Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al Soru Sor Son 30 gün içerisinde 182 profil ziyareti var

Uz. Dr. İsmail Ağar 1961 Doğumlu. 1985 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi nörolöji klniğinde bir yıl süreli volanter… daha fazla

Randevu al

Randevu oluşturmak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
8 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • N
  Yer: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Akupunkturla Zayıflama Tedavisi

  Annemin bel fıtık sorunu vardı,doktorlar acil kilo vermen ve iki ay sonra ameliyati degerlendirmemiz gerekli dediler.Akupunktur ile zayiflama duymustum ancak 2 ayda istenen 10 kiloyu 66 yasindaki annem verebilirmiydi.internet arastirmam da tesadufen yuksek puanlı Dr İsmail bey den randevu talep ettim.Malum Türkiye de yasamak her doktora her uzmana güvenemeyecegimizi öğrettiği için birazda endişeli gittim.Aradan geçen 6 haftalik peryotta Annem 6.700 gr verdi.99.300 le başladiğı kilolar ile mucadelede bu kadar kisa sürede hemde sağlíkli beslenme diyetiyle .Allah razı olsun kendisinden ve güler yüzlü içten ekibinden.Bakalım kısmet annemin hafifleyen bedeni ve doktor egzesleri birde fizyoterapist yardimi yüzümüzü güldürdü.

 • Yer: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Ozon prp tedavisi

  Sevgili Dr İsmail Ağar 8 yıldır kliniğinizde birçok uygulama yaptırdım her seferinde hiç yanılmadım ve hep çok memnun kaldım. Mezoterapi, somon dna, akapunktur, akustik şok dalga, ozon prp vs iyi ki varsınız... iyi ki sizi ve ekibinizi tanıdım. Herkese tavsiye ettiğim tek adres işinin en başarılı ismi Ağar kliniği.

 • N
  Yer: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Akupunkturla Zayıflama Tedavisi

  İsmail Bey'e başladığım zaman artık bütün umudumu yitirmiştim. hiçbir zaman zayıflamayı başaramayacağımı düşünüyordum. İsmail Bey ve ekibi sayesinde şuanda istediğim kiloya sağlıklı birşekilde ve güçlü bir motivasyonla ulaştım. Doktor Bey ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Yer: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Saç Mezoterapisi

  İsmail Beye başladığımda saçlarımda gözle görülür bir seyreklik vardı. Tedavi sonrasında çok memnun kaldım saç ektirmeye artık düşünmüyorum. Çok teşekkürler.

 • Yer: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Sırt boyun ağrısı

  Sırt ve boyun ağrılarıma çok iyi geldi çok memnun kaldım ozon tedavisi ve kök hücre tedavisi yapıldı teşekürler hocam

 • Yer: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Botoks, dudak dolgusu ve Somon tedavisinde herkese sadece ve sadece Dr. Ismail hocami siddetle tavsiye ederim. Kendimi iyi hissetmeme doktor beye ve ekibine cok tesekkur ederim ????

  Botoks, dudak dolgusu ve Somon tedavisinde herkese sadece ve sadece Dr. Ismail hocami siddetle tavsiye ederim. Kendimi iyi hissetmeme doktor beye ve ekibine cok tesekkur ederim

 • Yer: İsmail Ağar MuayenehanesiHizmet: Cilt tedavisi

  Kök hücreyle cilt yenileme yaptırdım çok memnun kaldım 3 seansta canlı pırıl pırıl bir cilde sahibim Doktor Bey'e çok teşekkür ederim.

 • Yer: İsmail Ağar Muayenehanesi

  Dr.İsmail Agar,piyasada bu işi yapan,en güvenilir,ciddi,işini iyi yapan.Memnun kaldığım bir doktordur.5 yıldır yılda bir kere 10 seans kür olarak.Somon DNA sı uygulatıyorum.Çok memnunum.

Hakkımda

Hakkımda

 • Uz. Dr. İsmail Ağar 1961 Doğumlu. 1985 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi nörolöji klniğinde bir yıl süreli volanter hekim olarak çalıştı İstanbul Haydarpaşa Siyami Ersek Göğüs Kalp Damar Cerrahisi Merkezi Araştırma Hastanesinde Eğitim ve araştırma görevlisi olarak Kardiovasküler Anestezi Yoğun Bakım ve Beslenme Uzmanlığı yaptı. Tıp fakültesi sonrasında Akupunktur, Mezoterapi ve Medikal Estetik dallarında çalışmaya başladı.

  Dr Pistor ile mezoterapinin geliştirilmesi konusunda çalıştı. Yine Pariste Medikal estetik alanının hekimlerinden Dr. Herzog, Dr. Lecoz ile çalıştı. Paris Tıp Fakültesi hastanesinde Mezoterapi konusunda gözlemci hekim olarak çalıştı. Fransa ve Uluslararası mezoterapi birliği üyesi, Mezoterapi derneği kurucu üyesi, Medikal estetik derneği kurucu üyesi, Kardiyovasküler cerrahi derneği üyesi, Akupunktur derneği üyesi, Engelli hayvanları rehabilitasyon ve destekleme derneği kurucu üyesi, Medikal ozon derneği kurucu üyesi ve Anesteziyoloji ve reanimasyon derneği üyesi.

  1993 yılında Akupunktur ve zayıflama tezi ile Akupunkturun bilimsel çalışmalarını Toronto Üniversitesinden Prof. Dr. Bruze Pomeranz ile birlikte Prof. Dr. Anton Jayasuriya ve Prof. Dr. Nightingale’den Srilanka’da Akupunktur ve homeopati doktoru diploması aldı ve Akupunkturla zayıflama konusnda tez hazırladı . İstanbul Haydarpaşa Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Araştırma Hastanesinde Akupunktur ile Astım tedavisi konusunda yaptığı çalışma Dünya Sağlık Örgütü Akupunktur birliği kongresinde yayınlandı.

  1995 yılından beri Sağlık Bakanlığından Akupunktur sertifikası sahibi. Sağlık bakanlığından Medikal Estetik uygulama sertifikası sahibi.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi Cerrapaşa Tıp Fakültesi

Yayınlar

 • .

Ödüller

 • .

Videolar

Dr İsmail Ağar Mezobotoks
Dr ismail ağar mezobotoks
Fulltime Fulden Dr İsmail Ağar TGRT EU
Fulltime fulden dr ismail ağar tgrt eu
DR İSMAİL AĞAR EKOPAZAR 3 TEMMUZ 2016
Dr ismail ağar ekopazar 3 temmuz 2016
DR.İSMAİL AĞAR
Dr.ismail ağar
Saba Tümerle Dr İsmail Ağar Zayıflama ve yağ yakma 2
Saba tümerle dr ismail ağar zayıflama ve yağ yakma 2
Dr ismail Ağar Zayıflama ve Yağ yakma 1
Dr ismail ağar zayıflama ve yağ yakma 1
Hayatın Renkleri 1 - İsmail Ağar
Hayatın renkleri 1 - ismail ağar
Hayatın Renkleri 2 - İsmail Ağar
Hayatın renkleri 2 - ismail ağar
Altın ağ tedavisi ile boyun yüz vücut germe ve gençleştirme.Kleopatra ağı.Dr İsmail Ağar
Altın ağ tedavisi ile boyun yüz vücut germe ve gençleştirme.kleopatra ağı.dr ismail ağar
daha fazla göster