Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör
Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ağız ve Diş Estetiği

Kültür Mahallesi 1386 Meksika Sokağı Türsen Apartmanı No : 4 Kat 1 Daire :2 Alsancak

35220 , Konak ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Muayenehane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bahar Sezer Diğer

  Öncelikle herkese merhaba, yemek yerken çene kaslarımda ciddi bir ağrı vardı ve hayat kalitemi ciddi oranda etkiliyordu, bunun için iyi araştırmalarım sonucunda Bahar hocayı buldum. Kendisi beni muayene ettikten sonra tanıyı hemen koydu ve tedaviye başladık. Gerek sorduğum her soruya ayrıntılı cevaplar vermesi gerekse güler yüzlülüğü ve samimiyeti sizi hem mutlu hemde rahat hissettiriyor. Şimdi ne ağrım nede sızım var her şey için teşekkürler Bahar hocam.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bahar Sezer Diş Çekimi

  Bahar hanım kistli dişimin çekiminde bana yardımcı oldu. Korkmama ve panik yapmama rağmen ilgi ve alakasıyla beni sakinleştirdi. Başarılı bir işlem gerçekleşti. Kendisine çok teşekkür ederim.


  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bahar Sezer Apse Insizyonu Ve Drenajı

  Diş hapse olmuştum ilthap oluştu hocam gereken müfaleyi yaptı sagoldın iyiki de bahar ocaya gitmişim


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bahar Sezer Diğer

  Dişlerimi uykumda çok sıktığım için yaşadığım şiddetli ağrı problemim Bahar Hanım'ı ziyaretimin ardından son buldu. Bahar Hanım çok ilgili, titiz, saygılı, güleryüzlü ve anlayışlı bir doktor. Kendisi geçmişte sinire bir saç teli kadar mesafede gömülü 20 yaş dişimi sorunsuz çekti. Çok müteşekkirim herkese tavsiye ederim.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bahar Sezer Apse Insizyonu Ve Drenajı

  13 yaşında oğlumun kist operasyonunu gerxeklestirdi. Baştan sona bizi yalnız bırakmadı. O kadar ilgili bir hekim ki hastalarına kıymet verdiğini hissetiriyor. Çok kıymetlisiniz hocam çok. Ellerinize kollarınızı sağlık


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bahar Sezer Çene Eklemleri Tedavisi

  Yaklaşık 2 ay önce tanıştık Bahar hanımla. Yıllardır süren baş dönmesi , kulak şikayetleri , dengesizlik , çınlama gibi sıkıntılarımın çene ile alakalı olabilmesi ihtimali üzerine internet üzerinden araştırıp buldum kendisini. İyikide bulabilmişim. Bu yorumu yazmak için sıkıntılarımın geçmekte olduğundan emin olabilmek için bekliyordum. Sükürler olsun baş dönmelerim , dengesizlik , sırt ve omuz bölgelerindeki ağrılar , baş ağrılarım hepsi geçti. Sadece kulak çınlaması çok çok azalsada hala var. Kendisine gerçekten sonsuz teşekkürler ediyorum. Hayata yeniden geldim desem abartı olmaz sanırım.
  Yaşadığım sorunları yaşayan başka insanlarda faydalanabilir diye biraz detay vermek istiyorum. Yaklaşık 3 yıldır baş dönmesi ataklarıyla baslayan bir rahatsızlık çekiyordum. Kulakta basınç ve dolgunluk hissi , işitme kaybı, çınlama , tüm gün süren dengesizlik hissi , göremede odaklanma zorluğu, sık sık migrene benzer baş ağrıları , sırt ve omuzlarda ağrı gibi sıkıntılarım vardı. Gezmediğim KBB doktoru kalmadı. Farklı şehirlerde ve hep isimleri olan insanlar. Neredeyse hepsi Meniere denen bir rahatsızlığımın olduğunu söylediler. Ameliyat etmeye kalkanda oldu ki bu gerçekten ağır bir ameliyat. Şanssızlığım hiçbirinin beni çene cerrahisine yönlendirmemesi oldu sanırım.Bu tip şikayetleriniz varsa Bahar hocama bir kontrol olmanızı öneririm. Allah cümlemize sağlık ve Bahar hanım gibi ehil doktorlar versin.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bahar Sezer İmplant

  Pek çok alternatif diş hekimine gitmeme rağmen konuya sebep olan gerçek sorunu belirleyip, uygun tedaviyi sağlayamadıkları için sallanan dişlerim, 20’lik diş çekimi ve eksik olan dişlerimle alakalı olarak randevu aldım. İlk etapta sallanan dişlerimin sebebinin ‘Bruksizm’ olduğunu tespit edip toksin tedivisi yaparak süreci başlattık, periyodik olarak kontroller sağlayarak sürecin takip edilmesine karar verildi. Sonrasında yirmilik diş çekimini problemsiz şekilde gerçekleştirdik. Şimdi ise eksik olan dişlerim için implant yapılıyor. Tüm süreçlerde hassas, profesyonel ve son derece kibarlık dolu bir yaklaşımla ilerleniyor. Implant operasyonları için kulaktan dolma yersiz bir korku sahibiydim fakat artık buna hiç gerek olmadığını, hatta Bahar hanım gibi doğru ellerde çok kolay geçebilen bir işlem olduğunu gördüm. Kendisine ve ekibine teşekkür ediyorum.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bahar Sezer İmplant

  Eksik dişlerim vardı. İmplant yaptırmakla ilgili görüş istedim. Ne şekilde uygulama yapılabileceği konusunda yeterli ve aydınlatıcı bilgilendirme yapıldı. Bazı tahliller yapılıp, sonucuna göre tedavi sürecine başlayacağız. Bahar Sezer Hocama yakın ve şefkatli ilgisi nedeniyle çok teşekkür ediyorum. Kendisi anlatımı ile içimi rahatlattı.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bahar Sezer Diş Çekimi

  Diş çekiminden çok korkan biriydim. Ve hiç bir doktora gidemiyordum. Taki bahar hocaya gidinceye kadar. Köklü bir dişim vardı çekimim o kadar rahat ve sorunsuz geçti ki herhangi acı vs. Hissetmedim. Gerçekten çok iyi bir doktor. Güleryüzlü pozitif enerjiye sahip kişiliği var. Bana güven verdi ve çok iyi sakinleştirdi. Çekimden önce dişim hakkında bilgilendirmesi ve Çekim sırasında da beni sakinleştirip hep iletişim halinde olmasından memnun kaldım.Cekimden sonrada herhangi bir ağrı yaşamadım çok kolay geçti. İşinde çok iyi profesyonel. Herkese tavsiye ederim Kendisine çok teşekkür ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Bahar Sezer Diş Çekimi

  Diş çektirmekten çok korkan biriydim. Ve hiçbir doktora gidemiyordum. Taki bugüne kadar. Köklü bir dişim vardı ve iyiki Bahar hocaya gitmişim çok memnun kaldım. O kadar rahat geçtiki çekimim hiçbir sıkıntı vs. Yaşamadım işinde gerçekten çok başarılı. kişiliği ve sakinliği ile bana güven verdi. Çekim sırasında işlem sürecini anlatma süreci etraflıca ve anlaşılır bir dille açıklamasından memnun kaldım. Profesyonel bir tutumu var. Güler yüzlü pozitif enerjisi olan çok iyi bir doktor. Beni çok iyi sakinleştirdi. Çok teşekkürler bahar hoca :)


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar