Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Kadıköy

Zühtüpaşa Mahallesi Recep Peker Caddesi No:11

Kadıköy ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Medicana Sağlık Grubu
Bugün 12 hastane ve 6000 üzerinde çalışanıyla sağlığın her alanında, sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa da sürdürmektedir.
Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiştir.
Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın belirli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İhsan Ramadan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • E

   Ortopedi branşının en iyi hekimlerinden. Teşhis konusunda bir duayen.


 • Mesut Çolak

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • K

   ben anemi(kansızlık) hastasıym tedavi için mesut hocamı seçtim 6 aylık bi tedavi iyi sonuç verdi gayet iyi güleç bi doktor tavsiye ederim.


 • Abdülkadir Dağ

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • K

   Abdülkadir Bey benim ilk doktorumdur.Kendisi tanı koyma,teşhis ve tedavi konularında tam bir uzmandır.Mide-bağırsak şikayetlerim yüzünden epey bir rahatsızlık çekmeme rağmen doğru tedavi yöntemleri ile beni bu dertten kurtarmıştır.Kendisine buradan sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

  • H

   doktorumu çok seviyorum o benim ilk doktorum hastalarına karşı çok anlayışlı ve ilgili inşallah hep erzurumda kalır hiç tayini çıkmaz onunla sosyal hayattada görüşüz .


 • Semih Gür

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • M

   Sayın Profosör DR Semih GÜR sıhatımı ve varlığımı sana borçluyum . Bana Antalya tıp fakültesi hastahanesinde yapmış olduğun amaliyatları ve yardımları unutmam mümkün değil.dünya durdukca başımızda dur saygılarımı sunar başarılarının devamını dilerim. Mustafa ATEŞ Antalya


 • Geysu Karlıkaya

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • A

   Çok cana yakın ve ilgili bir doktor.Oğluma bir türlü konulamayan teşhisi,hiç vazgeçmeden araştırıp koydu.Tedavisi konusunda ise kendide araştırma yaparak en iyi cerrahlara bizi yönlendirerek yardımcı olmaya çalışıyor.Tedavinin bize neler getirip neler götüreceği konusunda her türlü bilgiyi açık ve net olarak paylaştı.Hem maddi hemde manevi açıdan bize yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederim. Allah onun gibi vicdan sahibi doktorların yar ve yardımcısı olsun.


 • Hatice Seval Pehlevan

  Romatoloji, Doç. Dr.

  • O

   Hakikaten alanında uzman, kendine güveni tam, işine hakimiyetinin vermiş olduğu ciddiyetinin altında sonderece anlayışlı ve anacan (erkekler için babacan kullanılıyorsa kadınlar için kullanılabilecek anacan :) ) tavırlarıyla saygınızı kazanıyor, allah yardımcısı olsun ve herşeyi gönlüne göre versin inşallah.

  • M

   Eşimin dizindeki şişlikle ilgili çare bulabilmek adına kendisine muayeneye gittik. Dizin çok şiştiği ve sıvı alınması gerektiğini iletti ancak dize yaptığı 4-5 enjeksiyon girişiminin hiç birinde sıvıya ulaşamadı. Tabi bu arada eşim dayanılmaz ağrılar çekti. Sonrasında ultrason altında bu girişimin yapılması için başka bir hekime yönlendirdi. Sakatlanmış olan diz üzerinde 2-3 kat aşağı indikten sonra bir de o bölümde ekstradan enjeksiyon ücreti talep edilmesi beni çileden çıkardı. İyi niyetli ve güler yüzlü olduğunu kabul ediyoruz, tıbbi bilgisini de yorumlayacak bir konumda değiliz ancak el becerisi gerektiren infüzyon konularında kendisini tavsiye etmiyoruz. Yapılmaya çalışılan bu girişimden sonra eşim 6 ay boyunca ağrılar çekti.

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Timuçin Timuroğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Op. Dr.

  • çok iyi bir doktor....ben 10 ildız verırım ıki varsın Timuçin bey....ellerin çok afıf cok güzel amiyelet ediyor ...ben geçen afta guma gun amiyelet oldum ve çok memnun kaldım.......güvenli bir doktor .....zatenbaşka doktora gitmiyorum.... uzur dilerim yabançi oldum için tam yazamiyorum......çok teşekkür ederim Timuçin bey....

  • E

   Genç bir kız için oldukça hassas bir konu ve hastalıkta gerek pozitif yaklaşımı, gerek modern görüşü ile sonsuz güvenimi kazandı Timuçin Bey. Anatomik olarak sahip olduğum bazı özellikler sebebiyle istemeden yarattığım ufak zorluklara da son derece hoşgörülü davranarak beni muayene esnasında hep rahatlattı. Başka hekimlerin bu derece anlayışlı ve hoşgörülü olmadıklarını görüyoruz ve duyuyoruz. Yardımcısı Deniz Hanım da bir o kadar tatlı ve anlayışlı bir insan. 6 aylık kontrollerimi aksatmadan ona gideceğim ve ileride evlenip gebe kaldığımda da doktorum olmasını çok isterim.

  Tüm görüşlere (24) göz at


 • Muharrem Coşkun

  Gastroenteroloji, Uzm. Dr.

  • Ben muharrem beye mide ve bağırsak sorunu için gittim.Detaylı incelemesi ve dikkati ile yıllardır bel ağrımın sonucunu öğrenmemi sağladı. Başka ve önemli bir sorunum olduğunu ürolojiye gitmemi tavsiye etti. Aynı hastanede görevli Dr. Hüseyin Ayyıldız Beye gittim. Onunda tavsiyesi ile romotolojiye gittim. Yıllardır fizik tedavi, ortopedi, nöroloji gibi bölümlere gidip teşhis konulmadan ilaç tedavisi ile gönderilmiştim.
   Muharrem beyin dikkati sayesinde sorunumun nedenini öğrendim. Kendisine minnettarım.
   Ayrıca istediği tetkikleri ve yapacağı tedaviyi hastasına anlatma nezaketini gösterdiği için de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

   Medikal park hastanesi yönetimini doktor seçiminleri için tebrik ederim.

   Tekrar teşekkür eder, iyi günler dilerim.

  • N

   2013 yılında rahatsızlığımı anlamak için gitmedigim doktor kalmamıştı ta ki Muharrem hocamı bulana kadar, ülseratif kolit teşhisimi koyup tam takım tedaviye başladı beni hayata ve normal yaşamıma döndürdü. Şimdi ise 18 yasıma giriyorum bu kadar erken yasta bana ilk önce hastalıgıma kabullendiren sonrasında yogun ilgi, tecrübeli ve emin adımlarla tedavi edip bana hastalığa yendiren eli öpülesi yegane doktor.

  Tüm görüşlere (4) göz at


 • Süleyman Bülent Arman

  Göğüs Cerrahisi, Prof. Dr.

  • T
   Konum: Medicana Çamlıca HastanesiHizmet: Normal randevu

   Gerçekten profesorluğünü hakkıyla almış çok kıymetli bir doktor gerçi annem için sonuçlar üzücüydü ama en azından doğruyu bulduk

  • M

   Ben gonen balikesirden lutfū filiz basArilArin devamini dildrim senin gibi insAnlara allah uzun omur versin

  Tüm görüşlere (7) göz at


 • Taner Oruğ

  Gastroenteroloji Cerrahisi, Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • O
   Konum: Medicana KadıköyHizmet: Böbrekte tümör / böbrek ameliyatı

   Taner Bey'le sağ böbreğimdeki tümör vesilesiyle yollarımız kesişti. İlk anda kötü haberi verirken de ameliyata girerken de ameliyat sonrası da yaklaşımı son derece naif ve insaniydi. Hekimliği ise buraya tarif edebileceğimden çok daha fazlası. Böbreğimi kurtarmak için gösterdiği çabanın tarifi yok. Ameliyat esnasında bile aşırı özen gösterdi. Ve sadece %30'unu alarak, kitleyi temizleyerek beni tek böbrekle yaşamaktan kurtardı, bana yeni bir hayat verdi. Ameliyat sonrası süreçteyim henüz. Ama her gün bir gün öncesinden çok daha iyiyim. Bugün 9.gün ve buraya yorum yapabiliyorum. Teşekkürüm de minnetim de tarifsiz. Bir daha benzer bir hastalık yaşamak istemem ama yaşarsam da Taner Bey'den başkasına kendimi emanet etmem. Çok teşekkür ederim.

  • Sevgili Taner Bey ile 2016 yılının Nisan ayında, mide rahatsızlığım dolayısıyla tanıştım.Kendisi gerek ameliyat sürecinde olsun gerekse ameliyattan sonra ki kontrol süreçlerinde olsun büyük bir özveriyle ilgilendi.Ameliyat kararını almamızda ki en büyük etken kendisidir.Çünkü bizlere gerekli tüm açıklamaları, olasılıkları bizlerin anlayabileceği bir dilde anlatmıştır. Taner Bey hasta doktor ilişkisinden daha çok arkadaşça tavırlarıyla bizlere her zaman yardımcı olmuştur. İyi ki tanımışız, sonsuz teşekkürler, Allah Taner Bey'den razı olsun.

  Tüm görüşlere (5) göz at


İlgili aramalar