Uzmanları gör

Niyazi Mete Ali Rıza Mete Bakırköy Kızılay Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve do... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

 • Niyazi Mete Ali Rıza Mete Bakırköy Kızılay Tıp Merkezi

  Zeytinlik Mah. Yakut Sok.No:19

  Bakırköy,

  İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Niyazi Mete Ali Rıza Mete Bakırköy Kızılay Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Niyazi Mete Ali Rıza Mete Bakırköy Kızılay Tıp Merkezi İstanbul ilinde Zeytinlik mahallesi Yakut sokakno:19 Bakırköy adresinde bulunmaktadır. Niyazi Mete Ali Rıza Mete Bakırköy Kızılay Tıp Merkezi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2125436770 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Kızılay

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Asuman Sonkale Çınar

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • N

   karşısındakini insan olarak gören ve insan gibi davranan kaliteli bir doktor kendisine teşekkür etmek boyun borcudur

  • M

   Doktorumuzdan çok çok memnunuz.Eşimin uzun süren ve bizleri çok uğraştıran rahatsızlığını tesbit ederek tedavi etti.Kontrollerini sürekli yapıyor.Kendisine, diğer hastaları gibi bizde çok güveniyoruz.

  Tüm görüşlere (4) göz at