Bilgileri düzenle

Altıntepe Kızılay Dispanseri kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabil... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Altıntepe Kızılay Dispanseri kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Altıntepe Kızılay Dispanseri İstanbul ilinde Cihadiye Cad.no:40 Bostancı Bostancı Maltepe adresinde bulunmaktadır. Altıntepe Kızılay Dispanseri bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2164895506 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Kızılay

Adres bilgisi

 • Altıntepe Kızılay Dispanseri

  Cihadiye Cad.No:40 Bostancı Bostancı Maltepe

  İstanbul,

  İletişim bilgileri +90 489...

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Zeki Erksun

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   çok iyi bir dktor bilgili ve sevecen

  • çok memnunum

   ben bugün gittim ve çok memnun kaldım öncelilikle sakin vesıcak bir insan hastayı davranış harika 5 yıldı

 • Necmettin Küçükakyüz

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hastalardan anlayan çok pozitif biri kendisine çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim

 • Rıza Ferruh İlter

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Güvenebileceğim ender doktorlardan biri. Hem mütevazi hem de hastası ile gerçekten ilgili.Tüm çevremi kendisine yönlendiriyorum. Kendisine başarılar diliyor ve ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Çok iyi bir doktor oğlum ayağını düzeltti halen kontrolle gidiyoruz kendisi ilgili hastasını dinleyen bir doktor Altıntepe Kızılayda dır

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Abdulnafi Erdinç

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   2008 de ayağımdaki şeylere topuk dikeni teşhisi koymuştu ve hazırlanan bitkisel bir ilaç ve merhem vermişti.Allah razı olsun ....çok iyi sonuç aldım...ayrıca 2 sene sonra kadar da yine ayak tırnağımdaki mantar yüzünden gitmiştim...o tedaviden de iyi sonuç aldım..tek kelimeyle bence mükemmel bir hekimdir..

  • çok memnunum

   bir kaç kişiden hakkında olumlu yorumlar duyarak gittim, tedavide zorlanılan cilt hastalıkları için çözüm bulabilecek bir doktor. kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Öner Aksu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Öner beyle 2008 yılında tanıştım... Görünüş itibariyle çok beyfendi bir duruşu vardı tanıdıkça kendisine saygım arttı .. Miyom ameliyatımı kendisi yapmıştır uzmanlığı sayesinde hiç acı ve ağrı çekmemiştim çok başarılı bir hekim .. Aynı şekilde 2012 de hamileliğim ve sezaryan doğumumda da öner beyle devam ettim çok sağlıklı bir erkek evladım oldu ... Aradan bir yıl geçti hala daha kendisine minnet duyarım ...ne mutlu bana ki öner beyi tanıyabildim .. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim

  • çok memnunum

   Yıllardır doktorumdur. İlk başlarda kendisini soğuk ve antipatik bulduğumu itiraf etmem gerekir ama tüm sıkıntılarım için çözüm ürettiği ve doğru tedavi ettiği için zamanla düşüncelerim değişti. Bir keresinde kontrol etmek için sandalyeye oturması ve kalkması bir olmuştu, güvenemedim ama verdiği tedaviyi de uyguladım, meğer bi bakışta anlamış :) Hamilelik takibimi de Öner Bey yapmıştır; kendisiyle ilgili olmayan bazı özel sebeplerden dolayı doğumu gerçekleştirmedi ama takip sırasında da bir sıkıntı yaşamadım, gayet ilgiliydi, kendisine teşekkür ederim.

 • Çelik Koldaş

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   8 Kasım 2013 .Sn.Çelik beye muayene oldum,memnuniyetimi anlatmak için bu kutucuk yetmez.Sevgi,saygı ve şefkatle hastasına yaklaşan bir hekim(kendisine ilk defa muayene oluyorum,kamu kurumlarında çok uzun süredir karşılaşmadığımız bir durum)Çok teşekkür ediyor ve genç hekimlerin kendisini örnek almasını diliyorum. Çok teşekkür ederim Sn.Çelik KOLDAŞ

  • çok memnunum

   Sn. Dr. Çelik Koldaşı ailemden duymuştum ve sonsuz iyi değerli bir doktordur. Burun tıkanıklığıma senelerdir çare bulamamıştım gitmediğim doktor kalmamıştı. Ailemle Kızılaya gittiğimizde annem Çelik Koldaşın orada olduğunu görünce çok sevindi tedavisi teşhisleri çok doğru bir doktordur burada rastladığımıza sevindiğini söyledi. Gerçekten memnun kaldım kesinlikle gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim hiç tereddütünüz olmasın doğru adres Çelik Koldaştır... 10 üzerinden değerlendirme olmadığı için ancak 10 verebiliyorum.

 • Durmuş Demir

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisine annemi göstermiştik Kızılay Altıntepe tıp merkezinde. Hastasıyla ilgilenen, söyledikleriyle ilgili sorulan her soruya da terslemeden, sabırla, adam gibi cevap veren iyi bir doktor. Bu yönüyle insana güven veriyor. Söylediği her şey benim daha önce yaptığım araştırmalarla paraleldi. Kafamda olan soru işaretlerinin tamamını da giderdi ve gerekli ilaçları yazarak rahatsızlığın ilerlemesini engellemek için gereken adımları attı.

  • çok memnunum

   yaklaşık üç yıl once kurumunuza yüksek tansiyon hastası olarak başvurdum. Kurum beni kendisine yöneltti. Benimle çok yakından ilgilendi ve uzun muayenelerden sonra ilacımı yazdı. Tansiyonum bir hafta gibi bir sürede stabil hale geldi. Kendisine bir hasta olarak çok teşekkür ediyorum. Son derece insancıl ve mükemmel bir hekim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mehmet Mutlu

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın Dr.Mehmet Mutlu Beyefendiyi tanımış olmak Büyük bir şans benim için..Göğüs hastalığı mustaribi olan bendeniz için;Tavır ve davranışları, yaklaşımı,muayene ve teşhis deki isabetliliği ile Adeta kendisi İlaçolanbu kişiyi takdir ve sevgiyle yad ediyor Esenlikler diliyorum..

 • Hakan Gökçe

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hakan bey ' 2012 de prostat tedavisinde bana biopsi (parça alıp tahlil sonucuna göre tanı konması uygulaması) yaptı.. İnanılmaz şekilde eli hafif ve hasta pisikolojisine çok uygun davranıyor, parça alacağı her etapta ''şimdi biraz acıyacak ve birkaç saniyede bitecek )deyip insanı rahatlatıyor. Başka doktorlara yaptıran Arkadaşlar acıdan harap olduklarını söylüyorlar.(kaldı ki benim acı eşiğim düşüktür).12 parça alındı bittiğinde gayet normal evime gittim.. Sayın doktorum, eline sağlık .Başarılarının devamını dilerim... ÜNVER PEKER

 • Şule Karataş

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yillardir migren hastasiyim. Gittigim diger doktorlar siradan agri kesiciler ve uyku yapan ilaclar vermisti veagrim hic gecmiyordu. Allah sule hanimdan razi olsun. Omjnla takibe basladim baslayali bas agrim yok. Herkese tavsiye ederim