Prof. Dr.

Kerim Çağlı verifiedCreated with Sketch.

Kalp ve damar cerrahisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Konum: Etimed HastanesiHizmet: Mitral Kapak Tamiri

  İmkansız denilen ameliyatların hekimi;
  Yetmiş yaşında ve daha önce baypas olmuş değişik rahatsızlıklarından beş ayrı ameliyatı bulunan babamın, yapılması çok riskli denilen mitral kapak tamirini çok başarılı bir ameliyatla gerçekleştiren hocanın adıdır Kerim ÇAĞLI
  ( Murat Karimiş )

 • Hakkımda

  Hizmetler

  Etimed Hastanesi

  Elvan Mahallesi 1934. Sokak No:4, 06790 Etimesgut

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  77 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Konum: Etimed HastanesiHizmet: Mitral Kapak Tamiri

   İmkansız denilen ameliyatların hekimi;
   Yetmiş yaşında ve daha önce baypas olmuş değişik rahatsızlıklarından beş ayrı ameliyatı bulunan babamın, yapılması çok riskli denilen mitral kapak tamirini çok başarılı bir ameliyatla gerçekleştiren hocanın adıdır Kerim ÇAĞLI
   ( Murat Karimiş )

  • N

   Kerim Bey ile tesadufen gittigimiz hastanede karsilastik. Kerim Beyin cok degerli doktor oldugunu duyduktan sonra guvenle babamizin ameliyatinin bu hastanede yapilmasina karar verdik. Kerim Çağli, Yunus Nazli ve Necmettin Çolak hocalarimiz guvenimizi bosa cikarmadi ve cok riskli olan 4 kalp damari değişimi, aort damari değişimi ve aort kapakçik tamiri ameliyatini başari ile gerçekleştirdiler. Bu surecte bizi surekli bilgilendirdiler, endiselerimizi giderdiler. Su an babamiz eski sagligina kavustu. Kerim Çağli, Yunus Nazli ve Necmettin Colak hocalarimiza cok tesekkur ederiz, cok degerli hocalarimizin basarilarinin devamini dileriz.
   Ahmet Tekin ve ailesi

  • M

   Tıkalı damarlar için kalp ameliyatımda, ilgi, güleryüz, bilgilendirme eksik olmadı. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.

  • M

   Prof.Dr.Kerim Çağlı hocam ve ekibi işlerinde oldukça başarılılar. 13 Mart 2015 tarihine aort kapak tamiri ve aort anevrizma ameliyatı oldum. Başta Allah'ın izniyle ve hocalarımızın da gayretiyle başarılı bir ameliyat geçirdim. Çok şükür şimdi gayet iyiyim. Başta Kerim hocam ve Gökhan hocama ve ekipteki diğer hocalarıma sonsuz teşekkürler ediyorum. Rabbim işlerinde kolaylık versin. Bütün hastlara da acil şifalar diliyorum.

  • T

   kerim hocam işinde son derece başarılı bence hem işinde hem insanlık olarak çok iyi bir hekim. kardeşimin ameliyatını çok başarılı bir şekilde elinden geleni yaptı.bizleri bilgilendirdi.allah kerim beyden razı olsun.kerim bey e başarıları diliyorum.tuncay tural

  • M

   Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanemizde geçirdiğimiz operasyon öncesi, operasyon sonrası ve süre zarfında hastamıza gösterilen her türlü ihtimamdan, aile sıcaklığından ve yakın alakadan dolayı başta şahsınız olmak üzere operasyonu gerçekleştiren Prof. Dr. Kerim Çağlı'ya, Uzm. Dr. Serhat Bahadır Genç'e, Uzm. Dr. Ali Baran Budak'a, KVC ameliyathanesi, KVC yoğun bakım, KVC kliniğinde çalışan ilgili hemşirelerimize ve tüm görevli, idari personele teşekkür ederiz. Özellikle bölümde görmüş olduğumuz tertip, düzen, temizlik ve "Ekip Ruhu" içinde zoru başaran Prof. Dr. Kerim Çağlı ve tüm ekibini tebriz ederiz. Cenab-ı ALLAH(CC)'tan başarılarınızın devamını niyaz ederiz. Rabbimiz sizlere sağlık versin, sizlerde insanlarımızın sağlığına kavuşmasına vesile olunuz her daim. Böyle bir bölümü insanlarımıza kazandıran değerli doktorumuz Prof. Dr. Kerim Çağlı ve tüm ekip arkadaşlarına bir kez daha şükran, minnet ve en derin saygılarımızı sunarız...Ercüment Türk ve Türk Ailesi.

  • H

   Bir buçuk sene önce kalp krizi geçirdim. Açık kalp ameliyatı oldum. 3 tane kalp damarım değişti.
   Şu anda çok sağlıklı ve mutluyum. Bu ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr.Kerim Çağlı Hocama ve ekibine sonsuz teşekkür ve minnetlerimi sunarım.
   Allah onun gibi görev insanlarını bu memlekette daim eylesin.
   Saygılarımla...

  • S

   Profosör Dr Kerim Çağlı ve ekibine gösterdikleri ilgiden ve geçirdiğim başarılı bypass ameliyattan dolayı teşekkür ederim. Tüm ekibinin de tİtiz, özverili ve fedakar çalışmalarından memnun kaldım. Teşekkürler.

  • M

   Her halinizle işinizin ehlisiniz maşallah. Başarılarınız daim olsun. Kerim Çağlı Hocamın şahsında Kalp Damar Cerrahi Kliniği çalışanlarını da ayrıca tebrik ediyorum.

  • Y

   Tarafıma göstermiş olduğu yoğun çabalarla sağlığıma kavuştum. Profesör Doktor Kerim Çağlı Hocama ve ekibine canı gönülden başarılar diliyorum. Hocam ve ekibinin mesleki başarılarından ve ilgilerinden çok memnun kaldım.