Buradasınız: 
Ana Sayfa
Created with Sketch.
Göğüs Cerrahisi
Created with Sketch.
Created with Sketch.
İrfan Taştepe
Prof. Dr.

İrfan Taştepe

Göğüs cerrahisi

Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin
 • Akciğer su toplaması ve nefes darlığı

  Merhaba, babam 58 yaşında kalp hastası. Ayrıca şeker ve yüksek tansiyon bulunmaktadır. 2 sefer bypass oldu ve 2-3 seferde tıkanan damarlara stent takıldı. Şuan tüm damarları tıkalı durumda ve tekrar bir operasyonun mümkün olmadığını söylüyorlar. Ayrıca kalp yetmezliğine bağlı olarak akciğerlerde su birikiyor.… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. İrfan Taştepe

  Doktorunuz ne diyorsa odur. Mucize bir tedavi maalesef yok.

 • Sağ akciğerde sıvı birikmesi

  Hocalarım annem 59 yaşında. Rectum ca 4.evre. Akciğer ve karaciğerlerinde meatastaslar var. Yaklaşık 15 ay kemoterapi aldı. Kemoterapilerdenn istenilen yanıt alınmadı. Ama farklı bir kemoterapiye başlanması düşünülüyor. Bu arada annemin ciğerlerinde bir miktar sıvı birikmesi olmuş. Şu anda annem halsiz,… Daha fazla

  DOKTORUN CEVABI:

  Prof. Dr. İrfan Taştepe

  Hastayı bir göğüs cerrahının görmesinde fayda var.Eğer sıvı nefes darlığı sebei olacak kadar fazlaysa müdahele gerekebilir.

Tüm cevapları kontrol et (5)

Adresler

Benzer doktorlar

Hakkımda

Hasta değerlendirmeleri:

7 görüş

 • Gecirdigim trafik kazasi sonrasinda yogun bakimla birlikte 5 aylik tedavi suresinde solunum sorunum sebebiyle acilan trekeostomi uzun kaldigi icin nefes borusunda daralma meydana geldi bes tane hastane cesitli hocalar ve 7 kez narkoz eskiginde bronkoskopi yapilmasina ragmen sonuc alinamamis ve hayatim boyunca kapatilamayacagi bogazimdaki delikle yasayip konusamayacagim soylenmisti...Bu zorlu sürec icerisinde beni hayata tekrar baglayan,konusmami saglayip 8 ay sonra sesimi duyuran sayin hocam İRFAN TASTEPE 'ye ne kadar teşekkür etsem azdir.
  Onun sayesinde dünyam aydinlandi kendisi hastasiyla son derece ilgili pozitif ve babacan bir doktordur.Cesareti ve hastasina karsi yakinligindan dolayi ona minnet duyuyorum, Allah ona uzun ömurler nasip etsin tüm dualarm onunla..

 • gümüşhane şiran akbulak köyünden kadir hancıoglu 200 yılında akciyer amaliyeti olup saglı sllu her iki amaliyetimde başırılı amalıyat yaptıgı için saygı ve selam şükranlarımı sunuyorum hayatında en mutlu günleri geçirmesine cenabı allahtan hayırlara vesile olmasını diler saygı ve selamlarımı sunarım.

 • rahatsızlığım nedeniyle beni ameliyat eden ve sağlığıma kavuşturan değerli hocam'a sonsuz teşekkürlerimi sunar Rabbimden o'na ömür boyu sağlık ve huzurlu olmasını mesleğinin başarılarını dilerim.

 • Başarılı bir ameliyat sonucu beni sağlığıma kavuşturup benim ve tüm sevenlerimin yüzünü güldüren değerli hocama saygılarımı sunar Rabbimden uzun ömür ve sağlıklı bir yaşam dilerim.

 • hayırla yadedilen hayırlıdır siz bir insanı kurtarmanın bütün alemi kurtarmakla eşdeğer hadisine vakıf olmuş değerli sevecen işini en layıkıyla yapmaya çalışan bu uğurda gecesini gündüzünü feda eden bir doktorsunuz bu ise tüm insanlığa Allahın bir hediyesi lutfudur dilerim ki Allah size en sağlıklı en uzun ömrü versin vakta ki siz yaşadıkça yaşatacaksınız ben bu dileğimi bu anlayış içinde dile getiriyorum hocam saygılar Allah makamınızı gayretinizi artırsın bu milletin başından sizi eksik etmesin.

 • babacacan mert samimi vede hastası ile ilgili sabah akşam ziyaret eden her türlü şikayeti güler yüzle dinleyen güzel insan hocam İRFAN BEY Allah ömrüne bereket ihsan etsin dünyada da huzurlu ahiret hayatındada CENNETİ İLE ÖDÜLLENDİRSİN ALLAHIM işini seven ve çok iyi yapan bir zattır irfan taştepe hocam selam olsun hocaya vede beraber çalışan şanslı asistanlara

 • Hastalarını hayata bağlayan babacan doktorumuz Bize gösterdiğin ilgi ve alakana teşekkür ederim. Rahatsızlığımın başından bu güne kadar çok emek harcadın hakını helal et hocam.