Galleria Kulak Burun Boğaz Merkezi

Kulak burun boğaz doktoru

Profilinizin kontrolünü alın Bilgileri düzenle

Galleria Kulak Burun Boğaz Merkezi kadrosunda 11 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Galleria Kulak Burun Boğaz Merkezi Adana ilinde Cemalpaşa mahallesi Fuzuli Cad.no:48 Galerıa İş Merkez S... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Galleria Kulak Burun Boğaz Merkezi kadrosunda 11 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Galleria Kulak Burun Boğaz Merkezi Adana ilinde Cemalpaşa mahallesi Fuzuli Cad.no:48 Galerıa İş Merkez Seyhan adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Galleria Kulak Burun Boğaz Merkezi

  Cemalpaşa Mah. Fuzuli Cad. No:48 Galerıa İş Merkez, Seyhan

  1120, Adana,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Levent Soylu

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • doktor çok kaliteli bir cerrahtır


 • Can Özşahinoğlu

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • 2003 yıllarından bu yana aile doktorumuz olan Sn. Can Özşahinoğlu, Uzmanlık alanında Bilgi, İlgi, Çözüm, ekonomik tedavi ve diğer konularda % 100 başarılı diyeceğim çok az sayıdaki Ülkemiz değerlerindendir. Benim Yıllarca Türkiye'nin her tarafında tespiti yapılamıyan rahatsızlığımı kısa sürede çözmüştür.Birçok uzmanca Kızımın hemen amaliyat olması gerekir denilen rahatsızlıklarını ameliyatsız tedaviyle gidermıştır. Babamın çözüm bulmakta zorlandığımız sıkıntısını kısa sürede çözmüştür. Doktorumuza uzun ve sağlıklı yıllar diliyor. Emekleri için çok çok teşekkür ediyoruz.


 • Yücel Akbaş

  Kulak Burun Boğaz, Doç. Dr.

  • Kendisiyle tanışmadım ama stapedektomi ameliyatımı kendisi yaptı. Kesinlikle tam olarak güvenebileceğiniz bir hekim. Kendisine buradan çook teşekkürler ediyorum. H.Ç.


 • Tahsin Selçuk

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • SS

   Tahsin bey 4 yıl önce hastalığımın teşhisini koymuştu.karar verdim ve 2 kasımda kulak zarımdan ameliyat oldum.ameliyatım başarılı geçti.ćok ama çok memnun kaldım doktorumdan.Beni ameliyata çok iyi hazırladı ve kendisine çok güvendim.haftaya kulaģımdaki tamponları çıkaracak.inşallah çok daha iyi olacağım.şimdiden Tahsin Beye çok teşekkur ederim.Hiç kuşkusuz herkese tavsiye edebileceğim bir doctor.alanında gerçekten uzman.

  • doktorum aynı zamanda bir zamanlar meai arkadaşım olan sayın büyüğüm tahsin beye baarılarınn devamını dierm doktorum hem cerrahi hemde muayene olarak çok iyidir ayrıca güler yüzü ve sabırlı oluşu taktire şayandır.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at


 • İlker Cengizler

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • Gerçekten çok başarılı kesinlikle tavsiye ediyorum 4 yaşındaki kızımın geniz eti ameliyatını yaptı hiç bir sıkıntı çekmedik

  • doktor İlker bey benimde doktorum idi şimdi oğlumun doktoru kendisi dalında uzman tanıdığım en iyi kulun boğaz doktorudur gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Oğlumda maalesef geniz eti oluştu İlker bey hemen ameliyata aldı çok güzel bir amaliyatı geçti şuan oğlum çok iyi kendisine sonsuz teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at


 • Ali Rıza Özhan Türeli

  Kulak Burun Boğaz, Op.Dr.

  • PV

   18 yaşındayım.Burnumun doğal yapısından memnun olmadığım gerekçesi ile 2 hafta önce Galeria KBB de bir burun ameliyatı oldum.Ameliyatımı Özhan Bey ve Barlas Bey birlikte gerçekleştirdi.Şu an burnumun son halinden,nefes alışımın rahatlığından son derece memnunum. Özhan Hoca'nın gerek ameliyat öncesinde gerekse ameliyat sonrasında,bir doktor olarak hastaya yaklaşımı, pozitif enerjisi,ve işinde uzman olduğunu hissettirmesi bana oldukça güven verdi ve mutlu etti.Sonuç muhteşem.Kendilerine çok teşekkür ederim.Ayrıca bu tarz bir operasyon düşünen herkese tavsiye ederim.

  • burnumdam nefes alamıyordum ali rıza beye gittim bana yanlış tedavi uyguladı ve şu anda eskisinden daha beter bir durumdayım yanlış seçim yapmışım keşke gitmeseydim


 • Lütfi Barlas Aydoğan

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • PV

   2 hafta önce bir burun ameliyatı oldum.Ameliyatı Özhan Bey ile beraber gerçekleştirdi.Çok mütevazi ve alanında uzman bir hekim.Çok doğal ve beklentimin üzerinde bir burna sahip oldum sayelerinde.Şu an çok mutluyum.Her şey için çok teşekkür ederim.

  • YK

   Septorinoplasti ameliyatımın 5.haftasındayım. 19 yaşında bir bayanım. Burnum çok kemerli ve eğri idi. 2.5 saat süren yogun törpüleme ve kemik cıkarma işleminden sonra, tamponlarımının sürecindeki ağrısız, kanamasız gelişimi ve tampondan sonraki aşamada nefes almanın gayet olumlu ve güzel olduğu bir devamlılık ile, Harika küçük ve yüzüme yakışan bir burnum oldu. Resmen hayatımın 2. baharını yaşıyorum. Şişkinligim ve ödemlerimin coğu tampon cıkarılmasından sonraki 2 haftada indi. Ve suan ki 5. haftamda 0 ödemim bulunmaktadır. Çok şükür ki Ülkemizde böyle güzel böyle işinin ehli doktorlarımız var. Barlas bey muhteşem bir doktor. İşini en elzem ilgi ile yapmakta. Kesinlikle düşünmeden gönül rahatlığı ile kendisine gidebilirsiniz. :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at


 • Rıza Hakan Yurdakul

  Kulak Burun Boğaz, Op.Dr.

  • EK

   Bugun 1,5 yasindaki oglumu hakan yurdakul la götürdüm cocuk bir haftadır kulak ağrısıyla yatmiyor gittik muayne etti eder etmezde biseysi yok dedi Bn genc anneyimm ve ilk bebegim ilk tecrubem anne olarak hocam iltihap yokmu sankii iltihap var distan baktim iltihap gördüm orda bni rahatlatacagna yaptigi hareket alkislayip alaycı bir şekilde bravo cok iyi yaptin demesi bnm cok zoruma gitti bu hareketten dolayi hakan bey bundan sonra bitmistir ve bir asla hakan beye oğlumu goturmeyecem

  • bu sabah doktor beyden randevu alarak muayeneye gittim.Aslında tercihim değildi çünkü doktorlardan hiçbirisinin adını bilmiyordum ve sekreterin beni birisine atamasını istedim.Ama gittiğime oldukça pişman oldum.Önce odasına gittim,kapıyı kapatır diye bekledim ama belliki hasta mahremiyetine önem vermeyen bir doktor.Daha sonra masaının önündeki sandalyeye oturdum 30-45 saniye konuştukta sonra beni muayene koltuğuna aldı hala kapı açıkken ve koltuk kapının hemen önünde.15 sn baktıktan sonra masasına geçip istersen ameliyat istersen böyle idare edebilirsin dedi.Ve artık çık dercesine suratıma baktı.Ameliyatın nasıl olduğunu sorduğumda ise bana oralar benim işim,teknik kısımla ilgilenme ibi birşey söyledi.Şimdi benim burnumu kesiceksiniz ben onun hakkında size soru soramayacakmıyım.Yani içeride 2 dakika falan durduktan sonra geri danışmaya gidip ödememi yaptım.Eğer galleria kbb deki proflar veya diğer doktorlar bana inanmazlarsa danışmadaki bayanlara sorabilirler.Onlara da belirttim durumu.Ben oraya Levent Soylu nun adı var diye gitmiştim ama sanırım bütün doktorlar onun gibi değil.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at


 • Ahmet Payas

  Kulak Burun Boğaz, Op.Dr.

  • Hiç memnun kalmadım muayenesi 30 saniye falan sürdü...hiç dinlemedi beni... muayene çubuğunu kulağıma sonra ağzıma soktu ...insanız ya bizde...çok sinirlendim... verdiği ilaç da işe yaramadı... dil yarası şikayetiyle gittim aft sesi ama 10 gün oldu hala geçmedi...

  • iyi ve ilgili bir doktor. olması gereken tecrübe alaka vardı kendisinde teşekkürler... arkadaşlarada tavsiye ediyorum. diğer çalışanlar içinde kendisine güvenmek beni memnun etti

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at