Hakkımızda

Adres bilgisi

Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Sincan

Polatlı 2 Cad.İdil Sok.No:44 Andiçen Mah.

06900 , Sincan ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Sincan kadrosunda 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ankara Özel Lokman Hekim Hastanesi Sincan Ankara ilinde Polatlı 2 Cad.idil sokakno:44 Andiçen mahallesi Sincan adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. M.Uğur Mermerkaya Diz Protezleri

  Musa beye sukranlarımızı sunuyoruz babamın dız protez ameliyatını cok guzel yptı gazimizle ozel ilgilendi Allah razı olsun


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kemal Yandakçı Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

  Safra kesemde bulunan çok sayıda taş ve çamura bağlı nadir seyreden ağrı şikayetiyle gastro bölümüne gitmiştim. Genel cerrahınızla görüşüp safra kesesini aldırmam önerildi. Bunun üzerine uzman bir genel cerrah arayışı neticesinde Sayın hocam Kemal beyle tanıştım. Kendisi ilk muayeneden ameliyat sonrası son kontrollere kadar iletişimi son derece açık, konusuna hakim, her türlü soruma çok samimi ve açık cevaplar vererek güvenimi kazandı. Son yıl içinde safra kesemde farkına varmadığım iltihaplanma nedeniyle oldukça zorlu geçen ameliyatı başarıyla yaparak beni sağlığıma kavuşturdu. Kendisine ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Benzer sağlık sorunu olanlara gönül rahatlığıyla Sayın Hocamı tavsiye ederim.

  Op. Dr. Kemal Yandakçı

  Güzel yorumunuz için yürekten teşekkür ederim.Sevgi ve saygılarımla


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. M.Uğur Mermerkaya Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  10.01.2022 tarihinde diz ağrılarım için muayene olmaya gittim.Doktor Musa Bey bizimle çok ilgilendi.Kendisine burdan teşekkür ederim.Çok insancıl.Allah razı olsun.Allah böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Doğan Atan Burun Estetiği

  Burnumun eğriliğinden dolayı toplum içinde sosyal hayatta iyice dalga geçilir olmuştum bu durumda Psikolojime zarar vermeye başlamıştı ve sonunda operasyon geçirmeye karar verdim bu noktada hekim arayışına girdiğimde aslında bu işlemin ne kadar dikkat gerektirdiğini ne kadar önemli bir işlem olduğunu farkettim ve bu noktada Doğan hoca ile tanışma fırsatım oldu iyi ki kendisiyle karşılaşmışım diyorum Burun Eğriliğimden kurtulduğu gibi çokta güzel ve sağlıklı bir buruna kavuştum sayesinde Allah razı olsun herkese tavsiye ederim artık sosyal hayatımda da çok daha mutlu ve kendimle barışık biri olmamı sağlamıştır.


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kemal Yandakçı Randevu

  Kemal hocamı 2012 Mayıs ayın da annemi ameliyat etmesiyle tanıştık.Ilk olarak annemi sağlığına kavuşturduğu için minnettarım. Ardından 2012 Eylül ayın da benim safra kese ameliyatımı yaptı .2016 yılında eşimin göğsündeki kitlenin ameliyatını yaptı. 2 hafta sonrada benim troid kanseri oldugumu öğrendim . Başka bir hastanede bunu ogrendim ve doktorun söyleme şekliyle hayatımın bi anda bittiğini düşünerek kahroldum. 24 yaşında ve 4 yaşında evladı olan bir anneydim. Akabinde Kemal hocamin yanına giderek durumu anlattigimizda benimle konuşması beni teselli etmesi , babacan tavrı ve işinin ehli olması dolayısıyla da 2 gün sonra ameliyatımı yaptı. Hicbir sıkıntı olmadan atlattım elhamdülillah herşeyi... Ameliyattan 3 yıl sonra tekrar evlat sahibi oldum ve hamilelik surecindede takibinde kalarak sağlıkla evladima kavuştum. 5.5 yıldır takipli hastasiyim. Genel cerrahi alanında olsun olmasın bir sıkıntım olduğunda kapısının da gönlünün de her zaman açık olduğu kıymetli hocam ıyiki varsınız ıyiki sizin gibi şifa bulduğumuz bir doktorumuz var. Rabbim size sağlıklı hayırlı uzun ömür nasip etsin inşallah herkes sizin gibi mükemmel bir doktordan mahrum kalmasın.Sizi seviyoruz.
  Haktanıyan Ailesi

  Op. Dr. Kemal Yandakçı

  Sevgili R., yürekten teşekkür ediyorum. Ben de hepinizi çok seviyorum. Birlikte sağlıklı günlere…


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. M.Uğur Mermerkaya Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  M. Uğur Bey, Allah razı olsun. Sol dizimde sancı ve şişkinlik şikayeti ile kendisine başvurmuştum. Kendisinin gerek ilgisi gerek hoş sohbeti gerek ise işinin ehli olması çok şükür şikâyetlerimin küçük bir operasyon ile giderdi. Kendisini, muayne olacak hastalara tavsiye ederim. Tekrar teşekkür ederim.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. M.Uğur Mermerkaya Diğer

  Musa hocama menüsküs ve kemik ameliyatı için gittim. Muayene ve tetkiklerden sonra ameliyatımı oldum. Ameliyatımdan çok memnunum. Ameliyat sonrasi hiçbir sıkıntı yaşamadım. Çok ilgili ve işinde en iyisi olduğunu düşünüyorum. Emeklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. :)


  T
  Doktor: Doç. Dr. M.Uğur Mermerkaya

  Bir ev kazası sonucu sağ bacağım kırılmıştı, ciddi bir kırık olduğu söylendi ve çok şükür ki Uğur Mermerkaya hocama yönlendirildim.Tibia üst uç kırığı idi.Sayesinde ameliyatım çok güzel geçti. İyileşme sürecinde hiç sorun yaşamayarak kısa sürede düzgün bir şekilde basabildim.Emeklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve her daim başarılarının devamını diliyorum.


  Ç
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kemal Yandakçı Genel Cerrahi Randevusu

  Kemal bey tek kelime ile mükemmel bir insan…15.11.2021 tarihinde annem safra kesesi ameliyatı oldu.Kemal bey mesleğinin en iyisi olması yanı sıra haza beyefendi,kibar,özverili,saygın ve çok şevkatli bir doktor.Size aklınıza takılan ne varsa tek tek anlatıyor.Ameliyat öncesi hastayı ziyaret etmesi mükemmel.Muayeneden gelmeden daha hastası değil iken kendisini şehir dışından aradım bu kadar mutavazi bir doktor olamaz.Herşeyi tek tek anlattı.Hemen randevu aldım anneme.Anormal korkan bir hastaydı.Müthiş motive etti.Sonrasında kaç kez gelip gitti insanlığı tartışılmaz bir kişi.Hastane personeli,ekibi,korana şartlarına gösterdikleri titizlik takdire şayan.Gözü Kapalı gidebileceğiniz bir doktor.Herşey için teşekkürler Kemal bey insan olarak ailemize bıraktığınız intiba ömür boyu unutulmayacak,doktorluğunuz zaten tartışılmaz..
  Sevgiler Çiğdem Çiçek

  Op. Dr. Kemal Yandakçı

  Sevgili Çiğdem Hanım, çok zarifsiniz. Yürekten teşekkür ediyorum. Sevgi ve saygılarımla…


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. M.Uğur Mermerkaya Diğer

  1 yıl önce basketbol oynarken çapraz bağım koptu. Yürümek eziyetti benim için. Neyse ki Uğur Hocama ameliyat oldum. Ameliyat öncesi ve sonrası detaylarıyla anlatarak süreci yönetti. Sayesinde basketbola geri döndüm, çok memnunum. Çok teşekkürler Hocam.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar