Randevu Hattı: 0850 333... numarayı göster

Adana ilinin Seyhan İlçesinin Çınarlı Mahallesi'nde yer alan Dünya Göz Hastanesi Adana, 2011 senesinin Temmuz ayından beri sağlık hizmeti vermektedir. Dünya Göz Hastanesi Adana, Lazer ve Göz İçi Lens,... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Adana ilinin Seyhan İlçesinin Çınarlı Mahallesi'nde yer alan Dünya Göz Hastanesi Adana, 2011 senesinin Temmuz ayından beri sağlık hizmeti vermektedir. Dünya Göz Hastanesi Adana, Lazer ve Göz İçi Lens, Katarakt, Genel Çocuk Göz Sağlığı, Göz Tansiyonu (Glokom), Göz Muayenesi, Kontakt Lens,Yakın Görme Problemi, Göz İçi İltihapları, Kornea Hastalıkları, Nöro-Oftalmoloji, Göz Tembelliği, Göz Estetiği, Şaşılık, Retina gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Dünya Göz Hastanesi Adana

  Çınarlı Mah. Atatürk Cad. No:37/A

  Seyhan,

  İletişim bilgileri +90 850...

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Cüneyt Karaarslan

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • 2015 yılında farklı bir kurumda yanlış yazıldığını düşündündüğüm için gittiğim göz derecesini gözlerimde o an mikrop olduğu halde farketmiş hem doğru reçeteyi hem doğru dereceyi yazmıştır.Mesafeli yaklaşımı doğru kontak kurulamamasını sağlayabilir ancak genel muayene için şahsım adına tavsiye edecebileceğim bir hekimdir.

  • Cüneyt bey kadar ilgili bi doktor görmedim kızımda şaşılık vardı ameliyat etti çok tşk ederim keşke her doktor sizin gibi ilgili alakalı sevecen olsa çocuklara karşı çok memnun kaldım ellerinize sağlık

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at


 • Kemal Turgay Özbilen

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Doğuştan göz kapağımda düşüklük vardı 20 yaşındayim çocukluğumdan ergenliğe kadar hayatımın her döneminde beni çok rahatsız ediyordu . 3 mayısta turgay beyin yanına gitim ameliyattan çok korkmama rağmen verdiği güvenle aynı gün ameliyat oldum. Adelelerim çok zayiflamisti kendisi benimle çok ilgilendi çok uğraştı adanaya uzak oturma rağmen sürekli telefonla ve MAİL yoluyla benimle irtibat kurdu. Suan 1 ay oldu ameliyat yapalı iki gözüm eşit çevremdeki herkes farkı hissediyor. Bu duygu anlatilmaz artık aynaya bakmayı fotoğraf cekilmeyi daha çok seviyorum. Herkese turgay beni tavsiye ederim. Mesleğini gerçekten severek yapıyor. Karşıma onun gibi bir doktor çıktığı için çok şanslıyım. Kendisine SONSUZ TEŞEKKÜRLER...

  • Eşimin göz ameliyatını yapmış ve ameliyat çok güzel geçti eşim şu an çok mutlu oldu kemal beye sürekli Allah razı olsun elleri dert görmesin diye dua sağolasın kemal bey iyiki size rastladık yusuf ayçiçek

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at


 • Özcan Evyapan

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • 15.06.2017 tarihinde lazerle gözlerimi çizdirdim. Özellikle işlem sırasında yaptığı açıklama ve telkinler sonucunda gözlükten kurtuldum. İşlem tamamen ağrısızdı. Sonrasında 5 saat kadar soğan doğramış gibi yanma oldu ancak verilen ilaç sayesinde uyudum. Herkese tavsiye ederim. Doktorumun ellerine sağlık.

  • 02.02.2017 tarihinde Adana Dünya Göz Hastanesinde Lazer operasyonu geçirdim.Öncelikle bir hastanın doktordan beklentisi açıklayıcı ve net olmasıdır.Op.Dr.Özcan Evyapan lazer operasyonu süresince, titiz davranışı, motive etme gücü ve mesleki bilgisi ile operasyonun başarılı geçmesini sağlamıştır.Fazlasıyla memnun kaldığımı belirtmek isterim.Ayrıca ilgisinden dolayı hastane müdürü Mehmet Kestiroğlu'na da teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at


 • İlter Varinli

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • Araştırarak gittiğim bir doktor.Göz tembelliği için gittim.Hastasına karşı çok samimi ve alternatif sunan bir doktor.Hem kişisel hem hekim olarak çok memnun kaldım.Tedavi ilgili detaylı bilgi aktarıyor.Memnunum.

  • İnternetten okuduğum yorumlardan ve incelemelerden dolayı tercih ettim. Okuduğum yorumlar etkiledi beni. Gittiğimizde çok ilgilendi. Kızımın göz kayması sorunu var küçüklükten bu yana. Gözlüğün numarasını düşürdü ve farklı bir cam kullandığında daha olumlu sonuç alabileceğimizi belirtti. Kızımın gözleri daha iyi şuanda. Tavsiye ediyorum bu sıkıntıyı yaşayanlara.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


Randevu Hattı

0850 333 0344