Pen-iconCreated with Sketch. Soru sorun Randevu al Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu takvimini isteyin

Doç.Dr. Kerem Canbora, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmaktadır. daha fazla

Sorular ve cevaplar

Soru sorun

Sorunuz (kişisel bilgileriniz hariç) profilde yayınlanacak.

Soru sorun

Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Doç.Dr. Kerem Canbora, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde görev yapmaktadır.

Hastalıklar

daha fazla

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
8 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • M

  Omzumda oluşan lif yırtılmasından sonra Kerem Beyin tavsiyesiyle ameliyat oldum. Henüz ameliyat üstüne 2 ay geçmesine rağmen omzum gayet iyi bir durumda günlük hayatıma çoktan dönmüş durumdayım. Yaklaşık 6 yıl önce babamda tekrarlayan omuz çıkıkları sebebiyle Kerem Beye ameliyat oldu ve sonrasında eski sağlığına kavuştu. Bu sebepten dolayı hiç tereddütsüz Kerem Beye ameliyat oldum ve kendisine gösterdiği ilgi alakadan, işindeki uzmanlığından ve aldığımız sonuçlardan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisinin sonuna kadar güvenip çok iyi sonuçlar alabileceğiniz işinin tam anlamıyla uzmanı bir doktor olduğunu içtenliğimle söyleyebilirim. Doç. Dr. Kerem Canbora'ya teşekkürlerimi sunar hayat boyu başarılarının devamını dilerim.

  Burak Palabıyık

 • yaklaşık 1,5 yıl öncesi sağ kolum omuz da kırık olan özel muayney'e de gitmeme rağmen bir türlü sonuç alamdım.bir arkadaş vastasıyla doc dr kerem hocayla tanıştıkve bir hafta tahlil sonuçlarına göre ameliyat'a kara verdi ve şu an eski sağlıma kavuştum..kerem bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.başarılar dilerim....hatice kavak

 • 3 yıl önce düşmem sonucu sağ kolum ve omuzuma yapılan bütün tedavilere rağmen iyileşemediğim fizik tedavilerinin de sonuçsuz kaldığı ağrılarım ta ki Doc.Dr.Kerem Canbora nın bizi ikna ederek yapmış olduğu omuz yırtığı ameliyatı sonucunda hiç bir şeyim kalmamış olup ,eski sağlığıma kavuşmam nedeni ile kendisine çok teşekkür eder.Sonsuz başarılar dilerim.
  Rabia Neyir Ataoğlu

 • 22 yıl önce düşme sonucu zarar gören omuz kas ve liflerim, neredeyse günlük hayatımı bile sürdüremeyecek hale gelmişti. Bir çok hekime danışmama, defalarca fizik tedavi görmeme rağmen bir sonuç alamadım. Danıştığım hekimler ise ameliyat için çok geç olduğunu, yapılacak bir şey kalmadığını söylediler. Çaresizliğimi kabul etmiştim; ta ki doktorum Kerem Canbora ile tanışana dek. Kendisi alanındaki uzmanlığıyla bu rahatsızlığımı çözeceğine ikna etti ve böylece ameliyat sürecimiz başlamış oldu. Bu süreçte yalnızca doktorumuz değil , ilgisi ve rehberliğiyle adeta ailemizden biri oldu. 8 ay önce ameliyat olduğum kolum şu an çok iyi durumda. Eski ağrılarımdan eser kalmadı. Size minnettarız. Daima dualarımızda olacaksınız, sonsuz teşekkürler Kerem Bey.

 • Bir yakınımın omuzundaki problemi çok başarılı bir omuz ameliyatı ile düzeltip,sağlığına kavuşturan Doçent Dr.Kerem Canbora ,benimde bu sene omuzumda başlayan ve aylarca gece uykularımı kaçıran,gündüzleri hareketlerimi çok kısıtlayan omuz problemimi başarı ile tedavi etti..Ailemde bir kaç kişiyi'de,durumlarına göre ameliyat ederek veya etmeden sağlıklarına kavuşturdu..Özellikle omuz konusunda çok başarılı olan Doçent Dr.Kerem Canbora'ya sonsuz şükranlarımı sunar,mesleğindeki başarılarının devamını dilerim.

 • Bir ev kazası sonucu eski eşimin kırılarak tuz buz olan omuz kemiğinin , protez takılabilir takılsa daha iyi olur doktor görüşlerine rağmen çok başarılı bir omuz ameliyatını gerçekleştirerek eski kol sağlığına kavuşmasını sağlayan Kerem bey e hasta yakını olarak sonsuz teşekkür ederiz..

 • doktoru kerem bey allah ondan razı olsu 6 haftada omzumu amiliyatla çoook iyi oldu omzumda yırtık oluştu düşme denen dolayı çok yere gitim herkez bir şey söyledi ama kerem doktor tam tersini söyledi onu sayesinde sağlığıma kavuştum

 • Eşimin uzun zamandır yaşadığı omuz problemini, yaptığı son derece başarılı ameliyatla çözen Kerem beye sonsuz teşekkürler. hem ameliyat öncesi hem ameliyat sonrası verdiği güven ve ilgi bizi çok mutlu etti