Hakkımızda

Adres bilgisi

A Life Sağlık Grubu

Elvan Mahallesi 1935. Sokak No:5

06790 , Etimesgut ,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

2006 yılında temeli atılarak 11.700 metre kare kapalı alan üzerine hastane olarak dizayn edilmiş mimarisi ve altyapısıyla yedi katlı olarak inşa edilen Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi 01 Ekim 2013 tarihinde T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatını alarak sağlık hizmet sunmaya başlamıştır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi ilk hastasını 31 Aralık 2013 ‘te kabul etmiştir.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, 2013 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile sözleşme imzalamıştır.

2013 yılında 141 yatak kapasitesi, 251 personeliyle 14 branşta hizmet veren hastanemiz, 2020 yılında 141 yatak kapasitesi, 400’ün üzerinde personeli, 54 kişilik hekim kadrosuyla 29 branşta hizmet sunmuştur.

Genel Cerrahi ,Kardiyoloji Beyin ve Sinir Cerrahisi, Kalp ve Damar Cerahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji , Fizik Tedavi, Göz hastalıkları, Göğüs hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Üroloji, Dermatolji gibi çeşitli tıbbi branşların yanında 2020 yılında Tıbbi Onkoloji ve Hematoloji branşlarını da bünyesine katan Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi Robotik Cerrahi gibi sağlık sektöründe ki modern gelişimleri de bünyesinde barındırarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmaktadır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan sınıflandırma denetimleri neticesinde 2010 yılından itibaren ‘’A Sınıfı Hastane ‘’ unvanını elinde bulundurmaktadır.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi yine TC. Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan denetimler neticesinde, ‘’Uluslararası Sağlık Turizmi Yetki Belgesi ‘’ni almaya hak kazarak uluslararası alanda da sağlık hizmeti sunma yetkisine sahip olmuştur.

Özel A Life Park Hospital Ankara Hastanesi, 5 Ameliyathanesi, 3. Basamak 4 Yoğun Bakım Ünitesi, 2. Basamak Acil Servisi ile 7. Yılında’da hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Çocuk Endokrinoloji
Çocuk Cerrahisi
Nefroloji
Tüp Bebek
Nöroloji
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Yenidoğan Yoğun Bakım
Üroloji
Radyoloji
Psikiyatri
Plastik Cerrahi
Onkoloji
Ortopedi Ve Travmatoloji
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Kardiyoloji
Kadın Hastalıkları Ve Doğum
Kalp Ve Damar Cerrahisi
Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları
Beyin Ve Sinir Cerrahisi
Biyokimya
Beslenme Ve Diyetik
Anestezi Ve Reanimasyon
Acil Servis
Ağız Ve Diş Sağlığı
Dermatoloji
Endokrinoloji Ve Metabolizma
Enfeksiyon Hastalıkları
Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon
Gastroenteroloji
Genel Cerrahi
Göğüs Hastalıkları
Göz Hastalıkları
Hematoloji

İşlemler

 • Check Up

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
85 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Bel Fıtığı Ameliyatı

  Geçen hafta belindeki rahatsızlığım dan dolayi Dr. Mehmet Serdar DİKE ye muayene olmak için gittim ve mr sonucundada en kısa zamanda ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ameliyat diyince biraz çekincelerim oldu, ancak bir gün sonra sı akşamı bel fıtığım sağ bacağıma vurdu ve ağrısından yerlerde dizlerimin üzerinde sabahı zor ettim. 13 Ekim 2021 günü sabah Etimesgut A Life Hastanesine gittim ve Dr.Mehmet bey gelene kadar tahlillerimi yaptırdım ve öğleden sonra ameliyat oldum. Ameliyat sonrası anestezinin etkisi geçtikten sonra ayağa kalkıp yürüdüm ve çektiğim ağrılardan eser yoktu. İlk pansuman ımıda Doktor bey kendisi yaptı. Daha önceleride başka hastanelerde çeşitli ameliyat geçirdim ancak ilk pansumanı hemşireler yapmıştı. İlgi ve alakası dan memnun oldum, şuan birhafta oldu doktor beyin ameliyat sonrası verdiği kurallara uygun olarak evde yatar vaziyette istirahat ediyorum. Kalkıp yürümemde, otur kalkmamda ağrım sızım yok. Daha önce kardeşim ve bazı akrabalarım da bel fıtığı ameliyatı olmuşlardı, sonrasıda ağrıları vardı, şükür benim böyle bir sıkıntım olmadı, Doktor Mehmet beyin eline sağlık, ameliyat tan çekincesi, korkusu olan varsa gidip görüşsün kendileri ile, ben 47 yaşında ve masa başı çalışan biriyim, iyiki size gelmişim hocam, teşekkürler Polis Memuru Y. Parlak .....


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Ameliyatsız Bel Fıtığı Tedavisi

  L1-S1'de büyük bir fıtık ağrım vardı sağ ayağıma , ve kalça tarafımda büyük ağrılara sebep oluyordu. Mehmet serdar bey belden iğne önerdi ve oldum 5.günüm sabah lavaboya yüzümü yıkamaya eğilemiyordum. Şuan ayakkabımı eğilip giyiyorum. Teşekkür ederim hocam


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ediz Yeşilkaya Çocuk Endokrinolojisi Randevusu

  Hocamdan kızım küçükken destek almıştık. Bebekligin ilk döneminde çok uzun süre tuvalete çıkmamıştı. Bu 15 günü aşınca çok endiselenmistik. Hocam bizi rahatlattı bu sürecin gayet normal olduğunu,belli aralıklarla doğal tedavi yollari önererek bu süreci sağlıklı atlatmamizi sağladı. Kendisine minnettarız. Teşekkürler.Harika bir doktor.

  Doç. Dr. Ediz Yeşilkaya

  Merhaba... Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Ailenizle birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum... Saygılarımla...


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ediz Yeşilkaya Çocuk Endokrinolojisi Randevusu

  Çocuğumda hormonal bozukluklar vardı. Tedavi süreci iyi geldi. İyi bir doktor. Çok teşekkür ediyorum.

  Doç. Dr. Ediz Yeşilkaya

  Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.. Saygılar sunarım...


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ediz Yeşilkaya Çocuk Endokrinolojisi Randevusu

  Merhaba oğlum Ali için hocamıza başvurduk. Ali çok motive oldu. Kilo sorunumuzu çözmek için verdiğiniz destek için çok çok teşekkür ederiz. Saygılar sunarım.

  Doç. Dr. Ediz Yeşilkaya

  Güzel bakan güzel görür... Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.. Saygılarımla..


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Bel Fıtığı Ameliyatı

  Hocamın ellerine sağlık çok güzel bel fıtığı ameliyatı oldum şu an da yatak istirahatindeyim agrilarimdan kurtuldum çok şükür eskisi kadar ağrılarım olmuyor artık. Allah sizin gibi güler yüzlü doktorları başımızdan eksik etmesin inşallah.

  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike

  Cok gecmis olsun dileklerimle saglikli günler


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Ahmed Rinoplasti

  Abdullah hocama rinoplasti ameliyatı oldum. Ameliyat olalı 5 ay oldu. Beni tanıyanlar bile ameliyat olduğumu anlamıyorlar. O kadar doğal bi görünüme sahip burun ameliyatı geçirdim. Kapalı yöntem uyguladı. Tamamen iyileşme sürecim 1 hafta sürdü..ağrım, sızım olmadı. Morluk deseniz sadece 3 gün sürdü. İlgisi, alakası, bilgisi insana zaten güven veriyor. Bir de burdan teşekkür etmek istedim kendisine, emeklerinize ve ellerinize sağlık hocam…


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Serdar Dike Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  21.09.2021 tarihinde ablam Dilek Ünsal A life Etimesgut hastanesinde bel fıtığından ameliyat oldu. Doktorumuz Mehmet Serdar bey gerek ameliyat öncesi gerek ameliyat sonrası çok ilgiliydi 3 aydır gezmedigi hastane kalmadı en son çareyi serdar beyde buldu çok memnun kaldık güler yüzlü samimiyeti insanı dahada rahatlatıyor ablamın panik atağı da var oyuzden onu daha rahatlatıcı konuşarak ameliyatını yaptı ona buradanda birkez daha teşekkür ederiz. Hastanenin de personeli gece gündüz çalışan hemşireleri hepsi ilgili guleryuzlu insanlardı tertemiz bir gece kaldık kendimizi evimizde gibi hissettik ıyıkı Alife ve ıyıkı dr.Mehmet Serdar Dike diyoruz.

  Op. Dr. Mehmet Serdar Dike

  Çok teşekkür ederim güzel görüşleriniz için Dilek hanıma da sağlıklı mutlu yıllar dilerim...


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Abdullah Ahmed Burun Estetiği

  Korkularım ve kaygılarım vardı ama hocam beni bilgilendirerek rahatlattı. Ameliyat süreci 2.gün şişliklerim oldu ama göz altı morarması yaşamadım ağrı olmadı burun ucumda hafif bi sızı vardı.Gerçekten iyi ki Abdullah hocayı tercih etmişim 2. Haftama gireceğim şimdiden bile memnun olduğumu söylebilirim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Ediz Yeşilkaya Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu

  Kızımın ishal ve kusma sikayeti üzerine Ediz hocaya götürdük, yaptığı tetkikler sonucunda verdiği ilaçlar sayesinde hızla sağlığına kavuştu kızım, çok teşekkürler doktor bey

  Doç. Dr. Ediz Yeşilkaya

  Merhaba.. Nazik yorumunuz için çok teşekkür ederim.. Saygılar sunarım...


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar