Uzm. Dr.

Jusuf Lukarcanin

verifiedCreated with Sketch.

7 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

ÖZGEÇMIŞ Dr.Phd. Jusuf Lukarcanin, 1986 yıllında Novi Pazar (Sancak) Sırbistanda doğdu. Temel eğitimini Sırbistanda bitirip Karadağ Cumhuriyetinde 2001 yıllında Diş Teknisyenlik… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
7 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • E

  Memnunum doktor Bey'den,ilgileniyor.Oğlumda hastasıydı ve bu nedenle tercih ettim bende tanışmış oldum o şekilde bende gittim.Güvenilir buldum.İlgilendiği için memnunum.Tedaviden ve süreçten memnunum.

 • N

  Jusuf Bey öğrenci iken başladık hastası olmaya.25 yıldır hastasıyım implant yaptırdım 7 tane memnunum.Eşimde 6 tane implant yaptırdı.Kendsini çok seviyoruz.Günlük hayatımızda iletişim kuruyoruz kendileriyle.Jusuf Bey'e alıştık farklı bir doktora gidemiyoruz.Şuanda da 3 implant yaptırdım tedavime devam ediyorum.Tedaviden ve süreçten memnunum.Ailecek seviyoruz.

 • F

  Tavsiye üzerine gittim.Dişimde ağrı vardı.Kanal tedavisi gördüm 2 dişimde.Sonrasında kaplama yapıldı.Çok çok beğendiğim,çok sevdiğim,insancıl,bilgili bir doktor.Desteğinde çok iyi.Memnun kaldım kendilerinden.Dişçi koltuğuna oturmam için öncelikle güvenmem gerekiyor.Bana bu güveni fazlasıyla verdi Jusuf bey.Herhangi bir sorun olsa Doktor Jusuf Bey'den başka birini tercih etmem.Kısa bir zamanda bitti tedavim.Hatta kontrol için gittiğimde dişlerime kaplama yapıldı.Benim için büyük bir süpriz oldu.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.Kısa zamnda beklediğimde fazla başarı kat ettik.

 • H

  65 yaşındayım yıllardır doktorum.Hal ve hareketlerinden memnunum.Diş dolgusu,diş çekimi ve her türlü dişle ilgili olan ihtiyaçlarımda Jusuf bey'i tercih ediyorum.Başka bir yere gitmiyorum.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

 • T

  Tavsiye üzerien gittik.20'lik diş çekimi için tercih ettim.Çok titiz ve dikkatli çalıştı en ufak bir acı hissetmedim.İyileşme süreci çok çabuk oldu.Aile doktorumuz.Annemin ve kardeşiminde bir çok diş tedavisini yapttı.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

 • Ç

  Tavsiye üzerine gittim.Dişime kaplama yapılması gerekiyordu.Kaplama yapıldı memnun kaldım.Kendisi ilgilendi benimle yardımcı oldu,ilgi ve alakasından memnun kaldım.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

 • Konum: Ozel GEN Agiz Ve Dis Sagligi PoliklinigiHizmet: Çocuk Diş Tedavisi, dolgu, diş taşı.

  Jusuf Bey ile 2 yıl önce oğlumun ön dişi kırıldığında tanıştım. Kırık diş için ondan önce başka diş hekimlerine gittim olmaz , tutmaz dediler. Ama Jusuf Bey lazerle yapıştırma yaptı ve sert elma gibi meyveler ıssırmamasını söyledi. O günden beri söz dinlemeyen oğlum elmayı bile ön dişleriyle ısırarak yiyor. Ve kendi diş kırığımı da yaptırdım geçen hafta. 30 yıldır kırık olan dişime kavuştuğum için çok mutluyum. Çok cana yakın ve güleryüzlü buldum kendisini. Çok özenli çalışıyor. Dinliyor, anlatıyor, zaman ayırıyor hastasına. Kesinlikle artık herkese tavsiye edebileceğim bir diş hekimi tanıdığım için çok şanslıyım. Emeğinize teşekkürler Dr Bey...

  Jusuf Lukarcanin2017-09-12

  Güzel sözleriniz için ve ayrıca bana güvendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Hakkımda

Hakkımda

 • ÖZGEÇMIŞ

  Dr.Phd. Jusuf Lukarcanin,

  1986 yıllında Novi Pazar (Sancak) Sırbistanda doğdu. Temel eğitimini Sırbistanda bitirip Karadağ Cumhuriyetinde 2001 yıllında Diş Teknisyenlik okuluna başliyor. Diş Teknisyenlik eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra 2006 yıllında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine girip 2011 yıllında mezun oluyor. 2011 yıllında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Restoratif Diş Tedavisi A.D. Doktora egitimine başlıyor. Restoratif Diş hekimliği alanında çeşitli ulusal ve uluslararası bilimsel sözlü ve poster bildiri ve bilimsel projeleri mevcuttur. Akademik ilgi alanları arasında direkt ve indirekt anterior restorasyonlar, inley-onley restorasyonlar ve dijital dişhekimliği uygulamaları yer almaktadır.

  KATILDIĞI SEMPOZYUM, SEMİNER VE KONGRELER

  21th Izmir Chamber of Dentists International Scientific Congress November 28-30, 2014 Balcova Izmir Turkey.
  Izmir Chamber of Dentists International Spring Symposium 1-3 May 2015 Marmaris Turkey.
  22th Izmir Chamber of Dentists International Scientific Congress November 27-29, 2015 Swissotel Buyuk Efes, Izmir Turkey.
  22th Turkish Dental Association International Scientific Congress 19-21 May 2016, Izmir Fair Center, Izmir Turkey.

  POSTER SUNUMLARI:
  Lukarcanin J. Türkün Ş. Ensuring multidisciplinary aesthetics for trauma treated teeth; 17.th Aegean Region Chambers of Dentist International Scientific Congress And Exhibition 19-22 April 2012 Antalya Turkey.
  Lukarcanin J. Türkün Ş. Minimum tissue lost maximum aesthetics; 21th 18.th Aegean Region Chambers of Dentist International Scientific Congress And Exhibition 30 November-2 December 2012 Izmir Turkey.
  Lukarcanin J. Türkün M. Composite Resins in Anterior aesthetics; 21th Izmir Chamber of Dentists International Scientific Congress November 28-30, 2014 Izmir Turkey.
  Lukarcanin J, Kaval M.E, Türkün M., Türkün Ş. Various Restorative Options in Endodontically Treated Teeth: Report of Two Cases; Izmir Chamber of Dentists International Spring Symposium 1-3 May 2015 Marmaris Turkey.
  Jusuf Lukarcanin, Murat Türkün, M. Emin Kaval, Nejat Nizam; Multidisciplinary Rehabilitation of Traumatized Maxillary Central Incisor: Case report; 47th meeting of the Continental European Division of the International Association for Dental Reasearch CED-IADR co hosted by Scandinavian Division (NOF). October 15-17th 2015. Belek-Antalya.
  Dil Ve Eğitimi:
  Ana Dili: Boşnakça/ Bosnian
  Diğer Diller/Other languages: Sirpça/Serbian, İnglizce/English, Türkçe/Turkish.
  Eğitimi:
  O.S. Jovan Jovanovic Zmaj(1993-1996); Novi Pazar Sırbıstan Cumhuriyeti
  O.S. Stefan Nemanja (1996-2000) in Novi Pazar Sırbıstan Cumhuriyeti
  Dr. Branko Zogovic Diş Teknisiyenlik Okulu (2001-2005) Karadağ Cumhuriyeti
  Ege Universitesi Diş Hekimliği Fakültesi (2006-2011).
  Ege Universitesi Diş Hekimliği Fakültesi Restoratif Diş Tedavisi Ad. Doktora Egitimi (2011-2018).

  İlgi alanlari:
  Estetik Restoratif Diş Hekimliği, Beyazlatma, Direkt ve İndirekt Veneers, Direkt ve İndirekt Kompozit İnlay Onlay, Overlay.

Okullar / Eğitimler

 • EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKULTESİ 2011
 • EGE ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKULTESİ 2018

Deneyimler

 • Ege Universitesi Diş Hekimliği Fak. 2005
 • Ege Universitesi Diş Hekimliği Fak. Restoratif Diş Tedavisi AD. 2011

Hastalıklar

daha fazla

Röportaj

Bu uzmanlık alanını tercih etme sebebiniz nedir?

Estetik uygulamalar

Mutlaka zor bir meslektir, o yüzden şöyle soralım: Mesleğinizin kendine özgü zorlukları nelerdir?

Severseniz bir zorluğu kalmıyor mesleğin

Yaptığınız iş ile ilgili en sevdiğiniz 3 şey nedir?

Yaratıcı olmak. Gülüşleri değiştirmek. Hastaların mutluluğu.

Görev yaptığınız süre içerisinde sizi keyiflendiren veya aklınızda kalan bir vaka veya olayı bizimle paylaşmak ister misiniz?

Benim için her an mutluluktur.