Hakkımızda

Adres bilgisi

Bursa Özel Anadolu Hastanesi

Beşevler Mah. İzmir Yolu Cad. No:105

16110 , Nilüfer ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
78 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Yaman Diğer

  Mehmet bey hem samimiyetiyle hem verdiği güveniyle bize tam bir yoldaş oldu. Açıklamalarıyla içimizi rahatlattı. Korkusuz emin bir şekilde prostat ameliyatına girdik ve sağlıkla çıktık.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Osman Okan Yaman Mikrocerrahi

  Dr. Osman hocam ve ekibinden Allah razı olsun. Mükemmel bir ekip, güler yüzlü hastane personeli ve üstün bir cerrah. Tüm arkadaş ve dostlarıma öneriyorum.82 yaşındaki babamın omurilik fıtığını ameliyat edip sağlığına kavuşturdu. minnettarım.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hülya Akdeniz Üntut Dgk(Dışkıda Gizli Kan) Testi

  Doksaniki yaşındaki annemin mide kanamasını ,kalp yetmezligini ayagındaki yarayı teşhis ve çok kısa sürede tedavi ederek ayaga kaldıran süper bir doktor ilaçları kadar psikolojik tedaviside mükemmel gerçek ten mükemmel bir insan odaya girdigi anda pozitif enerjisini hissedebiliyorsunuz.Allah doktorluk ve haastanelik etmesin ama hastalanırsanız gözü kapalı tavsiye edecegim harika bir doktor.Ömrü uzun başarıları daim olsun.


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Kadıoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gebeliğimin ilk ayından beri murat hocama gittim anlayışlı güler yüzlü bı doktor siz sormadan olabilecek herşeyi size anlatıyor çok iyi bir doktor


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Arzu Ertem Cengiz Diğer

  Aşırı öksürük ve boğaz ağrısı şikayetleri için gittim Arzu Hanım'a. Daha önce 3-4 doktora başvurmuştum bu şikayetlerle ilgili fakat hepsi öksürük şurubu verip eve göndermişti. Allah razı olsun Arzu hanım asıl sorunu buldu. Onun sayesinde kanser tedavime daha erken başlayabildim. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Çok ilgili bir doktor


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tuncay Sezgin Göz Hastalıkları Randevusu

  Göz kapağı için gittim. Ameliyat oldum. Sağ ucunda et parcasi kaldi potluk yapti. Sol gözümde de goz kapagi düşüklüğü oldu. 2.ye ameliyat oldum. Yine potluk kaldi. Olmadi bi türlü. Baska doktora muayene oldum tekrar ameliyat olmam gerektiğini söyledi asimetrik bakiyorum. Çok üzgünüm


  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mehmet Vedat Koca Stent(Koroner Anjiyoplasti)

  Baska bir Dr un Ana damara stend takmayıp baypas olman gerekiyor dediği damara 07.05.2021 tarihinde stendimi takıp beni baypas olmaktan kurtaran doktor. Cok iyi bir doktor olmasının yanı sıra hastalarıyla olan iletişimi mükemmel. Mütevazi alçak gönüllü sempatik saygıdeğer adam gibi adam. Kendimi şanslı hissediyorum sizin hatanız olduğum için.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mustafa Haluk Akış Diğer

  Eşimin migrenini, benim boyun fıtığımı, emarı görmeden tahmin etti.
  Emarla da teyit etti. Konusuna hakim bir hekim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Murat Kadıoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Hamile olduğumu öğrendiğimde; zamanı iyi yönetebilen,ilaca boğmayan, kadın ruhundan anlayan bir doktor diledim.Uzun araştırmalarım nedeniyle 2.trimester sonunda ancak işte doğum doktorum budur diyebildim.Hamileliği ve doğumu keyifle anmaktan başka hafızamda geriye bir şey bırakmadığınız için teşekkür ederim, başarınız daim olsun.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ayhan Dağaşan Otoplasti

  Kepçe kulak estetiği olan bir hasta olarak ameliyat öncesi kontrol ve sonrası kontrollerde gördüğüm ilgi için Doktoruma teşekkür ediyorum ve kulak,burun,boğaz ameliyatlarında tercih etmenizi önerebileceğim bir kişidir.Rahatlıkla Doktor Beyi tercih edebilirsiniz.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar