Adresler

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
4

Genel skor
3 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Sn:UZ.DR.İsmail GÜZELMANSUR. HATAY Antakya Devlet hastanesinde(HALK HASTANESİ) RADYOLOJİ UZMANI olarak görev yapar,çok bilgili ve başarılı yapısıyla doktor olmadan önce insanları çok seven ve sayan bir yapısı ve yaklaşımı yanında, inanılmaz mesleki bilgilerle mütecehhez gerçek bir tıp doktoru,İSMAİL Beyi ziyaret eden hastaların çoğundan menuniyet duydum.alakadar olduğunu anlatanlarla karşılaşırsınız hastaneye gittiğinizde,allah gerek etmesin ama tüm doktarlarımızla birlikte ismail beyide allah eksik etmesin..mesleğinde ve gerçek yaşamında başarıların doruğunda bir hayat grafiği dilerim.ben ve yakınlarım çok menunuz..tavsiye ederim kesinlikle..

  • İsmail bey'e ikiz bebeklerimizin 4d ultrasonu için gittik. Elinde bir elma ile ayak ayak üstüne atmış bir şekilde bizi karşıladı. ultrason incelemesini 1 gün önce yaptırmış olmamıza rağmen yeniden boy kilo ölçümü yaptı. 32. haftada olmamıza rağmen bize bebeklerin 4d görüntüsünü çekemeyeceğini söyleyerek bizi odasından yolculadı.Ayrıca meslektaşını da (bizim kendi kadın doğum uzmanımız) ultrasondan anlamadığı gerekçesiyle kötüleyerek doktor ahlakına aykırı hareket etti. bu nedenle ben hiç memnun kalmadım. Doktorluktan önce ben hastaya saygı beklerdim. TEŞEKKÜRLER.

    Bu doktor musunuz? Bu görüşe cevap ver! Şimdi kayıt olun

  • Bunun Gibi İYi Uzm. Doktorlarda burda yer alması lazım bence .Çok Teşekkür Ederim İsmail Bey .Gerek İlginizle Gerek Anlayışınızla .Kısa Zamanda teşhis yaptınız.pyhkolojim daha fazla zedelenmeden .Bebeğimi Kaybettim Ama inanıyorum Birgün benimde Sağlıklı Bebeğim Olucak .Herşeyden Önce SAmimiyetinize Ve İlginize sanki arkadaş gibi.Düşük Yaptıktan sonra bile arayıp nasıl olduğumu sormanız kısacası ilgilenmeniz.Almanyada doğup büyüdüğüm için Türkçemde eksiklik yanlışlık olabilir söylemek istediklerimi tam dilede getiremiyorum türkçemde yanlışlık varsa tüm okurlardan özürr dilerim.

Bu doktor musunuz?

33

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın