Hakkımızda

Adres bilgisi

A Life Hospital

Elvan Mahallesi 1935. Sokak No:5

06790 , Etimesgut ,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

2006 yılında temeli atılarak 11.700 metre kare kapalı alan üzerine hastane olarak dizayn edilmiş mimarisi ve altyapısıyla yedi katlı olarak inşa edilen Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi 01 Ekim 2013 tarihinde T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatını alarak sağlık hizmet sunmaya başlamıştır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi ilk hastasını 31 Aralık 2013 ‘te kabul etmiştir.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, 2013 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile sözleşme imzalamıştır.

2013 yılında 141 yatak kapasitesi, 251 personeliyle 14 branşta hizmet veren hastanemiz, 2020 yılında 141 yatak kapasitesi, 400’ün üzerinde personeli, 54 kişilik hekim kadrosuyla 29 branşta hizmet sunmuştur.

Genel Cerrahi ,Kardiyoloji Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji , Fizik Tedavi, Göz hastalıkları, Göğüs hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Üroloji, Dermatolji gibi çeşitli tıbbi branşların yanında 2020 yılında Tıbbi Onkoloji ve Hematoloji branşlarını da bünyesine katan Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi Robotik Cerrahi gibi sağlık sektöründe ki modern gelişimleri de bünyesinde barındırarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan sınıflandırma denetimleri neticesinde 2010 yılından itibaren ‘’A Sınıfı Hastane ‘’ unvanını elinde bulundurmaktadır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi yine TC. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan denetimler neticesinde, ‘’Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi ‘’ni almaya hak kazarak uluslararası alanda da sağlık hizmeti sunma yetkisine sahip olmuştur.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, 5 Ameliyathanesi, 3. Basamak 4 Yoğun Bakım Ünitesi, 2. Basamak Acil Servisi ile 7. Yılında’da hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Çocuk Endokrinoloji
Çocuk Cerrahisi
Nefroloji
Tüp Bebek
Nöroloji
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Yenidoğan Yoğun Bakım
Üroloji
Radyoloji
Psikiyatri
Plastik Cerrahi
Onkoloji
Ortopedi Ve Travmatoloji
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Kardiyoloji
Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Kalp Ve Damar Cerrahisi
Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları
Beyin Ve Sinir Cerrahisi
Biyokimya
Beslenme Ve Diyetik
Anestezi Ve Reanimasyon
Acil Servis
Ağız Ve Diş Sağlığı
Dermatoloji
Endokrinoloji Ve Metabolizma
Enfeksiyon Hastalıkları
Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji
Genel Cerrahi
Göğüs Hastalıkları
Göz Hastalıkları
Hematoloji

İşlemler

 • Check Up

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
46 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Bel Fıtığı Ameliyatı

  Eşim agrilarindan artik yürüyemez halde serdar beye gitti. Uyku uyuyamaz yatakta bile yatamaz haldeydi. Muayene ve emar sonuclari ile hemen ameliyat olmasi gerektigini anlatti. Ertesi gun hemen esimi ameliyata aldi ve esim ameliyat sonrasi cok rahatladı. Ameliyat ekibi ve kendisine cok tesekkur ederiz ilgi ve alakalarindan ötürü serdar bey i kesinlikle tavsiye ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Ahmed Rinoplasti

  Burnum kırık olduğu için gittim her şeyi açıkladı ameliyatımın nasıl yapacağını daha sonrasında neler yapmam gerektiğini anlatımı beni rahatlattı ve rahatlıkla ameliyata girdim çok memnun kaldım sadece 1 gün ağrım oldu çok fazla şişliğim olmadı morluk en alt düzeydeydi en içten şekilde öneririm


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Ahmed Burun Estetiği

  Abdullah hocama nefes problemi ve burun kemiğimdeki eğrilik için başvurdum muayene sonrası yapılacak işlemleri açıkca anlatıp ameliyat olmam gerektiğini söyledi ameliyat gününe kadar her soruma cevap verdi ve ilgilendi her şeyi katkılarıyla birlikte planladık ve ameliyat oldum.Ameliyat sonrası hiç ağrım,en ufak bir sızım ve morluğum olmadı çok rahat bir süreç atlattım bu süreçte de ne yapmam gerektiğini yine Abdullah hocam anlattı ve ilgilendi sonuçtan son derece memnun kaldım kendisine teşekkür ediyorum


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat İlkar Gelişen Skleroterapi Köpük Tedavisi

  Alanında uzman.İşini tüm ciddiyetiyle hasta ve hastalığın takibini yapan nadir doktorlardan biri. Tedavinin tüm eksi ve artılarıyla size açıklayarak kafanızdaki tüm tereddütlerden kurtulmanızı sağlıyor.Varis ağrısı şikayetimle kendisine başvurmuştum.Skleroterapi köpük tedavisi uygulayarak ağrılarımdan kurtuldum.Güvenilir işini seven tecrübeli bir doktor arıyorsanız doğru yerdesiniz.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

  Eşim bel fıtığı patlamasından sayınhocamıza gitti normalde ameliyat olması gerekiyordu sağolsun hocamız bir iğneyle bütün ağrıları dindirdi hepsi bir yana hocamızın güler yüzü yeter normalde doktorlar telefonunu hastasına vermez sağolsun hocamız telefonunu vererek evden bile tedavimizi takip etti.Bu hastane böyle bir doktora sahip olduğu için çok şanslı valla Allah ondan razı olsun.

  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike

  EŞİNİZE ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMLE...FAYDALI OLABİLDİYSEK NE MUTLU BİZLERE.HER ZAMAN BİR TELEFON KADAR UZAĞINIZDAYIZ :=)))


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Ahmed Rinoplasti


  Deviasyon ve estetik şikayetlerim neticesinde rinoplasti ameliyatımı yapan doktordur kendisi. Bu ameliyat serüveni çevremde farklı doktorlar tarafından ameliyat olan dostlarımın yorum ve tavsiyeleri sonucunda gözümde çok fazla büyümüştü ve korkarak elimden geldiğince bu süreci uzatmaya çalıştım. Abdullah hocamızın yanına bir ayağımı sürüyerek, binbir türlü endişe ve kaygıyla gittim. Kendisi hem söylemleriyle hem de yapmış olduğu burunlarla profesyonelliğini ve yetkinliğini hastasına kabul ettiren ve bu konuda güven veren bir hekim. Ameliyat sonrası hocamız sayesinde umduğumdan çok daha rahat ve kolaydı benim için, herhangi bir morluğum, ya da ağrı, sızım olmadı. Şişliklerimde yok denecek kadar az seviyedeydi. Kendisine ilgisi, sıcakkanlılığı, hassas ve profesyonel elleri için çok minnettarım. Burun ameliyatı olmak isteyen herkese tüm samimiyetimle tavsiye edebilirim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sinan Kamiloğlu Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  4 yasindaki oglumun kopan parmagini dürüstlüğü samimiyeti ve profesyonelligi ile sagligina kavusturdu. Minnettariz Hocam


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Bel Fıtığı Ameliyatı

  Annem 45 gün önce bel fıtığı ameliyatı oldu.ve bugün kontrole geldik sonuç mükemmel zaten annemin amaliyat tan sonra durumu çok iyi olmuştu hiç bir agrısı kalmamıştı.teşekkurler hocam Allah razı olsun

  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike

  RABBİM ANNEMİZE SAĞLIK SIHHAT VE UZUN ÖMÜRLER VERSİN .SELAMLAR..


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Bel Fıtığı Ameliyatı

  Bel fitigi ameliyatı oldum .Gayet guler yüzlü aciklamalariyla insanin icini rahatlatiyor ..Butun ameliyat korkularim gecti aklimda soru isareti kalmadi...ALLAH razi olsun

  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike

  TEŞEKKÜR EDERİM..SAĞLIK SIHHAT AFIYET DİLERİM..


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Ahmed Rinoplasti

  Abdullah Ahmed hocamla bir arkadaşım tavsiyesi üzerine tanıştım. Kabul edilir ki ilk izlenim oldukça önemlidir ve hocamın kapıdan girer girmez güler yüzü hoş karşılaması ve güven veren sohbeti ile karşılaştım. Ameliyat hakkında her detayı sabır ile dikkat ile anlattı ve hocamın ne kadar donanımlı olduğunu net bir şekilde görmüş oldum. Her süreci yapılacak her işlemi tek tek anlattı Abdullah hocam ve bir kez daha ne kadar doğru bir karar verdiğim kanısına vardım.Tecrübesinden şüphe duyulması mümkün değil. Senelerdir özenle yaptığı ameliyatları tıpkı bir sanat gibi görsel olarak sayfasında görmeniz mümkün. Burun ameliyatı için çok doğru bir yerde olduğum fikrini benimsedikten sonra ameliyat ve sonraki süreç içinde fazlasıyla emin oldum. Korku endişe ve sağlık sorunlarının oluşabileceği ile girdiğim ameliyattan uyandığımda gayet normal ve hiç bir komplikasyon olmadan gözlerimi açtım. Ufak tefek bir ağrı dışında hastanede olduğum süre zarfında ve evde geçirdiğim zamanlarda günlük yaşantımı aksatacak bir sorunla karşılaşmadım. Ameliyat sonrası ziyareti de oldukça içinizi rahatlacak ve size güven verecek nitelikte. Mesleki açıdan takdir ettiğim durumları da paylaşmak istiyorum elbette, ağrı en az seviyede idi. Ve hocam ameliyat sırasında burnu enfeksiyon riskinden korumak için ameliyat boyunca burnunuzun içini deniz suyu ile temizliyor ve tıkanıklık sorunuda oluşmamış oluyor bu burun ameliyatı için büyük bir şans Abdullah hocam sayesinde. Yaptığı estetik dikiş çok özendiģi için iz bırakmıyor sanki dikiş hiç atılmamış gibi. Tampon alınırken ki hassasiyeti de sizi bu korkudan uzaklaştırıyor ve acı ağrı hissiyatı asla oluşmuyor. Yamuk kırık kemerli bir burnu ameliyat sonrası ve her geçen gün ayna karşısında gördükçe yaşadığım mutluluk tarif edilemez doğrusu. Muntazam ve kusursuz bir görünüme sahip oldu diyebilirim o kadar doğal ki farketmek mümkün olmuyor. Ayna karşısına çok daha fazla çıkmaya başlayıp çok güzel olduğunu bunu hocamın sayesinde yaşadığımı sık sık tekrar etmekten gurur duyuyorum. Tecrübesi ile ve sürekli kendini geliştirmek için her zaman kendine bir şeyler katmak için katıldığı konferanslar aldığı belgeler takdir edilesi. Dikkat edildiğinde mesleğini severek yapan sadece bir doktor değil naif mükemmeliyetçi azimli ve başarılı tecrübeli işinin ehli bir doktorla tanışmış olmak benim için çok büyük bir mutluluk. Emeği ve güzel yüreği için Abdullah hocama sonsuz teşekkürler saygının en büyüğünü hakkettiği için bütün hastaları adına saygılarımı sunuyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar