Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Samsun Hastanesi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad. No: 85

55080 , Canik ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Medicana Samsun Hastanesi, Yeni Mahalle Şehir Mesut Birinci Caddesi No: 85 Samsun ilinin Canik ilçesinde bulunmaktadır. Hastane 30.000 metrekare kapalı alana kurulmuştur ve içerisinde 153 araçlık otopark bulunmaktadır. 08 Ağustos 2011 tarihinde Sağlık Bakanlığı onayıyla faaliyete geçen hastanede;

1- 90 kişilik bir hekim kadrosu bulunmaktadır.

Hastanede;
Beyin Cerrahi Polikliniği ,
Anestezi ve Reanimasyon Polikliniği,
Çocuk Cerrahisi Polikliniği
Cildiye Polikliniği
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Polikliniği
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği
Genel Cerrahi Polikliniği
Göğüs Cerrahisi Polikliniği
Göğüs Hastalıkları Polikliniği
Göz Hastalıkları Polikliniği
Gastroenteroloji Polikliniği
İç Hastalıkları Polikliniği
Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği
Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği
Kardiyoloji Polikliniği
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Polikliniği
Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği
Nöroloji Polikliniği
Ortopedi Polikliniği
Plastik Cerrahi Polikliniği
Psikiyatri Polikliniği
Tıbbi Onkoloji Polikliniği
Romatoloji Polikliniği
Üroloji Polikliniği
Ortodondi Polikliniği
Diş Polikliniği
Acil Servis

2 – Hastanede 73’ü yoğun bakım olmakla birlikte 8 Suit, 4 VIP ve 133 tek Kişilik özel odalarıyla birlikte toplamda 218 adet yatağa sahiptir. Bununla birlikte 36 yataklı gözlem yatağı vardır.

Hastanede toplamda 4 adet Yoğun Bakım Ünitesi yer almaktadır:

Genel Yoğun Bakım Ünitesi
Kardiyovaskuler Cerrahi (KVC) Yoğun Bakım Ünitesi
Koroner Yoğun Bakım Ünitesi
Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi

Hastanede 7 (yedi) adet ameliyathane bulunmaktadır. Ayrıca 2 adet Kardiyovaskuler Cerrahi Ameliyathanesi , 5 adet Genel Ameliyathane yer almaktadır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Taner Akdere

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • V

   İnsani özellikleri bir tarafa herkesin saygı duyması gereken bir bilim insanı oldugunu düşünüyorum. Tanı koyarken cok rahat ve kendinden emin. Hızlı hareket ederek alanına hakim olmanın vermiş olduğu güvenle radikal tedavileri rahatlıkla ve ivedilikle hayata geçirir. Hastayı riskli bölgeden bir an once çıkarmayı hedefleyerek akabinde idame tedavisine gecer. Bu tedavi yaklaşımını buyuk bir isabetle ustalıkla yapar. Yatarak gelenler ayakta giderler. Bunun dısında iyi bir aile babası oldugunu duyduk. Nereden geldigini bile mütevazı bir insan.


 • Kader Apaydın

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • I

   BEN KADER HOCAMI COK GEC KESFETTİM COCUGUMU MUAYENEYE GÖTÜRDÜĞÜMÜZDE O KADAR KİBAR BİR ŞEKİLDE BİZİ KARSILADI VE COCUGUMUZU MUAYENE ETTİ VE BİZE SORUNU TIP DİLİNDE DEĞİLDE BİZİM ANLAYABLECİĞMİZ SEKILDE SIKILMADAN ANLATTIKİ TAKTİR ETTİM VE COK SASIRDIGIM BİR KONU DAHA OLDU 1 HAFTA SONRA ARAYIP COCOUGUMUN DURUMUNU SORMASI OLDUUU İYİKİ VARSINIZ EMEGİNİZE YÜREĞİNİZE SAĞLIK


 • Murat Küsdül

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Op. Dr.

  • M

   06 01 2006 tarihinde ameliyat oldum değeri biçilmez bir doktordur başarılarının devamını dilerim..

   Mehmet ŞİMŞEK
   Yeşilyazı köyü gerçeme mevkii no:52
   BAFRA/SAMSUN

  • E

   Doktorumuz sorulan bütün sorulara bıkıp usanmadan cevap verecek zamanı bulan ender doktorlardan..Kendisine sonsuz teşekkürler sunar, başarılarının devamını dilerim..

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • İdris Yücel

  Tıbbi Onkoloji, Prof. Dr.

  • A

   ÇANAKKALE DEN GELDİM İDRİS BEYİ BULDUM KENDİMİ ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM. İYİ Kİ İDRİS BEY SAYESİNDE HASTALIĞI ALT ETTİK AMELİYATSIZ BİR ŞEKİLDE KEMOTERAPİ İLE AĞRILARIMDAN KURTULDUM ÇOK TŞKLER İDRİS BEY .. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM..


 • Yusuf Şentürk

  Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

  • A

   DR yusuf beyi geçmişte tanıdım herzaman tedavileri sonuç vermiştir her zaman da yakınlarıma önermişimdir. Başarılarının devamını dilerim. Tüm hastahane çalışanlara Teşekkür ederim.


 • Bülent Diri

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • M

   Annem 2 kere diz protezi ameliyatı oldu ve ikisinde de oldukça memnun kaldı. Gerek sohbeti gerekse güler yüzlü olması İnsana güven veren bir değerli doktorumuzdur. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  • C

   Gerek uzmanlık alanındaki başarısı gerek insanlık anlamındaki iyiliği şüphesiz güven veren iradeli başarılı bir doktor .ortopedi alanında çok iyi uzman denilmeyi hak ediyor .

  Tüm görüşlere (3) göz at


 • Cengiz Atış

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Op. Dr.

  • Bir kez daha bu fırsatla teşekkürlerimi iletiyorum.Ben sizin için hastanız değilde bir personeliniz gibi oldum yada bana böyle hissettirdiz.Pansuman yapan elleriniz dert görmesin.


 • Hacı Akar

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Dr. Öğr. Üyesi

  • Saygi Deger Hocam Size ne kadar guzel iltifatlarda bulunsakta inanin az gelir..Sizin gibi degerli bir insani Allah Bu vatanin Bu milletin basindan eksik etmesin.Ben babami size ölu teslim ettim siz ise bana yeni dogmus bir bebek gibi teslim ettiniz Allah sizden razi olsun ve Allah size uzun omurler nasip etsin.. Murathan Pehlivan

  • A

   Samsunlu kardeşlerimizin sahiplenip,kaybetmemeleri gereken bir hocamızdır, Çevremde hocamıza giden hastalardan hepsi memnun,şikayetçi olanı duymadım, sanırım mesleğini severek yapıyor,para ile meslek sevilmez,

  Tüm görüşlere (14) göz at


 • Ali Arslan

  Cerrahi Onkoloji, Genel Cerrahi, Op. Dr.

  • Handan Himmmetoğlu
   Öncelikle mütevazi, güler yüzlü ve insancıl yaklaşımıyla hastasına güven veren bir hekim.Teşhis ve tedavideki kararlılığı hastayı yönlendirmesi ve bilgilendirmesi mükemmel. Ameliyattan sonra yaptığı işi hastasını takip etmesi taktire şayan. Onun gibi hekimlerin devlet hastanelerinde görev yapması SAMSUN halkı için büyük bir şans. Safra kesesi ameliyatı ile beni ağrılarımdan kurtaran Dr. Ali Bey'e sonsuz teşekkürler. Böyle hekimlerden ve onları yetiştirenlerden Allah razı olsun! Herkese tavsiye ederim.

  • S

   Daha önce de birçok kez doktora gittim. Ali bey benim ameliyatımı yaptı. Başka bir doktora da gitsem ameliyatımı yapardı. Ancak onun insancıl ve güler yüzlü yaklaşımını sanırım bulamadım. Ona çok minnettarım. Saygılar hocam. Yolunuz açık olsun.

  Tüm görüşlere (6) göz at


 • Kerim Güzel

  Genel Cerrahi, Metabolik Cerrahi, Dr. Öğr. Üyesi

  • D
   Konum: başka bir yerHizmet: Şeker Hastalığının Ameliyat ile Tedavisi

   Değerli Doktorum Kerim Güzel'e yıllardır iğneler vurarak geçirdiğim şeker hastalığını yenmemde yardımcı olduğu için, beni ameliyata cesaretlendirdiği için, ve bu başarılı ameliyatımda elinden gelen her şeyi yaptığı için teşekkür ederim. Bütün başarılarınızın devamını diliyorum. Ameliyatımda elinden gelen her şeyi yapan Seda hanımların her ikisine de teşekkürlerimi iletiyorum. Doğan Akbağ

  • Ben annemin ameliyatı için başvurdum kendisine. Annem aşırı kilolu hipertansif olup kan şekeri değerleri çok yüksekti ilaç ve insülin tedavisi almaktaydı. Dr. Kerim beye başvurduğumuzda açıkçası kendim de dr olduğumdan birtakım endişelerim vardı ancak kendisi güler yüzü anlattıkları ve ameliyat sonrası aldığımız sonuçlar ile bizi çok memnun etti. Ayrıca çok etik bir doktor. Hastaların ameliyat sonrası takiplerinde titiz ve hassas. Annemin yanında olamadığım zamanlarda kontrollerinde bir yakını gibi ilgilendi kendisiyle. Kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

  Tüm görüşlere (39) göz at


İlgili aramalar