Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör
Mesaj gönder

Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet çocuk alerjisi uzmanı, 5 adet çocuk cerrahis... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Örnek Mah. Telsizler Cad.

06090 , Altındağ ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet çocuk alerjisi uzmanı, 5 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 6 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 1 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 8 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 6 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 6 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 6 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 63 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet çocuk ürolojisi uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 7 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 5 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinde Örnek mahallesi Telsizler Cad. Altındağ adresinde bulunmaktadır. Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğum Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123056000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hilal Eslek Dönmez Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Dr Hilal Hanıma kulağımdan gelen iki haftadır geçmeyen iltihap için gittim. Hilal Hanımın odasına girdiğimde çok tedirgindim. Kendisi benimle konusarak benim rahatlamamı sağladı. Kulak mantarı olduğumu ve kulak zarımın delik oldugunu soyledı. Tedavi için verdigi damlaları kullandıktan bir hafta sonra yanına gittıgımde kulagımdaki mantarın gectıgını söyledi. Kendisi çok guler yüzlü, hastalarıyla ilgili, mesleğinde basarılı bir hekim. Herkese tavsiye ederim.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hilal Eslek Dönmez Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Dr. Hilal hanıma oğlumun geniz akıntısı ve buna bağlı inatçı öksürüğüne çözüm arayışım esnasında rastladım, kendisinin randevu sürecinde ilgisi, alakası ve güler yüzü, tanı ve tedavideki açıklayıcı ve samimi davranışından dolayı çok memnun oldum kendisine teşekkürler


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hilal Eslek Dönmez Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Dr.Hilal Eslek Dönmez hnmla tanışmam tesadüf oldu.Ama iyiki olmuş diyorum şimdi.Alerji ve burun akıntısı şikayetim vardı akıcı ve açıklayıcı konuşmasını çok sevdim.doktor hasta ilişkisinden çok arkadaşça davranmasıda çok güzeldi.Planlarımızı yaptık artık takipçisiyim.ilginiz ve yaklaşımınız için teşekkür ederim iyiki varsınız


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hilal Eslek Dönmez Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Doktor Hilal Hanım bugüne kadar ziyaret ettiğimiz en iyi KBB doktoru olabilir. İşinin ehli bir doktor olmasının ötesinde muayene ettiği dört yaşındaki oğlumuzla (ve bizimle de) iletişimi harikaydı. Belki bu noktada "Hemen ameliyat!" diyen bir doktor olmadığını da belirtmek lazım. Ankara'da olduğumuz sürece artık bundan sonra başka kulak burun boğazcıya gitmeyiz. Çok teşekkürler hocam :)


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hilal Eslek Dönmez Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Yıllardır yaşadığım kulak ağrısı, burun akıntısı ve balgam sebebiyle çok fazla KBB doktoruna göründüm. Çok kısa muayeneler sonucunda daima kulak damlası, alerji ilacı verilip gönderildim. Tabii uzun vadede bir fayda göremedim. Hilal Hanım da aynı ilaçları yazdı ama farkı burnumdaki küçük eğriliği farketmesi oldu. Bununla ilgili neler yapılabileceğini de belirtti. Ufak bir detay gibi görünebilir ama benim için önemliydi, nihayet belli ve tedavisi mümkün bir sebepten kaynaklandığını biliyorum artık. Bir de alerji bölümüne görünmemi önerdi. Hepsinin de ötesinde nezaket bilgisi olan biri. Çok memnunum. Tavsiye ediyorum.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Hilal Eslek Dönmez Septorinoplasti

  Ciddi bir nefes problemim vardı ve ameliyatım için bir güven sıkıntısı yaşıyordum. Hilal Hanım bu konuda içimi çok rahatlattı ve beni ameliyat etti. Söylenenlerin aksine mükemmel bir ameliyat süreci yaşadım ilgisi, alakası her şey benim için çok güzel geçti. Tüm nefes problemim ortadan kayboldu kendisine olan minnetimi her defasında dile getiriyorum ve ameliyatım esnasında ufak dokunuşlarda bulunması için ricada bulunmuştum, beni kırmadı, doğal bir burun yaptı. İlk görüşmeden itibaren sizinle alakalı her şeye hakim olması ve hep hassas davranması ayrıca güven konusunda size yardımcı olacaktır. Hilal Hanım benim için sihirli eller.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Ayşegül Ertuğrul Diğer

  Kastamonu’dan iki yaşıdaki kızımın rahatsızlanması sonucu sefkli geldiğimiz Dr Sami ulus çocuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Dr Ayşeğül Ertuğrul hocamızın görevini layıkıyla yaptığına şahit oldum. Başarılarının daimi olmasını temenni ederim.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Gülenay Gencosmanoğlu Türkmen Diğer

  Gülenay hocama suyumun az olması sebebiyle yönlendirildim.Her kontrolde detaylı açıklamaları güler yüzü deneyimi ve bilgisiyle güven veren kendinizi gözü kapalı emanet edebileceğiniz bir doktor iyiki hocamla yolumuz kesişmiş sayesinde stressiz rahat gebelik takibi yaşıyorum herşey için teşekkür ederim gülenay hocam.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. İbrahim Karaman Diğer

  Oğlum M. Dinler'in inmemiş testis ameliyatını gerçekleştirdi. Başarılı geçti. Çok şükür sorunu kalmadı. Ailece kendisine çok teşekkür ediyoruz. Mesleğinde başarılar dileriz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Gülenay Gencosmanoğlu Türkmen Diğer

  İlk gebelik,ilk annelik ve babalık sürecimizde eşimle benim bu güzel aylarımızda güleryüzüyle her muayenede bizi de güleryüzle yanından ayrılmamızı sağlayan özgüveninin verdiği güvenle rahat bir gebelik geçirmeme vesile olan doktorumuza ne kadar teşekkür etsek azdır.Herşey için çok çok teşekkür ederiz.Elinize emeğinize sağlık...


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar