim.Rabbim yar ve yardımcısı olsun.

  İmran Ayhan2017-12-20

  Düşüncelerinizden ötürü çok teşekkür ederim. Sağlıcakla Kalın.

 • M
  Yer: Özel Lotus Hastanesi

  Doktor hanım, gayet işini bilen biri, çok rahat konuşabilirsiniz.
  hasta ile diyalog konusunda çok başarılı

  İmran Ayhan2017-10-28

  Düşünce ve Görüşlerin için çok teşekkür ederim Mehmet Bey. Sağlıklı Mutlu Günler Dilerim.

 • O
  Yer: Özel Lotus Hastanesi

  Yorumları okuduğumda iyi olduğunu anladım ama bu kadar iyi ilgili alakalı olacağını tahmin edememiştim. Gerçekten çok memnun kaldım ve o kadar yoğun olmasına rağmen çok çok güzel ilgilendi.

  İmran Ayhan2017-10-28

  Görüşleriniz için çok teşşekkür ederim. Hastalarımın memnuniyeti beni de çok motive ediyor. Sağlıcakla Kalın.

 • S
  Yer: Özel Lotus HastanesiHizmet: Randevu

  İlgisine kayıtsız kalmam mümkün değildi. İlgisinden Gayet memnun kaldım. Kendisine Teşekkür ederim.

  İmran Ayhan2017-10-28

  Mesleki mutluluğumuza vesile olan siz ve sizin gibi hastalarıma çok teşekkür ederim. Sağlıcakla Kalın...

 • B
  Yer: Özel Lotus HastanesiHizmet: Normal Randevu

  İmran hanim tahmin ettiğinden de ilgili bi doktr ilk muayenemden son derece memnun ayrıldım ilgi alaka ve anlayisindan dolayı teşekkür ediyorm

  İmran Ayhan2017-10-28

  Görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Sizlerin memnuniyeti biz hekimleri en büyük motivesi. Sağlıcakla Kalın...

 • N

  Herzaman olduğu gibi yoğunluk yorgunluk demeden ilgilenen bir doktorumuz.Her soruya göz teması kurarak cevap vermesi karşı tarafı ciddiye aldığını gösterir.İlginiz için teşekkürler

  İmran Ayhan2017-03-02

  Düşünceniz beni çok mutlu etti. Ben de teşekkür ederim. Sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

 • M

  Selamün Aleyküm sn hocam.Birecik ilçesi Burak tıp merkezinde 29.01.2012 yılında gece 03:10 geçe Muhammed Can isimli oğlumuz dünyaya geldi.muayene esnasında da eşimle birlikte gelebiliyorduk.hatırlarsınız umarım imam idim birecikte.e biraz da heyecan vardı.Rabbim sizden Razı olsun.Ablamız,annemiz gibi ilgiliydiniz.ilk çocuğumuz 23.09.2007 yılında Ş.urfada Edessa tıp merkezinde sn Salih Zeki bey doktorumuzun gözetiminde Ekrem Can isimli oğlumuzun doğumuna vesile oldu.Rabbim sizlerden Razı olsun. Şuan Mersin ÇAMLIYAYLA da görev yapıyorum. Emin olun sizleri çok arıyoruz.ilk iznimizde inşaAllah muhakkak yanınıza geleceğiz.İlk çocuğumuz Ekrem Can 3.cü sınıfa geçti.Muhammed Can oğlumuzda bu yıl ana sınıfına başlayacak inşaAllah.Burda kadın doğum doktorlarının çözemediği sıkıntımız var umarız çözüm sizde saklıdır.Selam ve Dua ile... Mete

  İmran Ayhan2016-08-16

  Memnuniyetiniz ve Düşüncelerinizden ötürü çok teşekkür ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • ÖZEL LOTUS HASTANESİ
  KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM & VAJİNİSMUS TEDAVİSİ UZMANI

  2003 yılında İstanbul Üniversitesi, Çapa Tıp Fakültesi'inden mezun oldum. 

  Ardından Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlığı dalında, Tıpta Uzmanlık Sınavını kazandım. 2009 yılında, İstanbul Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde eğitimimi tamamlayarak; Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldum. 

  Devlet hizmeti yükümlülüğü nedeniyle, 2009 yılında Van ili Erciş Devlet Hastanesi'ne Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak atandım. 

  2012 yılından 2017 yılına kadar Şanlıurfa'da Özel Academia Hastanesi'nde çalıştım. Şu anda Özel Lotus Hastanesi'nde çalışmaktayım.

  Mesleğime başladıktan kısa bir süre sonra toplumda hiç de azımsanmayacak sayıda rastladığım vajinismus vakaları dikkatimi çekti. Vajinismus ile mücedele eden ya da bu durumu kabullenen kadınların bu konuda eğitimli uzmanlara ulaşmalarındaki sıkıntılarına şahit oldum. Bunun üzerine Vajinismus Tedavisi konusunda gerekli eğitimleri aldım.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - TIP, 1997 - 2003

Deneyimler

 • Van Erciş Devlet Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum 2010
 • Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum 2004
 • Özel Ruha Academia Hastanesi, Kadın Hastalıkları ve Doğum 2017

Hastalıklar

daha fazla