Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Farabi Hastanesi'nde 120 hasta yatağı, 4 adet ameliyathane, 29 poliklinik yer almaktadır. 10 bin 500 metrekarelik bir alana kurulmuş olan Özel Farabi Hastanesi'nin 200 aracın yer alabileceği bir otoparkı bulunmaktadır. Görüntüleme merkezinde MR, direkt röntgen, mamografi, tomografi, koroner anjiyografi, dört boyutlu ultrasonografi gibi cihazlar yer almaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Adres bilgisi

 • Özel Farabi Hastanesi

  Sancak Mah. Veyselkarani Cad. Ebru Sok. No: 14

  Selçuklu,

  İletişim bilgileri 0 850 3...

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Serhan Özyıldırım

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   SAYIN DEGERLI HOCAM SERHAN ÖZYILDIRIMa YENI GOREVINDE BASARILAR DILIYORUM YOLDA BILE YURUYEMİYORDUM BUGUN HOCAMIN SAYESINDE SPOR BILE YAPIYORUM IZMILILERIN SAYIN HOCAM SERHAN ÖZYILDIRIMIN DEGERINI BILMELERINI ISTERIM YEDI SENE CEKTIGIM HASTALIK KRONER KALP YETMEZLIGINDEN HOCAM SAYESINDE KURTULDUM NE KADAR TESEKUR ETSEM AZ SAGOL HOCAM KONYADAN SAİT ŞEN:)

  • çok memnunum

   SAYIN HOCAM SERHAN ÖZYILDIRIM 2005 YILINDAN 2011 YILINA KADAR GEZMEDIK HASTANE BIAKMADIM TIP FAKLTESİ BELEDIYE HASTANESI VAKIF O ZAMANLAR 10 METRE YURUYEMIYORDUM 07 06 2011 DE SIZE MUANE OLDUM BUGUN SAYENIZDE 100 KILOMETRE YURUCEK CESARETIM VAR HER ZAMAN SAGLIGINIZA DUACIYIM HOCAM SAG OLUN VAR OLUN SAYGILARIMLA SAİT ŞEN

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Mehmet Köklü

  Acil Tıp, Dr.

  • çok memnunum

   hocam allah razı olsun sizden nezaman size geldiğsek cocuklarıma ve bize verdiğiniz ilacların herzaman faydasını gördük hocam size ulaşmak istiyoruz acaba bir muayneniz varmı varsa nerede cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   MEHMET HOCA İŞİNİN UZMANI BENCE . NE ZAMAN GİTSEK VERDİĞİ İLAÇLAR FAYDA EDİYOR. ÇOCUKLARIMIN BENİM EŞİMİN RAHATSIZLIKLARINDA HEMEN FAYDA GÖRDÜK. İNSANİ YÖNÜ ZATEN Bİ BAŞKA . BU KADAR MI AYDINLATILIR İNSAN. HEMEN BAŞINDAN SALIVEREYİM DERDİ YOK. SIRADAKİ GELSİN DERDİ YOK. ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN.ÇALIŞTIĞIM İŞ ARKADAŞLARIMA ŞİDDETLE ÖNERİYOM MEHMET BEYİ.

 • Hilal Acar

  Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Dyt.

  • çok memnunum

   Fazla kilolarımdan Hilal hanım sayesine kurtuldum.Sadece benim kilolarımı kaybetmeme değil, yeme alışkanlığımı da değiştirerek beni bu konuda bilgilendirdi.Kendisine sonsuz teşekkürler....

 • Handan Kozan Bardakçı

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm.Dr.

  • memnun değilim

   15.04.2013 tarihinde sezeryan doğum yaptim.aylar öncesinde sprinal aneztezi olmak istediğimi doktorumla konuşmuş hangisini istiyorsan onu yapabileceklerini söylemişti.fakat ameliyat günü handan hanim tarafından sirf genel anestezi istemiyorum diye azarlandim,aglamayacaksan bagirmayacaksan yapalim seklinde tehtide maruz kaldim,hayatimdaki en önemli anlardan biri olan oğlumun doğumu sayesinde bi bunalima dönüştü,oğlumun ilk anlarini ilk aglamalarini göremedim tam tersine alelacele narkoz verilerek sikinti stres üzüntü içinde girdim,kendisinde bi doktorda olmasi gereken düşünceye saygi iletişim ve güven vermenin eksik olduğunu dusunuyorum,en özel günümde bana yasattigi bu bunalimi hic unutmayacağım...

  • çok memnunum

   Uzmanlik alaninda bana göre hakikaten bir numara, iş ahlaki ve insanliğina, hastalarla olan güzel diyaloğuna ve cana yakinligina hayran kaldım. Hic düşünmeden herkeslere tavsiye ediyorum bu dünya tatlısı insanı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Atilla Orhan

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Başarılı hastanelerin popüler olmaya ihtiyacı olmayan, ama dinamo gibi çalışan, sadece işini çok iyi yapan sağlam doktorları vardır. Atilla Hoca bunlardan biri olup, hastanesindeki kalp ameliyatlarındaki başarının yapıtaşıdır. Bir dönem kendisiyle çalışmaktan ve ondan öğrendiklerimle her zaman mutluluk duyuyorum.

  • çok memnunum

   Farabi Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi ekibinin Konya'nın en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Atilla Bey çok iyi bir cerrah. Yaptığı bypass ameliyatı sonrası şimdi çok rahatım. Anamur'dan bir hastası.

 • Mustafa Kemal İlik

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Allah razı olsun yaptigi ameliyatla bel fitigi agrisi ve butun ağrılarımdan hatta yüksek tansiyondan bile kurtuldum doktor beyin dediği gibi sıfır kilometre oldum inşallah . Allah'ta sizlerin duasını kabul etsin.

  • çok memnunum

   Dr. Kemal Hocam, annemi sağlığına kavuşturuduğunuz için çok teşekkür ederiz, allah sizden razı olsun. Dört dörtlük insansınız, dört dörtlük doktorsunuz. Hocam hakkınızı ödeyemeyiz. Yatan annemi ayağa kaldırdınız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Rahime Seren

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Rahime Hanım'a hanımefendi kişiliği ve güleryüzlülüğünden dolayı çok teşekkür ediyorum.Babamın yaşlılığından ötürü unutkanlık şikayetiyle ilgili muayenesinden çok memnun kaldık.

  • memnun değilim

   Öncelikle bu yorum, kimsenin kişilik haklarına saldırı değildir. Sadece tedavi düşüncelerim. Düşüncelerim: Hasta ve hasta yakını psikolojisinden anlamıyor. Hastayı yeterince dinlemiyor. Hasta ve doktor bir bütün olduğu sürece doğru teşhis konula bilinir. Çözüm odaklı olmayıp, Tanıya göre hasta seçiyor. Umarım dikkate alırsınız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Önder Çetin

  Acil Tıp, Dr.

  • çok memnunum

   Kesinlikle Müthiş bir hekim.hocam Allah razı olsun ben sizi kıyaslayacak bir doktor şuana kadar görmedim.

  • çok memnunum

   geçtiğimiz ay 9 yaşındaki kızım rahatsızlanmıştı.gribal enfeksiyon belirtileri vardı ve hastanenizin acil servisine gittik.ve grip salgını yüzünden aşırı kalabalıktı.doktorların bundan dolayı ilgilenemeyeceğini düşündüm bir ara.bize sıra geldiğinde kızımla ilgilenen hekim Dr.Önder Çetin beydi.genelde acil serviste ve de o kadar yoğunlukta çok seri bir şekilde anlatırız ya ben anlatmaya başladım ama doktorunuzun beni dinleyişi,tane tane ve anlaşılır konuşması ve ne yapmamız gerektiği hususunu kızımı da ikna ederek anlatması inanılmaz hoşuma gitti.Hakikaten böyle bir hekimin hastaneniz bünyesine dahil edilmesi benim hastanenize olan bağlılığımı ve güvenimi bir kez daha tazeledi.Hastane yönetimine DR.Önder Çetin Bey ile çalışmaya başlamasından dolayı ve huzurunuzda nezaketi,bilgisi ve güven veren konuşmasından dolayı Önder Bey'e teşekkürü bir borç biliyorum.teşekkürler Farabi hastanesi,teşekkürler Önder bey,iyiki varsınız..........

 • Ülker Yiğit Aksoy

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Kesinlikle memnun değilim ve tavsiye etmem. Hastalık teşhisi konusunda ve tedavi noktasında kesinlikle yetersiz olduğunu düşünüyorum.belki kişilik olarak iyi birisidir fakat kesinlikle bir daha bebeğimi götürmem

  • çok memnunum

   kizim surekli oksuruyodu o kadar doktora goturduk bi sey yok deyip gonderdiler.bi tavsiye uzerine gittik kizim iyilesti allah razi olsun cok tesekkur ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Murat Sakallı

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Murat hoca yaklaşık 4 yıldır dedemin kalp doktoruydu.Dedemi ani bayılma yüzünden gece acile kaldırdık murat hocamızın sekreterini sabah aradıgımda gelin dedi. yalnız odasına giitigimizde 15 dk bekletcem dedi.O hasta adamı 2 saat kapıda bekletti hasta çokmuş. Odaya hastaları şaka gibi ama 3 erli aldılar,acele acele baktı kalp kapakçıgı ameliyatı olmasının zamanının geldigini söyledi cerraha gönderdi. Cerrah o kadar rahat tavırlarla konuştu ki daha vakit var bi kaç ay düşünün dedi gönderdi. Dedemi iki gün sonra acile kaldırdık ve başka bir kalp doktoru baktıgında dedemin başka kalp rahatsızlıgı oldugunu ögrendik.Konyada alanında tek bi cerrahımız yatagından kalktı geldi ameliyat yaptı, Kalp kapakçıgı-by pass(4 damar degişti)-kalp pili takıldı. Bayılmaların sebebi başkaymış ve murat hocayı eksik muayenesi ve yanlış teşhisinden dolayı asla tavsiye etmiyorum

  • çok memnunum

   Merhaba arkadaşlar en iyi rn cana yakın doktorlardan birisi mesleğini hakkını veren sizle ilgilenen tum sıkıntılarınızi donleyen ve bunları gidermek için çaba gösteren bir doktor allah razi olsun gerçekten hic düşünmeden güvenebilirsiniz mutlaka size yardimci olacaktır bna emin olin .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at