Dentapol Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

(29 görüş)

Dentapol Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği , Tunalı Hilmi Cad. 84 / 4 Kavaklıdere-ANKARA adresinde bulunmaktadır. daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Dentapol Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Remzi Oğuz Arık Mah. Tunalı Hilmi Cad. Kavaklıdere No: 84 Kat:1

Çankaya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Dentapol Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği , Tunalı Hilmi Cad. 84 / 4 Kavaklıdere-ANKARA adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Yalçın Genç

  Diş Hekimi, Dt.

  • P
   Konum: Dentapol Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ÇayyoluHizmet: Diğer

   Gece başlayan şiddetli diş ağrım nedeniyle Çayyolu Dentapol kliniği ve Dt. Yalçın Genç ile tanışma fırsatı buldum. Dinleyen, açıklayan ve tedavimi kısa sürede başarılı bir şekilde gerçekleştiren hem güler yüzlü, ilgili doktoruma, hem sağlık ekibine müteşekkirim. Covid dönemi nedeniyle evde kaldığımız ve titizlikle sağlık kurumlarını kullandığımız bu günlerde bile bir diş kliniğinin alabileceği tedbirleri görmek çok rahatlatıcıydı. Kesinlikle Tavsiye etmek isterim. Çok teşekkür ederim.

  • Konum: Dentapol Özel Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Gömülü Yirmi Yaş Dişi Tedavisi

   Gömülü 20 lik dişim sinirlere yakın olduğu için çektirme konusunda tereddütlerim vardı. Ailemizin dişçisi Yalçın hocam olmazsaydı çok çekerdim herhalde. Kendine nekadar teşekkür etsem azdır.

  Tüm görüşlere (22) göz at


 • Tuğçe Göktürk

  Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi, Uzm. Dt.

  • T
   Konum: başka bir yerHizmet: Diğer

   Hocam Allah razı olsun iki tane inatçı çürük azı dişimi az bir acıyla çektiniz teşekkür ederim.Cerrahi çekimde işinizin ehlisiniz.

  • F
   Konum: Dentapol Özel Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: 20'lik Diş Çekimi

   Tuğçe hocamdan 20’lik dişlerimi çektirmek üzere randevu almıştım, normalde dakikalarca sürecek acılı bir operasyonu kendisi saniyeler içinde gerçekleştirdi, hiçbir şişme ve morluk olmadan, çene ağrısı dahi yaşamadan 20’lik dişlerimden kurtulmuş oldum, üstelik çekilen dişlerin yerinin ertesi gün iyileşme gösterdiğini de gözümle görmüş oldum. Kendisine tekrar buradan da teşekkür etmek istedim, diğer yirmilik dişlerim için kendisini tekrar ziyaret edeceğim. Anlayışı ve panik yapmamam adına telkinleri için de teşekkür ederim.


 • Sara Köprülü

  Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti), Uzm. Dt.

  • S
   Konum: Dentapol Özel Ağız ve Diş Sağlığı PolikliniğiHizmet: Diş Çekimi

   Oğlum Bahri Ege Otizmli bir çocuk ve diş sorunlarını çözmek benim için büyük bir sorundu ve Sara Hocam sayesinde çok iyi ve sorunsuz bir şekilde oğlum sağlığına kavuştu kendisine ve tüm ekip arkadaşlarına müteşekkiriz iyiki varsınız .

  • A

   Kendisinden çok memnunuz, iletişimi çok kuvvetli bir hekim. İlk randevusu tamamen tanışma odaklı oluyor ve çocukları korkutmamak için işlem yapmıyor. Sonrasında zaten çocuklar güvenle koltuğa oturabiliyor. Yaklaşık 10 adet dolguyu parça parça yaptı ve çok rahat bir süreç geçirdik. Tedavisi süresince de hem çocuğumun anlayacağı şekilde, hem de bize her şeyi anlatarak ilerliyor. Tedavi ne kadar sürecek, ne kadar acıyacak ve tedavi sonrasında neler yapmalıyız bunlar hakkında bilgi veriyor. Benim devamlı gittiğim bir klinikti orası, Sara Hanım hizmet vermeye başlayınca çocuğum için tercih ettim kendisini

  Tüm görüşlere (5) göz at


İlgili aramalar