Kadir Çağdaş Kazıkdaş, Kulak Burun Boğaz Lefkoşa

Prof. Dr. Kadir Çağdaş Kazıkdaş

Kulak burun boğaz

11 görüş

Adres

Yakın Doğu Blv, Lefkoşa
Yakın Doğu Üniversitesi Tıp Fakültesi KBB Anabilim Dalı

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Hakkımda

Tıbbi İlgi Alanları: Sinüs hastalıkları ve Endoskopik sinüs cerrahisi, Burun estetik cerrahisi, Allerjik rinit tedavisi, Burun tıkanıklığı ve Horla...

Daha fazla

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
11 görüş

H

Yıllardır uyku sorunu çekiyordum. Ya baş ağrısıyla uyanıyor yada uykumdan uyanıp saatlerce uykusuz kalıyordum. Fiziksel aktivitelerim sırasında aniden yoruluyor, nefessiz kalıyordum. Spor, beslenme, kafein kullanımım gayet düzgün olmasına rağmen bu sorunların sebebini yıllarca arayıp durdum. Aniden yoruluyor, en ufak bir parfüm kokusundan başım ağrıyordu. Çağdaş bey'e ilk ziyaretinde burnumda et fazlalığı ve kemik çıkıntılarını gördü. Gayet anlaşılır bir dilde Steptoplasti ameliyatı ile sorunun çözüleceğini belirtti. Operasyonu detaylı bir şekilde ve tıbbı terimlerle aklımı karıştırmadan çok iyi anlattı. Ameliyat öncesi, ameliyat günü ve sonrası herşey dediği gibi ve dediği saatte oldu. Asla şaşıracağım bir aksaklık yaşamadım. Dr. Bey tüm sorularıma cevap verdi. Ameliyattan sonra, yeniden nefes alıyorum, Kadir Çağdaş bey'i hiç tereddüt etmeden herkese tavsiye ederim. Ayrıca bu kadar profesyonel hizmet veren doktorları bünyesinde bulundurduğu için de Yakındoğu Hastanesine de teşekkür ederim.


A

Burnumdaki deviasyondan dolayı yıllardır sık sık hastalanan,kbb doktorlarına muayene olduktan sonra operasyon önerilen ve operasyon için kafamda soru işaretleri kaldığı için ameliyat günü bile alıp vazgeçen biriydim.
Ağız kokusu,burundan nefes alamama, ağzım açık uyuma,sık hasta olma gibi şikayetlerimden dolayı arkadaşlarımın tavsiyesiyle Dr.Çağdaş beye muayene olmaya karar verdim.
Muayenede daha önce gittiğim kbb doktorlarının aksine burnumdaki sıkıntının ne olduğu konusunda beni bilgilendirip (Burun kemiğinde kırık, burun etlerinde büyüme, kıkırdakta eğrilik, şekil bozukluğunun nedeni) operasyonun benim için gerekliliğini anlattı.Kendinden emin tavrı, güven verici konuşması, hastaya olan yaklaşımı, güler yüzlü oluşu, beni dinleyerek benim için nasıl bir burun düşündüğünü ve şeklinin nasıl olması gerektiğini anlatan mükemmel doktoruma hiç tereddütsüz ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyat günüm belirlendi.Ameliyat sonrasında da ilgisi,alakası ile soru sormama bile gerek kalmadan verdiği bilgilerle aklımdaki tüm soruları cevaplamış oldu.
Ameliyat sonrası hiç ağrım olmadı.Tamponlar ve alçım alındığında nefesimi çok çok iyi şekilde almaya başladım.Burun şeklim çok güzel oldu.
Şu an bu yorumu okuyanlara tavsiyem, başka bir dr.araştırmadan ÇAĞDAŞ beye muayene olmaları.Dr bey SİZE VE EKİBINİZE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ....


Liseden beri tek düşündüğüm burnuma estetik yaptırmaktı, Çağdaş beyin alanında uzman Olduğunu duymuştum, çevremdeki insanlar başarısından övgüyle bahsediyordu. Bende karar verdim muayene olmaya gittim. Burnumun sol tarafında kemik varmış ve bu benim nefes almamı ciddi anlamda zorlaştırıyordu, iki hafta boyunca hep iletişim halindeydik burun estetiği için benim yüz tipime uygun burun şeklini fotoğraflar üzerinden beraber seçtik ve ameliyat gününü kararlaştırdık.. Ve şunu söyleyebilirim ki ağrısız sızısız bir ameliyat geçirdim, doktorum o kadar iyi ki göz altlarımda morluklarım bile olmadı. 10 gün sonra işime başladım normal yaşamıma devam ettim.. Şuan çok rahat nefes alıyorum ve burnum mükemmel gözüküyor benim hayal ettiğimden daha da güzel sonuç aldım iyiki sizi tanımışım Çağdaş hocam.. Burun estetiği Düşünen herkes bence Çağdaş hocayı tercih etmeli alanın da çok başarılı bir doktor iyi ki sizi tanımışım hocam herşey için çok teşekkür ederim siz Süpersiniz.. (Bütün Arkadaşlarım ameliyat için sıraya girdiler hocam) :)


M

1 ay kadar önce oğlum Ahmet efe yı bademcik küçültme ve geniz eti ameliyatı yaptırdım. Doktor çağdaş bey konusunda uzman oldugunu bize hissettirdi ve biraz tereddüt le baktığımız ameliyat için karar verdik. Şimdi oğlum çok iyi durumda. Şimdiden doktor beyi 4-5 yakınına tavsiye ettim bile. Kulak burun boğaz için artık aile doktorumuzu bulduk diye bilirim.


T

Çağdaş Kazıkdaş uzun yıllar süren uyku apnesi şikayetimi olabilecek en ağrısız sıkıntısız bir operasyonla son vermiştir. sol kısmında helezon şekilnde bir kemik iki tarafta burun etleri ve küçük dil deformasyonu bulunan burnumdan şu anda ömrümde hiç olmadığı kadar rahat nefes almaktayım. Bu operasyon gerçekten yaşam kalitemi artırmıştır. Çağdaş bey ameliyat öncesi anlatımı ve sonrasındaki ilgisi ile gerçekten çok iyi ve tavsiye edilecek bir doktordur. Kendisine bu sayfa aracılığı ile bir kez daha teşekkür ediyorum.


4

Değişik zaman aralıklarında farklı iki KBB doktoruna ameliyat oldum. Maalesef Prof. Ünvanlarına rağmen
şikayetlerimi gideremediler. Bir önceki doktoruma, burnumdan rahat nefes alamadığımı ve burnumun yukarı kaldırılma imkanı olup olmadığını sorduğumda, önceki ameliyatdan kıkırdak kalmamıştır diyerek burun deliklerimin ortasından dikiş atması sonucu fayda sağlamadığı gibi kist oluşturdu.
Çağdaş Bey, hastayı dinleyen ve tekdüze olmayan, hastaya göre tedavi oluşturan, konusunda çok iyi bir hekim. Yüz emarı çekerek burnumdaki kıkırdağı tespit edip; önceki ameliyatlardaki tüm sorunları bir ameliyatda gidermiş bir hekimdir.
Kendisine , hekimliği,ilgi ve alakası ile teşekkür ediyorum.


Ü

kızımın yıllardır burun tıkanıklığı,bademcik enfeksiyonu ,solunum sıkıntısı ve iştahsızlık şikayetleri vardı. Bir çok doktorlara gittim hepsi bademciklerinin alınmasını önerdi.Ben bademciklerin alınmasından taraftar değildim daha sonra tavsiye üzerine Çağdaş Bey'e gittim kızımın muayenesinden sonra geniz etinin alınmasını ve bademciklerinin de lazerle küçültülmesi gerektiğini söyledi bende bademciklerin alınmasına karşı olduğum için doktor beyin tedavi yöntemi çok mantıklı geldi ve ameliyata karar verdim kızımı ameliyat ettirdim. Ağrısız sızısız çok rahat bir ameliyat geçirdik.Yıllardır her ay boğaz enfeksiyonu geçiriyorduk ve antibiyotik kullanmak zorunda kalıyorduk.Ameliyattan sonra hiç bir şikayetimiz kalmadı.Doktorumuza çok teşekkür ediyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz.


A

Burnumdan zor nefes almakla birlikte horlama şikayetimle başvurdum doktoruma. Sağolsun ilgisiyle alakasıyla beni çok memnun etti. Ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyattan korkan birisi olarak hiç düşünmeden kabul ettim. Bana o güveni verdi. Gönül rahatlığıyla oldum ameliyat. Hiçbir şekilde ağrı sızı olmadı ne ameliyat öncesinde ne de ameliyat sonrasında. Ameliyatım gayet başarılı geçti. İlgisi ameliyat öncesiyle sınırlı kalmadı. Aynı şekilde ilgi ve alakası ameliyatım sonrasında da devam etti. Kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. Çok iyi bir insan olmasının yanı sıra çok iyi bir hekim. Beni bu sıkıntıdan kurtardı. Artık rahat rahat nefes alabiliyorum ve horlamıyorum doktorum sayesinde.


B

Burun tıkanıklığı ve bademciklerimin büyüklüğünden şikayetçiydim.Çağdaş bey benim bu şikayetlerime acısız ve ağrısız son vermiştir. Lazer yöntemi ile burun etlerimi ve bademciklerimde ufaltma işlemi yapmıştır. Şuan çok rahat nefes alıyorum.Alerji şikayetim olduğu halde bu yılı çok rahat geçirmiş bulunmaktayım. Ayrıca ilgi ve alakasından dolayıda kendisine çok teşekkür ediyorum.Tüm yakın çevremde KBB ile sıkıntıları olduğunda çağdaş beyi tavsiye ediyorum.


M

Kadir bey konusunda bilgi sahibi, oldukça detaylı açıklayıcı bilgiler veren hastasını sürekli takip eden oldukça ilgili bir hekim. Verdiği ilaçlar etkilidir.Hasta ile iyi iletişim halindedir hastalık ile ilgili açıklamaları hastanın anlayacağı dilden anlatmaktadır. Çevremde kbb sorunları yaşayan tüm arkadaşlarımada tavsiye ediyorum...


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Tıbbi İlgi Alanları: Sinüs hastalıkları ve Endoskopik sinüs cerrahisi, Burun estetik cerrahisi, Allerjik rinit tedavisi, Burun tıkanıklığı ve Horla...

Daha fazla