Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Numarayı göster

Niyazi Mete Ali Rıza Mete Bakırköy Kızılay Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve do... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Niyazi Mete Ali Rıza Mete Bakırköy Kızılay Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Niyazi Mete Ali Rıza Mete Bakırköy Kızılay Tıp Merkezi İstanbul ilinde Zeytinlik mahallesi Yakut sokakno:19 Bakırköy adresinde bulunmaktadır. Niyazi Mete Ali Rıza Mete Bakırköy Kızılay Tıp Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2125436770 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Kızılay

Adres bilgisi

 • Niyazi Mete Ali Rıza Mete Bakırköy Kızılay Tıp Merkezi

  Zeytinlik Mah. Yakut Sok.No:19

  Bakırköy,

  İletişim Bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Asuman Sonkale Çınar

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • N

   karşısındakini insan olarak gören ve insan gibi davranan kaliteli bir doktor kendisine teşekkür etmek boyun borcudur

  • M

   Doktorumuzdan çok çok memnunuz.Eşimin uzun süren ve bizleri çok uğraştıran rahatsızlığını tesbit ederek tedavi etti.Kontrollerini sürekli yapıyor.Kendisine, diğer hastaları gibi bizde çok güveniyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at