Hakkımızda

Adres bilgisi

Denizli Özel Tekden Hastanesi

Murat Dede Mahallesi Karcı Yolu Caddesi 29 Ekim Bulvarı No: 57, Merkezefendi

Denizli,

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Denizli Özel Tekden Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Denizli Özel Tekden Hastanesi Denizli ilinde Murat Dede Mh. Karcı Yolu Cd. 29 Ekim Bulvarı No: 57 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ali Yaşar

  Dermatoloji, Uzm. Dr.

  • D

   Ali Yaşar hocam hasta dokstu hekim kimliği ve de derin bilgileriyle iyi bir dermatologtur. Kendisine görevinde başarılar diliyorum.


 • Aydın Keskin

  Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • ilgiyi malesef tüm hastalarına gösteremiyor. ameliyat oldum. olduğum ameliyat daha sonra 2 ameliyatla başka bir doktor tarafından düzeltilebildi. gereken ilgi gösterilmiş olsaydı daha kolay atlatma imkanım olacaktı.

  • G

   Teşhis sonucu ameliyata karar verildi. Safra kesesi taşının alınmasında ameliyat olmaktan korkanlar için söyliyebilirimki korkular yersiz. Aydın beyi mutlaka tanımalısınız. Doğru teşhis , Doğru Tedavi, Acısız , Ağrısız Ameliyat ve Hastaları ile oldukça ilgili. Ameliyat Sonrası 2 gün gibi kısa bir sürede Ayaktasınız. TEŞEKKÜRLER AYDIN BEY

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Erkan Aydoğdu

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • D

   10 numara ve geniş bilgiye sahip bir hekim, mükemmel diyebileceğim ender doktorlardan.hastasını dikkatle izleyen aynı zamanda .çok memnunum ben

  • M

   On numara bir uzman .super ve araştırmacı bir kişilik. Yarıda bırakmıyor ve başından savmıyor. Mesleki barış içerisinde organize yürütüyor

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Osman Öztekin

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Doç. Dr.

  • 0sman Hocam kendisini insan hayatına adamış, mesleğine aşık ve çok basarılı bir hekim olarak tanıdım. Diyafram fıtığı olarak doğan kızıma zamana karşı müdahalede bulundu.20 gün Tekden hastanesinde misafiri olduk. Yapmış olduğu gayret ve fedakarligi anlatmada kelimeler kifayetsiz kalır. Allah ondan razı olsun. Kızımızın sağlıklığına kavuşmasına vesile oldu. Benim gönlümde 10 yıldızlı bir hekim. çok çok teşekkür ederim.

  • S

   sayende doktorum bebeğim hayatına kavuştu. metabolik hastalık tanısı koydun ve çocuğuma diyaliz karından yaptın. yaşama geri döndürdün. sayende mutluyuz. seni hoca olarak görmek isteriz inşallah.


 • Ferhat Kalkan

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • Ö

   6 yaşında oğlum bademcik ameliyatını yaptı. Güler yüzlü ve çok ilgili bir doktor herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını diliyorum.

  • E

   1.5 yaşındaki kızımın rahatsızlığında çok yakından ilgilendi. hekimliğine zaten sözüm yok dört dörtlük ama her şeyden önce çok iyi bir insan. ülkemizin insanlarımızın sizin gibi mesleğine saygılı olan başarılı hekimlere ihtiyacı var. Allah Ferhat Beyden razı olsun. başarılarının devamını diliyorum. Ayşe Hümeyra nın annesi..

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Serkan Yurtsever

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • Konum: Denizli Özel Tekden HastanesiHizmet: Agrılı adetlerim ve karinagrisı

   Allahrazı olsun çok iyi bi doktor buldum kendime herkese tavsiye edicem beni destekleyen cesaret veren bi doktor cok çok memnunum herkese tavsiye ediyorum çok memnun kaldım


 • Yurdaer Doğu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Op. Dr.

  • Konum: Denizli Özel Tekden HastanesiHizmet: Fıtık ameliyatı

   Çok ani bel ve bacak ağrılarım nedeniyle, daha önce başvurduğum yerlerde acil ameliyat olmam gerektiğini söylemişlerdi. Sonrasında bir tavsiye üzerine Yurdaer hocaya ulaştık. Ayrıntılı muayene ve film incelemesinin ardından tane tane ve sakin sakin, elinde bel zincirini gösteren bir maketle durumumu bana ve eczacı olan eşime anlattı. Ameliyat olmam gerektiğini söyledi ama bunu kibar ve ısrar etmeksizin belirtti. Hatta başka uzmanlara da danışabileceğimizi söyledi. Şunu açıkça söyleyeyim, fıtık ameliyatı gerçekleştiren doktorlara dair yaygın kanı, onların "kasaplıkları" üzerinedir ve (maalesef) sırf gelir etme amacıyla ameliyat ettikleri yönündedir. Yurdaer hocanın bu tavrı sonrası, sadece görüş almaya yanına giden ben hemen o anda "beni sizin ameliyat etmenizi istiyorum" dedim. Daha başka ayrıntılar var ancak şunu söyleyeyim, çok güven veren bir kişi... Ameliyatı çok başarıyla gerçekleştirdi. Defalarca (Pazar günü sabah dahi) ziyarete geldi. Şimdi düşünüyorum da çok tez canlı, çok soru soran ve çok pimpirikli ve son derece sinir bozucu bir hasta olmama karşın bana karşı çok sabırlıydı. Ameliyat olalı 1.5 yıl geçti. Çok şükür hiç bir rahatsızlığım yok. Çok memnunum kendisinden; Allah ondan razı olsun. Kendisine bir hastası oarak her daim kolay ulaştım ve hep yardımcı da oldu. Zaman zaman kontrole gidiyorum. Bana en son, "herşey yolunda. Bu kadar sık gelmenize gerek yok" bile dedi. Halbuki performansı artacak; para kazanacak ama o kadar da gözü tok... Tabii bizleri insan olarak iyiliğinden ziyade doktorluğu ilgilendiriyor. Herkese gönül rahatlığıyla Yurdaer hocayı öneriyorum.

  • A

   Kayseri ERÜTıp Fakültesi Hastanesinde 2005 yılında Beyin ameliyatı geçirdim Yurdaer Beyi'in sınırsız fedakar doktorluğu sayesinde normal hayatıma döndüm Burdan kendisine çok teşekkürlerimi iletiyorum

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Bayram Çırak

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • Ü
   Konum: Denizli Özel Tekden Hastanesi

   Saygıdeğer hocamıza gönülden şükranlarımızı sunuyoruz.Eşime BOS sıvısı fazlalığı teşhisi konularak mutlaka ameliyat olması gerekliliği söylendi.İnternetten araştırarak hocamıza ulaştım.Sayın hocamız gerekli tetkikleri yaparak muayene sonucunda ameliyat gerekmediğini,ilaçla tedavisinin mümkün olduğunu bizlere söyledi.Ameliyatın risklerini bizlere anlattı.Böylesine hastasına sahip çıkan,görüşleri ile hastasına destek veren bir sağlık duayenine binlerce kez teşekkür ediyorum.Allahım sayın hocamızdan razı olsun.İnşallah yoluna güzellikler çıkarsın.Denizli'de bizler adına çok büyük bir değer...Önal AKBAŞ adına eşi Nurcan AKBAŞ

  • Öncelikle sayın Bayram hocamıza ve ekibine saygı ve şükranlarımızı borç biliriz. Babamın bianda hareketleri yavaşladı ayakları tutmamaya başladı acilen getirdiğimiz tekden hastahanesinde babamın beyin kanaması geçirdiğini öğrendik. Hemen ameliyat olması gerektiğini söylediler. Bayram hocamız sayesinde babam yeniden eski sağlığına kavuştu. Ameliyat öncesi bize yaptığı açıklamalarla ve içten davranışlarıyla içimizi rahatlattı. Allah ondan binlerce kez razı olsun. Sekreteri özlem hanım da bizimle yakından ilgilendi ve ameliyat anı ve sonrasında bize moral verdi. Benim ve ailemin yüzünü güldürdünüz çok şükür elleriniz dert görmesin hocam Allah size ve ailenize sağlıklı uzun ömürler versin. Başarılarınızın devamını dileriz.

  Tüm görüşlere (8) göz at


 • Fazıl Cüneyt Aydoğan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm. Dr.

  • Konum: Denizli Özel Tekden HastanesiHizmet: Boş ayak

   Ayağımın boşa basması şikayeti için doktoru gördüm. Daha önce yaşadıklarımı da dikkate alarak ms şüphesi ile nörolojiye gönderdi.ms tanısının konmasında,ataklarımın tespit edilmesinde kendisinin etkisi büyük.Cüneyt bey gerçekten kaliteli,ilgili ve öngörülü bir doktor.Yardımları için teşekkür ediyorum.


 • Bülent Ünlü

  Nöroloji, Uzm. Dr.

  • Konum: Denizli Özel Tekden HastanesiHizmet: Boş ayak

   Bülent bey ms ataklarımın tespiti ve tedavi edilmesi konusunda yardımcı oldu. Her aşamada ilgili ve yardımsever bir doktor. Çok iyi ve objektif yaklaşabilen bir doktor.