Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Samsun Hastanesi

Yeni Mah. Şehit Mesut Birinci Cad. No: 85

Canik,

İletişim Bilgileri +90 850...

Hakkımızda

Medicana Samsun Hastanesi, Yeni Mahalle Şehir Mesut Birinci Caddesi No: 85 Samsun ilinin Canik ilçesinde bulunmaktadır. Hastane 30.000 metrekare kapalı alana kurulmuştur ve içerisinde 153 araçlık otopark bulunmaktadır. 08 Ağustos 2011 tarihinde Sağlık Bakanlığı onayıyla faaliyete geçen hastanede;

1- 90 kişilik bir hekim kadrosu bulunmaktadır.

Hastanede;
Beyin Cerrahi Polikliniği ,
Anestezi ve Reanimasyon Polikliniği,
Çocuk Cerrahisi Polikliniği
Cildiye Polikliniği
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği
Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Polikliniği
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği
Genel Cerrahi Polikliniği
Göğüs Cerrahisi Polikliniği
Göğüs Hastalıkları Polikliniği
Göz Hastalıkları Polikliniği
Gastroenteroloji Polikliniği
İç Hastalıkları Polikliniği
Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği
Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği
Kardiyoloji Polikliniği
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Polikliniği
Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği
Nöroloji Polikliniği
Ortopedi Polikliniği
Plastik Cerrahi Polikliniği
Psikiyatri Polikliniği
Tıbbi Onkoloji Polikliniği
Romatoloji Polikliniği
Üroloji Polikliniği
Ortodondi Polikliniği
Diş Polikliniği
Acil Servis

2 – Hastanede 73’ü yoğun bakım olmakla birlikte 8 Suit, 4 VIP ve 133 tek Kişilik özel odalarıyla birlikte toplamda 218 adet yatağa sahiptir. Bununla birlikte 36 yataklı gözlem yatağı vardır.

Hastanede toplamda 4 adet Yoğun Bakım Ünitesi yer almaktadır:

Genel Yoğun Bakım Ünitesi
Kardiyovaskuler Cerrahi (KVC) Yoğun Bakım Ünitesi
Koroner Yoğun Bakım Ünitesi
Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi

Hastanede 7 (yedi) adet ameliyathane bulunmaktadır. Ayrıca 2 adet Kardiyovaskuler Cerrahi Ameliyathanesi , 5 adet Genel Ameliyathane yer almaktadır.

Muayeneler

  • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

  • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

  • Taner Akdere

    İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

    • V

      İnsani özellikleri bir tarafa herkesin saygı duyması gereken bir bilim insanı oldugunu düşünüyorum. Tanı koyarken cok rahat ve kendinden emin. Hızlı hareket ederek alanına hakim olmanın vermiş olduğu güvenle radikal tedavileri rahatlıkla ve ivedilikle hayata geçirir. Hastayı riskli bölgeden bir an once çıkarmayı hedefleyerek akabinde idame tedavisine gecer. Bu tedavi yaklaşımını buyuk bir isabetle ustalıkla yapar. Yatarak gelenler ayakta giderler. Bunun dısında iyi bir aile babası oldugunu duyduk. Nereden geldigini bile mütevazı bir insan.


  • Emrah Kan

    Göz Hastalıkları, Doç. Dr.

    • M

      Yeniden görmek renkleri ayırt etmek gazete okuyabilmek çok güzel ama bunları yapan çok daha güzel bir insan EMRAH KAN Teşekkür ediyorum size iyiki varsınız Allah ne dileğiz varsa kabul etsin meslek hayatınız başar diliyorum.

    • Ö

      BEN ÇOK MEMNUN KALDIM ALLAH RAZI OLSUN HASTASINA GAYET İLGİLİ VE GÜLER YÜZLÜ HERKESE BENXETAVSİYE EDERİM MEMNUN KALIRSINIZ BENDE TAVSİYE ÜZERİNE GİTTİM FAKAT ÇOK MEMNUNUM ALLAH RAZI OLSUN


  • Murat Küsdül

    Kalp Ve Damar Cerrahisi, Op. Dr.

    • M

      06 01 2006 tarihinde ameliyat oldum değeri biçilmez bir doktordur başarılarının devamını dilerim..

      Mehmet ŞİMŞEK
      Yeşilyazı köyü gerçeme mevkii no:52
      BAFRA/SAMSUN

    • E

      Doktorumuz sorulan bütün sorulara bıkıp usanmadan cevap verecek zamanı bulan ender doktorlardan..Kendisine sonsuz teşekkürler sunar, başarılarının devamını dilerim..

    Tüm görüşlere (3) göz at


  • İdris Yücel

    Tıbbi Onkoloji, Prof. Dr.

    • A

      ÇANAKKALE DEN GELDİM İDRİS BEYİ BULDUM KENDİMİ ÇOK ŞANSLI HİSSEDİYORUM. İYİ Kİ İDRİS BEY SAYESİNDE HASTALIĞI ALT ETTİK AMELİYATSIZ BİR ŞEKİLDE KEMOTERAPİ İLE AĞRILARIMDAN KURTULDUM ÇOK TŞKLER İDRİS BEY .. HERKESE TAVSİYE EDİYORUM..


  • Yusuf Şentürk

    Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

    • A

      DR yusuf beyi geçmişte tanıdım herzaman tedavileri sonuç vermiştir her zaman da yakınlarıma önermişimdir. Başarılarının devamını dilerim. Tüm hastahane çalışanlara Teşekkür ederim.


  • Hacı Akar

    Kalp Ve Damar Cerrahisi, Dr. Öğr. Üyesi

    • Saygi Deger Hocam Size ne kadar guzel iltifatlarda bulunsakta inanin az gelir..Sizin gibi degerli bir insani Allah Bu vatanin Bu milletin basindan eksik etmesin.Ben babami size ölu teslim ettim siz ise bana yeni dogmus bir bebek gibi teslim ettiniz Allah sizden razi olsun ve Allah size uzun omurler nasip etsin.. Murathan Pehlivan

    • A

      Samsunlu kardeşlerimizin sahiplenip,kaybetmemeleri gereken bir hocamızdır, Çevremde hocamıza giden hastalardan hepsi memnun,şikayetçi olanı duymadım, sanırım mesleğini severek yapıyor,para ile meslek sevilmez,

    Tüm görüşlere (14) göz at


  • Selami Yavuz

    Kulak Burun Boğaz, Op. Dr.

    • C

      Oğlumun burun tıkanıklığı, dolayısıyla uyku problemi sebebi ile geniz eti ameliyatı öngörülmüştü..Özellikle ameliyat konusunda korkuları olan bir insan olarak hele de çocuğunuz içinse bu durum,daha da tedirgin ve cesartesiz oluyorsunuz... Bu sebeple hekim araştırmaya başlamıştım..Selami bey ile bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüştüm .Profesyonel yaklaşımı, mütevazi konuşmaları ve dürüstlüğü ile ilk konuşma sonrasında cesaretsizliğimi yenmeme yardımcı oldu. Doğru yerde olduğuma inandım. Her şey o kadar yolunda gitti ki bunların hiç biri tesadüf olamaz diye düşünüyorum..Çok başarılı bir operasyon sonrasında oğlum artık rahat nefes alıp uyuyabiliyor.Tabii sonrasında Selami Bey aile hekimimiz gibi oldu.. Kız kardeşimin de estetik burun ameliyatını yaptı.. o da artık hayatından çok memnun..Gösterdiği ilgi ve samimiyet için kendisine sonsuz teşekkürler.

    • L

      Merhaba ben Mhmet C. , OP DR. Selami bey gerçek çok başarılı bir hekim.Muahayanesine gittiğimde benimle gerçek çok guzelde bi r şekilde ilgilendi.Ona gittiğimde nefes alma ve horlama sıkıntım vardı.Benimle gerçek çok güzel bir şekilde dinleyerek neler yapılması gerektiğini akıcı bir uslupla konuştu.Burnuma bir kıkırdak ekledi mükemmel bir görünüm ve rahatlamamı sağladı.Burnumda ki çökmeden dolayı oluşmuş görüntü bozukluğunu düzeltti.Kendisine gösterdiği performans ve hekimliğinde ki başarısı için teşekkür eder saygılarımı sunarım.

    Tüm görüşlere (27) göz at


  • Ali Arslan

    Cerrahi Onkoloji, Genel Cerrahi, Op. Dr.

    • Handan Himmmetoğlu
      Öncelikle mütevazi, güler yüzlü ve insancıl yaklaşımıyla hastasına güven veren bir hekim.Teşhis ve tedavideki kararlılığı hastayı yönlendirmesi ve bilgilendirmesi mükemmel. Ameliyattan sonra yaptığı işi hastasını takip etmesi taktire şayan. Onun gibi hekimlerin devlet hastanelerinde görev yapması SAMSUN halkı için büyük bir şans. Safra kesesi ameliyatı ile beni ağrılarımdan kurtaran Dr. Ali Bey'e sonsuz teşekkürler. Böyle hekimlerden ve onları yetiştirenlerden Allah razı olsun! Herkese tavsiye ederim.

    • S

      Daha önce de birçok kez doktora gittim. Ali bey benim ameliyatımı yaptı. Başka bir doktora da gitsem ameliyatımı yapardı. Ancak onun insancıl ve güler yüzlü yaklaşımını sanırım bulamadım. Ona çok minnettarım. Saygılar hocam. Yolunuz açık olsun.

    Tüm görüşlere (6) göz at


  • Kerim Güzel

    Genel Cerrahi, Metabolik Cerrahi, Dr. Öğr. Üyesi

    • D
      Konum: başka bir yerHizmet: Şeker Hastalığının Ameliyat ile Tedavisi

      Değerli Doktorum Kerim Güzel'e yıllardır iğneler vurarak geçirdiğim şeker hastalığını yenmemde yardımcı olduğu için, beni ameliyata cesaretlendirdiği için, ve bu başarılı ameliyatımda elinden gelen her şeyi yaptığı için teşekkür ederim. Bütün başarılarınızın devamını diliyorum. Ameliyatımda elinden gelen her şeyi yapan Seda hanımların her ikisine de teşekkürlerimi iletiyorum. Doğan Akbağ

    • Ben annemin ameliyatı için başvurdum kendisine. Annem aşırı kilolu hipertansif olup kan şekeri değerleri çok yüksekti ilaç ve insülin tedavisi almaktaydı. Dr. Kerim beye başvurduğumuzda açıkçası kendim de dr olduğumdan birtakım endişelerim vardı ancak kendisi güler yüzü anlattıkları ve ameliyat sonrası aldığımız sonuçlar ile bizi çok memnun etti. Ayrıca çok etik bir doktor. Hastaların ameliyat sonrası takiplerinde titiz ve hassas. Annemin yanında olamadığım zamanlarda kontrollerinde bir yakını gibi ilgilendi kendisiyle. Kendisine çok teşekkür ederim. Başarılarının devamını dilerim.

    Tüm görüşlere (39) göz at


  • Cengizhan Doğan

    Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

    • Konum: Özel Clınıc A Tıp MerkeziHizmet: Bel fıtığı

      Yıllar önce bel fıtığı teşhisi konulmuştu. Ameliyat olmam söylendi. Sürekli ağrı vardı. Netteki yorumlardan Cengizhan beye gittim Allah razı olsun herşeyle ilgilendi. İşini seven kişiye önem biri. Muayene yapıp direk çözüm buluyor . Teşekkürler Cengizhan bey

    • N

      Daha önce bir yakınım Clinic A hastanesinin doktorlarını çok övmüştü. Tavsiyesi üzerine tercih ettim. Hastaneye gittiğim de Cengizhan beye muane oldum. Çok güleryüzlü ilgili ve alakalı bir doktor. 10 seans gittim muaneye. Kendisine gittiğimde güleryüzünden hastalığımı unutuyordum. Bel düzleşmesi ve doku zedelenmesi için tedavi aldım. Fizik tedaviden sonra tüm ağrılarım ve bacaklarımdaki diğer problemler-ağrılar sona erdi. Kendisinden çok memnunum ve herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

    Tüm görüşlere (4) göz at