Uzm. Dr.

İsmail Ağar

verifiedCreated with Sketch.

12 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 305 profil ziyareti var

Uz. Dr. İsmail Ağar 1961 Doğumlu. 1985 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi nörolöji klniğinde bir yıl süreli volanter… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
12 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • C
  Konum: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Romatizma

  1993 yılından beri Akut Romatoid Artrit hastasıyım. 10 yıl boyunca penisilin tedavisi gördüm ama meğer faydasızmış. Tıp fakülteleri dahil çeşitli hastanelere gittim ancak romatizma sırtıma yayıldı ve sırt ağrısından kolumu kıpırdatmaz hale geldim. Tıp fakültesinde beni tedavi eden doktor, ilaçların tek başına işe yaramayacağını, diyet ve spor da yapmam gerektiğini söyledi. Bunun üzerine bir spor salonuna kaydoldum, 1 aylık ücreti peşin ödedim ve sadece 1 kez gidebildim. Her yerim tutuldu. Bunun üzerine doktorum fizik tedavi uzmanına gitmem gerektiğini söyledi. O sırada Ozon tedavisi duydum. O dönemde Türkiye'de ilk kez İsmail Bey'in kliniğinde uygulanıyordu. Ailemin ısrarı üzerine Ozon tedavisi görmeye başladım. Açıkçası ilk 3 seansta hiç bir şey hissetmedim. Nisan'da başlamıştım ve Mayıs ayı gelmişti. Ozon tedavisinin para tuzağı olduğunu düşünerek vazgeçmeye karar vermiştim. 3. seans sonrası kendimi iyi hissettiğim gün, o sırada evimizin önüne belediye tarafından yeni yapılmış olan bahçe-park spor aletlerini denedim. Barfiks aletinde durmaksızın kolum ve sırtım acımadan 20 tane çekince bir gariplik olduğunu anladım. Daha önce başka bir parkta sadece 3 tane barfiks çekebilmiştim. 4. seansa da gitmeye karar verdim ama yine de para tuzağı olduğunu düşünüyordum. 4. seans sonrasındaki gün non-stop 30 tane barfiks çekince kendime inanamadım.10.seans bittiğinde her 50 barfiksin arasında 2 dakika nefeslenme duraklaması şeklinde 200 tane yani 50'şerli 4 set barfiks yapıyor, dizimi aşırı zorlamamak kaydıyla da 1 saat boyunca bahçe spor aletlerindeki bisiklete binip pedal çevirebiliyordum. Kış gelince ozonun etkisi bitti ve ben bahar gelince tekrar 10 seans aldım. Spora tekrar başladığımı görünce son 5 yıldır her Nisan-Mayıs dönemi 10 seans Ozon almaktayım. Profesyonel sporculara ve romatizma hastalarına bu tedaviyi tavsiye ederim. Ancak gerçek uzman doktorların olduğu klniklere gitsinler. Günümüzde ozon makinesi her güzellik salonuna girmiş neredeyse. Bilip bilmeden az veya fazla doz almanız ise tam tersine çok zararlı oluyormuş. Mesela ben 15 seans istediğim halde İsmail Bey izin vermedi.Hatta bir diz çarpması sonrası bacağım şiştiğinde lokal olarak yapılmasını istedim, yine kabul etmedi. Ya doktor parasıyla değil mi yap işte dediğimde ise tam tersine sana büyük zarar verebilir. Ağrılı- iltihaplı durumlarda ozon tedavisi uygulanmaz dedi.Halbuki tüccar zihniyete sahip biri olsaydı parasını verdikten sonra ozon yapardı. İşte uzman doktora gitmek ile çakma sağlık-güzellik uzmanına gitmek arasındaki fark bu. Sen istesen bile zararlı ise Dr. İsmail Bey, bu işlemi yapmıyor.Kendisini bu uyarısından ve etik davranışından dolayı tebrik ediyorum.Hasta insanları yolunacak kaz görmeyip ciddi bir doktor olarak hastaya ne yararlı ne zararlı bilen İsmail Bey gibi uzman bir doktora tedavi olduğum için çok şanslıyım. Teşekkürler İsmail Bey...

 • T
  Konum: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Normal Randevu

  Meral Kuruoğlu
  Bugüne kadar Dr İsmail Ağar’ın kliniğinde bir çok antiaging işlem yaptırdım.Her seferinde inanılmaz sonuçlar aldım.Son olarak uyguladığı ışık dolgu somon tedavisinden gerçekten çok memnun kaldım. Aynaya baktıkça şaşırtıcı sonuca inanamıyorum..Cildim yeniden eski canlılığına kavuştu ve inanılmaz bir ışıltıya sahibim artık.
  Doktor İsmail Bey ve güleryüzlü ekibine binlerce teşekkür.

 • F
  Konum: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Zayıflama

  Zayıflama amacıyla geldim .Mezoterapi alarak göbek yağlarımdan ve bacaklarımda ki selülitlerimden kurtuldum.Tatile hazırım.Kesinlikle tavsiye ederim Filiz Kılınç

 • S
  Konum: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: dudak dolgusu

  Dudak dolgusu yaptırdım çok doğal görünüm oldu çok memnun kaldım dr İsmail ağar ve ekibine çok teşekkür ederim...

 • N
  Konum: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Akupunkturla Zayıflama Tedavisi

  Annemin bel fıtık sorunu vardı,doktorlar acil kilo vermen ve iki ay sonra ameliyati degerlendirmemiz gerekli dediler.Akupunktur ile zayiflama duymustum ancak 2 ayda istenen 10 kiloyu 66 yasindaki annem verebilirmiydi.internet arastirmam da tesadufen yuksek puanlı Dr İsmail bey den randevu talep ettim.Malum Türkiye de yasamak her doktora her uzmana güvenemeyecegimizi öğrettiği için birazda endişeli gittim.Aradan geçen 6 haftalik peryotta Annem 6.700 gr verdi.99.300 le başladiğı kilolar ile mucadelede bu kadar kisa sürede hemde sağlíkli beslenme diyetiyle .Allah razı olsun kendisinden ve güler yüzlü içten ekibinden.Bakalım kısmet annemin hafifleyen bedeni ve doktor egzesleri birde fizyoterapist yardimi yüzümüzü güldürdü.

 • Konum: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Ozon prp tedavisi

  Sevgili Dr İsmail Ağar 8 yıldır kliniğinizde birçok uygulama yaptırdım her seferinde hiç yanılmadım ve hep çok memnun kaldım. Mezoterapi, somon dna, akapunktur, akustik şok dalga, ozon prp vs iyi ki varsınız... iyi ki sizi ve ekibinizi tanıdım. Herkese tavsiye ettiğim tek adres işinin en başarılı ismi Ağar kliniği.

 • N
  Konum: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Akupunkturla Zayıflama Tedavisi

  İsmail Bey'e başladığım zaman artık bütün umudumu yitirmiştim. hiçbir zaman zayıflamayı başaramayacağımı düşünüyordum. İsmail Bey ve ekibi sayesinde şuanda istediğim kiloya sağlıklı birşekilde ve güçlü bir motivasyonla ulaştım. Doktor Bey ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Konum: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Saç Mezoterapisi

  İsmail Beye başladığımda saçlarımda gözle görülür bir seyreklik vardı. Tedavi sonrasında çok memnun kaldım saç ektirmeye artık düşünmüyorum. Çok teşekkürler.

 • Konum: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Sırt boyun ağrısı

  Sırt ve boyun ağrılarıma çok iyi geldi çok memnun kaldım ozon tedavisi ve kök hücre tedavisi yapıldı teşekürler hocam

 • Konum: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Botoks, dudak dolgusu ve Somon tedavisinde herkese sadece ve sadece Dr. Ismail hocami siddetle tavsiye ederim. Kendimi iyi hissetmeme doktor beye ve ekibine cok tesekkur ederim ????

  Botoks, dudak dolgusu ve Somon tedavisinde herkese sadece ve sadece Dr. Ismail hocami siddetle tavsiye ederim. Kendimi iyi hissetmeme doktor beye ve ekibine cok tesekkur ederim

Hakkımda

Hakkımda

 • Uz. Dr. İsmail Ağar 1961 Doğumlu. 1985 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi nörolöji klniğinde bir yıl süreli volanter hekim olarak çalıştı İstanbul Haydarpaşa Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Merkezi Araştırma Hastanesinde Eğitim ve araştırma görevlisi olarak Kardiovasküler Anestezi Yoğun Bakım ve Beslenme Uzmanlığı yaptı. Tıp fakültesi sonrasında Akupunktur, Mezoterapi ve Medikal Estetik dallarında çalışmaya başladı.

  Dr Pistor ile mezoterapinin geliştirilmesi konusunda çalıştı. Yine Pariste Medikal estetik alanının hekimlerinden Dr. Herzog, Dr. Lecoz ile çalıştı. Paris Tıp Fakültesi hastanesinde Mezoterapi konusunda gözlemci hekim olarak çalıştı. Fransa ve Uluslararası mezoterapi birliği üyesi, Mezoterapi derneği kurucu üyesi, Medikal estetik derneği kurucu üyesi, Kardiyovasküler cerrahi derneği üyesi, Akupunktur derneği üyesi, Engelli hayvanları rehabilitasyon ve destekleme derneği kurucu üyesi, Medikal ozon derneği kurucu üyesi ve Anesteziyoloji ve reanimasyon derneği üyesi.

  1993 yılında Akupunktur ve zayıflama tezi ile Akupunkturun bilimsel çalışmalarını Toronto Üniversitesinden Prof. Dr. Bruze Pomeranz ile birlikte Prof. Dr. Anton Jayasuriya ve Prof. Dr. Nightingale’den Srilanka’da Akupunktur ve homeopati doktoru diploması aldı ve Akupunkturla zayıflama konusnda tez hazırladı . İstanbul Haydarpaşa Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Araştırma Hastanesinde Akupunktur ile Astım tedavisi konusunda yaptığı çalışma Dünya Sağlık Örgütü Akupunktur birliği kongresinde yayınlandı.

  1995 yılından beri Sağlık Bakanlığından Akupunktur sertifikası sahibi. Sağlık bakanlığından Medikal Estetik uygulama sertifikası sahibi.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrapaşa Tıp Fakültesi

Yayınlar

 • .

Ödüller

 • .

Videolar

Dr İsmail Ağar Mezobotoks
Dr ismail ağar mezobotoks
Fulltime Fulden Dr İsmail Ağar TGRT EU
Fulltime fulden dr ismail ağar tgrt eu
DR İSMAİL AĞAR EKOPAZAR 3 TEMMUZ 2016
Dr ismail ağar ekopazar 3 temmuz 2016
DR.İSMAİL AĞAR
Dr.ismail ağar
Saba Tümerle Dr İsmail Ağar Zayıflama ve yağ yakma 2
Saba tümerle dr ismail ağar zayıflama ve yağ yakma 2
Dr ismail Ağar Zayıflama ve Yağ yakma 1
Dr ismail ağar zayıflama ve yağ yakma 1
Hayatın Renkleri 1 - İsmail Ağar
Hayatın renkleri 1 - ismail ağar
Hayatın Renkleri 2 - İsmail Ağar
Hayatın renkleri 2 - ismail ağar
Altın ağ tedavisi ile boyun yüz vücut germe ve gençleştirme.Kleopatra ağı.Dr İsmail Ağar
Altın ağ tedavisi ile boyun yüz vücut germe ve gençleştirme.kleopatra ağı.dr ismail ağar
Tümünü göster