Prof. Dr.

Kerim Çağlı verifiedCreated with Sketch.

Kalp ve damar cerrahisi

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Yer: Etimed HastanesiHizmet: Mitral Kapak Tamiri

  İmkansız denilen ameliyatların hekimi;
  Yetmiş yaşında ve daha önce baypas olmuş değişik rahatsızlıklarından beş ayrı ameliyatı bulunan babamın, yapılması çok riskli denilen mitral kapak tamirini çok başarılı bir ameliyatla gerçekleştiren hocanın adıdır Kerim ÇAĞLI
  ( Murat Karimiş )

 • Hakkımda

  Hizmetler

  Etimed Hastanesi

  Elvan Mahallesi 1934. Sokak No:4, 06790 Etimesgut

  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  77 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Yer: Etimed HastanesiHizmet: Mitral Kapak Tamiri

   İmkansız denilen ameliyatların hekimi;
   Yetmiş yaşında ve daha önce baypas olmuş değişik rahatsızlıklarından beş ayrı ameliyatı bulunan babamın, yapılması çok riskli denilen mitral kapak tamirini çok başarılı bir ameliyatla gerçekleştiren hocanın adıdır Kerim ÇAĞLI
   ( Murat Karimiş )

  • N

   Kerim Bey ile tesadufen gittigimiz hastanede karsilastik. Kerim Beyin cok degerli doktor oldugunu duyduktan sonra guvenle babamizin ameliyatinin bu hastanede yapilmasina karar verdik. Kerim Çağli, Yunus Nazli ve Necmettin Çolak hocalarimiz guvenimizi bosa cikarmadi ve cok riskli olan 4 kalp damari değişimi, aort damari değişimi ve aort kapakçik tamiri ameliyatini başari ile gerçekleştirdiler. Bu surecte bizi surekli bilgilendirdiler, endiselerimizi giderdiler. Su an babamiz eski sagligina kavustu. Kerim Çağli, Yunus Nazli ve Necmettin Colak hocalarimiza cok tesekkur ederiz, cok degerli hocalarimizin basarilarinin devamini dileriz.
   Ahmet Tekin ve ailesi

  • M

   Tıkalı damarlar için kalp ameliyatımda, ilgi, güleryüz, bilgilendirme eksik olmadı. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.

  • M

   Prof.Dr.Kerim Çağlı hocam ve ekibi işlerinde oldukça başarılılar. 13 Mart 2015 tarihine aort kapak tamiri ve aort anevrizma ameliyatı oldum. Başta Allah'ın izniyle ve hocalarımızın da gayretiyle başarılı bir ameliyat geçirdim. Çok şükür şimdi gayet iyiyim. Başta Kerim hocam ve Gökhan hocama ve ekipteki diğer hocalarıma sonsuz teşekkürler ediyorum. Rabbim işlerinde kolaylık versin. Bütün hastlara da acil şifalar diliyorum.

  • T

   kerim hocam işinde son derece başarılı bence hem işinde hem insanlık olarak çok iyi bir hekim. kardeşimin ameliyatını çok başarılı bir şekilde elinden geleni yaptı.bizleri bilgilendirdi.allah kerim beyden razı olsun.kerim bey e başarıları diliyorum.tuncay tural

  • M

   Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanemizde geçirdiğimiz operasyon öncesi, operasyon sonrası ve süre zarfında hastamıza gösterilen her türlü ihtimamdan, aile sıcaklığından ve yakın alakadan dolayı başta şahsınız olmak üzere operasyonu gerçekleştiren Prof. Dr. Kerim Çağlı'ya, Uzm. Dr. Serhat Bahadır Genç'e, Uzm. Dr. Ali Baran Budak'a, KVC ameliyathanesi, KVC yoğun bakım, KVC kliniğinde çalışan ilgili hemşirelerimize ve tüm görevli, idari personele teşekkür ederiz. Özellikle bölümde görmüş olduğumuz tertip, düzen, temizlik ve "Ekip Ruhu" içinde zoru başaran Prof. Dr. Kerim Çağlı ve tüm ekibini tebriz ederiz. Cenab-ı ALLAH(CC)'tan başarılarınızın devamını niyaz ederiz. Rabbimiz sizlere sağlık versin, sizlerde insanlarımızın sağlığına kavuşmasına vesile olunuz her daim. Böyle bir bölümü insanlarımıza kazandıran değerli doktorumuz Prof. Dr. Kerim Çağlı ve tüm ekip arkadaşlarına bir kez daha şükran, minnet ve en derin saygılarımızı sunarız...Ercüment Türk ve Türk Ailesi.

  • H

   Bir buçuk sene önce kalp krizi geçirdim. Açık kalp ameliyatı oldum. 3 tane kalp damarım değişti.
   Şu anda çok sağlıklı ve mutluyum. Bu ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr.Kerim Çağlı Hocama ve ekibine sonsuz teşekkür ve minnetlerimi sunarım.
   Allah onun gibi görev insanlarını bu memlekette daim eylesin.
   Saygılarımla...

  • S

   Profosör Dr Kerim Çağlı ve ekibine gösterdikleri ilgiden ve geçirdiğim başarılı bypass ameliyattan dolayı teşekkür ederim. Tüm ekibinin de tİtiz, özverili ve fedakar çalışmalarından memnun kaldım. Teşekkürler.

  • M

   Her halinizle işinizin ehlisiniz maşallah. Başarılarınız daim olsun. Kerim Çağlı Hocamın şahsında Kalp Damar Cerrahi Kliniği çalışanlarını da ayrıca tebrik ediyorum.

  • Y

   Tarafıma göstermiş olduğu yoğun çabalarla sağlığıma kavuştum. Profesör Doktor Kerim Çağlı Hocama ve ekibine canı gönülden başarılar diliyorum. Hocam ve ekibinin mesleki başarılarından ve ilgilerinden çok memnun kaldım.

  • E

   Numune Hastanesi kalp ve damar cerrahi servisinin tüm doktorları, hemşireleri ve çalışanları hem çok deneyimli hem çok anlayışlı hemde güleryüzlü. Diğer insanlarında aynı hizmeti görebilmesi için daha fazla yer açılması büyük ihtiyaç ve hayati öneme haizdir. Saygılar.

  • N

   Hastalara bakım, ilgi, bilgilendirme güler yüzlülük, saygılılık mükemmel. Bu şekilde devam etmeniz en büyük arzumuz. ayrıca oda, yatak, wc, koridor temizliği mükemmel. Hijyen süper. Herhalde oda azlığı en büyük sıkıntı. İnşallah kısa zamanda genişler büyürsünüz.

  • M

   Ameliyat sonrası kısa sürede ayağa kalktım. Başta Kerim hocam olmak üzere ekibine sonra hemşirelere çok teşekkür ederim. Personeller görevini aksatmadan mükemmel çalışıyorlar.

  • D

   Yaptığı başarılı ameliyattan dolayı Profesör Doktor Kerim Çağlı Hocama ve çok kıymetli ekibine teşekkür ederim. Tarafıma gösterdikleri güler yüzlü davranıştan dolayı minnettarım.

  • D

   Profesör Doktor Kerim Çağlı Hocamın şifalı ellerinden ve ekibinden çok memnun kaldım. Kendilerine ve çalışma ekibine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

  • H

   35 yıl devlete hizmet vermiş emekli bir öğretmenim. Bacağımdaki yara ve tıkanıklık için yara bölümünden Kalp ve Damar Cerrahiye yönlendirildim. Kliniğe girdiğimde çalışanları ve ortamı itibariyle hiç de alışık olmadığım sıcak bir ortamda buldum kendimi. Artık yaram yok ve bacaklarımı hissediyorum. Başta Prof. Dr. Kerim Çağlıya ve diğer doktor ve personele ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

  • A

   Hocamın sadece ameliyat başarısı değil aynı zamanda oluşturduğu ekip başarısı da on numara. Gayretle ve azimle neler olabiliyormuş şahit olduk. Temizlik ilgi, hassasiyet her şey için maşallah..

  • F

   Birkaç hastane dolaştıktan sonra tavsiye üzerine gittiğim Prof. Doktor Kerim Çağlı hocamın yönlendirmesiyle yattığım Numune hastanesi kalp damar cerrahi kliniği otel konforundaydıı. Başarıyla geçen ameliyatım sonrası huzurla sağlıkla taburcu oldum. Allah hepinizden razı olsun

  • A

   Numune Hastanesinde oluşturduğunuz farklı konsept oldukça orjinal olup, kaldığımız sürece hem hizmetten hem ameliyatımızdan çok memnun kaldık, gönlünüze ve ufkunuza sağlık.

  • M

   Tıkalı damarlarım için geçirdiğim kalp ameliyatımda karar öncesi ve sonrası yaklaşımları, insan üstü gayretleri mükemmeldi. Kerim Çağlı hocamın şahsında tüm çalışanlara teşekkürler. İlgileri, tecrübeleri, her şeyden önce insanı insan görmeleri ve hayatımı kurtardığınız için Allah katında bir can borcum var. Bunu da Allah katında sunarım inşaallah çok teşekkür. Dua ediyorum sizlere.

  • I

   Siz değerli Ankara Numune Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahi bölümü doktorları başta Prof. Dr. Kerim Çağlı, Dr. Kemal Korkmaz, Dr. Baran Budak, hemşireleri, servis çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Vucudumu sağlıklı hale getirdiler. Hepsindeki sabır, güleryüz ilgi mükemmel.

  • S

   Doktorumuzla hemşehriyiz. Gerek babamın hastalığında (Prostat kanseri) gerekse benim kalple ilgili rahatsızlığımda Allah kendisinden ve ailesinden razı olsun çok ilgi ve alaka gördük. Doktorluğunun dışında adam gibi bir adamdır.

  • H

   Sevgili Numune Eğitim Hastanesi Kalp ve Damar cerrahi çalışanları ! Servisinizde yattığım 3 kez, göstermiş olduğunuz davranış ve güleryüzlülüğünüzden dolayı öncelikle teşekkür ederim. Tüm çalışanlarınızla mükemmel uyum içinde ekip ruhuyla çalışmaktasınız. Davranışlarınızdaki son derece anlayışlı açıklayıcı rahatlatıcı bilgiler veren sabırlı tarzınızla başta Kerim Çağlı, Selçuk Gedik, Kemal Korkmaz hocalarımız iyi ki varsınız. İyi ki Allah sizleri karşımıza çıkarmış. Bundan sonraki yaşantınızda herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle...

  • R

   11.08 2014 TARİHİNDE MİTRAL REKONSTRÜKSİYON VE RİNG ANULOPLASTİ OPERASYONUNU BAŞARIYLA YAPAN VE EŞİMİZ ,ANNEMİZİ SAĞLIĞINA KAVUŞTURAN PROF DR. KERİM ÇAĞLI YA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

  • T

   Prof. Dr. Kerim Çağlı hocam 1 yıl önce 12 damarıma aynı anda by pas ameliyatı yaptı. Çorumdan acil gönderilmiştim. 2 Saat içinde ameliyata alındım. Yapılan ameliyatımın dünyanın en çok sayıda yapılan bypası olduğunu yani dünya rekoru olduğunda büyük şok yaşadım. Şimdi çok iyiyim. Kontrollerimde damarlarım kalbimi çok güzel besliyormuş. Hocamın ve ekibinin eline ve yüreğine sağlık.

  • I

   Hastanıza gösterilen alaka ve yakınlığınıza minnettarım. Size ve ekibinize teşekkürlerimi iletiyor başarılarınızın devamını temenni ediyorum. Sizler gibi başarılı hekimlerin çoğalması dileğiyle..

  • H

   Kesilmek üzere olan sol bacağım sayenizde kurtuldu. Yaralarım geçti. 500 metreye kadar yürüyebiliyorum yeniden doğmuş gibiyim. Allah Sizlerden razı olsun.

  • H

   Ameliyat öncesi ve sonrası hocamdan ve personelinden gördüğüm yakın ilgi,güler yüzleri bizleri ziyadesiyle memnun etti. Hepinize sonsuz teşekkür ederim. Güler yüzünüz hiç solmasın.

  • H

   Kerim hocam ve ekibi işini oldukça ciddi yapan ve hastalarıyla birebir bilgi veren, onlara değerini hissettiren, titiz ve temiz çalışan bir klinik oluşturmuşlar. Sağlığıma kavuştum. Hepinize teşekkür eder saygılarımı sunarım.

  • S

   Ankaradaki diğer hastanelerin kabul etmeyip başlarından savmalarına rağmen önce Allah7ın izni sonra başta Prof. Dr. Kerim Çağlı ve ekibinin sonsuz katkılarıyla başarılı bir kalp ameliyatı geçirdim. Hepinizden Allah razı olsun.