Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi 6.440 metrekare alan üzerinde kurulu olan bir hastanedir. 46 hasta yatağı, 4 ameliyathane, 6 yoğun bakım yatağı, 1 doğumhane, radyoloji ve acil servis üniteleri, b... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi 6.440 metrekare alan üzerinde kurulu olan bir hastanedir. 46 hasta yatağı, 4 ameliyathane, 6 yoğun bakım yatağı, 1 doğumhane, radyoloji ve acil servis üniteleri, biyokimya ve klinik laboratuvarları olmak üzere toplamda 21 branşta sağlık hizmeti yürütmeyi sürdürmektedir. Hastanenin hizmet verdiği tıbbi branşlar genel olarak şunlardır: Üroloji, Tıbbı Mikrobiyoloji Laboratuarı, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Dahiliye, Dermatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon. Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Eskişehir ilinde Akarbaşı Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 55 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi

  Akarbaşı Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 55

  26020, Odunpazarı,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mehmet Taşkoparan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op.Dr.

  • Merhaba çocukluktan gelen bir rahatsızlığım vardı ve 31 yıl sonra 2013 ve 2014 yıllarında 2 büyük ameliyat geçirdim ve Mehmet Taşkoparan sayesinde 2.bir hayata başlamış oldum ne kadar teşekkür etsem hocama azdır o kadar dalìnda uzman ki 10numaralı bir doktor herkese gözü kapalı tavsiye ederim belki şu ana kadar neden bunca sene beklediniz diye sorarsanız açıkçası Mehmet hoca gibi dalında iyi bir doktor çıkmasını bekledim Mehmet hocam sonsuz teşekkür ederim sizin hakkınızı odeyemeyiz .

  • HekimliğindeTek Hekim Sayın
   Oprt.Dr.Mehmet Taşkoparan
   Opr.Dr.Mehmet Taşkoparan hocamiza 2012 senesinde Annemizin Ayşe Sarıçiçek in Diz protezi ameliyatini yapmıştı . cok başarılı bir ameliyat gerçekleştirdi Ellerine saglik Hocamizin ' aradan 4 yil gecti ve annemizin kalça sikayetleri basladi ve istanbulda bir cok Dr gezdik Anneniz yuruyemez cok zor yurumesi dendi. Ve Annem Surekli bizlere Dr Mehmet hocayi bulun beni ona emanet edin dedi .kız Kardeslerimle birlikte Mehmet hocayi sosyal medyadan ulaşabildik ve sağolsun hemen döndü ve 4 yil önceki hastasını hatırladı .hemen hafta sonu ameliyat günü belirledik ve salı gününe ameliyat olmak için istanbuldan Eskisehire özel sakarya hastanesine Mehmet Taşkoparan hocamiza Annemizi getirdik .Annem çok mutlu ve umutlu çünkü Dr una kavuştu ☺ Annemin Ameliyatini Başarılı bir şekilde yaptı . Opr.Dr.Sayın Mehmet Taşkoparan Hocamiz dan Allah Binkere razi olsun. Ellerine kollarına sağlık . Annemi ameliyat dan sonra ki 2. gün Yürüteç yardimi ile yürüttü .Şuan İstanbuldaki gittigimiz Hekimler Yürüme şansı çok az zor yürür diyorlardı .Onlara resim ve video atmayi çok isterdim. Bakın annem gayet başarılı Dr sayesinde Yuruyebiliyormus demek isterdim.Şimdi Annemiz Kalça protezi ameliyati olalı tam 1.5 ayı geçti Çok şükür kendi kendine yatip kalkıyor kendi ihtiyaçlarını karşılıyor.
   Kesinlikle Opr.Dr MehmetTaşkoparan.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at


 • Cihangir Uyan

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok iyi bir doktor en güzel bir şekilde kontrolleri yapıyor. teşekkür ederim.


 • Emre Cingi

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok teşekkür ediyorum hocam yardımlarınızdan dolayı


 • Tuncer Sarıçiçek

  Göz Hastalıkları, Op.Dr.

  • Muayene sonrası önerdiği sürekli ve okuma gözlüklerini kullanmaktayım, çok memnunum. Kolaylıklar ve başarılar diliyorum.


 • Melek Ertan

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • mesleki bilgi ve yeterliliğinin yanında hastasına yaklaşımı ve güven veren yapısı ile güven duydum. Şahsında Sakarya hastanesinide kutluyorum


 • Taner Ölgü

  Acil Tıp, Dr.

  • 22.7 2013 akşamı gece saat02de acile götürülen yegemin günlerdir çektiği ayak ağrısını dindiren ve günlerdir ağrıdan dolayı uyuyamayan suzan hancıya rahat bir uyku çektiren sn.dr taner beye teşekkürler.


 • Nur Ahmet Bozkurt

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op.Dr.

  • Hasta odaklı çalışan ve devüasyon uygulamasını da başarılı bir şekilde gerçekleştiren ilgili bir doktor. Ayrıca beni doğal tedavi yolları hakkında da bilgilendirdi kendisi. Doktorumu herkese tavsiye ediyorum.


 • Ahmet Akın

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • Geçen sene (Bronşit ve kokulara karşı hassasiyetim vardı) hastalandım ilaç tedavisi ile beni iyileştirdi. Sakarya Hastanesinden ayrılmış. Şimdi hangi hastanede bilmiyorum arıyorum yine muayene olmak ve alerji testi yaptırmak istiyorum.

  • 2010 yılında eşim Ahmet önal çok zatürre geçirdi önce Allah sonra çok değerli doktorumuz Ahmet Akın hocamın tedavisiyle eşim kurtuldu şu anda Sakarya hastanesinden ayrılmış kendisine çok teşekkür ederiz Rabbim yolunu açık etsin. Rabbim göstermesin ama yolumuz düşerse kendisinden başka doktora gitmeyi düşünmüyoruz

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at


 • Alaeddin Kerimoğlu

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Op.Dr.

  • gerçekten dalında üzman bir doktor çocuğumu düşme sonucu kendisine getirmiştik önce Allahın yırdımı daha sonrada doktor beyin vesilesi ile çocuğum şifa buldu

  • hekimliği hakkında söylenebilecek her söz sadece önsözdür. Beni tedavi etmiştir, kısa sürede iyileştim, herkese tavsiye ederim.


 • Ali Şişman

  Kulak Burun Boğaz, Op.Dr.

  • Öncelikle hocama septum burun kemik eğriliği ameliyatından dolayı teşekkür ederim. Hocam çok nazik kibar ve hastası ile ilgili bir hekimdir. Burnuma ameliyat sonrası takılan silikon tamponları çıkarmak için pazar günü kendi tatil gününde sabah hastanede buluştuk ve tamponları çıkardı. Her doktor izin gününde, hastası ile ilgilenmeyi tercih etmez. Hocam tekrardan teşekkürler.

  • Odasına ilk girdiğinizde sizi güler yüzüyle karşılyor.tutum ve davranışlarıyla sizi rahatlatıyor.normalde ameliyat yapalım denmesi korkunç gelebilir ama DR. Ali Şişman size verdiği bilgilerle ameliyat kelimesi normal karşılıyorsunuz. Burun kanalındaki yapışıklık şikayetiyle gitmiştim.önce verdiği spreyle daha rahat nefes almamı sağladı.Sonra yaptığı ameliyatla burnumdan kemik ve burun etini alarak burnumu havalimanına çevirdi.artık çok daha rahat nefes alıyorum.kulak burun ve boğazında problem yaşayanlar kesinlikle DR.Ali Şişman’a başvurmalı.10 NUMARA 10 YILDIZ

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at