Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Farabi Hastanesi'nde 120 hasta yatağı, 4 adet ameliyathane, 29 poliklinik yer almaktadır. 10 bin 500 metrekarelik bir alana kurulmuş olan Özel Farabi Hastanesi'nin 200 aracın yer alabileceği bir otoparkı bulunmaktadır. Görüntüleme merkezinde MR, direkt röntgen, mamografi, tomografi, koroner anjiyografi, dört boyutlu ultrasonografi gibi cihazlar yer almaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Farabi Hastanesi

  Sancak Mah. Veyselkarani Cad. Ebru Sok. No: 14

  Selçuklu,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Bülent Erenoğlu

  Genel Cerrahi, Op.Dr.

  • Ben Fatih Kara. Babam Konya da başarısız iki ayrı safra kesesi ameliyatı olmuş ve 36 kg kaybetmişti ve meram tıp fakültesi hastanesinde ameliyat edilemez heyet raporu vardı. Bülent Erenoğlu ile bu zamanda tanıştık, yıl sanırım 2004. Fedakarlığı, azmi, sanatı, iletişim kabiliyeti çok dikkat çekiciydi. Konya da kısa zamanda bir marka olacağı açıktı. Babamı ameliyat olamaz heyet raporuna rağmen ameliyata aldılar ve başarılı bir sonuç aldılar ve babam şu anda iyi. Yıl 2007, ben de babamın aynı safra kesesi ameliyatı ile karşı karşıyaydım. Babamın yaşadıklarının aynısını yaşamaktan çok korkuyordum ve benim ilk ameliyatım olacaktı. Hemen hiç düşünmeden Canımı Bülent Erenoğluna teslim ettim ve tanıdıklarımla helalleşerek ameliyat oldum. Allah'a şükür, bu zamana kadar hiç problem yaşamadım. Onlarca arkadaşımı, safra kesesi ve hemoroid için gönderdim ve onlardan da aynı memnuniyeti aldım. Öncelikle şifa Allahtan. Ancak sebepler dairesinde en iyi hizmeti almak isterseniz, canınızı rahatlıkla Bülent Erenoğluna teslim edebilirsiniz.
   Selamlar.

  • birlikte çalıştığı elemanları ile çok iyi bir ekip olmuşlar.hiç çekinmeden korkmadan gidebileceğiniz bütün ezberleri bozan bir hekim.3 odadan oluşan polikliniğinde yemek molası bile vermeden çalışıyor.en önemlisi beyefendi kişiliğinden hiç taviz vermeyen modern bir doktor.konya için büyük şans.dün geldiğim polikliniğinizden fazlası ile memnun bir şekilde ayrıldım.tekrar çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (95) göz at


 • Serhan Özyıldırım

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • SAYIN DEGERLI HOCAM SERHAN ÖZYILDIRIMa YENI GOREVINDE BASARILAR DILIYORUM YOLDA BILE YURUYEMİYORDUM BUGUN HOCAMIN SAYESINDE SPOR BILE YAPIYORUM IZMILILERIN SAYIN HOCAM SERHAN ÖZYILDIRIMIN DEGERINI BILMELERINI ISTERIM YEDI SENE CEKTIGIM HASTALIK KRONER KALP YETMEZLIGINDEN HOCAM SAYESINDE KURTULDUM NE KADAR TESEKUR ETSEM AZ SAGOL HOCAM KONYADAN SAİT ŞEN:)

  • SAYIN HOCAM SERHAN ÖZYILDIRIM 2005 YILINDAN 2011 YILINA KADAR GEZMEDIK HASTANE BIAKMADIM TIP FAKLTESİ BELEDIYE HASTANESI VAKIF O ZAMANLAR 10 METRE YURUYEMIYORDUM 07 06 2011 DE SIZE MUANE OLDUM BUGUN SAYENIZDE 100 KILOMETRE YURUCEK CESARETIM VAR HER ZAMAN SAGLIGINIZA DUACIYIM HOCAM SAG OLUN VAR OLUN SAYGILARIMLA SAİT ŞEN

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at


 • Mehmet Köklü

  Acil Tıp, Dr.

  • hocam allah razı olsun sizden nezaman size geldiğsek cocuklarıma ve bize verdiğiniz ilacların herzaman faydasını gördük hocam size ulaşmak istiyoruz acaba bir muayneniz varmı varsa nerede cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

  • MEHMET HOCA İŞİNİN UZMANI BENCE . NE ZAMAN GİTSEK VERDİĞİ İLAÇLAR FAYDA EDİYOR. ÇOCUKLARIMIN BENİM EŞİMİN RAHATSIZLIKLARINDA HEMEN FAYDA GÖRDÜK. İNSANİ YÖNÜ ZATEN Bİ BAŞKA . BU KADAR MI AYDINLATILIR İNSAN. HEMEN BAŞINDAN SALIVEREYİM DERDİ YOK. SIRADAKİ GELSİN DERDİ YOK. ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN.ÇALIŞTIĞIM İŞ ARKADAŞLARIMA ŞİDDETLE ÖNERİYOM MEHMET BEYİ.


 • Hilal Acar

  Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Dyt.

  • Fazla kilolarımdan Hilal hanım sayesine kurtuldum.Sadece benim kilolarımı kaybetmeme değil, yeme alışkanlığımı da değiştirerek beni bu konuda bilgilendirdi.Kendisine sonsuz teşekkürler....


 • Handan Kozan Bardakçı

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm.Dr.

  • 15.04.2013 tarihinde sezeryan doğum yaptim.aylar öncesinde sprinal aneztezi olmak istediğimi doktorumla konuşmuş hangisini istiyorsan onu yapabileceklerini söylemişti.fakat ameliyat günü handan hanim tarafından sirf genel anestezi istemiyorum diye azarlandim,aglamayacaksan bagirmayacaksan yapalim seklinde tehtide maruz kaldim,hayatimdaki en önemli anlardan biri olan oğlumun doğumu sayesinde bi bunalima dönüştü,oğlumun ilk anlarini ilk aglamalarini göremedim tam tersine alelacele narkoz verilerek sikinti stres üzüntü içinde girdim,kendisinde bi doktorda olmasi gereken düşünceye saygi iletişim ve güven vermenin eksik olduğunu dusunuyorum,en özel günümde bana yasattigi bu bunalimi hic unutmayacağım...

  • Uzmanlik alaninda bana göre hakikaten bir numara, iş ahlaki ve insanliğina, hastalarla olan güzel diyaloğuna ve cana yakinligina hayran kaldım. Hic düşünmeden herkeslere tavsiye ediyorum bu dünya tatlısı insanı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at


 • Atilla Orhan

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Op.Dr.

  • Başarılı hastanelerin popüler olmaya ihtiyacı olmayan, ama dinamo gibi çalışan, sadece işini çok iyi yapan sağlam doktorları vardır. Atilla Hoca bunlardan biri olup, hastanesindeki kalp ameliyatlarındaki başarının yapıtaşıdır. Bir dönem kendisiyle çalışmaktan ve ondan öğrendiklerimle her zaman mutluluk duyuyorum.

  • Farabi Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi ekibinin Konya'nın en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Atilla Bey çok iyi bir cerrah. Yaptığı bypass ameliyatı sonrası şimdi çok rahatım. Anamur'dan bir hastası.


 • Rahime Seren

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • Rahime Hanım'a hanımefendi kişiliği ve güleryüzlülüğünden dolayı çok teşekkür ediyorum.Babamın yaşlılığından ötürü unutkanlık şikayetiyle ilgili muayenesinden çok memnun kaldık.

  • Öncelikle bu yorum, kimsenin kişilik haklarına saldırı değildir. Sadece tedavi düşüncelerim. Düşüncelerim: Hasta ve hasta yakını psikolojisinden anlamıyor. Hastayı yeterince dinlemiyor. Hasta ve doktor bir bütün olduğu sürece doğru teşhis konula bilinir. Çözüm odaklı olmayıp, Tanıya göre hasta seçiyor. Umarım dikkate alırsınız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at


 • Önder Çetin

  Acil Tıp, Dr.

  • Kesinlikle Müthiş bir hekim.hocam Allah razı olsun ben sizi kıyaslayacak bir doktor şuana kadar görmedim.

  • geçtiğimiz ay 9 yaşındaki kızım rahatsızlanmıştı.gribal enfeksiyon belirtileri vardı ve hastanenizin acil servisine gittik.ve grip salgını yüzünden aşırı kalabalıktı.doktorların bundan dolayı ilgilenemeyeceğini düşündüm bir ara.bize sıra geldiğinde kızımla ilgilenen hekim Dr.Önder Çetin beydi.genelde acil serviste ve de o kadar yoğunlukta çok seri bir şekilde anlatırız ya ben anlatmaya başladım ama doktorunuzun beni dinleyişi,tane tane ve anlaşılır konuşması ve ne yapmamız gerektiği hususunu kızımı da ikna ederek anlatması inanılmaz hoşuma gitti.Hakikaten böyle bir hekimin hastaneniz bünyesine dahil edilmesi benim hastanenize olan bağlılığımı ve güvenimi bir kez daha tazeledi.Hastane yönetimine DR.Önder Çetin Bey ile çalışmaya başlamasından dolayı ve huzurunuzda nezaketi,bilgisi ve güven veren konuşmasından dolayı Önder Bey'e teşekkürü bir borç biliyorum.teşekkürler Farabi hastanesi,teşekkürler Önder bey,iyiki varsınız..........


 • Ülker Yiğit Aksoy

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • Kesinlikle memnun değilim ve tavsiye etmem. Hastalık teşhisi konusunda ve tedavi noktasında kesinlikle yetersiz olduğunu düşünüyorum.belki kişilik olarak iyi birisidir fakat kesinlikle bir daha bebeğimi götürmem

  • kizim surekli oksuruyodu o kadar doktora goturduk bi sey yok deyip gonderdiler.bi tavsiye uzerine gittik kizim iyilesti allah razi olsun cok tesekkur ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at


 • Osman Tüfekçi

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • Osman bey'e eşimin rahatsızlığından dolayı bu site sayesinde ulaştık daha önce başkent hastanesine gittik ve verdikleri ilaçlar anlık rahatlama sağladı sadece ama eşimin rahatsızlığını bulan ve tedavi sürecinde osman beyden çok memnun kaldık kendisi mütevazi de bir doktor tavsiye ederiz

  • Osman Beye önce annemi götürmüştüm.Daha muayene ile tanıyı koyup, görüntüleme ile ise derecesini belirledi.Eşimin omuz ağrısının nedeni bilmeme rağmen bir türlü tedavi edememiştim. Daha önce götürdüğüm FTR uzmanları(baş ilde olmamız nedeniyle) organik bir sebebi olmasına rağmen stress üzerinde durdular.Osman Beyin tedavi yöntemi ile en azında ağrıyı geçirdik.Bundan sonrası verdiği haraketleri uygulyıp uygulmamaya bağlı olacak. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at