Randevu al Uzmanları gör

Adıyaman Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet dermatoloji uzma... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

 • Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ( Merkez Kampüs )

  Turgut Reis Mah. Hastane Cad.

  Adıyaman,

  İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Adıyaman Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 5 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 1 adet nükleer tıp uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyodiagnostik uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Adıyaman Devlet Hastanesi Adıyaman ilinde Turgut Reis mahallesi Hastane Cad. Adıyaman adresinde bulunmaktadır. Adıyaman Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4162161015 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mahmut Zabit Kara

  Çocuk Psikiyatrisi, Uzm. Dr.

  • Okadar doktor gezdik mahmut bey kadar ilgili mütevazı bir doktorla karşılaşmadık.ilgisine bilgisine tedavisine çok güvendiğim doktor.hersey için teşekkür ederiz.

  • Mahmut beyi tanıdığım en iyi doktorlardan biridir. Özellikle de çok mütevazi ve sıcak kanlı doktordur. okul hayatımda ve arkadaş çevremde olsun yaşadığım sıkıntıları ona danışıp birlikte çözerek bana yardım ederek elinden gelen her şeyi yaparak ilgilendi .
   hayatımda değişikler olsun aktiviteler olsun baya değişti. şu an çok mutluyum . Derse olan odaklanamam insanlara karşı heycanım kendime olan güvensizliğim azaldı ve buna benzer sorunlar azaldı
   daha mutlu birisi oldum. böyle mutlu olmamın herşeyi Doktorum Mahmut beye borçluyum
   çok iyi bir insan ve kendi branşında çok başarlı bi doktordur.

  Tüm görüşlere (10) göz at


 • Ceren Erdoğan Poyraz

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Konum: başka bir yerHizmet: Göz kayması ameliyatı

   Harika bir doktor.şimdiki sözüm ona kendini doktor sananların aksine çok ilgili saygı ve sevgi sınırları içinde hastalariyla gerçekten güzel ilgilenen bir dr.antepe gidince kesinlikle çocuğumu tekrar kontrol ettirmeyi düşünüyorum..kızımi 2.5 yaşında iki gözünden kayma ameliyatı yaptı çok başarılı geçti Allahrazı olsun kendisinden. Ve o yaşından beri hep kontrolundeyiz kızım şu an 9 yaşında.teşekkürler ceren hanım


 • Kübra Neslihan Kurt Oktay

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

  • K
   Konum: İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma HastanesiHizmet: Ayak bilek burkulma muayenesi

   Dr.Neslihan hanım'a geçen ay muayene oldum, Güler yüzlü ve çok ilğiliydi. Detaylı bir şekilde muayene edildim ve verdiği tedaviden çok fayda gördüm. Son derece bilgili ve deneyimli bir hekim.

  • N
   Konum: İstanbul Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma HastanesiHizmet: Pelvik Muayene

   Kendilerinin hastaya olan ilgi, alakası ve güler yüzünden çok memnun kaldım. Tedavi sürecimde vermiş olduğu önerilerin ve ilaçların çok faydasını gördüm, böyle bir doktorunuz olduğundan dolayı kendimizi şanslı hissediyoruz.


 • Abdurrahman Bilen

  Göz Hastalıkları, Dr. Öğr. Üyesi

  • N
   Konum: Adıyaman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ( Merkez Kampüs )Hizmet: Katarakt Ameliyatı

   Gözümdeki katarakt ameliyatımı başarıyla gerçekleştiren Abdurrahman Beye çok teşekkür ederim.Özverili,sevecen,mütavazi tutumundan dolayı müteşekkiriz.Adıyamanlılar böyle bir doktorları olduğu için çok şanslılar.
   Gönülden,sağlık,mutluluk ve başarılar dileriz.
   Mehmet İncekara( Kütahya)

  • H

   Öncelikle doktorumuza çok teşekkür ederim. Annem her iki gözünden katarakt amelyatı oldu. Çok memnunuz kendisinden, kesinlikle çok iyi bir doktor ve en iyi yönü güleryüzlü ve sakin bir doktor olması. Gönül rahatlığı ile gidilebilir.

  Tüm görüşlere (3) göz at