Profilinizi doldurun

(Örn: 537 123 4567) Bu numara sadece sizinle DoktorTakvimi arasındaki iletişimde kullanılacak, üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

8 ila 20 karakter içermelidir

DoktorTakvimi.com olarak, sistemimizde yer alan doktor profillerinin güvenliği, bizim için en önemli esaslardan bir tanesidir. Profil teyit işlemini gerçekleştirmemiz adına, oluşturmak ya da kontrolünü almak istediğiniz profilin sahibi olduğunuzu kanıtlayan bir veri yüklemeniz gerekmektedir. Diplomanızın taranmış halini veya fotoğrafını, paylaşmak istemediğiniz verilerin üzerini kapatarak (Diploma Numarası vb.) yükleyebilirsiniz. Bu veri hiçbir yerde yayınlanmayacaktır. Bu işlem, hesabınızın başkaları tarafından kontrol altına alınma riskini ortadan kaldırmak için gereklidir. Diplomanızı paylaşmak istemediğiniz takdirde, çalıştığınız kuruma ait e-mail adresinden, iletisim@doktortakvimi.com adresine, profil kontrolünü almak istediğinize dair iletişim bilgilerinizi içeren bir talep gönderirseniz, profil onayı için kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçilecektir.

Bilgileriniz (siz değil misiniz?)

  • Uzm. Dr. Selda Keskin Işık
  • Dermatoloji
  • Adıyaman

Profesyonellerimize nasıl yardım ediyoruz?

Yavuz Beşoğul

Doktor takviminin en beğendiğim yönü bilimselliğe ve gerçek hasta yorumlarına önem vermesidir. Bu hastaları hekimlerden önde tutması anlamına gelir ve ayrıca ticari yaklaşan hekimlere alet olmamak demektir. Sonuç olarak amaç halkın gerçek bilgiye ulaşmasını sağlamaktadır. Doktor takvimi üyeliği kısa sürede doğru ve dürüst tedavi yöntemine ulaşmak açısından önemli. Dürüst çalışan tüm öğretim üyesi arkadaşlarıma ve uzmanlara bu siteyi öneririm.

Güngör Karagözlü

DoktorTakvimi.com`un faydasını çok görüyorum. Hastalarla olan randevu sürecim gelen SMS`ler aracılığıyla daha kolay düzene konuyor. Meslektaşlarıma kesinlikle öneririm.