Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi 6.440 metrekare alan üzerinde kurulu olan bir hastanedir. 46 hasta yatağı, 4 ameliyathane, 6 yoğun bakım yatağı, 1 doğumhane, radyoloji ve acil servis üniteleri, b... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi 6.440 metrekare alan üzerinde kurulu olan bir hastanedir. 46 hasta yatağı, 4 ameliyathane, 6 yoğun bakım yatağı, 1 doğumhane, radyoloji ve acil servis üniteleri, biyokimya ve klinik laboratuvarları olmak üzere toplamda 21 branşta sağlık hizmeti yürütmeyi sürdürmektedir. Hastanenin hizmet verdiği tıbbi branşlar genel olarak şunlardır: Üroloji, Tıbbı Mikrobiyoloji Laboratuarı, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Dahiliye, Dermatoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi , Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon. Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi Eskişehir ilinde Akarbaşı Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 55 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Eskişehir TSG Anadolu Hastanesi

  Akarbaşı Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Caddesi No: 55

  26020, Odunpazarı,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mehmet Taşkoparan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • 81 yaşındaki annemi kemik erimesi ve düşmeye bağlı belinde oluşan kırıklar nedeniyle, üç ay önce sevgili hocam Mehmet Taşkoparan'ın da çalıştığı hastaneye acil girişiyle götürdüğümüzde; nöbetçi uzman doktorlarca belinde kırık olduğu,yaşı itibarıyla ameliyat yapamayacaklarını, . bir ay boyunca hareketsiz kalarak kaynamanın sağlanacağı söylendi.
   Bir ayın bitiminde kontrole gittiğimizde, kaynamanın büyük ölçüde gerçekleştiği söylendi.Ancak annemin ağrıları giderek arttı sonrasında çekilen MR sonuçlarında durumunun daha kötüleştiğini, kırıkların söylendiği gibi değil, daha fazla olduğunu gördük.
   Üç ay içinde annemin ağrıları giderek artı ve yaş faktörü ve kemik yapısından dolayı cerrahi müdahale olanağı da kalmadı diye en umutsuz ve çaresiz olduğumuz anda, sevgili Hocam Opt.Dr. Mehmet TAŞKOPARAN ile tanıştık. Annemi hemen çimentolama dediğimiz yöntemle ayağa kaldırabileceğini, ağrılarının biteceğini söyledi
   Ağrılar içinde ve sedyede girdiği hastaneden, yürüyerek çıkması tam bir mucize idi. Ve bize bu mucizeyi yaşatan sevgili doktorumuz Mehmet TAŞKOPARAN 'dı.
   Sevgili Hocam, ellerinize , emeklerinize sağlık.
   Annemi bize, hayata tekrar döndürdünüz.
   İyi ki varsınız,

  • Yer: başka bir yerHizmet: Skolyoz Ameliyatı

   3 yıl önce skolyoz hastası olğumu öğrendim bir çok ortapedi doktoruna gittim fakat hiç kimse ameliyat ede biliceğini söylemdi sevdiğim bir abi mehmet hocamı tavsiye etti 3 yıl önce mehmet hocama gittim ve skolyoz ameliyatı oldum 22 yi geçik platinim var ve şuna ameliyatımın üstünden 3 yıl geçti 17 yaşındayım hiçbir şekilde yamukluk kalmadı sporumuda rahatlıkla yapabiliyorum mehmet hocamın yaptığı ameliyattan çok memnum gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at


 • Cihangir Uyan

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok iyi bir doktor en güzel bir şekilde kontrolleri yapıyor. teşekkür ederim.


 • Emre Cingi

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok teşekkür ediyorum hocam yardımlarınızdan dolayı


 • Mehmet Çelebioğlu

  İç Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Mehmet beye muayene olduğunuzda önce hastalığınızdan ziyade sizin psikolojinizi düzelten nadide doktorlardan. hastalığınızla ilgili size gerekli tüm açıklamaları yapıp sizi sabırla dinleyen bir hekim.eskişehirde yaşayıp mehmet beyi tanımayanlara çok üzülüyorum.


 • Tuncer Sarıçiçek

  Göz Hastalıkları, Op. Dr.

  • Muayene sonrası önerdiği sürekli ve okuma gözlüklerini kullanmaktayım, çok memnunum. Kolaylıklar ve başarılar diliyorum.


 • Melek Ertan

  Nöroloji, Uzm. Dr.

  • mesleki bilgi ve yeterliliğinin yanında hastasına yaklaşımı ve güven veren yapısı ile güven duydum. Şahsında Sakarya hastanesinide kutluyorum


 • Barış Kurtgöz

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • Sayın Dr.Barış Kurtgöz'e tedaviye gittiğimde gösterdiği ilgi ve alakadan çok memnun kalmakla beraber Dr.Barış Kurtgöz'e gitmeden önce başka bir özel hastanede doktor tarafından hemen ameliyat edilmem gerektiği belirtilmesine rağmen Dr.Barış Kurtgöz'ün bunun en son çare olduğunu belirterek tedavim için uğraşması ve ilgilenmesi bir hasta için moral olduğu gibi bir doktorun hastasıyla böyle ilgilenmesi insanın onurunu da okşamaktadır kendisine şimdiden TEŞEKKÜR EDER, mesleğinde başarılar dilerim

  • Hocamıza çok teşekkür ediyorum.Bana rahatsızlandığım ilk gününden itibaren her zaman pozitif yaklaştı.Her durumda yeterince bilgilendirdi.Ameliyatım çok başarlı geçti.Her zaman güler yüzlüydü.Doktorumu herkese tavsiye ediyorum.Teşekürler Barış Hocam... :)


 • Taner Ölgü

  Acil Tıp, Dr.

  • 22.7 2013 akşamı gece saat02de acile götürülen yegemin günlerdir çektiği ayak ağrısını dindiren ve günlerdir ağrıdan dolayı uyuyamayan suzan hancıya rahat bir uyku çektiren sn.dr taner beye teşekkürler.


 • Nur Ahmet Bozkurt

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • Hasta odaklı çalışan ve devüasyon uygulamasını da başarılı bir şekilde gerçekleştiren ilgili bir doktor. Ayrıca beni doğal tedavi yolları hakkında da bilgilendirdi kendisi. Doktorumu herkese tavsiye ediyorum.


 • Ahmet Akın

  Göğüs Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Geçen sene (Bronşit ve kokulara karşı hassasiyetim vardı) hastalandım ilaç tedavisi ile beni iyileştirdi. Sakarya Hastanesinden ayrılmış. Şimdi hangi hastanede bilmiyorum arıyorum yine muayene olmak ve alerji testi yaptırmak istiyorum.

  • 2010 yılında eşim Ahmet önal çok zatürre geçirdi önce Allah sonra çok değerli doktorumuz Ahmet Akın hocamın tedavisiyle eşim kurtuldu şu anda Sakarya hastanesinden ayrılmış kendisine çok teşekkür ederiz Rabbim yolunu açık etsin. Rabbim göstermesin ama yolumuz düşerse kendisinden başka doktora gitmeyi düşünmüyoruz

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at