Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Bursa Özel Anadolu Hastanesi

Beşevler Mah. İzmir Yolu Cad. No:105

16110 , Nilüfer ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Kadıoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamilelik sürecim boyunca yaptığı detaylı açıklamalar ve rahatlatıcı tavrıyla iyi ki Murat Kadıoğlu doktorumu seçmişim diyorum.Randevu dısında da bir sorun oldugu zaman rahat bir şekilde ulaşabildim. Ve hocam sayesinde Normal doğum yapıp bebeğimi kucağıma aldım,sonrasında hiçbir ağrı sızı yaşamadım. İşini gerçekten hakkıyla yapan bir DOKTOR.Bundan sonra da gideceğim tek adres:) Profesyonel biriyle bu süreci geçirmem benim için büyük bir şans.İyi ki varsınız Murat Kadıoğlu.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Osman Okan Yaman Diskektomi

  Tam 20 sene önce babamı bel fıtığı rahatsızlığından ötürü ameliyat edip şifasına kavuşturmuş olan doktoruma ben de geçen hafta yine bel fıtığından dolayı ameliyat oldum. 31 yaşındayım ve 1 senedir sürekli devam eden ağrılarımdan beni kurtardı. Hastane temizliği, personel ilgisi ve ameliyathane koşulları çok üst düzeyde olan Nev Anadolu hastanesine tam puan. Osman hocamdan Allah razı olsun. 20 sene önce babamı iyi ettiği gibi beni de şikayetimden kurtardı.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Arzu Ertem Cengiz Göğüs Hastalıkları Randevusu

  Geçmeyen öksürüğüm ve nefes almada zorluklar yasiyordum gerçekten tetkikleri ilgisi guleryuzlugu sayesinde iyilesme adına büyük bir ilerleme katettim herşey için çok teşekkürler Dr hanim


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Arzu Ertem Cengiz Girişimsel Bronkoskopi

  Hemoptizi şikayeti ile gittiğim Dr. Arzu hanım güler yüzü, ilgisi, alakası ve bilgisiyle tam bir uzman.Tedavimde bana destek olup beni yalnız bırakmayan benimle üzülüp benimle sevinen gerçek bir doktor.Yapmış olduğu tetkik ve tedaviler ile hastalığımı bana kolaylaştıran ve her zaman yanımda olduğunu belirten sayın Dr. Arzu hanıma teşekkür ederim. İyiki varsınız iyiki sizi tanımışız .


  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Arzu Ertem Cengiz Göğüs Hastalıkları Randevusu

  Öksürük ve nefes alma verme sırasında ağrı şikayetim vardı. Arzu hanım alanında çok başarılı bir doktor yaptığı muayene, tetkikler ve detaylı bilgilendirmesi ile çok yardımcı oldu kendisine tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mustafa Sezen Diğer

  Mustafa Bey’i ilk gördüğümde kanım kaynadı. Sevecen bir yapıya sahip olduğu için hasta doktor ilişkisi de oldukça samimiydi. 4 damarıma by-pass uygulandı ve 4. gün eve geldim. Marifetli ellerine sağlık.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Yaman Diğer

  2021 yılında 4 buçuk aylık oğlumun sünneti için gitmiştik Mehmet beye. Oğlumla çok güzel ilgilendi sağolsun sıkıntısız atlattık sünnet sürecini. Alanında çok başarılı bir dr kendisi. Güleryüzü ve bize verdiği güven için kendisine teşekkür ediyorum.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Kadıoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gebelik için gittim. Şuan da ondort haftaya girdim. Dhaa once bir çok kadın doğum doktoruna gittm hep kilom ve yaşım nedeni ile gebelik neredeyse olmayacağını söylediler. Murat bey Süper bir doktor kendinize yapacağınız en iyi şey böyle mükemmel bir doktora gidiyor olabilmeniz. Konuşması aciklamalari ilgisi ve tecrübesi tartışmaya ve yoruma açık değil. Her türlü sorununuz da güvenle gidebilirsiniz


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Ahmet Arslanoğlu Diğer

  Kanser hastası annem için büyük parça alınması gerekliydi. Şah Damarının altında olmasına rağmen harika bir ağrısız ameliyat ve ekibiyle ilgisi vardı. Anneme olan tatlı dili, sakinleştirici gücü mükemmel di. Bence doktor olarak gelmeyin o ailenizden biri. Allah böyle insanların sayısını arttırsın.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ercan Gündoğdu Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Doktor beyin ilgisinden gayet memnun kaldım ve çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Burun ameliyatı oldum. gayet iyi bir ameliyat geçirdim. Her şey güzeldi


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar