Prof. Dr.

Kadir Kotil verifiedCreated with Sketch.

Beyin ve sinir cerrahisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Konum: başka bir yerHizmet: L4 TÜMÖR

  2010 Nisan ayı başında sonunda tanıştım onca doktor hekim arasında hiç tanımadığım bu adama gitmek için can atıyordum ki bir vesile ile kendisine yönlendirildim ve ben Ankara'da idim annem gitti görüşmeye ameliyat çok acil dedi kayıtsız şartsız kabul ettim ve 2 seçenek sundu ya masadan kalkamayacak yada kısmi felç dedi lakin sihirli elleri ile güzel kalbiyle girdiği ameliyatına ve takibimi bizzat yaparak bugün eskisinden daha sağlıklı bir hale getirdi deniz gözlü tombiş kızım derdi :) beni asla ama asla bendeki yeri bir baba bir abi sonra doktor her daim kıymeti bilinenlerden olursunuz temennim bu yönde sevgiyle kalın Nursel UĞUR

 • Hizmetler

  Kadır Kotil Muayenehanesi

  Bağat Cad Konak Apt 189/6 Çiftehavuzlar, İstanbul

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  20 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Konum: başka bir yerHizmet: L4 TÜMÖR

   2010 Nisan ayı başında sonunda tanıştım onca doktor hekim arasında hiç tanımadığım bu adama gitmek için can atıyordum ki bir vesile ile kendisine yönlendirildim ve ben Ankara'da idim annem gitti görüşmeye ameliyat çok acil dedi kayıtsız şartsız kabul ettim ve 2 seçenek sundu ya masadan kalkamayacak yada kısmi felç dedi lakin sihirli elleri ile güzel kalbiyle girdiği ameliyatına ve takibimi bizzat yaparak bugün eskisinden daha sağlıklı bir hale getirdi deniz gözlü tombiş kızım derdi :) beni asla ama asla bendeki yeri bir baba bir abi sonra doktor her daim kıymeti bilinenlerden olursunuz temennim bu yönde sevgiyle kalın Nursel UĞUR

  • Konum: Kadır Kotil MuayenehanesiHizmet: Bel Fıtığı Ameliyatı

   20 yıl çektiği el fıtığı problemim artık dayanılmaz hale gelince Kadir Hocamla tanıştım. Mr'ımı gösterdiğimde omur iliğimde fıtığın dışında kırılma da olduğunu ve yakın zamanda ameliyat olmazsam felç kalabileceğimi belirtti.Daha önce bena yapılan tüm telkinler ameliyat olmamam şeklindeydi. Çünkü etrafımda ameliyat olan herkes hayatı boyunca sıkıntı yaşıyordu. Kendisiyle yaptığım görüşmelerden sonra ameliyat olmaya karar verdim.
   Ameliyatım çok şükür başarılı geçti. Hayatımda ilk defa ameliyat oldum. Hocam 6 ay spor yasak dedi gerçi ama ameliyattan 1 ay sonra inşaatta çalışmak zorunda kaldım ve hiç sıkıntı yaşamadım. Hala her düşündüğümde binlerce defa çok şükür diyorum. Hocam sayesinde tekrar insan gibi yürümeye ve ailemle vakit geçirmeye başladım.
   Kendisini ısrarla tavsiye ediyorum ve buradan ayrıca tekrar kendisine teşekkür etmek istiyorum

   Kadir Kotil2018-11-15

   Çok teşekkürler

  • E
   Konum: Kadır Kotil MuayenehanesiHizmet: Bel fıtığı

   2009 yılında bel fıtığı teşhisim konulduğunda Kadir hocamla tanıştım. Yürüme bozukluğum dahil bir çok sorun yaşadım. Kadir hocam 2009 yılında ameliyat gerçekleştirdi. Sorunsuz bir ameliyattan sonra bütün şikayetlerim sona erdi. 9 sene geçmesine rağmen şikayetlerim tekrarlamadı. Şuan aynı şikayetlerle karşılaşan bir arkadaşımı da Kadir hocayla tanıştırdım. İlgisi , mesleğine olan sevgisiyle hastalarına hala aynı özveri ile yaklaşıyor. Teşekkürler hocam

  • A
   Konum: başka bir yerHizmet: Ameliyatsız Boyun Fıtığı Tedavisi

   Boynumda ve kolumda ağrı ve parmaklarda uyuşma şikayeti ile çekildigim mr sonucunda boyun fıtığı teşhisi konuldu.bir kaç doktora gösterdiğimde acil ameliyat olmam gerektiği,ilerde daha büyük risklerin beni beklediğini söylediler.daha sonra üsküdarda kadir hocamı buldum.sonuclarimi inceledikten ve fizik muayeneden sonra,değil ameliyat fizik tedaviye bile gerek görmedi.belli bir sure ilaç kullanmamı ve yapıp yapmamam gereken hareketleri söyledikten 2 ay sonra şikayetlerimin hemen hic biri kalmadı.en son kontrol için çekildiğim mr sonucunda boyun fitigimin büyük oranda geçtiği görüldü.kendisi gerçek anlamda bir hekim ve tedavi uzmanıdır. Gerekli olanı söyler süslü cümlelerle kafa karıştırmaz,nettir.en önemliside maddiyata önem vermeyen,halden anlayan,milli değerleri kuvvetli adam gibi adamdır.

   Kadir Kotil2018-08-26

   Teşekkür ederim, işimi seviyorum

  • M
   Konum: Kadır Kotil MuayenehanesiHizmet: Anevrizmal Kemik Tümörü

   Oğlum 16 yaşında idi geçen yaz ve L5L4 omurilik disklerinde anevrizmal kemik tümörü vardı.
   Mühtiş bir şok yaşadık, tesadüf eseri bulunmuştu yoksa fark edilmeden felçe kadar gidebileceğini öğrendik. En meşhur hastahaneler ve doktorları inanılmaz moralimizi bozan tedavi yöntemleri çıkardılar karşımıza.
   Sonunda bir yakınımız vasıtası ile Kadir Bey' e ulaştık.
   Kendisi daha ilk andan teşhisi, tedavi ve ameliyat yöntemi ile bizi gayet aydınlatan açıklamalarıyla içimizi rahatlattı bize moral aşıladı.
   Neticede Academic hospitalda oğlum ameliyatını oldu. Kendisi bu süreçi atlatmamızda bize çok yardımcı oldu.
   Gerek hastahanedeki iki gün ve sonraki günlerde hep ulaşılabilirdi çok yardımcı oldu.
   Gerek düzenli kontrollerimizde gerekse her telefonla kendisine ulaştığımızda aydınlatan açıklamalarıyla bizi doğru yönlendirdi.
   Prof. Dr. Kadir Kotil i uzmanlığı olduğu konularda şiddetle tavsiye ediyoruz.
   Tedavinizi başka yöne yönlendirseniz bile mutlaka kendisine uğrayıp görüşünü alın deriz.

  • B

   Merhabalar,
   Prof. Dr. Kadir Kotil Bey'e sol kolumdaki kuvvet kaybı şikayetiyle gittim. Kolumun kısmen felç olduğunu ve günden güne bu durumun artarak devam edebileceğini, hatta kolumu tamamen kaybedebileceğimi (kullanamayacağımı) söyleyerek acil tedavi (ameliyat) olmam gerektiğini söylediler. MR çekildikten sonrada boyun fıtığından kaynaklı olduğunu, omurlar arasındaki yapıların sinirlere baskı yaparak koldaki kaslara giden sinirlerin çalışmadığını ilettiler. Durumumun acil ve kritik olduğu için beni hemen Academic Hospital'de ameliyata aldılar. Ameliyat süreci ve sonrasında çok ilgilendiler. Ameliyattan sonra sol koluma kuvvet kısmen geri geldi, günlük egzersizlerimi yapıyorum, yaklaşık 6 ay sonra tüm kuvvetin gelebileceğini ilettiler. İş hayatıma yaklaşık 1 hafta sonra döndüm, bu süre benim için çok önemliydi ve söyledikleri gibi de oldu. Kadir Hoca'mız ilk gittiğimde de söylediği; "bana gelmekte çok geç kalmışsın" sözünü sizlerle paylaşmak istiyorum, çünkü benzer şekilde sizlerde kuvvet kaybı, uyuşma, boyun ağrısı, elde (parmaklarda) keçelenme, iki el (ya da kol) arasında his farklılığı gibi belirtileriniz varsa geç kalmadan sebeplerini araştırıp tıbbi yardım almanız gerekebilir. Kadir Hoca'mızı şahsen tavsiye ediyorum. Sağlıklı günler dilerim.

  • B
   Konum: Kadır Kotil MuayenehanesiHizmet: Bel Fıtığı ve Dar kanal ameliyatı

   5 ocak 2018 tarihinde Sayın hocam Prof. Kadir Kotil'e L4-L5 ve L5-S1 seviyelerinden bel fıtığı ve Darkanal ameliyatı oldum.. Daha önce de başka bir doktora aynı ameliyatı olmuştum fakat düzelmemişti ağrılarım.. Meğerse ameliyatta hiç bir şey yapamamış. Sayın Kadir hocam mikro cerrahi ile beni ameliyat etti. Ondan Allah bin kere razı olsun. Eski sağlığıma kavuşmak üzereyim. Bel ve bacağımdaki ağrılar düzeldi.
   Ayaklarımdaki uyuşukluklar geçti. Artık dik yürüyebiliyorumm. Hocam eğer bu yazımı okuyorsan sana binlerce teşekkür ediyorum.. Şükürler olsun senin gibi işinin ehli bir doktorla tanıştığım için.. Bana güven verdiniz ve dediğiniz gibi bu sizin işinizmiş gerçekten.. 4 saat ameliyatta kaldım. 5 mm. olan darkanalım 20 mm. oldu.. Allah senden razı olsun hocam. Allöah uzun ömürler versin sana..

  • O
   Konum: Kadır Kotil MuayenehanesiHizmet: Bel Fıtığı Ameliyatı

   Özel ve Devlet Hastanelerinde dört farklı doktora gözüktükten sonra tavsiye üzerine Prof. Dr. Kadir Kotil ile görüştüm. Ameliyat öncesi kendisi beni çok rahatlattı ve güven verdi. Akademik kariyer olarak çok kuvvetli olmasından dolayı tercih ettim ve etik olarak da gerekeni sadece söyleyen birisi olduğunu düşünüyorum. 17 Ekim 2017'de kendisine ameliyat oldum bundan sonraki süreçte hiçbir şikayetim olmadı. Son derece memnum kaldım. Kendisine teşekkür ediyorum.

  • Konum: Kadır Kotil Muayenehanesi

   26 agustos 2017 günü sayin profesör kadir kotil tarafindan beyincik sarkmasi ameliyatim büyük bir başarıyla sorunsuz bir sekilde gerceklestirilmistir.Tüm onyargilarimi rahatsizligima karsi yasadigim korkularimi tek tek sabirla dinleyip beni bu ameliyata en guzel sekilde hazirlayip bunyesinde bulundugu AKADEMİK HOSPİTAL hastanesinde benimle yakindan ilgilenip herseyin çok guzel gecmesini sagladigi icin oncelikle KADİR KOTİL ve tüm hastane personeline sonsuz teşekkürler. Gözü kapali guvenebileceginiz alaninda en basarili doktorlardan bir tanesidir .Ameliyatimdan 24 saat sonra evime -ki 6 saatlik bir yolculuktan söz ediyorum - tüm sikayetlerimden kurtulmus olarak döndüm once rabbime sonra doktorum KADİR KOTİL 'e sonsuz teşekkürler. ..GÜLİZAR YÜKSEL

  • G

   Bel fıtığı sebebiyle artık yürüyemiyor, oturamıyor, uyku dahi uyuyamıyordum. Çeşitli alanlardan (fizik-tedavi, ortopedi, beyin ve sinir cerrahi gibi) çok çeşitli doktorlara başvurdum. Her doktor, ki hemen hepsi profesör ünvanına sahipti, kendi bildiği yöntemi uyguladı. Kimi kuru iğne tedavisi yaptı, kimi farklı yöntemler önerdi. Hatta belimi çeken dahi oldu. Sonunda bana karşı dürüst olan bir fizik tedavi profesörü tüm tedavi yöntemlerinin benim vakamda etkisiz olacağını, fıtığın yeri sebebiyle ancak ameliyat ile iyileşebileceğimi söyledi. Allah ona hayırlı ömür versin... Derken farklı beyin cerrahları ile görüştüm. Ameliyat konusunda hemfikir oldular ancak son teknoloji diye bahsettikleri yöntemler beni 1 aydan önce iyi etmeyecekti. Çelik korseler, uzun yatak istirahatinden bahsettiler. Çaresiz olacaktım... Allah karşıma Prof.Dr.Sayın Kotil'i çıkardı. Bir tanıdığım vasıtasıyla kendisine ulaştım. İlk görüşte hastasını dinleyen ve ona güven veren bir intibası var. Güzel bir muayene etti. MR'dan önce teşhisi koydu. Sonra MR'ı da inceledi ve teyit etti. Bana süreç hakkında bilgi verdi. Sıcak, samimi, benim bilgi seviyeme inerek durumumu açıkladı. Sağlığımı kendisine emanet ettim. Mikro cerrahi ile laproskopik olarak ameliyatımı yaptı. Hemen o gün ayağa kalktım. Bacağımdaki ağrı bitti. Bir-iki gün kasılmalar oldu. Aylar sonra ilk kez hastanede deliksiz uyudum... Ertesi gün de evime yürüyerek döndüm. Hafta sonu olmasına rağmen kendisi beni 3 kez ziyaret etti. Hemşirelerden sık sık telefonla arayıp bilgi aldığını da öğrendim. Hastasına karşı çok ilgili, samimi, işini severek yapan harika bir bilim insanı. Hep dualarımda...