Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Küçükbakkalköy Mahallesi Vedat Günyol Caddesi No:24, Ataşehir
Medicana Ataşehir Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kulak Burun Boğaz Randevusu

Randevu


Hizmetler


Küçükbakkalköy Mahallesi Vedat Günyol Caddesi No:24, Ataşehir

Medicana Ataşehir HastanesiKüçükbakkalköy Mahallesi Vedat Günyol Caddesi No:24, Ataşehir

Medicana Ataşehir Hastanesi

48 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
V
Doğrulanmış
Konum: başka bir yer Diğer

Nefes darlığı nedeniyle kayahan beye gittim burnumdan zor nefes alıyordum ve muayene ettikten sonra ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve ameliya oldum kontrole gittim burnumda kemik eğriliği farkına vardık aynı zamanda nefes darlığıda gecmedi belli aralıklarla kontrole gidiyordum ve bir yıl sonra tekrar ameliyat oldum ikşnci ameliyatım da başarılı geçmedi nefeste alamıyorum burnumun göruntusude çok kötü ben çok pişmanım

E
Doğrulanmış
Konum: Medicana Konya Hastanesi Diğer

Kayhan hocamın sayesinde kimsenin tedavide başarılı olamadığı meniere ataklarim bitti kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım iyiki sizi tanimisim hocam merhametiniz güler yüzünüz umut oldu

M
Doğrulanmış
Konum: Medicana Konya Hastanesi Diğer

Yaklaşık 1 ay önce boynumun sol tarafında şişlikten dolayı bir hastaneye başvurmuştum. Yapılan incelemeler sonunda boynumda 6 cmlik kleft kisti olduğunu ve bi an önce ameliyat olmam gerektiğini öğrendim. Konya da yaklaşık 4 5 cerrahla görüştüm hepsi cok riskli şah damarına yakın, yüz felci, ses tellerine hasar oluşabilecegini bu yüzden dolayı çok riskli bi ameliyat geçirecegimi söylediler ve cok korkmuştum. Daha sonra tavsiyeler üzerine Kayhan hocamızın ismini duydum. İlk görüşmem de bu ameliyatın kolay olacağını hiç korkmamam gerektiğini söyledi içim o an rahatlamıştı ve ameliyat günü belirleyip ameliyatımı gerçekleştirdi sorunsuz ve en az ağrılı şekilde .Kendisine burdan da çok teşekkür ediyorum kulak burun boğaz hastalığınız varsa kesinlikle Kayhan hocamızı tavsiye ediyorum.

F
Doğrulanmış
Konum: Medicana Konya Hastanesi Sinüzit cerrahisi

Paranazal sinüs ve burun eti ameliyatı oldum,çok memnunum,tek kelimeyle harika bir doktor, başarılarının devamını dilerim.

A
Doğrulanmış
Konum: Medicana Konya Hastanesi Rinoplasti

Burnumda kıkırdak egriligi ve sinüslerim vardı bir kaç doktora muayene olduktan sonra kayhan hocamıza karar kıldık iyikide öyle yapmışız ameliyattan sonra hiç bir yan etki görmeden burnumu kullanmaya başladım.Kayhan hoca gerçekten iyi bir insan ve kaliteli doktor kendisine teşekkür ederim

B
Doğrulanmış
Konum: Medicana Konya Hastanesi Diğer

Babamda skuamöz karsinoma isimli, burun göz ve beyin ortasında yayılım gösteren bir kanser türü tespit edildi. İlk başlarda farklı merkezlerde ameliyatlar kemoterapiler vs vs yapılmasına rağmen hiç bir fayda sağlanamadı. Tüm doktorlar kanserli dokuyu almak için komple gözün de alınması gerektiğini söylediler. Ancak bugün Konya medicana hastanesinde Prof. Dr Kayhan Öztürk tarafından babamın tümörü, çok başarılı bir operasyonla alındı. Ameliyat öncesi ve sonrası yaptığı bilgilendirmeler sayesinde en ufak bir tedirginlik yaşamadık. Ve sonuçta çok zor bir ameliyatı, hem de gözüne en ufak bir zarar vermeden yaptı. Kendisine ve ekibine sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

H
Doğrulanmış
Konum: Medicana Konya Hastanesi Tükürük Bezi Ameliyatı

Kayhan bey ,14 yaşında oğlumun tükürük bezi tümörü ameliyatını başarıyla yaptı.Bu hastalık için doktor aramayın hiç tereddüt etmeyin direk gidebilirsiniz.Hocamıza ekibine çok Teşekkür ederiz.

H
Doğrulanmış
Konum: Medicana Konya Hastanesi Septoplasti(Nazal Hava Yolu Cerrahisi)

1 yıl önce başka bir doktora ameliyat olmama rağmen hiç nefes alamıyordum. Kayhan hocaya ne kadar teşekkür etsem az gelir. Ameliyat olalı 2 gün oldu ve hem derin derin nefes alıyorum hem de koku alma duyum yeniden geldi. Mesleğinin kutsiyetinin farkında olduğunuz için size minnettarım Kayhan hocam.

B
Doğrulanmış
Konum: Medicana Konya Hastanesi Burun Estetiği

Doktor bey gerçekten çok ilgiliydi. Ameliyat öncesinde sırasında ve sonrasında bana verdiği destek için minnettarım. Yüzüm için en yakışan buruna sahibim artık, çok teşekkür ederim iyi varsınız doktorum.

V
Doğrulanmış
Konum: Medicana Konya Hastanesi Rinoplasti

1,5 yıl önce burun eğriliği ve nefes alma problemi nedeniyle rinoplasti ameliyatı oldum. İkinci kez ameliyat olacağım için ameliyatın yine başarısız olmasından ve burun ucunda düşme olmasından endişeliydim. Hocam kesinlikle olmaz dedi ama şu an burnumun ucunda ciddi bi düşme var. Ayrıca rahat nefes de alamıyorum.

Hata oluştu, tekrar deneyin
İlgili aramalar