Hakkımızda

Adres bilgisi

Acıbadem Adana Hastanesi

Döşeme Mah. Cumhuriyet Cad.No:66

Seyhan ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
55 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Alpay Turan Sezgin Anjiyografi

  adam gibi adam seni ömrüm boyunca unutmayacagım kalbi yuregi temiz insan iyiki varsın 02-06-2021 de benim anjiyomu yaptınız ilgi ve alakanız için ne kadar teşekür etsem azdır ekibinizede çok teşekür ederim saygılarımla orhan kaya.

 • Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Deniz Çetinkünar Diğer

  Deniz hanıma alopesi areata şikayeti ile gittim.detaylı bir şekilde bilgi verip tedaviyi uyguladık.şu an tamamen iyileşmiş durumdayım.nezaketi ve ilgisi için tekrar teşekkür ediyorum.

 • S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Gamze Uçar Diğer

  Koca çınarım babama akciğer ca teşhisi konulmasıyla 2018’de Gamze Hocayla yollarımız kesişti. “Öhö” dese soluğu Gamze Hocanın yanında aldık. Çünkü tedavi sürecindeki hassasiyeti, detaycılığı bizi gönül rahatlığıyla kendisine teslim etmemize neden oldu. 2021 martta babamın covid olmasından bu yana sadece kendi alanıyla ilgili problemlerimizde değil, nakilli babamın böbreğini de korumak istemesi, ilgisi, bu bayram günü dahi gelip muayene etmesi... Söylenecek çok şey var ama benim kelime bilgim yetersiz sanırım. Allah şifa bekleyen tüm hastaları Gamze hoca gibi doktorlarla tanıştırsın. Meslek hayatında tüm içtenliğimle sonsuz başarılar diliyorum. Orhan Akıllıoğlunun kendisi tüm ve tüm ailesi olarak, teşekkür ederiz hocam, iyi ki siz

 • C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bülent Kısacıkoğlu Bypass Ameliyatı Koroner Arter Bypass Grefti

  Bende 5 ay önce bypas ameliyatı oldum mükemmel bir insan müthiş mesleki sorumluluk ve mükemmel bir başarılı bir ameliyat elinize yüreğinize sağlık

 • F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Deniz Çetinkünar Diğer

  Geçmiş yıllarda 2 defa vücudumda saçlı deride ve yüzümdeki kaşıntı için gittim ama hiç bir sonuç alamadım. Verdiği ilaçlar geçici sonuçlar verdi. Benim için sonuç alıcı olmadı yani. Biraz ilgi güleryüz samimiyet olsaydı iyi olurdu.

 • I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Sinan Yavuz Kanser Görüntüleme Kanser Deteksiyonu

  Tek kelime ile mükemmel bir doktor. Yapılan ilk operasyonda babama kemoterapi bile aldırmamamızı pek süremiz olmadığını söylemişlerdi. Sinan hocaya babamın sonuçları ile babam olmadan gittik. Bize süreci, bir onkolog olarak nasıl gördüğünü anlattı. Hastanın hayat kalitesi için kometerapi alması gerektiğini, sonucun hastaya ve vücudun vereceği tepkiye bağlı olduğunu belirtti. Bize umut oldu. Allaha şükür tedavimiz çok güzel geçti. Kendisinden sürekli güzel haberler aldık. Allah tüm hastalara şifa versin ancak onkokojik tedavilerde doktor ve hasta frekansı çok önemli yaşadık ve gördük. Sinan hocam hekimliği haricinde insan olarakta mükemmel bir mizaca sahip. Sizi dinliyor, tüm sorularınızı tek tek cevaplıyor. Gereksiz hiç bir müdehalede bulunmuyor. Hastayı ve moralini hep ön planda tutuyor. Keşke tüm hekimler kendisi gibi sabırlı, anlayışlı, esprili ve nazik olabilse. Herşey için minnettarız kendisine.

 • M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Züleyha Çalıkuşu Tıbbi Onkoloji Randevusu

  2019 yılında rahim kanseri teşhisi konulduğu için doktor araştırmalarımız neticesinde Züleyha Hanım ile görüştük. Öncelikle hastalık ile ilgili olarak bizi aydınlattı. Hastasına karşı gerek ilgi ve hassasiyet gösteren gerek mesleki bilgi ve donanım olarak şahane bir doktor. Züleyha Hanım’ın moral ve motivasyonu, enerjisi ile hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadım. Bu süreçte bir doktor için önemli bir kriter olduğunu düşünüyorum. Beni ve kızlarımı bu süreç ile ilgili olarak sabırla bilgilendirerek telkin etti. Züleyha Hanım’ın kontrolünde gerçekleşen tedavi programım ile çok kısa bir sürede bu hastalığın üstesinden geldik. Halen kontrollerimde düzenli olarak görüşüyorum ve oldukça memnuniyet duyuyorum. Yakınlarıma olduğu gibi sizlere de şüphe duymadan önerebileceğim muazzam bir doktor.

 • C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Feyha Kahya Aydoğan Diğer

  Bademcik ameliyatı sebebiyle yolumun kesiştiği dünyanın en tatlı ve sevecen doktoru :)
  Ameliyat öncesi ve sonrası sonsuz ilgisi için kendisine minnettarım.

 • B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Püren Akçalı Atik Anksiyete Bozukluğu Tedavisi

  Püren hanım kendime inanmayı mutlu olmayı anı yaşamayı hayattaki üzüntülerle başa çıkmayı öğretti mükemmel bir doktor

 • E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Züleyha Çalıkuşu Tıbbi Onkoloji Randevusu

  Züleyha hocamla tanışmamız 2010 yılında oldu. İyiki onunla tanışmışım iyiki onunla bu yolda yürümüşüm. Güler yüzlülüğü, ilgisi, hastayla olan iletişimi çok güzel. Benim kanserle olan dansımda bana gösterdiği ilgi ve alakası için sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim. Sizin gibi doktorların emsali çok olur inşallah.

 • Hata oluştu, tekrar deneyin