Son 30 gün içerisinde 463 profil ziyareti var

Adres

Fulya, Büyükdere Cd. No:24, 34394 Şişli/İstanbul, Şişli , İstanbul
Holimed Eğitim Danışmanlık

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit
0850 333.....

Randevu

Özgeçmiş

Hakkımda

Nöroloji uzmanı olan Dr. Kemal TURHAN aynı zamanda Bütüncül (Holistik) tıp uzmanıdır. Doktor Kemal Turhan, Holimed Eğitim Danışmanlık merkezinde İn...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • BAŞ AĞRISI (Dirençli baş ağrıları)
 • BAŞ DÖNMESİ (Fizyolojik nedeni bulunmayan inatçı baş dönmeleri)
 • EPİLEPSİ (Özellikle tedaviye cevap vermeyen)
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (LİSANS)


Hizmetler

Randevu


Fulya, Büyükdere Cd. No:24, 34394 Şişli/İstanbul, İstanbul

Holimed Eğitim Danışmanlık

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
21 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
M
Konum: Holimed Eğitim Danışmanlık

3 ay önce randevu aldım. Kemal bey ile o zaman başladık seanslara. Sinüzitim vardı. 7 yılda bir gün bile burun damlasız geçirmedim. 3 ay oldu rahata kavuştum. Doktor beye teşekkür ederim.


M
Konum: Holimed Eğitim Danışmanlık

12 yaşında beri vücut ısım 34 dereceydi. Bir türlü ısınamıyordum. Yaz kış aynıydım. 50 yaşımdayım ve hayatımda hiç terlememiştim. Tavsiye üzerine Kemal bey ile tanıştım. 1 seans sonrasında ilk kez terledim. Şimdi vücut ısım normale döndü. Kemal beye çok teşekkür ederim.


Konum: başka bir yer

Merhaba ben Ferah,39 yaşındayım yaklaşık 3 aydır sol kolumda uyuşma,karıncalanma vardı.Kolumu rahat bir şekilde kullanıp işlerimi yapamıyordum.ve bu durumdan çok rahatsızdım.kolumdaki karıncalanmalar gün geçtikçe artmaya başlamıştı uykumdan uyanmama sebep oluyordu.Bu şikayetlerimden sonra Kemal Beyle gorüştüm ve tedaviye başladık.Sadece 2 seansla tedaviden olumlu sonuç aldım.kolumdaki uyuşma,karıncalanma,ağırlık hissi tamamen ortadan kalktı.Şuanda kolumu rahat bir şekilde kullanıp işlerimi yapabiliyorum.ilaçsız bir tedaviyle bu sonuçu almam beni cok etkiledi ve rahatlatti.Kemal Beye cok tesekkur ediyorum .Sıkıntilariniz ve rahatsizliklariniz oldugunda onunla gorusmenizi tavsiye ederim .Eminimki pisman olmazsiniz


B
Konum: başka bir yer Alerji/kaşıntı

Merhaba, ben Betül. 24 yaşındayım ve 2 yaşımdan beri İstanbul’da bir sürü doktora gitmeme rağmen geçmeyen kaşıntım için Kemal Bey’den seans aldım. Vücudumun neredeyse heryerinde kaşındığımdan dolayı sayılamayacak kadar yara vardı. Kaşıdıkça kanıyordu hep ve sürekli dayanamayıp kaşıyordum. Bir sürü tedavi yöntemi denedim, iki yıl da İstanbul’da Biorezonans’a gittim. Ama hiç geçmedi tam 22 yıl çektim bunu. Ama Kemal Bey’le seanslara başladığımızdan beri hemen yaralarım geçmeye başladı, kaşıntım azaldı. Ve kendimi her konuda daha iyi hissetmeye başladım, kendimi sevmeye, kendime değer vermeye başladım.
22 yıldır geçmeyen alerjim tam 5 ayda tamamen bitti. Hem de yurtdışında
yaşadığım için seansları telefonla yaptık. Yaralarım tamamen geçti ve artık hiç kaşınmıyorum. Sizin de böyle tedavisini bulamadığınız hastalığınız varsa ya da ruhen bile kötü hissediyorsanız hiç durmadan seans alın.. Ne kadar teşekkür etsem az, teşekkürler Kemal Bey..


Parkinson hastası biri olarak 4ay gibi bir süre zarfında telefonla da yapılan tedavi ile büyük ölçüde iyileşmemevesile olduğu için çok teşekkür ederim.


M
Konum: Holimed Eğitim Danışmanlık Allerji

Kemal Bey’e sebebini bilmediğim ama beni çok rahatsız eden allerjim sebebiyle gitmiştim. allerjim tuttuğu zaman gözüm yasariyor, burnum ve genzim akıyordu. Bazen sokağa çıkamayacak kadar kendimi kötü hissediyordum. Kemal Bey ile tek seansta alerjimden kurtuldum ve uzun zamandır çok rahatım. Birebir Yaşadığım bu tecrübeyi buradan paylaşmak ve Kemal Bey’e tekrar teşekkür etmek istedim.


S

Merhaba.... Yıllar içinde gereğinden fazla fedakarlık ve endişeler sebebiyle kendimi çok yıpratmıştım. O kadar ki güneşi göremeyecek kadar yüksek ,aşılamayacak kadar kalın bir duvarın dibine gelmiştim. Aslında sahip olduğum o kadar nimet varken ruhum neden bu kadar yere yapışmıştı ?...Ben kendimi unutmuştum, kendi kul hakkıma girmiştim.İnsan kendine nasıl bu kadar zulmedebilir?Başkaları için nefes alıyordum sanki..Yıllarca psikolog gezdim,ama hiç biri beni bana veremedi.Ben kendimi ne kadar özlemişim meğer...Gülen, basit şeylerden zevk alabilen , muzip hallerimi özlemişim.Bir dost tavsiyesi ile biumut Kemal Bey ile tanıştık, terapilere başladık.Enteresan bir tecrübeydi.Seanslarda ilerledikçe eski , candan bir dostu tekrar gördüm.Bu bendim işte...Tekrar hayata döndüğüm için çok mutluyum.Terapilerde epey yol aldığımı düşünüyorum.Yılların izlerini silmek kolay değil, ama Allah izin verirse herşey daha güzel olacak.Şimdi her yeni gün yeni bir umutla güne başlıyorum. Sadece güneşli bahar mevsimini değil, her günü seviyorum.Şu anki hayat felsefem,; daha fazla şükret-pozitif yaşa.Bir tane hayatım var , onu da kendim için yaşamak istiyorum. Beni buldurup farkındalıık oluşturduğu için doktoruma minnet borçluyum. Mevla’m talep ettiği bütün güzellikleri yaşatsın.


A
Konum: başka bir yer Yalnız Kalma Korkusu

Merhabalar.
Kemal Beyden 6 yaşındaki oğlumuzun bizden yani ebeveyninden ayrılma/ yalnız kalma korkusu nedeniyle seans aldık. Kemal bey eşim ve benimle birlikte yaklaşık 45 dakika telefon ile uzaktan seans yaptı.
Seans sonrasında oğlumuzun davranışlarında değişiklikler olmaya başladı. En önemlisi de 1 aydır okulda tek başına kalabiliyor. (Öncesinde, yalnız başına kalmaktan korktuğu için yaklaşık 4 aydır onunla birlikte sınıfta duruyordum.) Ayrıca arkadaşları ile iletişim kurmaya, onlarla birlikte oynamaya başladı. Sadece okulda değil hayatından tüm korku ve endişeler birden yok oldu gitti.
Sizinde hayatınızda tekrar eden içinden çıkamadığınız durumlar varsa vakit kaybetmeden seans almanızı tavsiye ederim.
Teşekkürler Kemal bey.


Konum: Holimed Eğitim Danışmanlık Kaygı,güvensizlik

İçimde yıllarca biriken acıların dışarı çıkmaya başladığı zorlu bir dönemde tavsiyeler üzerine Kayseri'den İstanbul'a tedavi görmek için Kemal Bey'e gittim.Bana acı veren anılardan kurtulmak,insanlara olan güven sorunumu aşıp kaygısız yaşamak istiyordum.Okul hayatımı etkileyen,bana rahatsızlık veren ve sebebini bile bilmediğim kaygılar vardı içimde.Daha ilk seansta içimde büyük bir huzur hissettim.Yavaş yavaş kaygılarımdan kurtuluyordum.Seanslarımız ilerledikçe problemlerim teker teker çözüldü.Hayatımın en huzurlu anlarını o seanslarda yaşadım.Kayseri'ye döndüğümde eski halime hiç benzemediğimi fark ettim.Olmak istediğim kişiydim artık.Kemal Bey'le tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Ona ne kadar teşekkür etsem azdır.

Uzm. Dr. Kemal Turhan

Bazen insan küçük bir desteğe ihtiyaç duyar sorun gördüklerini aşmak için.
Gerçekte herşey okadar kolayki, asıl zor olan onun kolay olduğunu kabul etmek.


F
Konum: Holimed Eğitim Danışmanlık Dikkat Eksikliği

Ben de dikkat eksikliği vardı.Bunun için başka bir psikiyatriye gitmiştim ve bana ilaç vermişti. Her seansım da ilacımın dozunu yükseltiyordu ve ilacın yan etkisinde uyku,sinir vb. durumlar vardı bundan aşırı rahatsız olduğum için ilacımı bıraktım. Daha sonra bir tanıdığımızın önerisiyle Kemal Bey'in yanına gittim. İlk başlar da farklı geldiği için ön yargılıydım fakat tedaviden sonra bütün ön yargım kırıldı. Bana kendimin farkına varma mı sağladı. Hayattaki amacımı bulmamı ve bakış açımı değiştirdi.Düşüncelerim değiştikçe dikkat dağınıklığı da ortadan kalktı.Kemal Bey kendimi olduğu gibi sevmemi ve inanmamı sağladı.Hayatın güzelliklerini görmemi sağladığı için teşekkür ederim.

Uzm. Dr. Kemal Turhan

Zihnimizin oluşturduğu sahte gerçeklik bazen hakikati görmemize engel oluyor. Kişiye kendisini bile unutturuyor.
İnsan zihin gürültüsünden kurtulduğu an kendi varlığını ve etrafını fark etmeye başlıyor.
Ben sadece kendi varlığını fark etmene yardımcı oldum. Başarını kutluyorum.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Nöroloji uzmanı olan Dr. Kemal TURHAN aynı zamanda Bütüncül (Holistik) tıp uzmanıdır. Doktor Kemal Turhan, Holimed Eğitim Danışmanlık merkezinde İn...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

 • BAŞ AĞRISI (Dirençli baş ağrıları)
 • BAŞ DÖNMESİ (Fizyolojik nedeni bulunmayan inatçı baş dönmeleri)
 • EPİLEPSİ (Özellikle tedaviye cevap vermeyen)
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ (LİSANS)

Deneyimler

 • İZMİR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ (NÖROLOJİ İHTİSASI)