Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi

İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah, Kardiyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Ürolog, Göz doktoru, Göğüs hastalıkları doktoru, Radyolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Kalp ve damar cerrahı, Patolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Mikrobiyolog, Dermatolog, Nörolog, Aile hekimi, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Gastroenterolog, Acil tıp doktoru, Çocuk cerrahı, Beyin ve sinir cerrahı, Nefrolog, Fizik tedavi uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Biyokimya uzmanı, Psikiyatrist, Göğüs cerrahı, Geriatri uzmanı, Radyasyon onkoloğu, Hematolog, Halk sağlığı hekimi, Çocuk psikiyatristi, Çocuk kardiyoloğu, Çocuk onkoloji uzmanı, Sualtı hekimliği ve hiperbarik tıp uzmanı, Alerji hastalıkları doktoru, Çocuk nöroloji uzmanı, Nükleer tıp doktoru, Romatolog, Tıbbi ekoloji ve hidroklimatoloji uzmanı, Çocuk romatoloğu, Onkolog, Ağız diş ve çene cerrahı, Çocuk endokrinoloji doktoru, Üreme endokrinolojisi ve infertilite doktoru, Çocuk üroloğu, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Jinekolojik onkoloji cerrahı, Çocuk hematolojisi doktoru, Gastroenteroloji cerrahı, Ağız ve diş sağlığı, Onkoloji cerrahı, Spor hekimi, Çocuk nefroloji uzmanı, Çocuk metabolizma hastalıkları doktoru, Akupuntur uzmanı, İmmünolog daha fazla

Bilgileri düzenle

Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi kadrosunda 10 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 11 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 7 adet anesteziyoloj... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi kadrosunda 10 adet acil tıp uzmanı, 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 11 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet alerji hastalıkları uzmanı, 7 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 10 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 9 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 3 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 2 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 2 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 4 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 4 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 1 adet çocuk romatolojisi uzmanı, 19 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 17 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 13 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 17 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 7 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 12 adet gastroenteroloji uzmanı, 32 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet geriatri uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 16 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 22 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet halk sağlığı uzmanı, 7 adet hematoloji uzmanı, 44 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet immünoloji uzmanı, 18 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 17 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 28 adet kardiyoloji uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 9 adet nefroloji uzmanı, 2 adet neonatoloji uzmanı, 20 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 19 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 10 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 5 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 21 adet radyoloji uzmanı, 3 adet romatoloji uzmanı, 2 adet spor hekimliği uzmanı, 1 adet sualtı hekimliği ve hiperbarik tıp uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 13 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 4 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 16 adet tıbbi patoloji uzmanı, 23 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi Ankara ilinde General Tevfik Sağlam Cad. Keçiören adresinde bulunmaktadır. Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3123042000 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Askeri Hastane

Adres bilgisi

 • Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi

  General Tevfik Sağlam Cad.

  Keçiören,

  İletişim bilgileri +90 304...

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Aytekin Özşahin

  Psikiyatri, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   hekimliğine ve insanlığına son derece güvendiğim derin saygı ve sevgi duyduğum müstesna insan ayrıca ailesinide tanıdığım için manevi ağbim yerine koydu ğumu belirtmek istiyorum.Kendisine sevdikleri ile birlikte sağlıklı uzun ömürler diliyorum.Yüksel ÖZÜGENÇ

 • Sait Bağcı

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   1995 yılından buyana kronik pankreatit hastasıyım. PANKREAS KANALINDA OLUŞAN KALSİFİKASYONLAR nedeniyle defalarca ERCP işlemini başarıyla uygulayan ve önerdiği tedavi yöntemleri sayesinde yaşam kaliteme etki eden tedavi yöntemleri sayesinde sorunsuz ve ağrısız mutlu bir yaşam sürmekteyim. Hocam herşey için teşekkürler.

 • Mustafa Gülşen

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İLK DEFA LOKMAN HEKİM ETLİK HASTANESİNDE MUAYENE OLDUM.GERÇEKTEN MÜKEMMEL BİR DOKTOR.İLGİSİ MÜKEMMEL.23/04/2011 SONUÇLARIMI ALIP KENDİSE GÖSTERECEKTİM ONUN VERGİDİ TETKİKLERİ AMA LOKMAN HEKİMDEN AYRILMIŞ ÇOK ÜZÜLDÜM.

 • Mustafa Özdeş Emer

  Nükleer Tıp, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   İşini seven, Deontolojiye önem veren nadir doktorlardan.Teşekkürler.

 • Rahmi Okan Çifteler

  Aile Hekimliği, Dr.

  • çok memnunum

   Bir akşam çok sancım olduğu için gitmiştim.Okan Hocanın ilgisi, muayenesinden çok memnun kaldım Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • Ali Cahit Seratlı

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   yıllardır süren ızdırabıma çare oldu. yaklaşımı iyi, kimsenin şimdiye kadar aklına gelmediği şeyi düşünebildi. sağolsun. insanlığı ve bikgisi ile çok iyi.

  • çok memnunum

   hastalığım beni ürkütüyordu çok rahatlama sağladım. psikoloji önemli.

 • Bora Uysal

  Radyasyon Onkolojisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bir vakayı kavrama olayında çok iyi bir doktor.her şeyiyle bir moral abidesi.onu çok seviyorum.dertlerim sona erdi.doktorluğu beni etkiledi.onun hakkında duyduklarım beni benden almakta.çok efendi bir doktor.alem buysa kral dr bora

  • çok memnunum

   TEDAVİ SIRASINDA GÖSTERDİĞİ HASSASİYET VE DUYARLILIK İÇİN ÇOK MİNNETTARIZ

 • Nesrin Öcal

  Göğüs Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   başarılı bir doktor

 • Ediz Yeşilkaya

  Çocuk Endokrinolojisi, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   merhaba kızım 6 aylıkken büyümesi yavaşlamaya başladı o zaman bazı tekkikler yapıldı bi problem olmadığı söylendi.Ama buna rağmen her yıl kızımın gelişimini takip etmek için kontrole götürmeye devam ettim. enson 5.5 yaşındaki kontrolünde 3 persantilin altına düştüğünü gördüm ve bunun problem olabileceğini düşünerek iyi bi hoca araştırmaya başladım.Gata da bir doktorun tavsiyesi üzerine Ediz Yeşilkaya hocaya ulaştım(2009 Ağustos).kızımın muayenesi sonucunda şimdiye kadar hiç duymadığımız bi genetik test istedi.Testin sonucu TURNER SENDROMU imiş yani büyüme hormonu eksikliği.Bu hastalığı ne kadar erken farkedersen o kadar iyi sonuç alırsın.Ediz hoca sayesinde kızımın hastalığını erken öğrendik ve şu anda kızım 1 yıl 3 aydır büyüme hormonu tedavisi görüyor.Bu arada Ediz hocanın en baştan itibaren bize karşı olan yaklaşımı o kadar ilgili o kadar sıcak o kadar rahatlatıcı ki her şey için teşekkürler sevgili Ediz Yeşilkaya... akademik hayatınızda başarılarınızın devamını diliyorum saygılarımla.

  • çok memnunum

   yegenimin iyleşmesi onun sayesinde oldu. hastalarıyla çok ilgilenen süper bir doktor. kardeşim gibi seviyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Sergül Ulus

  Kulak Burun Boğaz, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   çok sevecen. Güleryüzlü. İşini iyi bilen bir doktorumuz. Allah yardımcısı olsun.