Uzm. Dr.

Kemal Turhan verifiedCreated with Sketch.

Nöroloji, Aile terapisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Bir arkadaşın tavsiyesiyle gittim Kemal Hocaya. İlk seanslarda yöntemini kavrayamadım. Sonradan, hayatın içinde olaylara bakış açımın değiştiğini görünce, hayatımdaki dönüşümün başlangıcında olduğumu farkına ettim. "Fark etmek" çok önemli bir ifadeymiş. Kendimi fark ettim. Ve ben eksik yönlerimi düzeltirsem, ailem, çocuğum, çevrem, kainat düzelirdi. Suya düşen taşın oluşturduğu halkalar gibi. Hepimiz kainatın yapı taşlarıyız ve her birerimiz çok kıymetli. Seanslardan sonra ilk kez güneşin sarısının ne kadar güzel, çiçeklerin kokusunun eşsiz olduğunu farkettim. Çünkü kendi kıymetimi farkettim. Güzel bakan güzel görürdü. Teşekkürler Kemal hocam..

 • Hakkımda

  Hakkımda

  DR. KEMAL TURHAN (Nöroloji ve tamamlayıcı tıp uzmanı)

  Yirmi beş yıllık meslek hayatımda devlet kurumlarında ve özel kurumlarda önce aile hekimi, sonrada nöroloji uzmanı olarak çalıştım.

  ALDIĞI EĞİTİMLER
  Bioenerjik Testler : Kinesiyoloji, Radiestezi, O-ring Test
  Psikolojik - Kinesiyoloji
  Kuantum Düşünce Teknikleri
  Reiki
  EFT - MFT
  Matrix Energetics
  Theta Heailing
  Aile Dizimi
  Osho Farkındalık Terapisi
  Bilinçaltı Yolculuğu ve Uygulamaları
  Çakra ve Meridyen Regülasyonu
  Bozucu Alanların Tespiti ve Tedavisi
  Hummer Fokus Odakları Tespit ve Tedavisi
  Jeopati (Su Yolları Fay Hatları tespit ve tedavisi)
  E-Smoke Tespit ve Tedavisi
  Elektro Akupunktur
  BIOREZONANS-Biosibernetik Regülasyon
  Pulsatil Elektro Manyetiik Alan Tedavisi
  Biofitback
  Nöral Terapi
  Ozon Terapisi
  Beslenmenin önemi ve gıda takviyeleri
  EMDR (Eye Movement )
  Global Scalling (Global Ölçeklendirme - Dr. Hartmurt Müller) (Evrenin Genetik Kodu ve Asal Sayılır, Uzay zaman rezonansı, Yaşamın Biyolojik Zaman,
  Döngüsü, Uzay-Zamanın Temel Franktal yapısı, Elektron ve proton rezonans specktrumunda fizyolojik ritimler, hastalık ve iyileşme - evrimsel yaklaşımda eşleşmiş ölçeklendirme forsları)
  Aile Dizimi (Family Constelation)
  EFT - MFT

  Hastalıklar

  • TÜM HASTALIKLAR TAMAMLAYICI YÖNTEMLERLE DESTEKLENEBİLİR
  • SİGARA VE BAĞIMLILIK TERAPİSİ YAPILIR
  • TRAVMA TERAPİSİ VE BİLİNÇALTI ÇALIŞMASI

  Hizmetler

  Holimed Eğitim Danışmanlık

  Fulya, Büyükdere Cd. No:24, 34394 Şişli/İstanbul, Şişli, İstanbul

  Normal randevu
  Bütüncül tip (holistic medicine) alternatif tıp
  Biyoinformatik regülasyon
  Matrix energetic
  Theta healing
  Emdr - travmalara karşi duyarsizlaştirma terapisi
  Aile dizimi
  Osho terapi
  Psikolojik kinesiyoloji
  Bilinçalti farkindalik çalişmasi
  Eft-mft
  Bağimlilik terapisi
  Emdr
  Refleksoloji
  Hepsini göster

  Nörobilim tıp Merkezi

  sırakapılar mah. 1771 sk. no:9, 20020 Denizli

  Normal randevu
  Bütüncül tip (holistic medicine) alternatif tıp
  Biyoinformatik regülasyon
  Matrix energetic
  Theta healing
  Emdr - travmalara karşi duyarsizlaştirma terapisi
  Aile dizimi
  Osho terapi
  Psikolojik kinesiyoloji
  Bilinçalti farkindalik çalişmasi
  Eft-mft
  Bağimlilik terapisi
  Emdr
  Refleksoloji
  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Bir arkadaşın tavsiyesiyle gittim Kemal Hocaya. İlk seanslarda yöntemini kavrayamadım. Sonradan, hayatın içinde olaylara bakış açımın değiştiğini görünce, hayatımdaki dönüşümün başlangıcında olduğumu farkına ettim. "Fark etmek" çok önemli bir ifadeymiş. Kendimi fark ettim. Ve ben eksik yönlerimi düzeltirsem, ailem, çocuğum, çevrem, kainat düzelirdi. Suya düşen taşın oluşturduğu halkalar gibi. Hepimiz kainatın yapı taşlarıyız ve her birerimiz çok kıymetli. Seanslardan sonra ilk kez güneşin sarısının ne kadar güzel, çiçeklerin kokusunun eşsiz olduğunu farkettim. Çünkü kendi kıymetimi farkettim. Güzel bakan güzel görürdü. Teşekkürler Kemal hocam..

  • Yazılacak çizilecek o kadar çok şey var ki Doktor Kemal Turhan için. Onunla tanıştığım için şanslılar sınıfına koyuyorum kendimi. Beni bana tanıtan, beni bana sevdiren ve gerçek sevginin ne olduğunu fark etmemi sağlayan hocama teşekkür çok az kalıyor. Yeniden doğmak ve bütün yüklerinden kurtulmak isteyen her kim varsa kendinizi ödüllerin ve Kemal Hoca'ya bir uğrayın derim... Ayağımdaki bir ton tuğla ile dünya denizinde yüzmeye çalışırken ip kopuverdi... Nasıl mıyım diye sorarsanız eğer sağlıklıyım, mutluyum, huzurluyum...
   Sayınızın artması dileğiyle... Bir Kemal değil, nice Kemaller gerekli insanlık adına... Allah sağlığınızı ve ilminizi arttırsın...

  • Hayat dan bıkmış ve yorgun gittim,sırtımdaki yüklerin ağırlığından kımıldayamaz ve çözümsüz kalmıştım,daha ilk seans da gerçek gücümü hissetmeye başladım,o yüklerin bana ait olmadığını üstüme vazife olmayan işleri üstlendiğimi,geçmişim ve bu günümle hesaplaşmam gerektiğini anladım,bir kaç seans sonrasında fiziksel bedenim dışında bir şeyler olduğunu,yaşamımızın maddesel yapılardan ibaret olmadığını algılamaya başladım,4'üncü seans sonunda kapıdan çıkarken evrenin bir parçası olduğumu hissettim,sanki bir sorunum yada enerji ihtiyacım olduğunda doğayla bağlantıya geçip kendimi yenilebilecekmiş gibi hissettim,gözlerimi kapatıp bir ağaca avuç içimle dokunduğumda doğayı ruhumla bir bütünmüş gibi algılamaya başladım,dünyaya bakış açım tek pencere iken artık duvarsız bir evde oturuyorum,
   Artık çok mutluyum ve daha önemlisi nasıl mutlu kalabileceğimi biliyorum:)
   Bu anlattıklarım biraz fantastik ve hayal gelebilir size,emin olun değil !
   İçimizdeki gücün ve evrenin farkında değiliz,yanlızca fiziksel,maddesel hayat da yaşıyoruz,bu kabuğu kırdığınız zaman gerçeği göreceksiniz.
   Tedavi olurken sizlere önerim,zihninizde hiçbir yeri kapalı bırakmama koşulu ile gidin,bütün sırlarınızı çekinmeden düşüncelerinizle salın gitsin.
   Teşekkürler Hocam..
   Beni gerçek dünya ile tanıştırdığınız için ,size binlerce teşekkürler Hocam

  • S

   Şu an elli yaşında üç çocuk annesiyim. 18 yaşında evlilik hayatına başlamak durumunda kaldım, ilk kızımı kucağıma aldığımda 20 yaşındaydım. Evlilik hayatım hiçbir zaman tam anlamıyla başarılı olamadı, özellikle eşim de ben de gençken, hayli zor bir evliliğimiz vardı ve o zamanlar için de boşanmak gibi bir durum zaten yoktu. Evlendiğimizde çocukluktan yeni yeni çıkıyorduk ve ikimizde zannedersem tam olarak evlenmeyi isteyemiyorduk. Bir şekilde devam eden evliliğimizde ikinci çocuğa on sene sonra cesaret edebildim. Şu an, en küçüğü 20 yaşında olmak üzere, üç kızım var. İkisi üniversitede, diğeri de meslek sahibi, evli ve çocuklu. Artık anaanneyim de yani. Eşimle asla olamadığımız kadar iyiyiz artık. Ve ben, hayatım ilk kez gerçek manasıyla iyiye giderken, bunalıma girdim. Saçmaydı biraz zira yaşadığım çok daha kötü olaylarda dahi bunalıma girmemiştim. İnsan, yaşarken pek anlayamıyormuş. Kim bilir gençlik, cehalet belki de. Umarsızlık. "Yokmuş gibi davranınca yok olacağı inancı" ile, çevremdekileri, kızlarımı, kardeşlerimi, en çok da kendimi kandırırken; en sonunda kızlarımın zorlamasına dayanamayarak ve pek de istemeyerek doktora geldim. Bu kadar memnun kalacağımı bilsem çok daha erken gelirdim. Hangi olaylar karşısında aslında ne hissettiğimi, affedebilmeyi, cesareti, sorunların üzerine gitmeyi, sorunlarımı dillendirebilmeyi, rol yapmamayı öğrendim sanırım. Doktor beyin hissiyatı, çalışma şekli gerçekten etkileyici. Eğer sorunlarınız varsa; ertelemeyin, küçük görmeyin, değersizleştirmeyin, uzman yardımı almaktan çekinmeyin. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • Z

   Ben çocuk hekimiyim,ve iki oğlumun henüz tedavisi olmayan ağır kas hastalığı var. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile çocuklarımın hastalığı nedeni ile gittim doktor beyin ofisine ama terapi ile ilgili hiçbir fikrim yoktu. Benim de terapiye ihtiyacım olduğunu söyledi. Ben de zor günler geçiriyordum ve kendimce mutsuz olmamak adına herşeyi boşvermiş bi haldeydim, duyarsızlaşmıştım,sadece çocuklarım ve yoğun iş hayatım sayesinde hayatımı idame ettiriyordum, yaşayan bi ölü gibiydim adeta, hiçbirşeye üzülemediğim gibi sevinemiyordum da. Herkese mutlu ve güçlü taklidi yapmakla meşguldum. Hayatta hiçbir şeyden zevk almıyordum, çocuklarımla oynamaktan bile, yaptıklarımın hepsi birer ödevdi yapılmalıydı sadece. Çocuklarımın hastalığını kaderimiz olarak kabullenmiştim, onlara her bakışımda acıyordum , hayalimde onları tekerlekli sandalyeye mahkum ediyordum, genç yaşta ölebilecekleri fikri aklımdan çıkmıyordu.Terapiden ilk öğrendiğim benim yanlış inançlarımın yaşadığım sıkıntıların sebebi olduğuydu ve yanlış inançlarımın kökenlerine inerek onları birer birer düzeltmeye başladık. Kendimi tanımaya , kendimle yüzleşmeye ve kendimi sevmeye de başladım terapi sayesinde. İyi ya da kötü olmanın sadece bana bağlı olduğunu öğrendim. Artık çocuklarıma acıyarak bakmıyorum ve iyileşeceklerini ümit ediyorum, onlarla iletişimim çok daha iyi . En önemlisi de yaşamak bi külfet olmaktan çıktı,keyifli bi hal aldı, sevinç ve üzüntü hepsini doyasıya yaşıyorum, içim huzur dolu. Eşimle de çok daha sevgi dolu ve sağlıklı bi ilişkimiz oldu.
   Ben de hayatında böyle bi değişim yaşamak isteyen herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.

  • E

   Kendi dönüşümüm için bu kadar büyük bir adım olacağını açıkçası tahmin etmemiştim. Bu süreçte, bir türlü anlam veremediğiniz, tahammül edemediğiniz davranışların altındaki işleyişe işaret ediyor; böylece hoşgörü kapılarınız açıldığı gibi bunları ikili ilişkiler, aile, iş, sosyal yaşam vs. açısından avantaja çevirmenin yollarını da öğreniyorsunuz. Bu seanslarla öğrendiğim sihirli şey; SADECE DÖNÜP BAKMAK. HEPSİ BU. DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞMADAN SADECE İZİN VERMEK. KABUL ETMEK.
   Kendinle kavga etmeyi bıraktığın zaman yapman gerekeni biliyorsun.
   Olmaya geldiğin insanı hatırlıyorsun ve harekete geçiyorsun.
   Sadece an oluyor. Ve sende anda kalıyorsun, anda kalmayı öğrenmek ise hayata bakışını tamamen değiştiriyor. Ben insan olarak mükemmel bir sistemle yaratılmışım bunu anlama yolunda, tahammül yerine kabullenmeye, bağımlılık yerine gerçek sevgiye geçişin önemli bir aracı olan bu harika deneyimi ve Dr. Kemal bey ve Holimed'i herkese tavsiye ediyorum.
   İPEK ŞENER

  • T

   "Geçiyordum, uğradım" modunda gittim ilk seansına.Müthiş bir şaşkınlık içinde de odasından çıktım.Onu tanıdığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Bu vesileyle; kendimi tanıdım, ruhumu gördüm, kendimi/başkalarını olduğu gibi kabul etmeyi öğrendim.Affetmenin hafifliğini ilk kez onun sayesinde yaşadım. Eşya ve insanların enerjisini hissetmeye başladım.Bu durumun benim inancımı da pozitif yönde etkilediğini fark ettim. İnsanın nasılda büyük bir mucize olduğunu görmek müthiş bir yaşam enerjisi verdi bana. Hayatın içindeki her kişiye,olaya,duruma; farklı,sükunetli bir gözle bakmayı öğrendim.Kendimi ve başkalarını suçlamayı bıraktım. Kendi içime derinleşmeyi öğrendim ve her olumlu-olumsuz duygunun kökünün bende olduğunu gördüm hayretle. An'ın kıymetini anladım. Bildiğim ve bilemediğim travmalarım çözüldü. Omuzlarımdaki yük hafifledi, kaslarım gevşedi. Korkularımla yüzleştim ve aslında korkacak bir şeyin de olmadığını görmüş oldum. Çevremdeki herkese Dr. Kemal'i anlatıyorum. Bir çok arkadaşım da benimle benzer deneyimler yaşadı. Hepimiz mutlu mesut takılıyoruz artık :) Sizce de çok şanslı değil miyim? Bu şansı kaçırmayın derim; herkese ama herkese tavsiye ederim...Dr. Kemal Turhan'a da beni bambaşka bir dünya ile tanıştırdığı için çok teşekkür ederim...

  • E

   Kendime güvenimin negatif dönem yaşadığı bir zamanda tanıştım Kemal bey ile. (Bir arkadaş tavsiyesi ile) 2. Bebeğimi kaybetmiş hayatı derin bir şekilde sorgulamaya başlamıştım. Bu durumu bir suça verilmiş bir ceza gibi algılamıştım. Kendimi çevremden tamamiyle soyutlayıp kabuğuma çekilmiştim. Sadece çalışırken herşeyi unutuyordum eve geldiğimde ise herşey sil baştan yeniden başlıyordu. %100 değiştim diyemem fakat adim adim her geçen gün daha iyi hissettiğimi söyleyebilirim. Yeni bir kendim tanimaya ve sevmeye başladim, kendime olan inacım kat be kat arttı. İtimat etmenin anlamini kavradim. Kendini daha iyi tanimak ve daha iyi hissetmek isteyenler için şiddetle tavsiye ediyorum. Teşekkürler hocam

   Kemal Turhan2015-12-09

   Ben teşekkür ediyorum

  • E

   Memnun kaldım iyi bir hekim

   Kemal Turhan2015-11-19

   TEŞEKKÜR EDERİM

  • E

   Kemal bey gerçekten çok iyi bir doktor herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

   Kemal Turhan2015-11-19

   ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM